Setari Cookie-uri

M-am indragostit de o tipa de pe acest forum!!!

De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:33:10


adik ce? asha ma percepi? adepta manelelor??????? deshi shi asta e o idee de scapat de indivizi 10x de pont, dragul meu [/quote]

Ia zi tu, Uitarica! Poate mai invatzam si noi, astia mai purii, cate ceva...
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:37
De la: priest, la data 2009-04-02 10:34:13
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:33:10
De la: priest, la data 2009-04-02 10:30:33
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:27:27
De la: priest, la data 2009-04-02 10:21:33
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:19:30
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 10:17:34
De la: priest, la data 2009-04-02 10:01:55NU , daca imi face o surpriza si e XX mult L ?


Ai luat-o razna, taica popa! Pai ce, o iei de nevasta?
O inviti la un suc! Ziua-n amiaza mare. Daca e si mult de X si mult de L, iti amintesti brusc ca ai lasat fieru'n priza, sau cainele pe balcon!
Ce-i asa greu?

buna idee!!!!
adica n-ai avea nimic impotriva sa iesim la o cafea si daca nu-mi place de tine sa dispar in 60 de secunde ? :))


pai cum sa nu ma placi sunt un bombon de fetitza iar io am un secret... stiu cum fac sa nu mai fiu cautata dc nu mi place individu
e de ajuns sa ai un ringtone manelist si jur ca nu mai auzi de mine


adik ce? asha ma percepi? adepta manelelor??????? deshi shi asta e o idee de scapat de indivizi 10x de pont, dragul meu
eu iti dadeam o idee nu spuneam ca esti manelista geez

ms de idee
dar sa stii k mai stiu un alt mod de a scapa de indivizi fac pe crizata shi saracutzii prostuti pik de fiecare data... k deh... sunt pusti
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:37
pai vezi ca mai sunt si din aia care adora crizatele si s-ar putea sa nu mai scapi de ei :))
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:39
Ui? asta era?
Adica cum? Te apuca istericalele? Dai cu geanta de pamant? Tzipi? Plangi?
Mersi de pont, da' prefer sa-i zic in fatza: Ba, ma plictisesti! Valea!
(la modul foarte politicos, dealtfel...)
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:40
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 10:37:21
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:33:10


adik ce? asha ma percepi? adepta manelelor??????? deshi shi asta e o idee de scapat de indivizi 10x de pont, dragul meu


Ia zi tu, Uitarica! Poate mai invatzam si noi, astia mai purii, cate ceva... [/quote]

api hai sa vz... stiu k nu i frumos... dar cand eram mai tinerica asha... ii supuneam la cazne... de ex: ii plimbam toata ziua prin parcurile din bucuresti...io ma incaltam comod.. dar ei veneau la 4 ace... shi se mai intampla sa mai fie shi frig... shi ei credeau k o sa ieshim la un suc, undeva la caldurik... ei bn io ii scoteam la plimbarele... shi crede ma k a doua oara nu ma mai sunau... shi ti spun k asta o pateau doar ce i pe care mi i bagau pe gat prietenii cupidoni io ieseam d gura lor... k deh... shi toti se mirau cum de nu mai exista o a doua oara cand io s asha de dulcik shi adorabila... shi sociabila
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:41
ehh dora l-am citit pe asta micu ca nu are capul pe umeri doar ca sa nu ii ploua in gat
auzi puisor acum sa nu ti-o iei in cap..
coffeeta
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:45
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 10:40:34Ui? asta era?
Adica cum? Te apuca istericalele? Dai cu geanta de pamant? Tzipi? Plangi?
Mersi de pont, da' prefer sa-i zic in fatza: Ba, ma plictisesti! Valea!
(la modul foarte politicos, dealtfel...)


