Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 18:28:07
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:25:40Buna seara tuturor!!!
On-topic.Va poftesc la prajitura cu cirese!


Buna seara,Titanika,ma bucur ca te citesc,unde ai fost?????? Da,vreau prajituta cu cirese,,iti dau,la schimb,,porumb fiert si compot de caise,,am terminat Negresa.,,,caci te serveam cu placere!!!



Ma invart si eu pe unde pot sa-mi gasesc si eu un loc !
Negresa suna bine de tot la fel si gustul,aspru,dulce cu glazuta s-au fara,yami,ce bun poate fi
Titanika
Postat pe 22 Iulie 2012 18:39
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:39:56
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 18:28:07
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:25:40Buna seara tuturor!!!
On-topic.Va poftesc la prajitura cu cirese!


Buna seara,Titanika,ma bucur ca te citesc,unde ai fost?????? Da,vreau prajituta cu cirese,,iti dau,la schimb,,porumb fiert si compot de caise,,am terminat Negresa.,,,caci te serveam cu placere!!!



Ma invart si eu pe unde pot sa-mi gasesc si eu un loc !
Negresa suna bine de tot la fel si gustul,aspru,dulce cu glazuta s-au fara,yami,ce bun poate fi



Da,a fost buna,dar,din pacate,am terminat-o!!! O seara frumoasa si plina de veselie sa ai!!!
MissRainbow
Postat pe 22 Iulie 2012 18:48
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:39:56
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 18:28:07
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:25:40Buna seara tuturor!!!
On-topic.Va poftesc la prajitura cu cirese!


Buna seara,Titanika,ma bucur ca te citesc,unde ai fost?????? Da,vreau prajituta cu cirese,,iti dau,la schimb,,porumb fiert si compot de caise,,am terminat Negresa.,,,caci te serveam cu placere!!!



Ma invart si eu pe unde pot sa-mi gasesc si eu un loc !
Negresa suna bine de tot la fel si gustul,aspru,dulce cu glazuta s-au fara,yami,ce bun poate fi



Da,a fost buna,dar,din pacate,am terminat-o!!! O seara frumoasa si plina de veselie sa ai!!!
MissRainbow
Postat pe 22 Iulie 2012 18:48
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 18:48:23
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:39:56
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 18:28:07
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:25:40Buna seara tuturor!!!
On-topic.Va poftesc la prajitura cu cirese!


Buna seara,Titanika,ma bucur ca te citesc,unde ai fost?????? Da,vreau prajituta cu cirese,,iti dau,la schimb,,porumb fiert si compot de caise,,am terminat Negresa.,,,caci te serveam cu placere!!!



Ma invart si eu pe unde pot sa-mi gasesc si eu un loc !
Negresa suna bine de tot la fel si gustul,aspru,dulce cu glazuta s-au fara,yami,ce bun poate fi



Da,a fost buna,dar,din pacate,am terminat-o!!! O seara frumoasa si plina de veselie sa ai!!!


Pai cum sa ma inveselesc daca muza mika nu pune muzika am sa incerc eu sa fredonez ceva"dnu Problema",nu-mi mai iese din cap!
Titanika
Postat pe 22 Iulie 2012 19:29
seara am revenit
dontworibehapi
Postat pe 22 Iulie 2012 19:39
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 19:39:28seara am revenit


Salut!Esti c-am vechi,nu cred ca te-am cunoscut!
Titanika
Postat pe 22 Iulie 2012 20:13
Salutare! Cum ati petrecut azi, v-ati jucat frumos?!
p.s.sacaitoare reclama asta de la IKEA ..
rondina
Postat pe 22 Iulie 2012 20:14
De la: Titanika, la data 2012-07-22 20:13:36
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 19:39:28seara am revenit


Salut!Esti c-am vechi,nu cred ca te-am cunoscut!


e vechi dar nu expirat!
picard-jean-luc
Postat pe 22 Iulie 2012 20:19
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 18:28:07
De la: Titanika, la data 2012-07-22 18:25:40Buna seara tuturor!!!
On-topic.Va poftesc la prajitura cu cirese!


Buna seara,Titanika,ma bucur ca te citesc,unde ai fost?????? Da,vreau prajituta cu cirese,,iti dau,la schimb,,porumb fiert si compot de caise,,am terminat Negresa.,,,caci te serveam cu placere!!!


o vreau si eu pe caisa fiarta!
picard-jean-luc
Postat pe 22 Iulie 2012 20:20
De la: rondina, la data 2012-07-22 20:14:11 Salutare! Cum ati petrecut azi, v-ati jucat frumos?!
p.s.sacaitoare reclama asta de la IKEA ..


daca joc inseamna sa topesti doua baterii fara sa-ti porneasca vindroverul, a fost foarte frumos!
picard-jean-luc
Postat pe 22 Iulie 2012 20:21
De la: kudika_10951, la data 2012-07-22 20:21:46
De la: rondina, la data 2012-07-22 20:14:11 Salutare! Cum ati petrecut azi, v-ati jucat frumos?!
p.s.sacaitoare reclama asta de la IKEA ..


daca joc inseamna sa topesti doua baterii fara sa-ti porneasca vindroverul, a fost foarte frumos!

Seriooooos? Te compatimim!
rondina
Postat pe 22 Iulie 2012 20:26
De la: rondina, la data 2012-07-22 20:14:11 Salutare! Cum ati petrecut azi, v-ati jucat frumos?!
p.s.sacaitoare reclama asta de la IKEA ..



