Setari Cookie-uri

eu balanta- el varsator

Buna ziua tuturor,
Eu sunt balanta iar barbatul de care m-am indragostit este varsator.
Credeti ca suntem compatibili? A avut cineva o astfel de relatie si a mers?
Imi poate spune cineva mai multe despre un asfel de barbat varsator?
kudika110008
Postat pe 28 Septembrie 2010 14:20
sunt groaznici ...dar norocosi pt ca sunt intelesi si iubiti de balante
_oktober_
Postat pe 28 Septembrie 2010 14:25
auleu, asta cu intelegerea la mine nu dureaza mult....uffff
kudika110008
Postat pe 28 Septembrie 2010 17:03

Sa fugi de el mancand pamantul.
Te vei trezi, cand iti va fi lumea mai draga, ca te-a parasit fara explicatii pentru o oarecare, despre care stie toata lumea ce poama e. Pentru el conteaza doar aventura.
Ai grija, nici macar 19 ani de casnicie nu-l opresc de la obiceiurile lui. De asemenea, stie sa te zapaceasca intr-un asemenea mod incat, daca ii reprosezi ceva, te vei simti tot tu vinovata. Da impresia ca nu te-a inselat niciodata dar, de fapt, din patul tau, trece cu nonsalanta in oricare altul, care-i la indemana, la serviciu, pe strada, in masina, la bariera sau oriunde se poate...
Crede-ma, sotul meu e varsator.
Fugi, cat mai ai timp, sau nu te imolica prea mult, altfel, vei suferi cumplit!
Pupici.
Artemise
Postat pe 4 Octombrie 2010 21:08
Vai, mama mea ce descriere...mi s-a taiat tot elanul. Si sunt totusi atat de indragostita ca mi se taie rasuflarea cand il vad,..., aud,..., cand ma atinge... Pfff dar poate ca este doar ceva trecator si va zbura repede spre alta.. cine stie. Multumesc de descriere si orice alte informatii despre un barbat varsator ma intereseaza foarte mult, asa ca astept si alte adaugari. pup
kudika110008
Postat pe 9 Octombrie 2010 18:46
ok..uite inca ceva...familist,perfectionist,mereu are o surpriza placuta gata pregatita,vrea sa stie si sa simta ca il iubesti...dar nu il sufoca!....da-i sansa sa te recucereasca..din nou...nu incerca sa-i schimbi unele obiceiuri,fa-l sa-si doreasca asta si o va face...
_oktober_
Postat pe 9 Octombrie 2010 19:57
Buna!Pot sa te asigur ca pentru o balanta este o zodie foarte buna cu care sigur nu te vei plictisi.
Primul meu sot a fost varsator si am trait impreuna 13 ani dupa care a murit iar cel de al doilea viitor sot soarta mi l-a ales tot varsator si sa stii ca nu imi pare rau ptr ca sunt niste oameni excelenti cam iuti la manie dar le trece repede, cam visatori , ffff iubareti si mai ales fff virili si dornici sa exploreze taote noutatile in materie de sex.
Daca vrei sa nu se duca in alta parte ofera-i tu tot ce vrea si va fi cel mai fericit, nu il cicali ca nu ai cu cine, fii blanda , buna , dar si rea cand trebuie dar trebuie reactionat cand el se calmeaza nu atunci cand el este in criza de nervi.
Femeile tind sa le ia barbatilor daca se poate chiar si aerul numai sa fie doar al lor dar asa ceva nu este posibil cu un varsator, te va iubi enorm de mult daca tu ii vei spune sa se duca cu baietii la o bere ca nu te deranjeaza, ca iti place sa se uite la toate meciurile, mai pe scrt sa il lasi sa se desfasoare fara sa ii iei libertatea ca atunci l-ai pierdut definitiv.
Si inca o chestie mica de tot, nu te lasa cucerita prea repede ca nu prea e multumit cu o reduta cucerita usor,
Nu te lua dupa cele care au spus numai rautati despre bietii varsatori, sunt invidioase ca ei au un farmec deosebit chiar daca sunt urati.
Mult Noroc iti doresc
anidelea
Postat pe 11 Octombrie 2010 09:44
Draga mea, nu sunt rautacioasa, sunt numai speriata, la propriu, de un varsator cu care sunt impreuna din 1987. Avem impreuna o fiica minunata, de 22 ani, psiholog. Casatoriti suntem de 19 ani si ori de cate ori este aniversarea casatoriei noastre, probabil, el isi aminteste ca n-a vrut sa se casatoreasca. Nu ca avea ceva impotriva mea, eu nu l-am suparat niciodata; avea ceva impotriva institutiei casatoriei.
Este mai mare ca mine cu 12 ani si jumatate. Ma suspecteaza (nu-l suspectez eu, nu-l sufoc, nu l-am sufocat niciodata) tot timpul ca-l insel, desi lucram in aceeasi institutie si stie ce fac in orice clipa; nu ma lasa sa ies din casa singura nici pana la piata, dar nu merge nici el cu mine nicaieri; i-am prins contul pe facebook si cere nr. de telefon de la toate femeile, l-a cerut si pe al meu, fara sa stie ca sunt nevasta lui (aveam alt nume, alta fotografie..etc.) si exemplele rele ar putea continua. Nu se poate vorbi cu el deoarece e foarte violent in limbaj, si-asa a fost mereu, nu acum cand a inaintat in varsta. Si, apropo de compatibilitate, se spune ca un barbat varsator face o casnicie perfecta cu o femeie in gemeni, cum sunt eu, sau cum esti tu, in balanta. In teorie, asa este, in schimb, in practica, nu face pereche cu nimeni (fosta lui sotie era varsator, ca si el). Nu-ti cer eu, ca n-am niciun drept, sa te desparti de el, dar tare as vrea sa nu patesti ca mine. Viata mea alaturi de el a fost un sir de compromisuri, pe care doar eu le-am facut, pentru a-mi mentine o casnicie care, de fapt, n-a existat niciodata.
Ma doare sa-ti spun ca, la varsta asta (am 48 ani) m-am trezit din nou singura, ca de fiecare data cand are o aventura.Toata casnicia el a venit si a plecat, nu se stie de unde, cum, cu cine, nu m-a interesat fiindca tineam prea mult la linistea casei si, mai ales, a fiicei mele. La mine (ca e casa mea) a fost doar un hotel cu pensiune completa, i-a placut atata vreme cat nu i-am zis nimic, sa nu afle mama, sa nu afle tatal meu Dumnezeu sa-l odihneasca acolo unde e), care a facut, in final, in 1991 stop cardio-respirator si a murit, atunci cand a aflat ca sotul meu drag ma parasise, ramanand cu un copil mic in brate, ducandu-se la alta.
N-am fost niciodata o femeie proasta, prin nastere sunt o femeie frumoasa, si n-o spun eu, hei, draga mea, nimic nu-i de ajuns pentru el. El a fost nascut sa stea singur, cu cine vrea, cum vrea si, mai ales, cat vrea.
Imi pare rau ca a trebuit sa-ti spun toate astea, dar m-a cam suparat doamna de dinaintea mea. Sa stii ca am studii si de astrologie, si de psihologie si de filologie(litere), pe care le-am facut sa stiu cum sa ma port cu el: nimic nu tine, crede-ma.
Pana cand vom mai vorbi,
Pupici.
Artemise
Postat pe 11 Octombrie 2010 10:57
Draga mea, nu sunt rautacioasa, sunt numai speriata, la propriu, de un varsator cu care sunt impreuna din 1987. Avem impreuna o fiica minunata, de 22 ani, psiholog. Casatoriti suntem de 19 ani si ori de cate ori este aniversarea casatoriei noastre, probabil, el isi aminteste ca n-a vrut sa se casatoreasca. Nu ca avea ceva impotriva mea, eu nu l-am suparat niciodata; avea ceva impotriva institutiei casatoriei.
