Mai multe
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:40:21[quote name= O seara de vis,Amely-co,,distractie la zbenguiala!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:43 |
||
|---|---|---|
De la: rondina, la data 2012-07-28 19:40:13De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:38:07De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:36:02cu drag va dau voua toata racoarea,mie imi place hot Da,mai mult ca sigur!!!Au venit "baietii" si au rasturnat tot sacu' cu caldura la noi in zona!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:45 |
||
On topic : stau cu burta in sus am papat galuste cu prune
|
||
|
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 28 Iulie 2012 19:46 |
||
|
va pup apasat si dispar ca iar e sambata....seara
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 19:46 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus Wooww,arunca-ncoa' cateva,Gheisa!!!Vai,mor de poftaaa!!! O seara frumoasa ,cu burta-n sus!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:48 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 19:46:29va pup apasat si dispar Io,,,prima!!!! Distractie in repetir,Caisata!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:48 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 19:46:29va pup apasat si dispar apasat si eu
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:49 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:48:57De la: caisa, la data 2012-07-28 19:46:29va pup apasat si dispar multumesc la fel, miss
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 19:50 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus sa-ti fie de bine...da' cum sunt alea? n-am papat niciodata
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:50 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:48:04De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus 1..2..3..4..5.... ajung 5 galuste ??! O seara frumoasa si tie !!!
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 28 Iulie 2012 19:50 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus Sunt un deliciu,se prepara din cartofi si prune ,care sunt bagate la mijlocul bilei din cartofi,si se dau prin pesmet cu zahar!!!! |
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:52 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:50:58De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:48:04De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus Wow,,impart cu fetele,ajung,multumesc!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:53 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus |
||
|
GHEISA_ Postat pe 28 Iulie 2012 19:55 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:52:22De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus aaa deci dulceeeee...
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:55 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:55:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:52:22De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus Da,sunt dulci-acrisoare,,de la prune!!!!Sunt foarte gustoase!!!Mmmmmmmmmmmm!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:57 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus |
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:58 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus |
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:59 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01[/quote ...se prinde dependenta de la asta? |
||
|
rondina Postat pe 28 Iulie 2012 20:00 |
||
eu nu ma omor asa tare cu dulcele mami cat de pofticioasa esti |
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 20:00 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:58:12De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus |
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 20:00 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 20:00:08eu nu ma omor asa tare cu dulcele La galuste cu prune?????Vaiii,gata,,urmatorul desert ,acesta va fi!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 20:01 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-28 20:00:08De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01[/quote .....familia mea sigur e dependenta
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 28 Iulie 2012 20:02 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-28 20:00:08De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01[/quote Si mie mi-ar placea o astfel de dependenta,dar la racoare,,cu un fresh in mana si cu o cupa cu inghetata de cioco!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 20:02 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 20:00:20De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:58:12De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:50:39De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:46:08On topic : stau cu burta in sus |
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 20:04 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 20:02:22De la: rondina, la data 2012-07-28 20:00:08De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 19:55:01[/quote Adevarul e ca sunt bune si au un gust deosebit ! Si mie imi plac!
|
||
|
rondina Postat pe 28 Iulie 2012 20:08 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 20:04:55[quote name= Ai tot timpul!!!! Tin minte momentul in care am facut pentru prima oara galuste cu prune!!!! Vaiiiiiii,a fost o catastrofa generala,au iesit cat pumnul de mari si tari,de nu le puteai manca,,vaiiiiii ,ce m-am enervat atunci,,dar am insistat si mi-au iesit,ulterior,niste galuste de calitate!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 20:08 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 20:08:32De la: muza_ta, la data 2012-07-28 20:04:55[quote name= da? deci sa nu ma incerce pacatul sa fac... eu tin minte cand am facut prima ciorba...venise ai mei infometati si s-au pus la masa.. a zis mama ca nu stie daca a mancat vreodata ciorba mai buna happy me!
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 20:12 |
||
venise*ra
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 20:13 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 20:08:32De la: muza_ta, la data 2012-07-28 20:04:55[quote name= Asa am patit eu cad am facut prima data galuste de gris pt.supa de gaina. Tari ca piatra.... dar sotul meu, baiat bun , a mancat tot ce i-am pus in farfurie. era la nici o luna de la nunta, ce putea sa-mi zica decat multumesc, iubita
|
||
|
GHEISA_ Postat pe 28 Iulie 2012 20:13 |
||
De la: GHEISA_, la data 2012-07-28 20:13:43[quote name= Da,,toate am trecut prin astfel de experiente,care,acum,ne provoaca rasul,,dar asa se invata,conteaza sa iti doresti sa faci acel lucru!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 20:17 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| idei de surprize pentru el/ea | 14 | De la: PRALEA_ 21 Octombrie 2011 16:00 |
| Maghiara versus Romana | 464 | De la: andreea1976 31 Iulie 2009 23:10 |
| cum pot citi un mesaj . | 2 | De la: greierash_is_back 31 Decembrie 2009 17:10 |
|
|
||
| cum sa faci bani usor.......pe criza | 8 | De la: mariachi 4 Septembrie 2011 12:37 |
| Topic pentru injuraturi si jigniri | 1217 | De la: mafia_nrr1 4 Iulie 2013 07:45 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.