eu sagetator.el pesti

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent eu sagetator.el pesti: (5 din 1 vot)

Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Darius_, la data 2013-04-22 19:15:48Ea-femeie, El-barbat...vreo sansa in relatie? Se apreciaza parerile celor cu experienta, doar!

sigur sti ce-ai scris..daca-s doi barbati..s-au invers.. ..
..normal ca au toate sansele. ..ce poate fi mai frumos decat iubirea dintre doi oameni?
Raporteaza abuz de limbaj
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
Darius_ Avatarul lui Darius_

348 mesaje

De la: Flowers, la data 2013-04-22 19:23:34
De la: Darius_, la data 2013-04-22 19:15:48Ea-femeie, El-barbat...vreo sansa in relatie? Se apreciaza parerile celor cu experienta, doar!

..normal ca au toate sansele. ..ce poate fi mai frumos decat iubirea dintre doi oameni?

stiu sigur ce am scris!!
doar am lansat o noua teorie sau provocare pt experimentati
Fulg-de-nea Avatarul lui Fulg-de-nea

18774 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Darius_, la data 2013-04-22 19:27:18

stiu sigur ce am scris!!

ahammm...si ai tras ...singur concluzia.. ..seara frumoasa!
Prietenia inseamna a darui din tine ceea ce este mai frumos pentru ca celalalt sa simta cat de mult este pretuit si sa invete sa pretuiasca si el pe altii la adevarata lor valoare!
Darius_ Avatarul lui Darius_

348 mesaje

De la: Flowers, la data 2013-04-22 19:35:27
De la: Darius_, la data 2013-04-22 19:27:18

stiu sigur ce am scris!!

ahammm...si ai tras ...singur concluzia.. ..seara frumoasa!

inca nu sunt sigur, sa mai vina cateva opinii..
kudika_aka Avatarul lui kudika_aka

5 mesaje
Oras: timisoara

cine ma ajuta si pe mine cu o parere un sfat???eu sunt gemeni el pesti....care e in aceeasi situatie ca mine?si cum decurge relatia?help
Fosta membra Kudika.ro
eu sunt pesti. relata decurge bine
words fail, music speaks ♥
kudika_952354 Avatarul lui kudika_952354

1 mesaj
Oras: deva

Salut, eu sunt noua pe aici, sper sa putem socializa.
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_aka, la data 2013-09-25 13:10:01cine ma ajuta si pe mine cu o parere un sfat???eu sunt gemeni el pesti....care e in aceeasi situatie ca mine?si cum decurge relatia?help

Daca va intelegeti bine, va iubiti si va respectati, ce mai conteaza zodia?
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.
stuff Avatarul lui stuff

19 mesaje
Oras: vaslui

Imi place sa spun ca "jumatatea mea" e pesti...si nu a mers...oricat de nebuni suntem nul dupa altul, sagetatorul din mine numai poate accepta sa se stearga podelele cu propriul suflet..iar, pestele din el, va ramene mereu un lunatic si un incoerent!

Va ramane dragostea vietii mele..caci cum te ridica la cer un peste, e mrific....dar dupa, cum si cand te arunca..doare tare!!!
Pagini: << 1 2 Sari la pagina: