Setari Cookie-uri

Ce faci in acest moment!?

De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 13:58:55
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 13:50:27
De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 13:47:51
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 13:46:25
E asa greu?

de ce pui intrebari din astea


De ce nu?

pt ca le facem reclama nu tocmai buna angajatilor kudicii sau, ma rog..alora de deschid topice din alea de genul ce tocmai ai mentionat mai sus :D [re-tar-da-te]


Pai atunci s sa se gandesca si sa puna altfel problema, ca sa le facem reclama buna.
[/quote]
intrebarea e daca mai GANDESTE cineva...sa puna problema
muza_ta
Postat pe 31 Iulie 2012 14:17
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:17:18[quote name=intrebarea e daca mai GANDESTE cineva...sa puna problema




Muza,daca o poti face,incearca sa iei pulsul atmosferei existente pe acest topic si spune-mi la ce concluzie ajungi!!! Din punctul meu de vedere,,este o apatie crancena ,si acesta este unul dintre motivele ,pentru care se paraseste acest site!!Nu exista revigorare in sensul improspatarii climatului prezent!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 14:26
O sa fie mai multi la iarna
Kiddo_
Postat pe 31 Iulie 2012 14:28
beau apa plata cu lamaie!!
kiss_my_ass
Postat pe 31 Iulie 2012 14:30
Ziua buna, forumisti!
rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 14:31
nu mai am bomboane

Postat pe 31 Iulie 2012 14:34
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:31:10 Ziua buna, forumisti!



Buna ziua,Rondina,,sa inteleg ,ca este ultima zi de lucru?????
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 14:34
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:31:10 Ziua buna, forumisti!


Salut Ronda
Kiddo_
Postat pe 31 Iulie 2012 14:35
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 14:34:11
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:31:10 Ziua buna, forumisti!



Buna ziua,Rondina,,sa inteleg ,ca este ultima zi de lucru?????

Dap ...Ne mai "auzim" pe 24 aug
rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 14:37
De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 14:35:54
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:31:10 Ziua buna, forumisti!


Salut Ronda

Salve Scufy !
rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 14:38
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:31:10 Ziua buna, forumisti!

hellooo
muza_ta
Postat pe 31 Iulie 2012 14:39
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:39:24
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:31:10 Ziua buna, forumisti!

hellooo

Hollaaaaaaa
rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 14:40
pe cine iau cu mine la piscina?
muza_ta
Postat pe 31 Iulie 2012 14:42
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:37:47[quote name=Dap ...Ne mai "auzim" pe 24 aug




Concediu placut,draga mea,sa te bucuri de fiecare clipa daruita!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 14:46
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:42:51pe cine iau cu mine la piscina?



Pe mine!!!Ma iei imbracata,doar in furou???
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 14:48
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:42:51pe cine iau cu mine la piscina?


pe cine vrea!!
kiss_my_ass
Postat pe 31 Iulie 2012 14:50
:)
kudika_13295
Postat pe 31 Iulie 2012 14:51
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:42:51pe cine iau cu mine la piscina?


Vin eu, daca ma inveti sa inot
Kiddo_
Postat pe 31 Iulie 2012 14:52
De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 14:52:55
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:42:51pe cine iau cu mine la piscina?


Vin eu, daca ma inveti sa inot

s-ar putea sa murim amandoi de ras....ca nici eu nu stiu

hai ca fac lista...pe cine trec pe ea?
muza_ta
Postat pe 31 Iulie 2012 14:56
nici eu nu stiu sa inot

Postat pe 31 Iulie 2012 14:56
De la: kudika_13295, la data 2012-07-31 14:51:41:)


kiss_my_ass
Postat pe 31 Iulie 2012 14:57
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 14:46:24
De la: rondina, la data 2012-07-31 14:37:47[quote name=Dap ...Ne mai "auzim" pe 24 aug




Concediu placut,draga mea,sa te bucuri de fiecare clipa daruita!!!

Multumesc Miss, asa voi face! PROMIT !
rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 14:57
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:56:09
De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 14:52:55
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:42:51pe cine iau cu mine la piscina?


Vin eu, daca ma inveti sa inot

s-ar putea sa murim amandoi de ras....ca nici eu nu stiu

hai ca fac lista...pe cine trec pe ea?


Murim, dar murim imbratisati
Eeeeeeeeeee?
Kiddo_
Postat pe 31 Iulie 2012 14:57
trece-l p-asta discretu , nici nu se uda , asa discret e

Postat pe 31 Iulie 2012 14:58
De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 14:57:58
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:56:09
De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 14:52:55
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 14:42:51pe cine iau cu mine la piscina?


Vin eu, daca ma inveti sa inot

s-ar putea sa murim amandoi de ras....ca nici eu nu stiu

hai ca fac lista...pe cine trec pe ea?


Murim, dar murim imbratisati
Eeeeeeeeeee?

si cu zambetul pe buze
muza_ta
Postat pe 31 Iulie 2012 15:04
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 15:04:07
Murim, dar murim imbratisati
Eeeeeeeeeee?

si cu zambetul pe buze [/quote]

Un meduz si o meduza...
Kiddo_
Postat pe 31 Iulie 2012 15:05
De la: kudika_11826, la data 2012-07-31 15:05:16
De la: muza_ta, la data 2012-07-31 15:04:07
Murim, dar murim imbratisati
Eeeeeeeeeee?

si cu zambetul pe buze


Un meduz si o meduza... [/quote]

yeeeeeee
muza_ta
Postat pe 31 Iulie 2012 15:17
Ploua in Bucuresti....
rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 17:16
De la: rondina, la data 2012-07-31 17:16:46 Ploua in Bucuresti....



Daaaa,poate ,asa,o sa ma pot odihni corespunzator!!!!
MissRainbow
Postat pe 31 Iulie 2012 17:29
De la: MissRainbow, la data 2012-07-31 17:29:36
De la: rondina, la data 2012-07-31 17:16:46 Ploua in Bucuresti....



Daaaa,poate ,asa,o sa ma pot odihni corespunzator!!!!

In mod sigur, Miss! Deja "toarna" cu galeata... ca sa zic aseea!
rondina
Postat pe 31 Iulie 2012 18:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce faceti cind va plictisiti la munca? 19 De la: cristiana_cris 17 August 2009 11:28
Cele mai scumpe lucruri din lume 23 De la: lao_kudika 23 Septembrie 2009 02:44
pisica british shorthair 6 De la: kudika_973611 12 Septembrie 2014 16:28
In privinta unei colaborari eventuale 1 De la: kudika_5802 23 Aprilie 2012 16:10
Soc !!! Cercetatorii britanici ... 6 De la: Boris_the_Blade 3 Aprilie 2013 11:22