a nu!!!! dc scoate vreo duma pe guritza fac mare polemica shi dc nu stie k glumesc... saracu... incepe sa shi ceara scuze k m a ofensat... dar io evident k nu i le accept... shi io fac kterink... iar el sarucu e ffff serios.. shi se simte atat de prost.... shi io ma amuz tare... dar in mare parte asta se intampla ffff des p mess cand intra unii pusti p mn aiurea... shi io i iau cu pustiulica... mah baietzik....asha k majoritatea n au nicio sansa cu mn... pica de la primele cuv tastate de ei... ce sa le fac?! se iau shi ei dupa aparente....
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:45
Da' de ce puiule?
Daca nu-ti place de om, ce rost are sa te chinui si pe tine cu prezenta lui?
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:45
De la: priest, la data 2009-04-02 10:39:10pai vezi ca mai sunt si din aia care adora crizatele si s-ar putea sa nu mai scapi de ei :))


dap. am dat shi de insistenti... sau chiar de indivizi rabdatori... dar shi rabdarea lor a avut o limita nush ce fac sau cum fac... dar reusesc sa i fac sa shi ia talpashita exact cand se apropie de o intalnire
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:46
De la: coffeeta, la data 2009-04-02 10:45:08ehh dora l-am citit pe asta micu ca nu are capul pe umeri doar ca sa nu ii ploua in gat
auzi puisor acum sa nu ti-o iei in cap..



asha fetelor.... ridicati-l in slavi acu... o sa il cam doara cand o sa cada nu?
dar poate o sa avem o surpriza shi n o sa i se urce la cap...sau o sa i se ridice?! k nu maui stiu...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:48
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 10:40:34Ui? asta era?
Adica cum? Te apuca istericalele? Dai cu geanta de pamant? Tzipi? Plangi?
Mersi de pont, da' prefer sa-i zic in fatza: Ba, ma plictisesti! Valea!
(la modul foarte politicos, dealtfel...)


ete nah... mie imi place sa ma joc... k matza cu soricelu... io s matza... miauuuuu...hrrrrrrrrr.... miauuuuuu
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:48
De la: coffeeta, la data 2009-04-02 10:45:08ehh dora l-am citit pe asta micu ca nu are capul pe umeri doar ca sa nu ii ploua in gat
auzi puisor acum sa nu ti-o iei in cap..


Sper ca nu...
Ar fi pacat sa ne dezamageasca acu', dupa ce a trecut "proba de foc si ace" a viespiutzelor (adica noi, de! )...
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 10:45:39Da' de ce puiule?
Daca nu-ti place de om, ce rost are sa te chinui si pe tine cu prezenta lui?


pai nu ma chinui mai imi piperez shi io existenta
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:49
we can read your poker face
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:49
De la: priest, la data 2009-04-02 10:49:47we can read your poker face

uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:51
nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:52
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:48:10
De la: coffeeta, la data 2009-04-02 10:45:08ehh dora l-am citit pe asta micu ca nu are capul pe umeri doar ca sa nu ii ploua in gat
auzi puisor acum sa nu ti-o iei in cap..



asha fetelor.... ridicati-l in slavi acu... o sa il cam doara cand o sa cada nu?
dar poate o sa avem o surpriza shi n o sa i se urce la cap...sau o sa i se ridice?! k nu maui stiu...


De ce sa cada? A fost acceptat in clan, e d-al nostru; acum, conform regulilor nescrise, membrii clanului se ajuta intre ei. Dixi!
Parintzele, ia de pune jenunchiu' in pamant sa primesti hlamida.
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:52
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 10:52:23
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:48:10
De la: coffeeta, la data 2009-04-02 10:45:08ehh dora l-am citit pe asta micu ca nu are capul pe umeri doar ca sa nu ii ploua in gat
auzi puisor acum sa nu ti-o iei in cap..



asha fetelor.... ridicati-l in slavi acu... o sa il cam doara cand o sa cada nu?
dar poate o sa avem o surpriza shi n o sa i se urce la cap...sau o sa i se ridice?! k nu maui stiu...


