Setari Cookie-uri

M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!

De la: myalma95, la data 2009-03-22 22:14:34
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT VA V.A AJUNGE VA V.A AJUNGE STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,
VA V.A AJUNGE

marygeo, draga, lasa-te de treaba asta si ia-te de gatit, de spalat, de orice altceva...k mi-ai rupt urechile si ma-ai pus pe ganduri cu felul in care scrii in romaneste...
Traiesc in alta tzra, nu in Romania, dar scriu inca romaneste mai bine decat tine si vorbesc alte trei limbi la fel de bine ca limba romana....
Sincer, mi-ar fi rusine sa postez ceva pe un forum atat de citit ca acesta....dak as sti k nu pot scrie corect ceea ce vreu sa scriu.
Exemplu: ESTI M-AI ,,PROST se scrie corect : esti mai prost
Exemplu: VA V.A AJUNGE se scrie corect: va v-a ajunge
Exemplu: LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA se scrie corect: lucru ce nu-l stie generatia


Si-ti pot da multe alte exemple....draga mea....
Tov, inteligenta!! In care tara,,,( tzara) ,,,,esti?? Ca vreu sa-mi predai niste cursuri ,,,de cultura generala, de bun simt si poate ceva limbi!! Ca nu prea ma am cu ,limbile,!! Daca,,((dak,as sti k,,,,))daca as sti ca,,,,,,,,, ((ma-ai pus ,,,, k,,, mi-ai... rupt,,,)) Ai scris fff, frumos si corect,,dar nu ,,romaneste!!! Privind ,forumul ar trebui sa fii pe altul care sa nu-ti ,rupa urechile citind!! Sunt sute de , subiecte! Scrie,,,la subiect,! Ignora, inteligenta! Citeste ,prostia!! Iar pe mine ,,nu ma m-ai dearanja!! Cand eu invatam copiii sa scrie ,,romaneste, tu erai la tat-o n sac! Daca am pus punct in loc de liniuta am scris asa pt, ca asa am dorit eu! IGNOR EXIT,,, PROSTIA,,
Rodri
Postat pe 26 Martie 2009 15:44
Buna,
Dupa cum vad, ai reusit sa adaugi zilnic noi comentarii pe acest topic... deci esti un tip castigat... Multa bafta in ce priveste raspunsurile pe care le vei primi de la aleasa inimii...sau a mintii... a ratiunii, oricum vrei sa ii spui!
Sa ne anunti si pe noi ceea ce urmeaza...
din nou , mult succes!
carmen24
Postat pe 26 Martie 2009 20:05
De la: ella_c, la data 2009-03-23 09:50:34
De la: Dor_a, la data 2009-03-23 09:37:22
De la: kica, la data 2009-03-22 21:49:24VA MAI ATRAG ATENTIA ODATA.....ALA CARE A FACUT SUBIECTUL S-A TIRAT...NU MAI E PRINTRE NOI.... scrieti degeaba....sa va aflati in treaba!!! sunteti niste femei simple care dupa toate episoadele vazute pe "acasa tv" va imaginati prea multe povesti de dragoste. TUTELOR!!! VEDETI-VA DE VIATA VOASTRA


Si p'asta o pishca?


Dora,si eu am zis ca nu mai e printre noi tipul care a deschis topicul, dar am spus-o frumos..
Chiar ma intreb ,nu e nimeni care sa mai cenzureze din "necontrolatele" astea?
Nici nu se merita sa -ti risipesti energia cu asa specimene...



asa e, specimen ca tine..asa cenzurat nu prea se mai gaseste....si cireasa de pe tort...sau bomboana de pe coliva...NICI NU SE MERITA!!!!!! SA RASPUNZI UNUI SPECIMEN ASA ELEVAT SI CENZURAT... forumurile aste sunt pline de pitzi....
kica
Postat pe 26 Martie 2009 22:48
De la: carmen2, la data 2009-03-26 20:05:58Buna,
Dupa cum vad, ai reusit sa adaugi zilnic noi comentarii pe acest topic... deci esti un tip castigat... Multa bafta in ce priveste raspunsurile pe care le vei primi de la aleasa inimii...sau a mintii... a ratiunii, oricum vrei sa ii spui!
Sa ne anunti si pe noi ceea ce urmeaza...
din nou , mult succes!


visatoareo!
si-a sters contu', asa ca revino pe pamant!

