Setari Cookie-uri

help!

hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp



Postat pe 23 Februarie 2009 21:43
OF GREU....este frumos sa te indragostesti..insa el nu este pt tine..este insurat si nu are rostsa speri la el...o sa iti treaca cind gasesti baiatul potrivit
mikela_my
Postat pe 25 Februarie 2009 15:24
De la: imiesterusinedemine, la data 2009-02-23 21:43:23hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp





doamne ce va mai place voua mai fetelor sa va complicatzi existentza asa aiurea

profeser,30 de ani, casatorit .........................dap cu sigutantza este indragostit de tine ......................iluzi fato........................ai doar 16 ani la varsta asta te indragostesti saptamanal.................da baietzi de varsta ta ce au ? de ce nu-ti plac?
donttouch
Postat pe 25 Februarie 2009 15:36
De la: donttouch, la data 2009-02-25 15:36:59
De la: imiesterusinedemine, la data 2009-02-23 21:43:23hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp





doamne ce va mai place voua mai fetelor sa va complicatzi existentza asa aiurea

profeser,30 de ani, casatorit .........................dap cu sigutantza este indragostit de tine ......................iluzi fato........................ai doar 16 ani la varsta asta te indragostesti saptamanal.................da baietzi de varsta ta ce au ? de ce nu-ti plac?

pai draga astia de varsta ei nu au sotii la care sa tipe....si nici nu se uita la ea asa special..ce stii tu
coffeeta
Postat pe 25 Februarie 2009 15:39
pai el nu te iubeste,el numai te doreste...fizic.si atat.e o foarte mare diferenta.
dana_mv
Postat pe 25 Februarie 2009 15:41
ai dreptate

sunt cam depasit deh ..............................dragi baietzasi va plang de mila
donttouch
Postat pe 25 Februarie 2009 15:42
pe aceesi tema absolut aceeasi diema existentiala d-ra a mai deschis un topic dar a schimbat doar titlul....

intereseant e ca ...la 16 ani viseaza cai verzi pe pereti a omul se cearta cu nevasta din cauza ei cum n-ar avea alte probleme cum ar fi criza economica , lipsa locurilor de munca, marirea salariilor etc...

dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Februarie 2009 15:48
Papusa mica...cum poti spune ca il iubesti??O sa treaa,ai sa vezi!!Eu aveam 14 ani si ma "indragostisem"de un prieten al tatalui meu..he he...ce greu a fost...dar stii cat a tinut?O saptamana...ca dupa aia au vent altii...si altii!
El nu te iubeste,cum crezi tu...stiu ca te doare ce iti spun...poate te doreste fizic,sau...in niciun caz nu e iubire!
Ce iti pot spune eu e sa nu dai curs unei relatii...tot tu o sa iesi sifonata din chestia asta!!
Succes si capul sus!!
mary_ct
Postat pe 25 Februarie 2009 15:52
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-25 15:48:34pe aceesi tema absolut aceeasi diema existentiala d-ra a mai deschis un topic dar a schimbat doar titlul....

intereseant e ca ...la 16 ani viseaza cai verzi pe pereti a omul se cearta cu nevasta din cauza ei cum n-ar avea alte probleme cum ar fi criza economica , lipsa locurilor de munca, marirea salariilor etc...





iar m-am lasat pacalita

banuiesc ca la 16 ani inca esti la scoala donsoara ceva teme sau de invatzat nu ai?
donttouch
Postat pe 25 Februarie 2009 15:53
donty nu te preocupa.... eu la 16 ani cred ca descopeream istoria frantei in cartile lui alexandre dumas...dar generatia noua prefera sa descopere sexul cu proful de istorie (sau oricare altul)....
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Februarie 2009 15:58
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-25 15:58:04donty nu te preocupa.... eu la 16 ani cred ca descopeream istoria frantei in cartile lui alexandre dumas...dar generatia noua prefera sa descopere sexul cu proful de istorie (sau oricare altul)....


exact dandanico eram indragostita de cartzi la varsta aia iar baietzi nu erau o proritate pentru mine

mai tarziu am intzeles care este rostul lor
donttouch
Postat pe 25 Februarie 2009 16:03
De la: donttouch, la data 2009-02-25 15:53:39
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-25 15:48:34pe aceesi tema absolut aceeasi diema existentiala d-ra a mai deschis un topic dar a schimbat doar titlul....