Este mai mare ca mine cu 12 ani si jumatate. Ma suspecteaza (nu-l suspectez eu, nu-l sufoc, nu l-am sufocat niciodata) tot timpul ca-l insel, desi lucram in aceeasi institutie si stie ce fac in orice clipa; nu ma lasa sa ies din casa singura nici pana la piata, dar nu merge nici el cu mine nicaieri; i-am prins contul pe facebook si cere nr. de telefon de la toate femeile, l-a cerut si pe al meu, fara sa stie ca sunt nevasta lui (aveam alt nume, alta fotografie..etc.) si exemplele rele ar putea continua. Nu se poate vorbi cu el deoarece e foarte violent in limbaj, si-asa a fost mereu, nu acum cand a inaintat in varsta. Si, apropo de compatibilitate, se spune ca un barbat varsator face o casnicie perfecta cu o femeie in gemeni, cum sunt eu, sau cum esti tu, in balanta. In teorie, asa este, in schimb, in practica, nu face pereche cu nimeni (fosta lui sotie era varsator, ca si el). Nu-ti cer eu, ca n-am niciun drept, sa te desparti de el, dar tare as vrea sa nu patesti ca mine. Viata mea alaturi de el a fost un sir de compromisuri, pe care doar eu le-am facut, pentru a-mi mentine o casnicie care, de fapt, n-a existat niciodata.
Ma doare sa-ti spun ca, la varsta asta (am 48 ani) m-am trezit din nou singura, ca de fiecare data cand are o aventura.Toata casnicia el a venit si a plecat, nu se stie de unde, cum, cu cine, nu m-a interesat fiindca tineam prea mult la linistea casei si, mai ales, a fiicei mele. La mine (ca e casa mea) a fost doar un hotel cu pensiune completa, i-a placut atata vreme cat nu i-am zis nimic, sa nu afle mama, sa nu afle tatal meu Dumnezeu sa-l odihneasca acolo unde e), care a facut, in final, in 1991 stop cardio-respirator si a murit, atunci cand a aflat ca sotul meu drag ma parasise, ramanand cu un copil mic in brate, ducandu-se la alta.
N-am fost niciodata o femeie proasta, prin nastere sunt o femeie frumoasa, si n-o spun eu, hei, draga mea, nimic nu-i de ajuns pentru el. El a fost nascut sa stea singur, cu cine vrea, cum vrea si, mai ales, cat vrea.
Imi pare rau ca a trebuit sa-ti spun toate astea, dar m-a cam suparat doamna de dinaintea mea. Sa stii ca am studii si de astrologie, si de psihologie si de filologie(litere), pe care le-am facut sa stiu cum sa ma port cu el: nimic nu tine, crede-ma.
Pana cand vom mai vorbi,
Pupici.
Artemise
Postat pe 11 Octombrie 2010 10:57
Ce-s alea studii de astrologie??
Si, mai usor cu generalizarile, ca nici zodia gemeni nu are o reputatie foarte buna.
bgd74
Postat pe 11 Octombrie 2010 15:05
Te sfatuesc sa il uiti mai bine plangi acum decat mai tarziu, varsatori nu sunt oameni de casa sunt afemeiati si betivii
healthy008026
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:08
maaa aveti grija ce spuneti de varsatori...eu sunt unul...daca nu-i intelegi mai bine nu te incurca cu ei...
BEL_AMY1
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:13
De la: healthy008026, la data 2010-10-11 18:08:20Te sfatuesc sa il uiti mai bine plangi acum decat mai tarziu, varsatori nu sunt oameni de casa sunt afemeiati si betivii


