Mai multe
De la: muza_ta, la data 2012-07-22 14:49:57 Nu mi se pare,dar pofticios,,da,este!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 14:51 |
||
|---|---|---|
|
si...tot in ton cu galajia mea...aduc inca.... http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/saxophone-saxofon-1?related_index=7 |
||
|
eu_ovidiu Postat pe 22 Iulie 2012 14:55 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-22 14:49:57 Asa si trebuie
|
||
|
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 22 Iulie 2012 14:58 |
||
stai ca vorbesc cu mama pe skype
|
||
|
muza_ta Postat pe 22 Iulie 2012 14:58 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-22 14:58:23De la: muza_ta, la data 2012-07-22 14:49:57
|
||
|
muza_ta Postat pe 22 Iulie 2012 14:58 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 14:50:06 am inteles. Am fost unpic confuz
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 22 Iulie 2012 14:59 |
||
buenos dias
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 22 Iulie 2012 14:59 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 14:59:41buenos dias Salut
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 22 Iulie 2012 15:03 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-22 15:03:35De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 14:59:41buenos dias salve
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 22 Iulie 2012 15:05 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-22 14:59:26De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 14:50:06 Normal ca ai fost confuz,daca esti dus cu gandul la tortul meu de mere!!! Serios vorbind,nu imi permit sa fac afirmatii gratuite despre absolut nimeni existent pe acest forum,imi respect limitele personale,daca s-a interpretat gresit,imi cer scuze!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:06 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 14:59:41buenos dias Buenos dias,senor!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:07 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:07:39De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 14:59:41buenos dias bun bun ce de bereee pe caldura asta :))
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 22 Iulie 2012 15:12 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-22 14:58:24stai ca vorbesc cu mama pe skype aham...si yo...cand te-am sunat...mi-ai dat reject... ...e frumos asa?
|
||
|
eu_ovidiu Postat pe 22 Iulie 2012 15:12 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:06:54 Iar scuze MissR? Nu aveti de ce, nu m-am simtit prost sau ceva de genul. Da tortul ala mi-o luat mintile Noroc ca am avut ceva cookies, nu se compara, dar macar a fost ceva dulce. Plus ceai de menta, daca unii sunt cu cafeaua eu sunt cu ceaiul.
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 22 Iulie 2012 15:14 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 15:12:32De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:07:39De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 14:59:41buenos dias Rece si spumoasa pe deasupra!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:19 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-22 15:14:22De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:06:54 Ceai de menta???????? Probleme digestive????Sa aduc olita???????? Ideea de tort este placuta,dar gustul lui,este terifiant de bun!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:21 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:19:41De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 15:12:32De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:07:39De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 14:59:41buenos dias nu ca apoi iese o bataie in spuma pe ca pe plaja
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 22 Iulie 2012 15:24 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:21:41 Nu am probleme, m-am obisnuit sa beau ceai, fara zahar bineinteles.
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 22 Iulie 2012 15:25 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-22 15:25:51De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:21:41 Ahhhh,m-am linistit!!!Nu de alta,,dar vreau sa iti ofer porumb fiert si nu aspir la un cataclism digestiv,din partea-ti,nicidecum!!!! on--pap porumb fiert,cine mai doreste????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:29 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 15:24:22De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:19:41De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 15:12:32De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:07:39De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 14:59:41buenos dias Bataie,,intre cine?????? Te bagi??
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:30 |
||
inca o bataie nu strica face bine la ten
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 22 Iulie 2012 15:32 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 15:32:39inca o bataie nu strica face bine la ten La ten?????????Wooooow,,nu ma avantajeaza,,prefer "bataia" cu emulsii,creme si alte farafastacuri femeiesti!!!! As folosi berea ,doar ca fixativ natural, pentru podoaba capilara!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:35 |
||
nu nu lasam berea ca acu era vorba de spuma care care din cer sau din niste tuburi :)))
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 22 Iulie 2012 15:38 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 15:38:26nu nu lasam berea ca acu era vorba de spuma care care din cer sau din niste tuburi :))) Asa da,mai stam de vorba!!! Ma gandesc si intreb,,cum i-ar sta curcubeului acoperit cu spuma alba ,pufoasa???
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:40 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:29:29 Da multumesc, sunteti foarte amabila, dar ma cam ghiftuiti.
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 22 Iulie 2012 15:41 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-07-22 15:41:42De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:29:29 Pai,,sa-ti treaca pofta de tort,un neajuns se elimina prin satisfacerea cu altceva!!! Stiu ca sunt!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:43 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:29:29De la: kudika_11826, la data 2012-07-22 15:25:51De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:21:41 eu vreaaaaaaauuuu
|
||
|
muza_ta Postat pe 22 Iulie 2012 15:45 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-22 15:45:01 Pofteste,fata mea,,gata dat cu sare!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 22 Iulie 2012 15:46 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 15:46:38De la: muza_ta, la data 2012-07-22 15:45:01 da' am loc de asta mic?
|
||
|
muza_ta Postat pe 22 Iulie 2012 15:49 |
||
da da da da
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 22 Iulie 2012 15:52 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| adopt catelus beagle | 3 | De la: diana1981 3 Septembrie 2010 18:16 |
| ajutati ma cu un vot | 0 | De la: 7 Martie 2010 09:58 |
| Avelo Bahtalo Elvetia !Rusine pentru mass-media manelizata din Romania .....si nu numai! | 14 | De la: nicole_or2001 27 Februarie 2009 12:17 |
|
|
||
| kre e din voi de pe-aici e din galati?? | 10 | De la: KezGirl 19 Septembrie 2009 16:28 |
| CINE AI VREA SA FII AZI SI DE CE ? | 48 | De la: Thais13 23 Februarie 2014 09:46 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.