intereseant e ca ...la 16 ani viseaza cai verzi pe pereti a omul se cearta cu nevasta din cauza ei cum n-ar avea alte probleme cum ar fi criza economica , lipsa locurilor de munca, marirea salariilor etc...





iar m-am lasat pacalita

banuiesc ca la 16 ani inca esti la scoala donsoara ceva teme sau de invatzat nu ai?

pai abia s-a apucat si ea de kamasutra..cum sa nu aibe de invatat..ehee si acum tre sa si practice ca fara practica uita naibii ce a invatat
coffeeta
Postat pe 25 Februarie 2009 16:07
oooofffff,ce problema IMPORTANTA are fata astaaaa....fetelorrrrrr nu i asa??? la 16 ani am av si eu primul prieten.... mda..si la varsta aia desenam si citeam mormane de romane pentru la liceu.....
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Februarie 2009 16:10
De la: coffeeta, la data 2009-02-25 16:07:40
De la: donttouch, la data 2009-02-25 15:53:39
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-02-25 15:48:34pe aceesi tema absolut aceeasi diema existentiala d-ra a mai deschis un topic dar a schimbat doar titlul....

intereseant e ca ...la 16 ani viseaza cai verzi pe pereti a omul se cearta cu nevasta din cauza ei cum n-ar avea alte probleme cum ar fi criza economica , lipsa locurilor de munca, marirea salariilor etc...





iar m-am lasat pacalita

banuiesc ca la 16 ani inca esti la scoala donsoara ceva teme sau de invatzat nu ai?

pai abia s-a apucat si ea de kamasutra..cum sa nu aibe de invatat..ehee si acum tre sa si practice ca fara practica uita naibii ce a invatat



ai dreptate in ziua de azi nu invatzatul ci practica te omoara
donttouch
Postat pe 25 Februarie 2009 16:15
da...alta tampenie de topic...mai draguta fiecare varsta are frumusetea ei...sunt atatea lucruri pe care ai putea s ale faci in loc s ail pandesti pe dom' profesor sa vezi daca si cum te priveste...tu habar nu ai ce e iubirea si spui ca el te iubeste?...isi iubeste sotia si copiii mai mama nu pe tine...poate te priveste cumva dar nu cu iubire,poate se uita atent la tine sa vada ce tertipuri mai abordezi ca sa ii captezi atentia...pentru dumnezeu priveste in jurul tau,chiar nu exista nici un baiat care sa iti spuna ceva?sentimental vorbind...parerea mea e ca voi sunteti prea prostute pentru a inchega o relatie....si superficiale...
cristablue
Postat pe 25 Februarie 2009 16:29
fetelor, hai sa nu fim rele! de ce nu-i plac baietii de varsta ei???? dar ce?noua ne placeau baietii de varsta noastra la 16 ani?
bine, ce e drept la 16 ani nu prea aveam noi "de-aface" cu astfel de "mari iubiri"..aveam alte preocupari...
domnisora care ai deschis subiectul...ia-o ca pe o opinie a unei persoane care e de varsta profului tau...nu te iubeste...se uita intr-un fel la tine pt ca probabil si tu te uiti"intr-un fel" la el.ar fi varianta in care ar vrea sa se culce cu tine..si atat..., DAR parerea mea e sa nu faci chestia asta, oricat de mult ti se pare tie ca il iubesti/te iubeste acum.la 16 ani tot ce zboara se mananca..incearca sa fii un pic mai desteapta si sa nu faci greseli pe care le-ai putea regreta amarnic in viitor.
iti doresc succes si spor al scoala....intr-o zi poate o sa-ti aduci aminte de "post-ul" de aici..doamne ce o sa mai razi
MissMe2
Postat pe 23 Martie 2009 12:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa-i spun? 4 De la: Maddy_moo 19 Noiembrie 2008 23:49
relatie cu un barbat care are copil 12 De la: kudika_16524 10 Ianuarie 2013 18:01
credetzi in farmece sau vraji 8 De la: kudika_933562 23 Septembrie 2013 10:43
voi, cei ce iubiti! help me! 325 De la: autosoul41 24 Iunie 2011 10:53
am nevoie de o parere :sml-fighting0044: 3 De la: aur_viu 10 Mai 2010 22:03