da mai...ce ti-e si cu astia.....daca nu ai zice ca sunt varsatori mai ca te-ai marita cu ei si ai trai linistita si fericita....
_oktober_
Postat pe 11 Octombrie 2010 18:18
Buna seara,
Adevarul este ca din aceasta descriere sotul dumneavoastra pare cel putin un om groaznic, langa care nu stiu cum ati putut rezista atata amar de ani.
Am tot citit despre barbatul varsator si intr-adevar peste tot scrie ca este foarte libertin si foarte greu se casatoreste, dar si de asemenea ca nu ar fi deloc gelosi, dar acum am vazut ca sotul dumneata era intr-adevar gelos sau poate cam paranoic , avand in vedere ca nu ii dadeati motive. Acum cred ca exista in ei probabil cele doua parti: una angelica si una demonica...pentru ca noi doi inaite de a fi iubiti suntem prieteni, si pot spune de multe ori ca are o gandire destul de perversa, uneori e amuzat de namplari tragice si sadice, si foarte ironic, dar in acelasi timp nu am cunoscut un barbat mai tandru si in acelasi timp pasional asa cum este el, ar fi in stare sa ma pupe in continuu. De asta sunt atat de indragostita, pt ca nu am intalnit vreodata pe cineva sa impleteasca atatea lucruri in el, nu e neaparat frumos, dar e foarte destept, calculat...are multe calitati si de asemenea defecte dar acum nu imi dau seama inca in daca exta un echilibru intre ele, ...simt ca ma completeaza, pt ca si eu sunt ba rece, ba tandra...ironica tot timpul(de fapt asta ne-a atras unul la altul...ne ironizam tot timpul ...ne atrageam...ne respingeam...), plus ca , comunicam foarte bine.. adevarat este ca ii fug ochii tot timpul....dar eu sunt pe aceeasi unda si subtil fac la fel..., nu il cert nu il constrang...dar ii arat ca intr-o pocnitura de degete....pot iesi cu altul...si atunci revine atentia lui asupra mea,..nu sunt geloasa...iar el nu arata ca ar fi...numai ca eu imi dau seama doar din reactiile lui uneori.
Nu ca vreau sa ma laud dar sunt destul de draguta.
Nu stiu ce va fi dar ce e imi place si de asta imi doresc sa aflu cat mai multe despre un astfel de barbat, si de asemenea imi doresc sa aud cat mai multe povestiri despre ralatia cu un astfel de barbat.
Multumesc pentru aceste dezvaluiri, imi sunt de folos, ca sa pot fi tot timpul cu ochii in patru cum s-ar spune...si sincer imi pare rau ca ati avut asa o viata langa acest barbat.
Pupici

