Setari Cookie-uri

Ce sa fac?:(

Buna la toata lumea!! am si io o mik sau o mare problema:( sunt cu un baiat de un an..in fine neam cunoscut pe mess cam acum 2 ani..el era in alta tara...si a venit ,si sunt cu el de un an...primele luni ne vedeam mereu vb foarte mult la tel...acum s-a schimbat total...si am observat asta din multe gesturi care le-a facut i-am zis dar zice ca sunt nebuna..I-am cerut sa ne despartim pt ca am vazut ca cu toate ca incerc sa vb cu el....imi da peste nas...dar mi-a zis ca nu poate sa stea fara mn..si iar se poarta frumos o zii ,doua....iar ma pacaleste pt ca il iubesc foarte mult...dar numai vreau sa se poarte asa indiferent cu mn:(dar nici nu vreau sa-l pierd pt ca stiu sau cel putin cred ca tine la mn in adancu sufletului.....Ce sa fac???? Va rog cateva sfaturi:(
ciminutza
Postat pe 17 Februarie 2009 17:47
De la: ciminutza, la data 2009-02-17 17:47:14Buna la toata lumea!! am si io o mik sau o mare problema:( sunt cu un baiat de un an..in fine neam cunoscut pe mess cam acum 2 ani..el era in alta tara...si a venit ,si sunt cu el de un an...primele luni ne vedeam mereu vb foarte mult la tel...acum s-a schimbat total...si am observat asta din multe gesturi care le-a facut i-am zis dar zice ca sunt nebuna..I-am cerut sa ne despartim pt ca am vazut ca cu toate ca incerc sa vb cu el....imi da peste nas...dar mi-a zis ca nu poate sa stea fara mn..si iar se poarta frumos o zii ,doua....iar ma pacaleste pt ca il iubesc foarte mult...dar numai vreau sa se poarte asa indiferent cu mn:(dar nici nu vreau sa-l pierd pt ca stiu sau cel putin cred ca tine la mn in adancu sufletului.....Ce sa fac???? Va rog cateva sfaturi:(



off messu asta ce face din oameni...
SweetHappyButterfly
Postat pe 17 Februarie 2009 17:51
Ii distruge:)))
ciminutza
Postat pe 18 Februarie 2009 17:40
pai trebuia sa deschizi 2 topicuri pt aceeasi dilema????
las ca stiu eu ca v-ati facut target sa deschideti topicuri cat mai multe sa va raspunda cat mai multi ca sa fiti cat mai "popolari"... asta nu e hi5


ce sa faci??
NEEEEXT !!!

dandanaua_reloaded
Postat pe 18 Februarie 2009 17:41
Nimic
andreea1976
Postat pe 18 Februarie 2009 17:44
Stai linisita ca nu am io nevoie de populaitate sau de asa ceva...a fost prima oara de fapt este prima oara cand intru pe asa cv...si nu am stiut cum se procedeaza ,am crezut ca nu s-a trimis in nici un caz nu am vrut sa fac ceea ce zici.Avem nevoie doar de niste sfaturi...dar vad ca mai bn iti vezi de treaba ta decat sa ..........in fine....PA
ciminutza
Postat pe 20 Februarie 2009 13:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hy 1 De la: suky 19 Decembrie 2008 23:02
Locuri de munca in Cipru 1 De la: kudika320769 12 Ianuarie 2011 12:43
Reteta succesului 5 De la: yumalai 27 Aprilie 2009 06:43
ola 38 De la: Georgia99 25 Martie 2009 14:25
primul job... 11 De la: siclame 26 Aprilie 2009 11:30