Setari Cookie-uri

va rog sa ma ajutati!:((:((:(:((este posibila???

hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp



Postat pe 23 Februarie 2009 21:37
e pe bune???
eu cred ca te iubeste in d r a ci! cred ca nu mai doarme de dorul tau...nebunie curata!
Mai ales daca s-a uitat la tine....sigur te iubeste

Nu stiu ce e cu voi fetelor(fetitelor) ,dar sunteti pierdute pe drum..la 16 ani sa debitezi asemenea prostii,ma ingrozesc ca nu stiu unde o sa ajungeti...

Lasa-ma cu inima...ce-ti spune inima.La 16 ani ,cel putin tie nu-ti spune nimic bine!







ella_c
Postat pe 23 Februarie 2009 21:49
la 16 ani sa vb de iubire...
asta e varsta cand crezi k tot c zboara s mananca...o sa ti treaca...
peste cativa ani o sa razi d faza asta
rocka
Postat pe 24 Februarie 2009 11:47
Stau si ma intreb daca nu cumva s-a indragostiti si de mine o pustoaica de 16 ani....hmmm..parca vecina de la 3 se uita ea mai ciudat la mine..
Iradiatu_
Postat pe 24 Februarie 2009 11:49
De la: Iradiatu_, la data 2009-02-24 11:49:35Stau si ma intreb daca nu cumva s-a indragostiti si de mine o pustoaica de 16 ani....hmmm..parca vecina de la 3 se uita ea mai ciudat la mine..


ma dezamagesti ,zau asa....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Februarie 2009 12:42
Si tie dragutzo, ti-a placut cand a "tzipat" la sotia lui? Crezi ca a facut-o pentru tine si il vezi fortzos rau ca tzipa la o femeie... Femeia cu care totusi s-a dus acasa, cea cu care imparte patul si frigiderul, cea care ii e alaturi cand el are necazuri... Ce barbat adevarat e el, un adevarat razboinic, nu? Ca tzipa la femei. Esti mandra de el si de tine?
Ei bine, daca esti, hai sa iti spun un secret pe care se pare ca nu-l stii. Cand cineva obisnuieste sa tzipe la o femeie din viata lui, o sa tzipe la toate. Cand cineva tzipa la femeia lui ca sa il vada o mucoasa de 16 ani ca e el mascul feroce nu e decat un limbric amarat care ar f u t e si el o prostutza pe care o mananca rrau de tot si care o sa primeasca ceeea ce merita... si anume cea mai urata amintire a adolescentei ei.
Fata mea, esti la varsta amorurilor curate, nu e cazul sa te tavalesti cu unu' care ti-ar putea fi tata, pana la urma... O sa ai timp de cei de 30 de ani cand o sa ai 25. Sau chiar 30.
De ce oare imi bat eu deshtele de pomana? Ala o sa-i debiteze vreo doua texte rasuflate si o sa i-o traga de cateva ori pe la vreun coltz, prin masina, pe vreun camp, asa, pe nespalate, nemancate, ne... nimic...
Puneti pariu?
Dor_a
Postat pe 24 Februarie 2009 12:55
Eu pun pariu ca asha va fi...
Aladiah
Postat pe 24 Februarie 2009 14:28
la 16 ani ai tot felulu de scenarii in cap.dak nu ai inceput o relatie cu el nici sa nu incepi pt k te distrugi.Sotia lui e sotia lui chiar dak tie ti se pare k el nu ar participa la casnicia lui.
lacrasar
Postat pe 24 Februarie 2009 14:52
De la: imiesterusinedemine, la data 2009-02-23 21:37:39hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp




