Setari Cookie-uri

indiferenta

Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat
PUYUT_85
Postat pe 27 Februarie 2009 11:40
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat


Da,daca nu il intereseaza persoana ei.
ella_c
Postat pe 27 Februarie 2009 11:48
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat


nu,nu este normal
donttouch
Postat pe 27 Februarie 2009 11:53
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat


Dumnezeuleeeee,mai intrebi????

alt topic de-a dragul de a posta???
matracucu
Postat pe 27 Februarie 2009 11:55
laura fata sufera hai s-o ajutam
donttouch
Postat pe 27 Februarie 2009 11:57
Chiar daca nu e normal, conteaza? adica tu il iubesti enorm si nu poti trai fara el... deci?
metal
Postat pe 27 Februarie 2009 11:57
ce nu-mi place mie partea asta .... nu pot trai fara el..... of of. pui punct relatiei si gata.... poate sunt alte persoane in lume care te pot aprecia pentru ceea ce esti
ony_ony_ony
Postat pe 27 Februarie 2009 12:01
daca este indiferent,cred ca ati ajuns la capat de drum.cand se ajunge la indiferenta totul e pierdut.inima celui indiferent devine impermeabila:lacrimile celuilalt nu pot patrunde.renunta!
dana_mv
Postat pe 27 Februarie 2009 12:10
cand suntem impreuna ne intelegem super bine dar cand este la servici ceva se schimba imi vb total diferit ,ca si cum ar vorbi unui strain.de iubit stiu ca ma iubeste dar este ceva ce-l schimba si nu stiu ce sa fac sa-mi vb normal si la servici.va multumesc pt rasp.
PUYUT_85
Postat pe 27 Februarie 2009 12:15
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 12:15:25cand suntem impreuna ne intelegem super bine dar cand este la servici ceva se schimba imi vb total diferit ,ca si cum ar vorbi unui strain.de iubit stiu ca ma iubeste dar este ceva ce-l schimba si nu stiu ce sa fac sa-mi vb normal si la servici.va multumesc pt rasp.
daca te iubeste nu ar trebui sa ascunda asta de ochii lumii.e un mare semn de intrebare...
dana_mv
Postat pe 27 Februarie 2009 12:19
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 12:15:25cand suntem impreuna ne intelegem super bine dar cand este la servici ceva se schimba imi vb total diferit ,ca si cum ar vorbi unui strain.de iubit stiu ca ma iubeste dar este ceva ce-l schimba si nu stiu ce sa fac sa-mi vb normal si la servici.va multumesc pt rasp.


Ori are seful sau poate un coleg pe langa el si vrea sa fie serios ,ori o...colega.
Esti sigura ca te iubeste ,ai?Cum poti sa-ti dai seama?

Suntem atat de "smecheri" cand e cazul...
ella_c
Postat pe 27 Februarie 2009 12:20
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 12:15:25cand suntem impreuna ne intelegem super bine dar cand este la servici ceva se schimba imi vb total diferit ,ca si cum ar vorbi unui strain.de iubit stiu ca ma iubeste dar este ceva ce-l schimba si nu stiu ce sa fac sa-mi vb normal si la servici.va multumesc pt rasp.


chiar vroiam sa te pui sa explici mai pe larg la ce te referi cand spui ca este indiferent cu tine

Scuza-ma dar cred ca ai o problema ,faptul ca nu se exteriorizeaza de fata cu ai lui colegi nu inseamna ca este indiferent fata de tine ci ca nu doreste sa-si expuna sentimentele in fata altora .

pe mine ma scot din sarite persoanele care incep sa se pisiceasca la telefon desi sunt la birou.

Al meu mi-a scos ochii de cateva ori cand m-a sunat la birou fiind si l-am luat cu ,,da, zi'' .....cand sunt la birou muncesc nu stau sa ma intreb cum ar trebui sa vorbesc cu el sa nu i se pare ciudat modul de exprimare
iris_4_ever
Postat pe 27 Februarie 2009 12:28
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 12:15:25cand suntem impreuna ne intelegem super bine dar cand este la servici ceva se schimba imi vb total diferit ,ca si cum ar vorbi unui strain.de iubit stiu ca ma iubeste dar este ceva ce-l schimba si nu stiu ce sa fac sa-mi vb normal si la servici.va multumesc pt rasp.