Postat pe 26 Martie 2009 23:11
si eu m'am indragostit...
de roco :D
ce zici!? incercam?
annonima
Postat pe 27 Martie 2009 10:20
De la: myalma95, la data 2009-03-22 22:14:34
De la: marygeo, la data 2009-03-22 12:11:31
De la: Pisyk, la data 2009-03-22 11:32:05Asta este primul mesaj de pe forum, dar nu m-am putut abtine!!!
Marygeo draga, VAI DE GENERATIILE ALEA DE COPII PE CARE LE-AI INVATAT LIMBA ROMANA!!!!!!!!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,PENTRU CULTURA TA GENERALA,,,,ACELE GENERATII,MUNCESC DE , PESTE 20ANI,,,IAR DACA E SA VEDEM DE CINE ESTE M-AI VAI,,,,,AZI????????? DE VOI!!!!!!!! ESTE UN PROVERB ROMANESC,,,DACA TRAGI CU PROSTUL LA PLUG,,ESTI M-AI ,,PROST CA PROSTUL,,,IAR EU FAC PARTE DIN GENERATIA CARE A ,,,CONSTRUIT IN ROMANIA, MULTE,CA SA AVETI,VOI CE DISTRUGE!!!!!!!!! DE ACUM PUTETI COMENTA,, PANA VA V.A AJUNGE GURA LA URECHI,PT ,CA N-AM CU CINE DISCUTA!!!! PRIMUL COMENTARIU TREBUIA SA-L FACI LA ,SUBIECT,ADICA,BAIATUL S-A-NDRAGOSTIT DE CINEVA DE PE FORUM SI DOREA UN ,,SFAT,, NU INDICATII PRETIOASE PRIVIND EDUCATIA CE LE-AM FACUT-O ELEVILOR! ,, ,,,,,GENERATIA ACEEA STIE,CE-I BUNUL SIMT VA V.A AJUNGE VA V.A AJUNGE STIU GENERATIA ,,MODERNA ,DE AZI,,DAR STIU,,MULTE ALTELE,,,,,,,
VA V.A AJUNGE

marygeo, draga, lasa-te de treaba asta si ia-te de gatit, de spalat, de orice altceva...k mi-ai rupt urechile si ma-ai pus pe ganduri cu felul in care scrii in romaneste...
Traiesc in alta tzra, nu in Romania, dar scriu inca romaneste mai bine decat tine si vorbesc alte trei limbi la fel de bine ca limba romana....
Sincer, mi-ar fi rusine sa postez ceva pe un forum atat de citit ca acesta....dak as sti k nu pot scrie corect ceea ce vreu sa scriu.
Exemplu: ESTI M-AI ,,PROST se scrie corect : esti mai prost
Exemplu: VA V.A AJUNGE se scrie corect: va v-a ajunge
Exemplu: LUCRU, CE NU-L STIU GENERATIA se scrie corect: lucru ce nu-l stie generatia


Si-ti pot da multe alte exemple....draga mea....
,,,,,,,,,,,,,,,,,Bagacioaselor in seama!!,,,,,,,,PT,,MYALMA 95,, Eu sunt in vacanta ,in Spania,, am fost ,in,,,Tibet,, Tunisia,,,Anul asta o sa vad unde vom merge! ,,O,,SA POSTEZ POZE SA VEDETI ,,LOCURI MINUNATE UNDE AM FOST,,,!!,,,,,,,,,,,,,myalma95,,,,,Gateste,,,, spala,,, fa orice,, si lasa oamenii care scriu pe forum ,,in ,,,PACE!!!!!!!!!!!!!!!!! E un forum liber sa comenteze fiecare ,,,dar ,,,LA subiect,,!!!!!!!!!!!!INDICATII PRETIOASE DA-LE CELOR DIN SUBORDINEA MEA! EU NU PRIMESC NICI O INDICATIE DE LA PERSOANE,,PROST ,,EDUCATE,! nU V-AM DERANJAT,, FACETI LA FEL!!!!!!!! M-AM SATURAT SA MI SE TOT COMENTEZE DE TOATE ,,MUCOASELE, CE SCRIU!!!!!!!!!! COMENTATI PARINTILOR,DAR SE PARE CA ACOLO -I INTERZIS SI VA DA-TI ROTUNDE PE FORUM!!!!!!!!
Rodri
Postat pe 27 Martie 2009 13:58
Rodri
Postat pe 27 Martie 2009 14:08
Si de ce nu ii spui ceea ce simti?
Ce te impiedica?
Fai o declaratie, ce mai stai?
mgaga
Postat pe 27 Martie 2009 20:21
S-a aflat pina la urma despre ce tipa-i vorba?
cckitty
Postat pe 27 Martie 2009 20:28
ALTCEVA MAI SERIOS NU AI DE ZIS ? EU STIU ......OCHII VAD INIMA CERE ....DAR NU TOT CE ZBOARA SE MANANCA!!!!!!! SI MIE IMI PLACE DE ..GIULIO BERUTTI CE ZICI?????
amore2006
Postat pe 27 Martie 2009 21:06
De la: amore2006, la data 2009-03-27 21:06:13ALTCEVA MAI SERIOS NU AI DE ZIS ? EU STIU ......OCHII VAD INIMA CERE ....DAR NU TOT CE ZBOARA SE MANANCA!!!!!!! SI MIE IMI PLACE DE ..GIULIO BERUTTI CE ZICI?????

Eu zic ca nu am auzit de el
cckitty
Postat pe 27 Martie 2009 21:26
Ochii vad inima cere peste tot inima cere..Eu vreau sa stiu cine e fericita
_dulcik_
Postat pe 27 Martie 2009 22:07
Buna, pana la uma de care tipa s-a indragostit Roco ?
lovingwife
Postat pe 28 Martie 2009 21:20
De la: contessa, la data 2009-03-27 10:20:47si eu m'am indragostit...
de roco :D
ce zici!? incercam?