E un fel de joc intre noi, greu de explicat...
kudika110008
Postat pe 11 Octombrie 2010 23:10
De la: bgd74, la data 2010-10-11 15:05:24Ce-s alea studii de astrologie??
Si, mai usor cu generalizarile, ca nici zodia gemeni nu are o reputatie foarte buna.
Artemise
Postat pe 13 Octombrie 2010 15:29
Un varsator e un baiat destept, trebuie sa tii pasul cu el. De aceea m-am perfectionat in multe domenii, stii?
Da, exista cursuri de astrologie pe care le poti face in cadrul unei institutii superioare de invatamant.
Si inca ceva, nu m-am laudat cu nimic aici. O zodie are caracteristicile ei, depinde de decanul in care esti nascut, de ascendent (ora nasterii), de locul nasterii (incarcatura energetica din acel loc) si, mai ales, de pozitia astrelor din momentul nasterii.
Sa nu fii rautacios, n-am zis ca eu sunt Maica Tereza insa, in comparatie cu varsatorul meu drag, chiar asa si par. Toate zodiile au, mai mult sau mai putin, o latura intunecata. Eu sunt nascuta in ziua cea mai lunga, 21 iunie, si mai este si ultima zi a zodiei.
Succes la interpelari
E usor sa fii rau. Mai bine vorbeste cu mine. Arata-mi, ce te-a nemultumit si de ce esti avocatul varsatorilor. Daca citeai cu atentie, ai fi vazut ca nu generalizez nimic.
Artemise
Postat pe 13 Octombrie 2010 15:38
am intrat pe acest topic din pura curiozitate, pt ca si eu sunt balanta. nu am cunoscut nici un varsator pana acum, am sa fiu atenta de acum in colo, ma intrebam totusi cum ai putut sa rezisti atata timp langa el.
sa stii ca multe din trasaturile sotului tau pe care le-ai descris, le-am intalnit si la o alta zodie, leu, dupa care nu sunt nici acum vindecata. acelasistil: daca putea si cu zece femei odata, sa nu-l intrebi nimic personal, si tot asa. citind randurile tale, inclin sa cred ca este o caracteristica aproape generala a barbatilor: sa nu-i intrebi ce facdaca se poate sa ramana niste flacai cu verigheta, sa se laude ca sunt in randul lumii, cu sotie, copii si atat. obligatii? cat se poate de putine. unora le merge altora nu. depinde probabil de femeie cum stie sapuna piciorul in prag sau pur si simplu sa-l paraseasca.
kudika227169
Postat pe 13 Octombrie 2010 16:50
Scumpa mea eu sunt tot balanta ca zodie si crede-ma ca varsatorii sunt de doua categorii,dc al tau este nascut in februarie este ok...varsatorii nascuti in luna ianuarie sunt slabi de ingeri,au vicii multe si nu in ultimul rand sunt si foarte gelosi...in schimb cei din februarie sunt familisti,iubareti,petrecareti,genul de oameni care reusesc sa se descurce in orice situatie,cel putin asa a fost cel cu care am fost eu...acum depinde la om la om si noi balantele suntem unele intr-un fel,altele in alt fel,asa ca inca odata cu riscul de a ma repeta iti spun depinde de fiecare om in parte.Varsatorii sunt firi libertine,nu tb sufocati,tb intotdeauna sa ti pasul cu ei,sa ii tii mereu in suspans,sa ai mereu surprize,sa apari cu ceva nou,dc te afisezi de la inceput cu totul ca o carte deschisa nu ai nimik de castigat.Bafta.Pup si poate mai vb!
Yellowrose
Postat pe 14 Octombrie 2010 15:45
Iti dau cel mai prietenesc sfat.Daca poti lasa-l acum, ca va fii foarte greu mai tarziu.(ca nu-ti va da pace) Iti spun din proprie experienta. Cu tot calmul meu si cate i-am tolerat niciodata nu a fost multumit, intotdeauna mai exista un daca . Fugi ca de dracu cand auzi de aceasta zodie la barbati. La inceput sunt numai lapte,miere,veselie. Dar dupa un timp iti vei da seama cat de gelos este(fara motiv) ca esti proprietatea lui nu iubita sau sotie deci te va trata ca pe o sluga. Te va suspecta tot timpul de infidelitate in shimb el va avea dreptul la shimb de experiente. Si crede-ma vor fi de ordinul zecilor. Iti spun eu ca vei umilita de vei ajunge sa blestemi ziua cand l-ai cunoscut. Fugi cat e timp.sa nu regreti mai tarziu.
LumiTaf
Postat pe 14 Octombrie 2010 23:55
Ar trebui sa fiti intelesi toata viata de unde atata rabdare?
LumiTaf
Postat pe 15 Octombrie 2010 00:01
EU SANT CASATORITA CU UN VARSATOR DE 36 ANI SI AM O VIATA FRUMOASA SI NE IUBIM MULT SI ACUM ;; EL ESTE O FIRE MAI VULCANICA DAR CU UN SUFLET BUN SI IUBITOR SI UN FAMILIST CONVINS ..ASA A FOST SI ASA VA RAMINE ,ASA CRED EU
kudika092987
Postat pe 15 Octombrie 2010 10:37
De la: anidelea, la data 2010-10-11 09:44:27Buna!Pot sa te asigur ca pentru o balanta este o zodie foarte buna cu care sigur nu te vei plictisi.
Primul meu sot a fost varsator si am trait impreuna 13 ani dupa care a murit iar cel de al doilea viitor sot soarta mi l-a ales tot varsator si sa stii ca nu imi pare rau ptr ca sunt niste oameni excelenti cam iuti la manie dar le trece repede, cam visatori , ffff iubareti si mai ales fff virili si dornici sa exploreze taote noutatile in materie de sex.
Daca vrei sa nu se duca in alta parte ofera-i tu tot ce vrea si va fi cel mai fericit, nu il cicali ca nu ai cu cine, fii blanda , buna , dar si rea cand trebuie dar trebuie reactionat cand el se calmeaza nu atunci cand el este in criza de nervi.
Femeile tind sa le ia barbatilor daca se poate chiar si aerul numai sa fie doar al lor dar asa ceva nu este posibil cu un varsator, te va iubi enorm de mult daca tu ii vei spune sa se duca cu baietii la o bere ca nu te deranjeaza, ca iti place sa se uite la toate meciurile, mai pe scrt sa il lasi sa se desfasoare fara sa ii iei libertatea ca atunci l-ai pierdut definitiv.
Si inca o chestie mica de tot, nu te lasa cucerita prea repede ca nu prea e multumit cu o reduta cucerita usor,
Nu te lua dupa cele care au spus numai rautati despre bietii varsatori, sunt invidioase ca ei au un farmec deosebit chiar daca sunt urati.
Mult Noroc iti doresc