La mine apare cea cu Pampers.... ma termina pshic, apare la fiecare intrare pe pagina ....
GHEISA_
Postat pe 22 Iulie 2012 20:27
De la: rondina, la data 2012-07-22 20:14:11 Salutare! Cum ati petrecut azi, v-ati jucat frumos?!
p.s.sacaitoare reclama asta de la IKEA ..



Buna seara,Rondina,o seara perfecta iti doresc!!!
MissRainbow
Postat pe 22 Iulie 2012 20:31
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 19:39:28seara am revenit



Buna seara,"Don't"!!!
MissRainbow
Postat pe 22 Iulie 2012 20:33
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 20:31:35
De la: rondina, la data 2012-07-22 20:14:11 Salutare! Cum ati petrecut azi, v-ati jucat frumos?!
p.s.sacaitoare reclama asta de la IKEA ..



Buna seara,Rondina,o seara perfecta iti doresc!!!

Dap...perfecta sa fieeeeeeee!!!
rondina
Postat pe 22 Iulie 2012 20:34
buna seara, tuturor!
bine v-am gasit
maria-ioana
Postat pe 22 Iulie 2012 20:44
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:44:10buna seara, tuturor!
bine v-am gasit



Bine ai venit,Caisata,buna seara,draga mea!!!
MissRainbow
Postat pe 22 Iulie 2012 20:45
De la: kudika_10951, la data 2012-07-22 20:19:26
De la: Titanika, la data 2012-07-22 20:13:36
De la: dontworibehapi, la data 2012-07-22 19:39:28seara am revenit


Salut!Esti c-am vechi,nu cred ca te-am cunoscut!


e vechi dar nu expirat!


Nu cunosc,n-am intrebat,n-am incercat si nici curiozitatea nu m-a lasat
Titanika
Postat pe 22 Iulie 2012 20:45
Buna seara fetelor,caisa si rondina!!!
Titanika
Postat pe 22 Iulie 2012 20:47
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:44:10buna seara, tuturor!
bine v-am gasit



Buna seara !!
GHEISA_
Postat pe 22 Iulie 2012 20:48
De la: GHEISA_, la data 2012-07-22 20:48:13
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:44:10buna seara, tuturor!
bine v-am gasit



Buna seara !!



Gheisa,si tie,draga mea,o seara frumoasa!!!!!!
MissRainbow
Postat pe 22 Iulie 2012 20:49
va pup cu drag
stati sa-mi pun un pahar de cola
ca sunt epuizata
duminica mea a fost plina si ffff frumoasa
sper ca si a voastra
maria-ioana
Postat pe 22 Iulie 2012 20:50
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 20:49:50
De la: GHEISA_, la data 2012-07-22 20:48:13
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:44:10buna seara, tuturor!
bine v-am gasit



Buna seara !!



Gheisa,si tie,draga mea,o seara frumoasa!!!!!!



Te pup , Miss
O seara racoroasa tuturor !!
GHEISA_
Postat pe 22 Iulie 2012 20:51
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:50:06va pup cu drag
stati sa-mi pun un pahar de cola
ca sunt epuizata
duminica mea a fost plina si ffff frumoasa
sper ca si a voastra


Fost!!!!
MissRainbow
Postat pe 22 Iulie 2012 20:52
De la: MissRainbow, la data 2012-07-22 20:52:30
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:50:06va pup cu drag
stati sa-mi pun un pahar de cola
ca sunt epuizata
duminica mea a fost plina si ffff frumoasa
sper ca si a voastra


Fost!!!!

ma bucur
asa sa fie mereu
maria-ioana
Postat pe 22 Iulie 2012 20:56
imi miroase a ...dulce
ati servit ceva prajiturele?
mai aveti?
maria-ioana
Postat pe 22 Iulie 2012 21:00
De la: GHEISA_, la data 2012-07-22 20:48:13
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:44:10buna seara, tuturor!
bine v-am gasit



Buna seara !!

O seara minunata, pentru fete minunate...Caisa, Gheisa, Titanika...
rondina
Postat pe 22 Iulie 2012 21:02
De la: rondina, la data 2012-07-22 21:02:01
De la: GHEISA_, la data 2012-07-22 20:48:13
De la: caisa, la data 2012-07-22 20:44:10buna seara, tuturor!
bine v-am gasit



Buna seara !!

O seara minunata, pentru fete minunate...Caisa, Gheisa, Titanika...

rondi, draguta
maria-ioana
Postat pe 22 Iulie 2012 21:03
am facut dush
ma simt minunat
maria-ioana
Postat pe 22 Iulie 2012 21:15
De la: caisa, la data 2012-07-22 21:15:35am facut dush
ma simt minunat

Acum ca esti proaspata si dushuita...iar vor sari toti sa te faca compot!!! Ascunde-te, sau imbraca armura, Caisuco !
rondina
Postat pe 22 Iulie 2012 21:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
idei de surprize pentru el/ea 14 De la: PRALEA_ 21 Octombrie 2011 16:00
decorare garsoniera-ajutor :( 7 De la: raluca_d 17 Martie 2009 05:01
Lucruri pe care Microsoft nu le poate explica..... 16 De la: karmen21 8 Ianuarie 2009 16:16
hi 6 De la: Full_Metal_Jacket 14 Decembrie 2009 22:52
bunaaaaaaa.... 7 De la: deyutza92 9 Februarie 2012 17:15