Setari Cookie-uri

Bisexual

De la: rosemery, la data 2009-02-19 16:07:54
De la: nelu_blondu, la data 2009-02-19 15:58:22OK
In primul rand, probabil m-a impins la asta curiozitatea si lipsa totala de prejudecati in ceea ce priveste sexul. Nu am simtit un impuls de nestavilit, asa cum cred ca nici o femeie nu simte un impuls de nestavilit sa faca sex oral sau anal. O face , poate de curiozitate prima data, si s-ar putea sa-i placa. Sau nu. Eu am facut-o pentru ca am avut posibilitatea si nu am vazut niciun motiv sa-mi refuz o experienta ce putea sa fie placuta.
Nu a fost rau. Nu pot sa spun ca e mai bine decat cu o femeie. Fiindca e altceva. E diferit. Subliniez ca e vorba exclusiv de sex, fara alte implicatii. Daca as avea o relatie stabila, as renunta, probabil, la latura mai putin "ortodoxa" a sexualitatii mele. Nu vreau sa fac rau nimanui.
Alte curiozitati...?

mijto imi place cum gandesti nu cred ca as face-o cu o femeie insa spor la treaba orgasme placute


Eu as face-o cu o femeie Bagsama, dupa ce ca sunt bisexual, mai sunt si nitel lesbian
nelu_blondu
Postat pe 19 Februarie 2009 16:27
De la: nelu_blondu, la data 2009-02-19 16:27:32
De la: rosemery, la data 2009-02-19 16:07:54
De la: nelu_blondu, la data 2009-02-19 15:58:22OK
In primul rand, probabil m-a impins la asta curiozitatea si lipsa totala de prejudecati in ceea ce priveste sexul. Nu am simtit un impuls de nestavilit, asa cum cred ca nici o femeie nu simte un impuls de nestavilit sa faca sex oral sau anal. O face , poate de curiozitate prima data, si s-ar putea sa-i placa. Sau nu. Eu am facut-o pentru ca am avut posibilitatea si nu am vazut niciun motiv sa-mi refuz o experienta ce putea sa fie placuta.
Nu a fost rau. Nu pot sa spun ca e mai bine decat cu o femeie. Fiindca e altceva. E diferit. Subliniez ca e vorba exclusiv de sex, fara alte implicatii. Daca as avea o relatie stabila, as renunta, probabil, la latura mai putin "ortodoxa" a sexualitatii mele. Nu vreau sa fac rau nimanui.
Alte curiozitati...?

mijto imi place cum gandesti nu cred ca as face-o cu o femeie insa spor la treaba orgasme placute


Eu as face-o cu o femeie Bagsama, dupa ce ca sunt bisexual, mai sunt si nitel lesbian


Stau acum si ma gandesc daca chiar esti bi sau doar ai experimentat si altceva... ca ti-a placut, e normal, tuturor barbatilor le-ar placea, DACA ar incerca. Ala e pragul psihologic, pe care tu l-ai trecut. In rect la barbati e un punct care, stimulat, creaza foarte mare placere si ejaculare aproape spontana... Orice doctor ti-ar spune asta, nu-i cine stie ce mare secret.
Acum ai inteles de ce am intrebat care a fost exact experienta ta homo?
Cam asta... S-ar putea sa simplific eu, insa...
Dor_a
Postat pe 20 Februarie 2009 23:08
Multumesc pentru intelegere....Intr-adevar, asa este cum spui tu. Punctul acela care, o data stimulat, duce la orgasm este de fapt, prostata. Daca am facut sex cu un barbat, a fost pentru ca am incercat ceva diferit. Astfel incat, in relatiile homosexuale sunt pasiv. Nu am de ce sa fiu activ, daca vreau asta, o fac cu o femeie. Daca ai si alte curiozitati legate de asta, sunt gata sa iti raspund. Vad ca, intr-adevar, se poate discuta aici.
A, si inca o chestie ! Nu as putea sa ma sarut cu un barbat! Poate parea bizar, dar am un blocaj absolut in privinta asta...Probabil asociez sarutul mai degraba cu dragostea, decat cu sexul , si, asa cum am spus, nu as putea sa fac pasiuni pentru un barbat....
nelu_blondu
Postat pe 21 Februarie 2009 17:12
oare asta sa insemne ca ...nu sunt bisexual? Ci doar foarte deschis in ceea ce priveste sexul? Asta voiai sa spui, Dor_a...? Nu m-am gandit in felul asta, dar....Pe mine, oricum, nu ma deranjeaza nicio abordare. Ceea ce stiu sigur, e ca nu sunt nici gay, nici heterosexual fanatic.
nelu_blondu
Postat pe 21 Februarie 2009 17:17
Eu nu am nimic cu bisexualii!Fiecare cu atractiile lui sexuale,nu ma simt in masura sa judec pe cineva!but just take care!
playboy
Postat pe 1 Martie 2009 16:50
Draga Nelule blond, sa stii ca-s o gramada de femei in lumea asta, dornice sa-ti "gadile" prostata. Trebe numai s-o gasesti si iaca cum dispar semnele tale de intrebare. Spor in cautari si s-auzim de bine bre.
koph
Postat pe 10 Iunie 2009 13:09
Erata : ...Trebe numai s-o gasesti p-aia potrivita*...Nu trebuie sa ma mai grabesc!!
koph
Postat pe 10 Iunie 2009 13:14
Ce tare ar fi sa vrei o relatie serioasa cu o fata si in final ea sa te paraseasca pentru o fata (pentru ca ce nu stii tu despre ele e ca exista foarte multe sentimente la unele, uneori chiar mai puternice decat ce simt pentru un barbat). Eu nu sunt de acord cu relatiile homosexuale, mi se par , dar din pacate trebuie sa ma obisnuiesc cand vad ca practica atata lume. Eu daca mi-as prinde prietenul ca ma inseala cu o fata, n-as mai avea ce discuta cu el, dar daca l-as prinde cu un barbat.... l-as castra direct.
Fara suparare pt nelu_blondu
kris07
Postat pe 10 Iunie 2009 13:36
[quote name='Georgia99' date='2009-02-19 15:33:26]