ceauuu :) sunt cam de acord cu acest post :) eu sunt balanta :P iar printul meu e varsator :) si suntem de 5 luni impreuna. ne intelegem foarte bine. :) da sunt neintelegeri dar fiind firi foarte asemanatori cred ca din aceasta cauza putem mentine echilibrul :P am avut o relatie de 5 ani cu un berbec dupa care mi-a frant inima deci tin sa mentionez ca aceste lucruri nu prea tin de zodie ci maidegraba de om si viata :) eu sunt f fascinata de printul meu, e romantic, si imi face complimente peste complimente (nu in exces) si chiar si intre prieteni ma face sa ma simt bine ( nu ma neglijeaza dar nici nu ma sufoca). e foarte dragastos :)

insa intradevar nu prea e bine sa vrei sa-l conduci :) tre sa lasi de la tine :) poti sa ii spui parerea ta sau sa il sugerezi dar dupa lasa-l msa faca cum crede el :)) deseori ajunge la concluzia ta :P si astfel il apropii mai mult decat cu forta :) eu sunt o fire mai posesiva insa am invatat ca nu se poate asa cu un vasrsator :)) cu tact si iubire si rabdare ajungi departe cu ei. :D dar eu sustin ca si el are multa rabdare cu mine :P

fiecare dintre noi are plusuri si minusuri e important sa iti gasesti perechea cu care poti convetiui cu toate minusurile ce aveti :P

ah si varsatorii sunt foarte nostimi, au un sarm de nedescris si au ceva captivant care nu te lasa sa nu ii indragesti :P