Sigur ca da, ce metoda?
De la: lovingwife, la data 2009-03-28 21:20:05Buna, pana la uma de care tipa s-a indragostit Roco ?

Nu eu am deschis topicul...

Postat pe 28 Martie 2009 23:34
ooooooo deci pana la urma o sa avem parte se ceva secs virtual
Diavolyta_
Postat pe 28 Martie 2009 23:37
De virtual sa ai parte tu !

Postat pe 28 Martie 2009 23:41
Sa fie primit !
__LL__
Postat pe 28 Martie 2009 23:55
da,am vazut parerea multora,cu unele sunt de acord cu altele nu,dar important este ce vrei tu sa faci,am inteles ca vrei sa fii cu acea persoana,este frumos dar eu zic sa mai tatonezi terenul,spune-i ca vrei s-o cunosti personal,vezi ce spune,cum reactioneaza.Success
aligator_roz
Postat pe 29 Martie 2009 19:34
Marygeo...nu conteaza tara in care sunt acum, conteaza ca prostia doare...
Uite, pot scrie si romaneste chiar foarte bine si fara prescurtari ca tine.....de exemplu: pt. care este pentru....pupici, draga mea....
myalma95
Postat pe 29 Martie 2009 20:06
Cata lipsa de comunicare are lumea...si doza rdicata de rautate...si de teribilism...uni, chiar banuiesc, ca se plictisesc rau...oare din tot talmesul balmesul asta s-au creat totusi si prietenii? Au aparut si sfaturi utile, sau si mai bine tine cineva cont de ele sau le cer doar ca sa creeze un alt subiect?...
taysha_deidre
Postat pe 30 Martie 2009 12:38
Oamenii rai nu au parte de prietenii frumoase nici reale nici virtuale, asa ca fitzi mai buni si vi se va intoarce intreit, eu m-am indragostit de mai multi oameni de pe acest forum,sunt minunatzi si-mi sunt dragi si in virtual si in real !
Sa va dea Doamne Doamne tot ce va doriti dupa sufletul vostru !
__LL__
Postat pe 30 Martie 2009 16:28
inca nu i-ai spus ca-ti place de ea?pai ce mai astepti?
aligator_roz
Postat pe 30 Martie 2009 17:44
"De virtual sa ai parte tu!" hahahahahahaha
jaqueline29
Postat pe 31 Martie 2009 17:15
De la: Roco, la data 2009-03-28 23:34:27
De la: contessa, la data 2009-03-27 10:20:47si eu m'am indragostit...
de roco :D
ce zici!? incercam?

Sigur ca da, ce metoda?

habar n'am ... ce propui?!
sunt deschisa :D
annonima
Postat pe 1 Aprilie 2009 10:45
De la: contessa, la data 2009-04-01 10:45:17
De la: Roco, la data 2009-03-28 23:34:27
De la: contessa, la data 2009-03-27 10:20:47si eu m'am indragostit...
de roco :D
ce zici!? incercam?

Sigur ca da, ce metoda?

habar n'am ... ce propui?!
sunt deschisa :D

Conti,
Propun figura "Sufletel - urechi cam blegi" in prambul la "Calareata vesela ataca calul nastrusnic"
Ce zici ?

Postat pe 1 Aprilie 2009 13:15
,,Poate sunt eu!!!!!!!! Vrei sa radem joi seara??!! Astept raspuns!!!!!!
Rodri
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:58
De la: myalma95, la data 2009-03-29 20:06:38Marygeo...nu conteaza tara in care sunt acum, conteaza ca prostia doare...
Uite, pot scrie si romaneste chiar foarte bine si fara prescurtari ca tine.....de exemplu: pt. care este pentru....pupici, draga mea....
Scuze! pupici si pt, tine! poate o data o sa vorbim! Salutari din Spania, Maria
Rodri
Postat pe 1 Aprilie 2009 15:16
si norocoasa cine e?
_dulcik_
Postat pe 1 Aprilie 2009 20:47
De la: myalma95, la data 2009-03-29 20:06:38Marygeo...nu conteaza tara in care sunt acum, conteaza ca prostia doare...
Uite, pot scrie si romaneste chiar foarte bine si fara prescurtari ca tine.....de exemplu: pt. care este pentru....pupici, draga mea....



pupici e altu.... :X
kica
Postat pe 1 Aprilie 2009 22:02
am urmarit topicul insa nu integral...intrebarea mea pentru tine este... te-ai indragostit de ea spiritual ...indiferent de lookul pe care il poseda...sau pur si simplu esti fermecat de avatarul ei....
pandussa
Postat pe 1 Aprilie 2009 22:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
............... 8 De la: inna_1688 31 Mai 2009 19:41
ceva 11 De la: cami_goanga10 12 Aprilie 2010 10:20
vreau un bebe dar nu vreau casatorie... 9 De la: Cassey 13 Mai 2009 14:06
coincidenta sau destin...? 17 De la: cami_goanga10 8 Aprilie 2010 14:53
ce sa fac? 7 De la: laramira 15 Ianuarie 2010 10:05