Mai multe
| http://www.220.ro/faze-tari/Inchide-Odata-Dracia-Aia/pIa7iuKB9x/ | ||
|
Kiddo_ Postat pe 1 August 2012 14:50 |
||
|---|---|---|
tu vrei sa-mi stea inima in loc?!
|
||
|
kiss_my_ass Postat pe 1 August 2012 14:57 |
||
De la: kiss_my_ass, la data 2012-08-01 14:57:31
|
||
|
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 1 August 2012 15:02 |
||
|
Buna ziua ! legan copilu...nani,nani...dormi usor ... |
||
|
criszoe Postat pe 1 August 2012 15:39 |
||
De la: criszoe, la data 2012-08-01 15:39:27Buna ziua !
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 1 August 2012 15:40 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-08-01 15:40:38De la: criszoe, la data 2012-08-01 15:39:27Buna ziua ! Ar merge una cu lamaie |
||
|
criszoe Postat pe 1 August 2012 15:43 |
||
buna seara! in acest moment astept decizia curtii constitutionale cu privire la referendum
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 1 August 2012 19:04 |
||
in acest moment am terminat de mancat un sandwici mare si beu apa minerala cu halba si ragai k o mica broscuta satula voua nu va dau ,ca nu mai am ardei(rosu)
|
||
|
Titanika Postat pe 1 August 2012 19:31 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-08-01 19:04:19 asteapta, apoi imi spui si mie noutatile Buna seara la toata lumea care ve-ti veni sa semnati condika!!!
|
||
|
Titanika Postat pe 1 August 2012 19:38 |
||
De la: Titanika, la data 2012-08-01 19:31:35in acest moment am terminat de mancat un sandwici Sa-ti fie de bine,Titanika,o seara frumoasa!!!! Buna seara doamnelor si domnilor!!! ![]() on--pap inghetata!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 August 2012 19:39 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-08-01 19:39:12De la: Titanika, la data 2012-08-01 19:31:35in acest moment am terminat de mancat un sandwici ai umblat in congelator? lasase-m ceva acolo
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 1 August 2012 19:42 |
||
n'seara
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 1 August 2012 20:22 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-08-01 20:22:18n'seara Buna seara,Don't,o seara din matase!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 August 2012 20:23 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-08-01 20:23:50De la: dontworibehapi, la data 2012-08-01 20:22:18n'seara asta in seamana ca toata seara am ce coase
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 1 August 2012 20:24 |
||
ma dor talpile cred ca am stat vreo 5 ore la shoping,ceea ce pt mine e enorm buna seara,as bea o bere cu lamaie
|
||
|
Ame_li Postat pe 1 August 2012 20:25 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-08-01 20:24:44De la: MissRainbow, la data 2012-08-01 20:23:50De la: dontworibehapi, la data 2012-08-01 20:22:18n'seara Woow,inseamna ca ai de gand s-o rupi,,,seara care va sa zica!!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 August 2012 20:26 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:25:01ma dor talpile ia de bea ca am destula! mie nu-mi place!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 1 August 2012 20:26 |
||
pai doar e sfarsit de luna
|
||
|
dontworibehapi Postat pe 1 August 2012 20:26 |
||
Salutare
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 1 August 2012 20:28 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:25:01ma dor talpile Nu am bere in casa,dar te pot servi cu inghetata,am de cacao cu alune si fistic,,sunt preferatele mele!!! O seara splendida,Amely-co!!! Pentru talpi,,masaj circular ,in centrul lor!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 August 2012 20:28 |
||
De la: kudika_10951, la data 2012-08-01 20:26:18De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:25:01ma dor talpile sper ca nu ma otravesti noroc
|
||
|
Ame_li Postat pe 1 August 2012 20:29 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-08-01 20:28:23Salutare Buna seara,"826"!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 August 2012 20:29 |
||
De la: dontworibehapi, la data 2012-08-01 20:26:53pai doar e sfarsit de luna Aha,si cam asa se desfasoara sfarsiturile de luna la tine,,cu rupere de toate cele?????????
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 August 2012 20:30 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-08-01 20:28:42De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:25:01ma dor talpile multumesc curcubeu dar n-am pofta de dulce hmmm,circular zici?,nu suna rau
|
||
|
Ame_li Postat pe 1 August 2012 20:30 |
||
De la: kudika_11826, la data 2012-08-01 20:28:23Salutare sa fii iubit
|
||
|
Ame_li Postat pe 1 August 2012 20:32 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:30:43[quote name=' Nu suna,nu suna,,chiar este indicat pentru zona talpilor!!!!Si cu maseurul potrivit!!!!
|
||
|
MissRainbow Postat pe 1 August 2012 20:33 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:32:43De la: kudika_11826, la data 2012-08-01 20:28:23Salutare Ms la fel
|
||
|
Kiddo_ Postat pe 1 August 2012 20:34 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-08-01 20:28:42De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:25:01ma dor talpile ii ti locul virginului? el ela cu talpile si suptul degetelor de la picioare!
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 1 August 2012 20:42 |
||
De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:30:43De la: MissRainbow, la data 2012-08-01 20:28:42De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:25:01ma dor talpile circular asta e ceva metalic?
|
||
|
picard-jean-luc Postat pe 1 August 2012 20:43 |
||
De la: MissRainbow, la data 2012-08-01 20:33:34De la: Ame_li, la data 2012-08-01 20:30:43[quote name=' circular cu maseurul potrivit
|
||
|
Ame_li Postat pe 1 August 2012 20:47 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| hei, esti credincios? | 9 | De la: blue07scorpion 7 August 2009 16:13 |
| eu berbec ,el rac....merge? | 12 | De la: lauracris 16 Aprilie 2009 17:44 |
| sa cred? ! ? | 12 | De la: alina_luminita 20 Iunie 2009 16:52 |
|
|
||
| Lady Gaga | 5 | De la: razz 2 Mai 2010 01:21 |
| Panelurile online | 2 | De la: kudika_33873 17 Aprilie 2013 18:20 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.