Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

lumea se uuuuuuuuuuiiiiiiiita lung si saliveaza ipocrit
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 18:56
Chiar asa...noi crocante iar Titanika ne face in ciuda cu furtuna si ploile "care este" p'acolosa!
pup Miss!
rondina
Postat pe 28 Iulie 2012 18:56
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 18:54:53[quote name=
pot sa te pap eu daca esti crocanta?



Da,da ,un "dest" de la mana stanga,caci dreapta imi trebuie la tocat ceapa!!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 18:56
De la: rondina, la data 2012-07-28 18:56:34Chiar asa...noi crocante iar Titanika ne face in ciuda cu furtuna si ploile "care este" p'acolosa!
pup Miss!



Asa este,Rondina,ii aud glascioru' de aici!!!Eu,una,o invidiez,caci,ori unde nu mai suport caldura asta,dar ziua de astazi a pus capac la toate celelate!!! Si cea de maine va fi la fel!!!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 19:01
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:00:19[quote name=
marfa din asta nu gasesti pe orice taraba



Da,,,niet!!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 19:03

te rog abereaza in alta parte. mi-ai demonstrat de ce esti in stare.
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:17
papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot ploua in gura
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:20
"Asta-i seara de pe urma..."
PARTENERDEVIS
Postat pe 28 Iulie 2012 19:21
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:21:39"Asta-i seara de pe urma..."

baga pe sistem
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:22
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot ploua in gura



Pofta buna,fata mea!!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 19:23
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:22:18
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:21:39"Asta-i seara de pe urma..."

baga pe sistem

CIAOOOOOOOOOOOOO !
PARTENERDEVIS
Postat pe 28 Iulie 2012 19:24
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot ploua in gura



Pofta buna,fata mea!!!!

multumesc, bagam la fizicu' asta meserias...
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:25
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:24:35
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:22:18
De la: PARTENERDEVIS, la data 2012-07-28 19:21:39"Asta-i seara de pe urma..."

baga pe sistem

CIAOOOOOOOOOOOOO !

ciaaaooooooo
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:26
Ame_li
Postat pe 28 Iulie 2012 19:27
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:25:37
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot ploua in gura



Pofta buna,fata mea!!!!

multumesc, bagam la fizicu' asta meserias...



"Baga",fata mea,ce anume doresti,esti propriul stapan!!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 19:28
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21



Buna seara,Amely-co!!!! Cum este la tine,caci ,noi ne perpelim aici!!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 19:29
De la: kudika_10951, la data 2012-07-28 19:27:26
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:25:37
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot ploua in gura



Pofta buna,fata mea!!!!

multumesc, bagam la fizicu' asta meserias...


daca n-ai creier tot degeaba! piei!

poate te oferi sa-mi dai de la tine?
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:30
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:29:15
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21



Buna seara,Amely-co!!!! Cum este la tine,caci ,noi ne perpelim aici!!!!


buna curcubeu

la mine e foarte bine ,ploua cam de 2 ori pe zi,apoi iar iese soarele ,asa o tine de o saptamana deja
Ame_li
Postat pe 28 Iulie 2012 19:31
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21

inghetata?
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:32
De la: kudika_10951, la data 2012-07-28 19:31:58
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:30:20
De la: kudika_10951, la data 2012-07-28 19:27:26
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:25:37
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:23:39
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:20:43papa fata un pepene galben cu inghetata bun di tot ploua in gura



Pofta buna,fata mea!!!!

multumesc, bagam la fizicu' asta meserias...


daca n-ai creier tot degeaba! piei!

poate te oferi sa-mi dai de la tine?


pe centura te poti duce si asa .Turcii nu au pretentii

de la tine? n-au cum sa aiba. ai standarde prea joase.
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:33
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21

inghetata?


cafea si o
saliu muzo
Ame_li
Postat pe 28 Iulie 2012 19:33
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:31:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:29:15
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21



Buna seara,Amely-co!!!! Cum este la tine,caci ,noi ne perpelim aici!!!!


buna curcubeu

la mine e foarte bine ,ploua cam de 2 ori pe zi,apoi iar iese soarele ,asa o tine de o saptamana deja




Da-ne si noua,macar cativa stropisori de racoare!!!O seara frumoasa,draga mea!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 19:34
cu drag va dau voua toata racoarea,mie imi place hot nu suport frigul,din partea mea sa fie doar vara si canicula
Ame_li
Postat pe 28 Iulie 2012 19:36
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21

inghetata?


cafea si o
saliu muzo

buna ame
cred ca o sa ies si eu la o cafea ca imi pica ochii in gura de somn e cald si la mine...azi
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:36
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21

inghetata?


cafea si o
saliu muzo

buna ame
cred ca o sa ies si eu la o cafea ca imi pica ochii in gura de somn e cald si la mine...azi


io merg la zbenguiala azi
Ame_li
Postat pe 28 Iulie 2012 19:37
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:36:02cu drag va dau voua toata racoarea,mie imi place hot nu suport frigul,din partea mea sa fie doar vara si canicula



Gata,facem schimb de locuri!!!! Nu stiu,dar parca toata caldura s-a adunat in Bucuresti!!!!
MissRainbow
Postat pe 28 Iulie 2012 19:38
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:37:27
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21

inghetata?


cafea si o
saliu muzo

buna ame
cred ca o sa ies si eu la o cafea ca imi pica ochii in gura de somn e cald si la mine...azi


io merg la zbenguiala azi

uuuu, have fun
sa te zbenguiesti si pt mine putin
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:38
De la: MissRainbow, la data 2012-07-28 19:38:07
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:36:02cu drag va dau voua toata racoarea,mie imi place hot nu suport frigul,din partea mea sa fie doar vara si canicula



Gata,facem schimb de locuri!!!! Nu stiu,dar parca toata caldura s-a adunat in Bucuresti!!!!

Cre'ca numai la noi in cartier!
rondina
Postat pe 28 Iulie 2012 19:40
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:38:52
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:37:27
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21

inghetata?


cafea si o
saliu muzo

buna ame
cred ca o sa ies si eu la o cafea ca imi pica ochii in gura de somn e cald si la mine...azi


io merg la zbenguiala azi

uuuu, have fun
sa te zbenguiesti si pt mine putin


tnx
o sa ma si pentru tine
gata am fugit la dus
o seara bestiala voua
Ame_li
Postat pe 28 Iulie 2012 19:40
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:40:21
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:38:52
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:37:27
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:36:05
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:33:12
De la: muza_ta, la data 2012-07-28 19:32:11
De la: Ame_li, la data 2012-07-28 19:27:21

inghetata?


cafea si o
saliu muzo

buna ame
cred ca o sa ies si eu la o cafea ca imi pica ochii in gura de somn e cald si la mine...azi


io merg la zbenguiala azi

uuuu, have fun
sa te zbenguiesti si pt mine putin


tnx
o sa ma si pentru tine
gata am fugit la dus
o seara bestiala voua

merg pe incredere
muza_ta
Postat pe 28 Iulie 2012 19:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CINE AI VREA SA FII AZI SI DE CE ? 48 De la: Thais13 23 Februarie 2014 09:46
Licenta nota 10 9 De la: 4Life 7 Ianuarie 2011 09:32
Presedinte ! 120 De la: Simply_The_Best 7 Decembrie 2009 13:23
Ajutooooooooooorrrrrrrrrrr 2 De la: cuucu_baau 23 Septembrie 2008 15:08
Adopt Pisiscutzaa 32 De la: alfredodecurtofreco 2 Noiembrie 2010 20:35