Prima mea reactie a fost sa te iau de mot ca si celelalte fete , dar nu cred ca te-ar ajuta cu nimik. Asa cum ai spus si tu , te-ai indragostit de el , ei bine a fi indragostit nu inseamana a iubii cu adevarat , este doar o toana o sa-ti treaca. Esti tanara , meriti mult mai multe in viata decat amaraciunea unei relatii cu un barbat insurat. Sincer nu conteaza ca ai 16 ani sau 30 de ani , draga mea respecta-te pe tine insuti , stii faza aia cu " traieste clipa" nu trebuie sa o iei chiar asa . Si nu inima iti comanda tie , uneori chiar daca doare trebuie sa o comanzi tu pe ea. Mult succes si sper ca te-am putut ajuta cu sfaturile noastre.
pisicavesela
Postat pe 24 Februarie 2009 15:50
Nu te-ai indragostit , ti se pare , la varsta ta tot ce zboara se mananca. Nu ai auzit de barbati perversi? Daca esti dezvoltata fizic poate se uita la tine in mod pervers in nici un caz cu o mare dragoste. Termina cu prostiile
Petek
Postat pe 24 Februarie 2009 20:35
Nu e dragoste in nici un caz ce simti tu pentru el; sunt hormonasi zburdalnici. Intr-o luna cel mult o sa ti treaca, mai ales daca incerci sa nu iti mai impui capul cu tot felul de tampenii : gen ca s-a uitat nu stiu cum la tine, sau ca a tipat la nevasta-sa din cauza ta. Da, daca e un pervers si un nenorocit ar putea sa iti faca avansuri, dar a intretine relatii sexuale cu o minora parca era infractiune in Romania... Eu zic sa iti iei gandul de la el si sa te uiti la persoane de varsta ta .
elfuletz5
Postat pe 24 Februarie 2009 21:10
My advice?esti ffff proasta!cum poti crede ca te iubeste?vrea doar sa te folosesca atunci cand va prinde ocazia.Ai grija ca un pas gresit si in viata ta va apare o deceptie pt un timp indelungat sau pt toata viata.sa fii sigura ca el nu va renunta la ea pt ca ea e o femeie matura,si lui nu ii trebuiesc pustoaice!sorry...gandeste-te bine!
sky_demon2001
Postat pe 1 Mai 2009 19:43
Voi doi macar ati vorbit 5 minute? In afara de "Sarut mana, domnu' profesor!", ati mai discutat ceva? Orice altceva?
Kathara
Postat pe 1 Mai 2009 19:48
eee hai sa nu fim asa de rele si sa ne jignim...
dara fata e mai credula
deelisha
Postat pe 1 Mai 2009 19:49
De la: Kathara, la data 2009-05-01 19:48:33Voi doi macar ati vorbit 5 minute? In afara de "Sarut mana, domnu' profesor!", ati mai discutat ceva? Orice altceva?


daaa...l-a intrebat fata ce parere are despre fratele ei...si daca are note bune
deelisha
Postat pe 1 Mai 2009 19:50
Cred ca ar trebui sa-ti potolesti hormonii ...E apa de ploaie iubirea ta. Am trecut si io prin asta, si m-am lecuit repede cand am observat mai indeaproape cata lipsa de minte avea omu in creier.


La varsta asta sunt cei mai mari mamiluci ( sa ma scuze barbatii de 30 de ani de pe forum ). O sa vezi si singura.
amr2009
Postat pe 1 Mai 2009 20:01
De la: imiesterusinedemine, la data 2009-02-23 21:37:39hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp





Diavolyta_
Postat pe 1 Mai 2009 21:35
De la: imiesterusinedemine, la data 2009-02-23 21:37:39hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp




Da sigur te iubeste... Sa stii ca atunci cand ti-a aruncat o privire s-a inamorat de tine iremediabil...Eu zic sa-i marturisesti dragostea ta... Un barbat de 30 de ani e sigur indragostit de o fata de 16...o sa-si lase si nevasta pentru tine...nu mai poate trai din cauza ca e indragostit de tine
camelusha83
Postat pe 3 Mai 2009 18:28
De la: imiesterusinedemine, la data 2009-02-23 21:37:39hy allz!am o foarte mare problema si poate ma sfatuiti.Snt indragostita de un bartabt de 30 de ani:((:((eu avand 16 ani.Am inceput sa tin enorm la el si sa plang zi si noapte....el este insurat dar nu-i prea pasa din cate am vazut.El este profesorul fratelui meu si eu mergand de fiecaredata cu el akolo il vad si am inceput sa ma indragostesk din ce in ce mai mult.nu am cui sa-i spun ptr ca nu preaa pot vb cu mama despre chestia asta.astazi am fost si l-am vaazut din pakate dupa ore a plekat cu sotia lui dar a incerkat sa evite sa il vad cu ea.....sa dus in sala si ea sa dus pana la o colega sa-si ia larevedere si la rugat sa merga cu ea si el a tipat la ea....a vrut sa ascunda asta....eu simt ca si el ma iubeste ptr se uitas la mine intr-un mod mai special....imi este foarte rusine ca m-am indragostit de el....va rog nu ma judecati gresit dar nu noi comandam inimi ci ea ne comnda noua.astept sfaturi de la voi....va pwp



Hi....eu am 15 ani...si cel putin parerea mea e ca ar trebui sa te gandesti foarte bine .....pt ca acel barbat nu isi v-a lasa familia...doar pt tine..
Deeah
Postat pe 9 Mai 2009 16:20
De la: Dor_a, la data 2009-02-24 12:55:40Si tie dragutzo, ti-a placut cand a "tzipat" la sotia lui? Crezi ca a facut-o pentru tine si il vezi fortzos rau ca tzipa la o femeie... Femeia cu care totusi s-a dus acasa, cea cu care imparte patul si frigiderul, cea care ii e alaturi cand el are necazuri... Ce barbat adevarat e el, un adevarat razboinic, nu? Ca tzipa la femei. Esti mandra de el si de tine?
Ei bine, daca esti, hai sa iti spun un secret pe care se pare ca nu-l stii. Cand cineva obisnuieste sa tzipe la o femeie din viata lui, o sa tzipe la toate. Cand cineva tzipa la femeia lui ca sa il vada o mucoasa de 16 ani ca e el mascul feroce nu e decat un limbric amarat care ar f u t e si el o prostutza pe care o mananca rrau de tot si care o sa primeasca ceeea ce merita... si anume cea mai urata amintire a adolescentei ei.
Fata mea, esti la varsta amorurilor curate, nu e cazul sa te tavalesti cu unu' care ti-ar putea fi tata, pana la urma... O sa ai timp de cei de 30 de ani cand o sa ai 25. Sau chiar 30.
De ce oare imi bat eu deshtele de pomana? Ala o sa-i debiteze vreo doua texte rasuflate si o sa i-o traga de cateva ori pe la vreun coltz, prin masina, pe vreun camp, asa, pe nespalate, nemancate, ne... nimic...
Puneti pariu?
Dora............cum ai tu mereu dreptate!
FRANNNCE
Postat pe 9 Mai 2009 16:28
hai mai dragelor............ca s-o fi calmat fata pana acuma !!!..........macar ca o fi citit ceea ce s-a scris p-acilea !!!......... .........de,nu ...vb. Dorei.........o gasim la "avorturi" !!!.......
etta
Postat pe 9 Mai 2009 16:38
mai fetelor...topicul asta e pe bune ?

ce dreaku, nene...a ajuns forumul asta site pentru minori ?

bai fetitza...tu te-auzi ce aberezi acolo ? zici ca s-a indragostit domn' profesor de tine ? si tu de el ?

asa, si ? care e problemu tau ? ca nu pricep...

acu' astepti de la noi sa te mangaiem pe capsor si sa-ti spunem ca de fapt el te iubeste, o sa-si lase nevasta, se insoara cu tine, si o sa traiti fericiti pana la adanci batraneti ?

mai fata...poate ai teme de facut, teze de pregatit...ne lasi ?

