Setari Cookie-uri

Ajutor!!!!!!!!!!

Nu inteleg de ce nu vrea sa mearga la medic,spunei ca este ceva normal si necesar nu are de ce sa ii fie teama,daca mai tarziu boala se agraveaza?
madalina_pass
Postat pe 27 Martie 2009 00:27
simona,
obligatori la doctor -infectie
nu e de joc, spunei ca poate deveni eunuc
rodi
rrrrrrrr
Postat pe 27 Martie 2009 21:55
simoniko simoniko pana la urma i`o trecut ustarimea iubitului tau???
Diavolyta_
Postat pe 20 Aprilie 2009 23:55
da i-a trecut si ms de ajutor tuturor care mi-ati dat un sfat .Am fost la doctor si ne-a prescris un tratament amandurora,sa va spun si de la ce era aceea problema,,,,,de la un tratament cu antibioticul Augmentin luat pentru gripa (sa nu zica altcineva ca a fost luat pentru altceva).
In concluzie, sincer, am fost dezamagita de voi.....am vazut ca s-a facut atata haz pe explicatia mea(cred ca sa ras defiecare data cand cineva posta ceva nou la expresiile din formularea mea)dar va intreb acum pe voi ......cum v-ati exprima in cazul in care va intreaba cineva amanunte.adica eu sunt fata si asa am crezut eu ca se spune"beleste" ca doar nu sunt doctor sa vorbesc in termeni medicali, dar acum in fine oricum declar topic inchis.
simona_marinela1987
Postat pe 22 Aprilie 2009 12:54
De la: simona_marinela1987, la data 2009-04-22 12:54:21da i-a trecut si ms de ajutor tuturor care mi-ati dat un sfat .Am fost la doctor si ne-a prescris un tratament amandurora,sa va spun si de la ce era aceea problema,,,,,de la un tratament cu antibioticul Augmentin luat pentru gripa (sa nu zica altcineva ca a fost luat pentru altceva).
In concluzie, sincer, am fost dezamagita de voi.....am vazut ca s-a facut atata haz pe explicatia mea(cred ca sa ras defiecare data cand cineva posta ceva nou la expresiile din formularea mea)dar va intreb acum pe voi ......cum v-ati exprima in cazul in care va intreaba cineva amanunte.adica eu sunt fata si asa am crezut eu ca se spune"beleste" ca doar nu sunt doctor sa vorbesc in termeni medicali, dar acum in fine oricum declar topic inchis.

bn ca ia trecut si nu mai fi suparata.ce vrei, astia sunt oamenii cu ei defilam.
ETE_EU
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:00
De la: simona_marinela1987, la data 2009-04-22 12:54:21da i-a trecut si ms de ajutor tuturor care mi-ati dat un sfat .Am fost la doctor si ne-a prescris un tratament amandurora,sa va spun si de la ce era aceea problema,,,,,de la un tratament cu antibioticul Augmentin luat pentru gripa (sa nu zica altcineva ca a fost luat pentru altceva).
In concluzie, sincer, am fost dezamagita de voi.....am vazut ca s-a facut atata haz pe explicatia mea(cred ca sa ras defiecare data cand cineva posta ceva nou la expresiile din formularea mea)dar va intreb acum pe voi ......cum v-ati exprima in cazul in care va intreaba cineva amanunte.adica eu sunt fata si asa am crezut eu ca se spune"beleste" ca doar nu sunt doctor sa vorbesc in termeni medicali, dar acum in fine oricum declar topic inchis.


macar acum stii la ce sa te astepti cand mai ceri sfaturi de la kudici. si acum sa incerc sa.i salvez pe "vinovati": de cele mai multe ori citim cele mai bizare (ca sa nu zic stupide)probleme. si atunci ne aratam coltii acizi. s.a format un fel de reflex, ca sa zic asa! nu e nimic personal...crede.ma!
l_diana_c
Postat pe 22 Aprilie 2009 13:01
De la: simona_marinela1987, la data 2009-02-20 23:31:29Am si eu o problema cu prietenul meu are 23 de ani si de ceva timp i sa umflat pielea penisului, nu poate sa beleasca capu penisului deloc pentru ca il ustura foarte tare si are o secretie alba cam dupa 4 ore dupa spalat si nu vrea sa mearga la doctor puteti sa imi dati cateva sfaturi cam ce ar putea fii????




spune-i ca o sa ii cada daca nu se duce la doctor.. E periculos.are ceva sigur

Postat pe 16 Iunie 2009 10:50

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce sa fac?sa incerc? 34 De la: just_heaven 28 Aprilie 2009 11:32
O seara cat mai romantica. 79 De la: andy_zanika 24 Iulie 2009 15:13
Masturbare de fata cu partenerul??? 6 De la: tania20 30 Aprilie 2010 00:52
E prea devreme? 56 De la: ramona02 25 Decembrie 2009 22:54
o nelamurie cine imi poate da niste explicatii 37 De la: perfect_green23 2 Aprilie 2011 23:23