Un tip cu 2 fete este chiar marfa..zic eu :D
M-am gandit sa accept o propunere de genul asta [/quote]

Aiurea marfa. Mai bine cu doi barbati, neneaca! Bine, eu nu sunt bi, deci o femeie in plus in pat mai rau ma incomodeaza decat altceva. Dar doi barbati ... sau trei ...
Kathara
Postat pe 10 Iunie 2009 13:55
De la: Kathara, la data 2009-06-10 13:55:24[quote name='Georgia99' date='2009-02-19 15:33:26]


Un tip cu 2 fete este chiar marfa..zic eu :D
M-am gandit sa accept o propunere de genul asta


Aiurea marfa. Mai bine cu doi barbati, neneaca! Bine, eu nu sunt bi, deci o femeie in plus in pat mai rau ma incomodeaza decat altceva. Dar doi barbati ... sau trei ...[/quote]

lasa kati, ca scapi tu de virginatate.
sa vezi atunci orgii!
geo_x
Postat pe 10 Iunie 2009 16:17
Ehe, vezi daca nu esti la curent cu viata mea amoroasa, s-a dus, dus, dus, dus.
Kathara
Postat pe 10 Iunie 2009 17:22
De la: Kathara, la data 2009-06-10 17:22:07Ehe, vezi daca nu esti la curent cu viata mea amoroasa, s-a dus, dus, dus, dus.


felicitari felicitari!!!
geo_x
Postat pe 10 Iunie 2009 18:50
Multumesc, multumesc. Sa fie intr-un ceas bun.
Kathara
Postat pe 10 Iunie 2009 18:55
Citeste Biblia, si vei afla unde ajung astfel de oameni...ma intreb ,chiar nu,te gandesti la ziua cand vei sta in fata Lui Dumnezeu!?Sa nu crezi ca te judec pt ce faci ,sfatul meu ar fi sa te gandesti la viata ta ,care este trecatoare...Imi cer iertare, daca te_am suparat!Numai ,bine!
kud22
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:14
Preferintele tale sexuale sunt exclusiv alegerea ta, dar... tu chiar crezi ca o sa poti avea o relatie normala doar cu o femeie in vederea casatoriei? Nu crezi ca la un moment dat nu o sa te simti neimplinit in plan sexual ?
botyk
Postat pe 21 Octombrie 2009 23:25
Sunt bisexuala si nu vad nimic rau in asta.Intodeauna m-au atras barbatii cat si femeile si nu vad absolut nimic respingator in lucrul acesta.Atata timp cat persoanele importante pentru noi ne accepet asa cum suntem nu cred ca are importanta ce spun ceilalti,desi socetatea"de bine" in care traim are obiceiul de a judeca si intoarce spatele..Eu ca femeie mi-am acceptat conditia acum foarte mult timp asa ca sunt dispusa sa fiu deschisa cu orice persoana a crei orientare "nu este normala"(cel ùtin din punctul de vedere al celorlalti).Nu stiu cat de mult ajuta ce am scris aici,dar vreau sa stii ca mai sunt persoane ca tine si daca ai nevoie de un sfat mai mult ca sigur vor fii dispuse sa-til dea.
anca_2203
Postat pe 22 Octombrie 2009 12:07
De la: anca_2203, la data 2009-10-22 12:07:46Sunt bisexuala si nu vad nimic rau in asta.Intodeauna m-au atras barbatii cat si femeile si nu vad absolut nimic respingator in lucrul acesta.Atata timp cat persoanele importante pentru noi ne accepet asa cum suntem nu cred ca are importanta ce spun ceilalti,desi socetatea"de bine" in care traim are obiceiul de a judeca si intoarce spatele..Eu ca femeie mi-am acceptat conditia acum foarte mult timp asa ca sunt dispusa sa fiu deschisa cu orice persoana a crei orientare "nu este normala"(cel ùtin din punctul de vedere al celorlalti).Nu stiu cat de mult ajuta ce am scris aici,dar vreau sa stii ca mai sunt persoane ca tine si daca ai nevoie de un sfat mai mult ca sigur vor fii dispuse sa-til dea.