prometeus_wife
Postat pe 9 Mai 2009 16:47
Sigur nu ti s-a parut? Ca la varsta asta aveti in cap numai filme si fite! No offence am avut si eu 16 si stiu cum e, desi nu-mi amintesc la mine sa fi fost chiar asa.... Mai scrie-ne! Si mai ales, daca chiar nu ti s-a parut, opreste-te la stadiul de fantasma, la visatul cu ochii deschisi si NU trece la fapte!
Jasmine10
Postat pe 9 Mai 2009 16:54
Ideal ar fi sa ai o discutie intre patru ochi cu mama ta, sunt sigura ca o sa te ajute...
Bafta
Aphrodite
Postat pe 28 Mai 2009 22:42
De la: ella_c, la data 2009-02-23 21:49:10e pe bune???
eu cred ca te iubeste in d r a ci! cred ca nu mai doarme de dorul tau...nebunie curata!
Mai ales daca s-a uitat la tine....sigur te iubeste

Nu stiu ce e cu voi fetelor(fetitelor) ,dar sunteti pierdute pe drum..la 16 ani sa debitezi asemenea prostii,ma ingrozesc ca nu stiu unde o sa ajungeti...

Lasa-ma cu inima...ce-ti spune inima.La 16 ani ,cel putin tie nu-ti spune nimic bine!









Nu gresesti ca esti indragostita, ci ca esti indragostita de sotul altei femei. Daca de la varsta asta incepe sa-ti placa lucrurile astea, e rau! Nu ca cele mai in varsta nu ar avea astfel de vicii!
Stai linistita! Multe dintre ele nici nu-si fac procese de constiinta ca tine!
E o faza de maturizare! Numai ca nu trebuie sa pierzi din vedere ceea ce ai spus: ca ti-e rusine de acest lucru. Astfel iti vei impune sa nu te mai uiti la el si sa-ti placa. Si ,in final,o sa reusesti! Sunt o gramada de baieti liberi care pot sa-ti atraga atentia!
kudikaroxi
Postat pe 2 Iunie 2009 11:02
Nu gresesti ca esti indragostita, ci ca esti indragostita de sotul altei femei. Daca de la varsta asta incepe sa-ti placa lucrurile astea, e rau! Nu ca cele mai in varsta nu ar avea astfel de vicii!
Stai linistita! Multe dintre ele nici nu-si fac procese de constiinta ca tine!
E o faza de maturizare! Numai ca nu trebuie sa pierzi din vedere ceea ce ai spus: ca ti-e rusine de acest lucru. Astfel iti vei impune sa nu te mai uiti la el si sa-ti placa. Si ,in final,o sa reusesti! Sunt o gramada de baieti liberi care pot sa-ti atraga atentia!
kudikaroxi
Postat pe 2 Iunie 2009 11:02
cam asa am patit si eu, numai ca nu am vazuto cu sotia si e poful meu :|
Annabella_anna
Postat pe 6 Iunie 2009 19:30
De la: Annabella_anna, la data 2009-06-06 19:30:30cam asa am patit si eu, numai ca nu am vazuto cu sotia si e poful meu :|


Serios?! Si poful tau stie?
valita76
Postat pe 6 Iunie 2009 22:20
nu mai visa la cai verzi! la 16 ani,inca nu ai invatat bine sa mergi prin lume nu sa iubesti la disperare.ramai cu ochi-n soare ,coboara cu picioarelepe pamant
cosmina64
Postat pe 17 Iulie 2009 16:18
sa-i spui mamei tale asta...sa vezi ce te ajuta..... .sa-i povesteasca ea lui taica-tu sa-ti dea o mama de bataie...sa nu plangi! viata poate fi frumoasa chiar si pt tn !
denyssetop
Postat pe 17 Iulie 2009 16:28

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nu vreau sa cred ca e imposibila 4 De la: cristiana_cris 24 Iulie 2009 12:04
doar atit .... il iubesc. 35 De la: SIDONIA69 15 Mai 2009 11:52
o alta iubire imposibila 26 De la: catalina69 3 Noiembrie 2009 10:43
de la dragoste la ura 9 De la: kudika083965fericita 15 Aprilie 2012 13:08
Este greu si totusi ..... 9 De la: hapciucalipta 29 August 2009 15:55