De ce sa cada? A fost acceptat in clan, e d-al nostru; acum, conform regulilor nescrise, membrii clanului se ajuta intre ei. Dixi!
Parintzele, ia de pune jenunchiu' in pamant sa primesti hlamida.
pentru ce "casa" am aplicat ? Alpha , Omega ?
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:53
De la: priest, la data 2009-04-02 10:52:14nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi


Asta imi aminteste de un banc...

Care e diferenta dintre masturbare si secs?
In principiu nici una... dar cand faci sex, mai socializezi...

Si cu asta, basta, ca m-am plictisit de topicu' asta.
Parinte, vezi ce faci, ca esti marishor de-acuma!
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:54
De la: priest, la data 2009-04-02 10:52:14nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi


pai shi dc nu zice nimik interesant inainte... nu ma tenteaza sa ies sa socializez.... shi crede ma k nu ma iau dupa fizicul indivizilor... am avut parte de unu frumos... dar zau dc am avut ce discuta cu el... in cateva luni ma plafonasem ... de nu mai stiam nici cine e vicepresedintele nostru.....
asha k.. prefer sa imi investesc tp meu lib ( kre shi asha e f putin k io s dependenta de job) in cineva cu care pot discuta despre orice... nu sa port monologuri... k pe alea pot sa le am shi cand ma duc in pat noaptea dupa 12 ore de jobuit
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:55
De la: Dor_a, la data 2009-04-02 10:54:16
De la: priest, la data 2009-04-02 10:52:14nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi


Asta imi aminteste de un banc...

Care e diferenta dintre masturbare si secs?
In principiu nici una... dar cand faci sex, mai socializezi...

Si cu asta, basta, ca m-am plictisit de topicu' asta.
Parinte, vezi ce faci, ca esti marishor de-acuma!
imi pazesc spatele ! si ma feresc de una dana
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:55
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:58
Bun baiat!
Si mai fereste-te si de cei care vorbesc continuu despre ei insisi... E plictisitoooooooorrrrrr
Dor_a
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:58
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:55:17
De la: priest, la data 2009-04-02 10:52:14nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi


pai shi dc nu zice nimik interesant inainte... nu ma tenteaza sa ies sa socializez.... shi crede ma k nu ma iau dupa fizicul indivizilor... am avut parte de unu frumos... dar zau dc am avut ce discuta cu el... in cateva luni ma plafonasem ... de nu mai stiam nici cine e vicepresedintele nostru.....
asha k.. prefer sa imi investesc tp meu lib ( kre shi asha e f putin k io s dependenta de job) in cineva cu care pot discuta despre orice... nu sa port monologuri... k pe alea pot sa le am shi cand ma duc in pat noaptea dupa 12 ore de jobuit
hai mai ca inainte sa iesi cu cineva cred ca porti niste discutii ceva inainte pe mess telefon something, si iti dai seama si tu totusi daca ai avea ceva de vorbit sau nu
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:58
btw mai usor cu jobul ca te plafonezi
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 10:59
De la: priest, la data 2009-04-02 10:58:26
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:55:17
De la: priest, la data 2009-04-02 10:52:14nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi


pai shi dc nu zice nimik interesant inainte... nu ma tenteaza sa ies sa socializez.... shi crede ma k nu ma iau dupa fizicul indivizilor... am avut parte de unu frumos... dar zau dc am avut ce discuta cu el... in cateva luni ma plafonasem ... de nu mai stiam nici cine e vicepresedintele nostru.....
asha k.. prefer sa imi investesc tp meu lib ( kre shi asha e f putin k io s dependenta de job) in cineva cu care pot discuta despre orice... nu sa port monologuri... k pe alea pot sa le am shi cand ma duc in pat noaptea dupa 12 ore de jobuit
hai mai ca inainte sa iesi cu cineva cred ca porti niste discutii ceva inainte pe mess telefon something, si iti dai seama si tu totusi daca ai avea ceva de vorbit sau nu


