Eu capricorn el Rac

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

simonycik Avatarul lui simonycik

421 mesaje

sunt curioasa sa vad parerile voastre.. pentru ca pana acum am auzit ca nu este tocmai o combinatie fericita... desi suntem impreuna de un an si ceva si ne iubim mai mult pe zi ce trece.
Raporteaza abuz de limbaj
when all else failes, have sex
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compati...
Sweet Little Devil
alina_simodi Avatarul lui alina_simodi

4 mesaje

Eu sunt capricorn,iar sotul meu este rac.Suntem impreuna de 5 ani si pot spune cu toata sinceritatea ca ne iubim tot mai mult ,iar relatia noastra a evoluat constructiv pana acum.Vezi tu....e o relatie extraordinara,asa cum doresc fiecaruia sa aiba parte fiecare,macar o data in viata :).........!!!

7696 mesaje

Sweet Little Devil
dezamgire Avatarul lui dezamgire

4 mesaje
Oras: ploiesti

pai da mai......dar raci sunt cei mai buni barbati..esti o norocoasa!!!

7696 mesaje

hai serios???
Sweet Little Devil
Bianca_Cristina Avatarul lui Bianca_Cristina

7 mesaje

dupa cate am citit, barbatii si femeile rac sunt la fel cand vine vorba de o relatie
adica pentru ei, familia e cea mai importanta (si spun asta pt ca sunt rac) ;)) se leaga de persoana iubita si cu greu vor renunta la ea
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika006653, la data 2009-04-05 10:45:04dupa cate am citit, barbatii si femeile rac sunt la fel cand vine vorba de o relatie
adica pentru ei, familia e cea mai importanta (si spun asta pt ca sunt rac) ;)) se leaga de persoana iubita si cu greu vor renunta la ea

subscriu! sunt tot rac!
Cu foarte mare greutate renunt la ceva sau la cineva...
Chiar daca am intentia ,de cele mai multe ori cea mai mica piedica ma intoarce din drum...Un pas inainte ,restul inapoi
Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )