Mai multe
lumea se uuuuuuuuuuiiiiiiiita lung si saliveaza ipocrit
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 18:56 |
||
|---|---|---|
|
Chiar asa...noi crocante iar Titanika ne face in ciuda cu furtuna si ploile "care este" p'acolosa! pup Miss!
|
||
|
rondina Postat pe 28 Iulie 2012 18:56 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 18:54:53[quote name= Da,da ,un "dest" de la mana stanga,caci dreapta imi trebuie la tocat ceapa!!!!
|
||
|
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 18:56 |
||
De la: rondina, la data 2012-07-28 18:56:34Chiar asa...noi crocante iar Titanika ne face in ciuda cu furtuna si ploile "care este" p'acolosa! Asa este,Rondina,ii aud glascioru' de aici!!!Eu,una,o invidiez,caci,ori unde nu mai suport caldura asta,dar ziua de astazi a pus capac la toate celelate!!! Si cea de maine va fi la fel!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:01 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:00:19[quote name= Da,,,niet!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:03 |
||
te rog abereaza in alta parte. mi-ai demonstrat de ce esti in stare. |
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:17 |
||
papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot ploua in gura
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:20 |
||
"Asta-i seara de pe urma..."
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 28 Iulie 2012 19:21 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:21:39"Asta-i seara de pe urma..." baga pe sistem
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:22 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot Pofta buna,fata mea!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:23 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:22:18De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:21:39"Asta-i seara de pe urma..." CIAOOOOOOOOOOOOO !
|
||
|
PARTENERDEVIS Postat pe 28 Iulie 2012 19:24 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot multumesc, bagam la fizicu' asta meserias...
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:25 |
||
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:24:35De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:22:18De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:21:39"Asta-i seara de pe urma..." ciaaaooooooo
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:26 |
||
|
||
|
Ame_li Postat pe 28 Iulie 2012 19:27 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:25:37De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot "Baga",fata mea,ce anume doresti,esti propriul stapan!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:28 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 Buna seara,Amely-co!!!! Cum este la tine,caci ,noi ne perpelim aici!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:29 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-28 19:27:26De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:25:37De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot poate te oferi sa-mi dai de la tine?
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:30 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:29:15De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 buna curcubeu la mine e foarte bine ,ploua cam de 2 ori pe zi,apoi iar iese soarele ,asa o tine de o saptamana deja
|
||
|
Ame_li Postat pe 28 Iulie 2012 19:31 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 inghetata?
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:32 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-07-28 19:31:58De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:30:20De la: kudika_10951, la data 2012-07-28 19:27:26De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:25:37De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot de la tine? n-au cum sa aiba. ai standarde prea joase. |
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:33 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 cafea si o saliu muzo
|
||
|
Ame_li Postat pe 28 Iulie 2012 19:33 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:31:38De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:29:15De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 Da-ne si noua,macar cativa stropisori de racoare!!!O seara frumoasa,draga mea!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:34 |
||
cu drag va dau voua toata racoarea,mie imi place hot nu suport frigul,din partea mea sa fie doar vara si canicula
|
||
|
Ame_li Postat pe 28 Iulie 2012 19:36 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 buna ame cred ca o sa ies si eu la o cafea ca imi pica ochii in gura de somn e cald si la mine...azi
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:36 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 io merg la zbenguiala azi
|
||
|
Ame_li Postat pe 28 Iulie 2012 19:37 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:36:02cu drag va dau voua toata racoarea,mie imi place hot Gata,facem schimb de locuri!!!! Nu stiu,dar parca toata caldura s-a adunat in Bucuresti!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 28 Iulie 2012 19:38 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:37:27De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 uuuu, have fun sa te zbenguiesti si pt mine putin |
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:38 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:38:07De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:36:02cu drag va dau voua toata racoarea,mie imi place hot Cre'ca numai la noi in cartier!
|
||
|
rondina Postat pe 28 Iulie 2012 19:40 |
||
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:38:52De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:37:27De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 tnx o sa ma si pentru tinegata am fugit la dus o seara bestiala voua
|
||
|
Ame_li Postat pe 28 Iulie 2012 19:40 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:40:21De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:38:52De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:37:27De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21 merg pe incredere
|
||
|
muza_ta Postat pe 28 Iulie 2012 19:41 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| CINE AI VREA SA FII AZI SI DE CE ? | 48 | De la: Thais13 23 Februarie 2014 09:46 |
| Licenta nota 10 | 9 | De la: 4Life 7 Ianuarie 2011 09:32 |
| Presedinte ! | 120 | De la: Simply_The_Best 7 Decembrie 2009 13:23 |
|
|
||
| Ajutooooooooooorrrrrrrrrrr | 2 | De la: cuucu_baau 23 Septembrie 2008 15:08 |
| Adopt Pisiscutzaa | 32 | De la: alfredodecurtofreco 2 Noiembrie 2010 20:35 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.