pai majoritatea nu mai poarta shi a doua discutie cu mn k ... intru tare in ei
vad k tu ai cam rezistat... dar nimik nu e 4 ever, nu?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:00
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 11:00:23
De la: priest, la data 2009-04-02 10:58:26
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:55:17
De la: priest, la data 2009-04-02 10:52:14nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi


pai shi dc nu zice nimik interesant inainte... nu ma tenteaza sa ies sa socializez.... shi crede ma k nu ma iau dupa fizicul indivizilor... am avut parte de unu frumos... dar zau dc am avut ce discuta cu el... in cateva luni ma plafonasem ... de nu mai stiam nici cine e vicepresedintele nostru.....
asha k.. prefer sa imi investesc tp meu lib ( kre shi asha e f putin k io s dependenta de job) in cineva cu care pot discuta despre orice... nu sa port monologuri... k pe alea pot sa le am shi cand ma duc in pat noaptea dupa 12 ore de jobuit
hai mai ca inainte sa iesi cu cineva cred ca porti niste discutii ceva inainte pe mess telefon something, si iti dai seama si tu totusi daca ai avea ceva de vorbit sau nu


pai majoritatea nu mai poarta shi a doua discutie cu mn k ... intru tare in ei
vad k tu ai cam rezistat... dar nimik nu e 4 ever, nu?
am o rabdare de invidiat scumpo
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:01
De la: priest, la data 2009-04-02 10:59:48btw mai usor cu jobul ca te plafonezi


ba nu!!!! zau k nu!!!!!! am un job minunat shi nu cred k e zi in care sa nu mai invat ceva...

app, felicitari! bine ai vnt!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:01
De la: priest, la data 2009-04-02 11:01:49
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 11:00:23
De la: priest, la data 2009-04-02 10:58:26
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-02 10:55:17
De la: priest, la data 2009-04-02 10:52:14nu stiu eu de cate ori am iesit cu cineva care nu mi-a placut fizic am avut parte totusi de niste discutii interesante, deci nu pot spune ca a fost pierdere de timp...decat sa pierzi vremea pe acasa mai bine iesi si socializezi


pai shi dc nu zice nimik interesant inainte... nu ma tenteaza sa ies sa socializez.... shi crede ma k nu ma iau dupa fizicul indivizilor... am avut parte de unu frumos... dar zau dc am avut ce discuta cu el... in cateva luni ma plafonasem ... de nu mai stiam nici cine e vicepresedintele nostru.....
asha k.. prefer sa imi investesc tp meu lib ( kre shi asha e f putin k io s dependenta de job) in cineva cu care pot discuta despre orice... nu sa port monologuri... k pe alea pot sa le am shi cand ma duc in pat noaptea dupa 12 ore de jobuit
hai mai ca inainte sa iesi cu cineva cred ca porti niste discutii ceva inainte pe mess telefon something, si iti dai seama si tu totusi daca ai avea ceva de vorbit sau nu


pai majoritatea nu mai poarta shi a doua discutie cu mn k ... intru tare in ei
vad k tu ai cam rezistat... dar nimik nu e 4 ever, nu?
am o rabdare de invidiat scumpo


me2
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:02
si al meu job e cool,programarea mereu te invata cate ceva, pacat ca e cam liniste acum :) insa deseori ma intreb cum ajung unii contabili sefi OMG
priest
Postat pe 2 Aprilie 2009 11:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ar trebui sa fac..... 31 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:37
Nu stiu ce sa fac actualul, fostul,sau niciunul? 4 De la: lilianagr 14 Iulie 2009 19:33
vreau un bebe dar nu vreau casatorie... 9 De la: Cassey 13 Mai 2009 14:06
nu stiu ce sa fac... 27 De la: pamela_1 25 Martie 2009 15:06
DE LA SPANIOL SUTA LA SUTA 3 De la: one_size 2 Iunie 2010 20:58