Mai multe
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 12:58:59De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:57:33De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 12:55:27De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:50:20[quote name= multumesc
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 13:05 |
||
|---|---|---|
De la: caisa, la data 2012-07-28 12:52:40De la: kudika_11826, la data 2012-07-28 12:49:44De la: caisa, la data 2012-07-28 12:48:31o sunat tel Sa fii savurata si iubita
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 28 Iulie 2012 13:06 |
||
| beau cafea si tot adormita, sunt | ||
|
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 13:07 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:56:38De la: caisa, la data 2012-07-28 12:50:51De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:49:21De la: caisa, la data 2012-07-28 12:48:31o sunat tel multumesc, fetelor ma coplesiti
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 13:10 |
||
Buna dimineata la doamne si domnicoare. Eu mananc piscoturi si m=as duce sa imi fac un ceaiuc...sa ma hidratez. Sunt obosit de la caldura asta... |
||
|
Baiat_virgin Postat pe 28 Iulie 2012 13:10 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:58:22De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 12:54:03De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:50:20[quote name= Deci"buturuga mica,rastoarna carul mare",ai?????? Hmmmmmmmmmmm!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:10 |
||
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:10:32Buna dimineata la doamne si domnicoare. Buna ziua,Virginelule,,vrei un snitel????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:15 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 13:10:17De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:56:38De la: caisa, la data 2012-07-28 12:50:51De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:49:21De la: caisa, la data 2012-07-28 12:48:31o sunat tel Prietenii stiu,intotdeauna,de ce!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:15 |
||
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:10:32Buna dimineata la doamne si domnicoare. neata, virgi
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 13:16 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 13:15:03De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:10:32Buna dimineata la doamne si domnicoare. Facut cu manutzele dumneavoastra, l=ati pipait asa frumos, l-ati atins cand l-ati preparat...? Sigur ca vreauuu. |
||
|
Baiat_virgin Postat pe 28 Iulie 2012 13:17 |
||
miss, poftesc ....snitel eu spal ferestrele dar mai arunc o privire si la voi
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 13:17 |
||
caisuca nu mai pofti eu gatesc
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 13:18 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 13:16:31De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:10:32Buna dimineata la doamne si domnicoare. Neata Caisata Discutiile cu Vulpita merg bine... Cred ca o sa imi fac un mic concediu la Bucuresti anul asta...ioi... Imi iau bilet de "dus" ca de venit inapoi nu stiu cand vin, ca nu stiu cat ma tine Vulpita...Daca ii place de mine poate ma tine mai multe zile...
|
||
|
Baiat_virgin Postat pe 28 Iulie 2012 13:20 |
||
virginel de fel buna ziua!
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 13:24 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 13:15:57De la: caisa, la data 2012-07-28 13:10:17De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:56:38De la: caisa, la data 2012-07-28 12:50:51De la: muza_ta, la data 2012-07-28 12:49:21De la: caisa, la data 2012-07-28 12:48:31o sunat tel
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 13:24 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 13:24:09virginel de fel Muza, tu ai auzit ca eu mi-a,m gasit o iubita care vrea sa faca dragoste cu mine...fara prezervativ... ? |
||
|
Baiat_virgin Postat pe 28 Iulie 2012 13:24 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 13:17:47miss, poftesc ....snitel Te invit la masa,,este si Muza langa mine,,ne asezam imediat sa papam de pranz!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:24 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 13:18:44 poftesc la de la tine
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 13:25 |
||
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:17:13[quote name= L-am,,,pe toate partile,ce ,crezi ca am servitori????Si pe fata,si pe spate,,poftim de papa si tu,dar mai bine,,ia fetele si veniti ,la mine, la masa,,,o sa fim destui,dar nu-i bai!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:27 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 13:25:42De la: muza_ta, la data 2012-07-28 13:18:44 eu fac ciorba de pui si din astea http://www.barbatlacratita.ro/2011/07/chiftele-din-dovlecei-cu-branza.html apoi sa vad ce-mi mai trece prin cap si pepene galben cu inghetata
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 13:29 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 13:25:42De la: muza_ta, la data 2012-07-28 13:18:44 Caisata,am o fata vrednicaaaaa,mai,mai,pupa mama ,fata eiiiiiii!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:29 |
||
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:24:54De la: muza_ta, la data 2012-07-28 13:24:09virginel de fel nu, felicitari!!! doar ca...fara e riscant
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 13:29 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 13:29:43De la: caisa, la data 2012-07-28 13:25:42De la: muza_ta, la data 2012-07-28 13:18:44 pe cat posibil...
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 13:30 |
||
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:20:48De la: caisa, la data 2012-07-28 13:16:31De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:10:32Buna dimineata la doamne si domnicoare. Vaiii,lesin aci !!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:31 |
||
Mi-am facut un ceaiuc bun... De macese... Mere numa bine dupa snitele...
|
||
|
Baiat_virgin Postat pe 28 Iulie 2012 13:42 |
||
De la: Baiat_virgin, la data 2012-07-28 13:42:39Mi-am facut un ceaiuc bun... Merge,este putin acrisor,,,taman bun dupa snitele!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 13:44 |
||
| m-a apucat harnicia pe caldura asta | ||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 14:55 |
||
| mi s-a facut foame | ||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 15:06 |
||
De la: caisa, la data 2012-07-28 15:06:57mi s-a facut foame Te astept la masa!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 15:11 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 15:11:10De la: caisa, la data 2012-07-28 15:06:57mi s-a facut foame termin curatenia si vin
|
||
|
maria-ioana Postat pe 28 Iulie 2012 15:13 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| Ultima carte citita. | 13 | De la: metaphor 23 Februarie 2014 11:59 |
| Cum sa te desparti de cineva in 64 de pasi simpli | 42 | De la: baiat_anonim 13 Septembrie 2009 21:58 |
| Oare mai gasim prieteni adevarati ? | 1 | De la: kudika164886 14 August 2011 14:42 |
|
|
||
| donez pisicute si un catel | 13 | De la: Indio 20 Februarie 2010 18:50 |
| sondaj... | 53 | De la: black_wolf 3 Iulie 2009 18:23 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.