mai anca mai....daca tot iti place asa mult....uite ma ofer....mai luam o fat ....ca sa complecteze p[lacerea ta....si de ce nu si a mea....si apoi poti fi ....bisexuala....in cazul acesta nu ma deranjaza ....ce zici te bagi.....????
vali778
Postat pe 1 Noiembrie 2009 20:35
De la: nelu_blondu, la data 2009-02-19 14:15:52
De la: Georgia99, la data 2009-02-19 13:52:53Nu am nimic cu cei bisexuali sau g a y...insa in general este mai atragator sa vezi 2 fete decat 2 baieti...

Tu faci sex cu alti tipi ?


Sunt de acord cu ce spui tu, pana si mie mi se par mai atragatoare doua fete dar....ma refeream la ideea in sine, nu la vizionarea unei scene sexuale.
Eu imi dau seama ca sunt bisexual deoarece caut la un barbat anumite "voluptati" pe care nu mi le poate oferi o femeie. Si invers, evident... N-as spune ca sunt gay, pur si simplu am invatat sa gust o viata sexuala mai plenara, ca sa zic asa


Ce pana mea de voluptati cauti la un barbat si nu-ti ofera o femeie ???? scuteste-ma , lasa crizele astea bolnave si cauta fete in continuare, sau ai suferit de curand o deceptie????
kudika025063
Postat pe 4 Noiembrie 2009 13:45
Care-i treaba domnu Nelu ai disparut cu tot cu voluptati????
kudika025063
Postat pe 5 Noiembrie 2009 20:25
De la: nelu_blondu, la data 2009-02-19 15:04:27
De la: coffeeta, la data 2009-02-19 14:20:52Si eu as evita o relatie cu o persoana bisexuala..iti dai seama nici nu poti spune ca este cu prietenul sau prietena fara sa nu te gandesti ca ar putea fi ceva intre ei...teribil de respingator poate ca nu ...fiecare are optiunile lui/ei sexuale...dar atata timp cat nu esti persoana cu care am o relatie..si nu tre sa iti pazesc tie partea dorsala...traieste fericit


Te inteleg perfect. Inca nu am o relatie stabila, doar relatii mai mult sau mai putin pasagere, bazate pe latura fizica. De fapt, o relatie stabila, bazata pe mai mult decat sex, nu as putea avea decat cu o femeie
. Probabil as fi nevoit sa renunt la anumite "aspecte" ale vietii mele sexuale.....Sau sa gasesc o tipa bisexuala, deoarece, sincer vorbind, nu m-as putea simti tradat daca as stii ca iubita mea e in bratele unei femei

Indicat ar fi sa nu renunti la ceea ce iti face placere doar pentru a te integra in societate (iubire , casatorie , copii) ci sa le imbini cumva . Gaseste o tipa open mind ca si tine si ca diversificare faceti sex in grup sau swing cu alt cuplu bisexual .
roxy82
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:29
Cred ca ar trebuii sa te decizi.. Ce vrei mai mult ? un barbat sau o femeie? Nu ar fi corect chiar dak gasesti o femeie by..sa o imparti cu un altul si invers !
Pune si tu in balanta femeia cu barbatul si vezi care merita mai multa atentie din parte ta !
Sabrina_Nede
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:36
da' cum de i-a scapat lu' marco.ca.ca subiectu' aista?
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:43
De la: greierash_is_back, la data 2009-12-02 10:43:47da' cum de i-a scapat lu' marco.ca.ca subiectu' aista?


Nu precep ce vrei sa transmitzesti..
Sabrina_Nede
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:46
pai marco.ca.ca!!!! cel/cea care da cu avortatele de pamant! mai conservator/e ca Ceasca....nu stii despre acest personaj mirific? idolul travestitilor??? icoana gaylorzilor?
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:49


V-am zis eu k dak lipsesc putin...se transforma lumea in zombi
Sabrina_Nede
Postat pe 2 Decembrie 2009 10:59
Pentru nelu_blondu: bravo.. nelu_blondu pentru ca ai avut curajul sa spui tot ce aveai pe suflet:)
kudika405244
Postat pe 28 Mai 2011 18:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre... hasis.... 56 De la: tudormihaela11 9 Aprilie 2010 16:12
Dupa orgasm.. 7 De la: kudika_976244 16 Noiembrie 2014 13:01
Banca din fata blocului 2078 De la: kudika_972424 19 August 2014 00:49
As putea fii insarcinata? 2 De la: kudika_972970 28 August 2014 19:44
ejaculare 35 De la: simons 3 Noiembrie 2014 07:13