Eu iti sugerezi sa ii dai o sansa si cunoaste-l si vezi tu daca merge relatia sau nu :)
Nikolett
Postat pe 21 Octombrie 2010 19:08
p.s prietena mea cea mai buna e casatorita cu un varsatori dar el e parca total diferit de printul meu :) in anumite privinte :) deci conteaza foarte mult mediul din care vine, si personalitatea lui :) asa cum u casesti 2 balante la fel nu gasesti nici 2 varsatiori la fel ;))
Nikolett
Postat pe 21 Octombrie 2010 19:11
si eu sunt varsatoare si diferim de barbati dar in genere suntem la fel .e greu sa stai langa un varsator te inteleg dar daca sti sa-l intelegi vei trai minunat langa el.acum nu stiu ce zodie esti caci sti ,nu se potriveste cu oricine si daca vreo data la-i deranjat nu te mai vrea prea mult ci te evita.nu fiti cicalitori cu ei ca ii pierdeti dar nici sufocanti.referitor la relatia balanta-varsator...eu si sotul ,doi nebuni care ne iubim nebuneste dupa multe eforturi comune de a ne intelege caracterul si temperamentul.
draganiustin
Postat pe 22 Octombrie 2010 09:46
De la: kudika110008, la data 2010-09-28 14:20:37
Eu sunt balanta iar barbatul de care m-am indragostit este varsator.
Credeti ca suntem compatibili?


in nici-un caz
cu prima ocazie,
o sa te insele
battleofwits
Postat pe 22 Octombrie 2010 10:03
Pai si eu tot balanta sunt, eu cred ca suntem compatibili dar si eu sunt incapatanata...si am un mare defect sau ma rog...: nu iert si nu uit cand ma raneste cineva, nu sunt geloasa decat daca am motive realmente si in general nu afisez ...ci aplic psihologia inversa, da mai bune rezultate.
In rest ...la nivel intelectual ne intelegem minunat, avem tot timpul sibiecte de discutat...cate-n luna si-n stele...
kudika110008
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:09
Am tot citit la despre barbatul varsator ca nu ar fi gelos, in schimb am vazut in postarile de pe aceasta pagina afirmadu-se ca sunt gelosi si suspecteaza din orice, si chiar ma face curioasa treaba asta, pt ca barbatul despre care vorbesc, in aparenta nu este, dar il mai tradeaza reactiile, pt ca eu glumesc mult si cu multa lume, imi place sa socializez...cum de asemenea si lui ii place.
Si treaba e ca tot aud in stanga-dreapta ca varsatorii nu cunosc acest cuvant: gelozie.
Oricum este interesant de stiut, mai ales ca sunt firi care vb putin despre ceea ce simt, mai mult se deduce din comportament.
kudika110008
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:19
De la: battleofwits, la data 2010-10-22 10:03:12
De la: kudika110008, la data 2010-09-28 14:20:37
Eu sunt balanta iar barbatul de care m-am indragostit este varsator.
Credeti ca suntem compatibili?


in nici-un caz
cu prima ocazie,
o sa te insele



Sincera sa fiu....ideea cu inselatul in functie de zodii nu prea e credibila, e o treaba generala cu care se confrunta ambele sexe mai devreme sau mai tarziu, nu trebuie sa fie neaparat varsator sa insele....si neaparat barbat...femeile o fac de asemenea dar asta nu se pune in calcul.....! Asa ca daca vrea cineva sa te insele, o va face, si stiti cum e vorba aia : cu tine de mana....
Si am vazut asta destul de recent cand sotia unuia statea la suc cu o amica iar el a pupat-o fe furis pe alta la nici 10 m , numai ca pozitia nu-i permitea sotiei sa vada surutul si privirile complice ale celor doi...mda ...uneori realitatea este ca nu vedem padurea din cauza copacilor....
Si deci de curiozitate tipul e zodia berbec..deci ...nu are relevanta...
kudika110008
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:35
subiecte, pardon
kudika110008
Postat pe 26 Octombrie 2010 23:36
sarutul
kudika110008
Postat pe 27 Octombrie 2010 00:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu pesti el skorpion.......va merge??????? 29 De la: alyn27 14 Iunie 2010 23:04
eu gemeni...el rac... 6 De la: milica_albulescu 22 Martie 2009 15:06
eu scorpion el rac 3 De la: TIGRA 5 Ianuarie 2011 17:39
eu leu - el capricorn 8 De la: kudika020545 1 Septembrie 2009 16:32
compatibilitate 35 De la: DarkMAGIC 2 August 2011 14:19