cred ca ai tu o problema.... unul esti acasa si altul esti in mediul profesional. Ce-ar fi sa nu-l mai deranjezi cand e la munca, sa-l lasi sa-si vada de treaba? poate are o gramada de treaba si tu vrei sa-l tii la telefon.... poate lucrati impreuna si atunci e grav, ca nu poti face diferenta dintre serviciu si casa. Eu zic sa-ti reevaluezi atitudinea.
kitty_krieger
Postat pe 27 Februarie 2009 13:18
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat



o "mini" nevinovata intrebare... "cre-zi" ca ai scris corect gramatical?
arhanghel
Postat pe 23 Iunie 2009 16:23
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat


da pt ca vede ca este cineva care sta langa el neconditionat..trateazal si tu cu aceeasi indiferenta
rahella
Postat pe 23 Iunie 2009 16:26
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat


un sfat... bine.. "credeti" si "acelasi"... asa e corect...
crissa_909
Postat pe 23 Iunie 2009 18:17
sa stii ca asa am patit si eu cu un baiat.. am avut o relatie de 6 luni jumate.. timp in care eu il iubeam foarte mult.. si faceam dragoste etc..dar el era foarte indiferent cu mine.. nu prea ma cauta.. tot eu il cautam.. de fiekre data cand .. m duceam l el.. faceam sex.. si cand era tacsu aksa zicea ca nu pot veni.. ca nush ce.. si pana l urma mi-am luat inima in dinti si am terminat-o cu el.. ca mai mult tre sa-mi fie mie bine...nu lui ca nu se merita.. si acu m simt mult mai bine.. ca stiu ca a profitat de mine..statea cu mn doar ca sa faca sex cu mn atata..nu-i pasa s aiba o relatie serioasa... adik sa se implice... in ea.. doar sa se distreze cu mn.. bine ca nu m-a inselat ca era mai rau... dar mi-am dat seama mkr..
pappy
Postat pe 23 Iunie 2009 18:23
De la: rahella, la data 2009-06-23 16:26:43
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat


da pt ca vede ca este cineva care sta langa el neconditionat..trateazal si tu cu aceeasi indiferenta

daca il trateaza si ea cu indiferenta.. nu ajunge nicaieri.. sincer.. ca apoi banuieste el ceva.. si incepe scandalul.. ca baiatu chiar dak e indiferent cu tn.. refuza sa fie indiferenta fata cu el... si nu-i convine...ii place sa se simta iubit..dar nu s iubeasca..ii place atentia.. asa am patit si eu.. dar m-am lecuit
pappy
Postat pe 23 Iunie 2009 18:25
Nu prea inteleg fraza " Nu pot trai fara el"....Poti fi mai explicita? Pls...
machiajtatuaj
Postat pe 23 Iunie 2009 21:45
daca nu te mai iubeste...si nu mai simte pt tine ceva...da se poate....
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 14:11
lasa-l fata k dak de acu apare indiferenta mai tarziu ce o sa faci???
bruneagra25
Postat pe 24 Iunie 2009 14:16
se da cu capul de pat.....intr-un cuplu trebuie sa lasam putin relatia sa respire....nu il sufoca cu atita iubire
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 14:17
De la: pappy, la data 2009-06-23 18:25:21
De la: rahella, la data 2009-06-23 16:26:43
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat


da pt ca vede ca este cineva care sta langa el neconditionat..trateazal si tu cu aceeasi indiferenta

daca il trateaza si ea cu indiferenta.. nu ajunge nicaieri.. sincer.. ca apoi banuieste el ceva.. si incepe scandalul.. ca baiatu chiar dak e indiferent cu tn.. refuza sa fie indiferenta fata cu el... si nu-i convine...ii place sa se simta iubit..dar nu s iubeasca..ii place atentia.. asa am patit si eu.. dar m-am lecuit


draguto..daca o sa fie indiferenta cu el o sa ''banueasca'' el ceva cum spui tu..si atunci o sa isi dea seama ca indiferenta doare..
rahella
Postat pe 24 Iunie 2009 14:21
De la: PUYUT_85, la data 2009-02-27 11:40:17Buna fetelor, o mini intrebare ,crede-ti ca e normal ca barbatul sa fie indiferent cu o persoana cu care imparte acelas pat si pe deasupra stie ca il iubeste enorm si nu poate trai fara el ?va rog un sfat



Urasc oameni indiferenti,fostul meu iubit(am fost impreuna 2 ani) era indiferent dupa ce ne certam,ma vedea ca plang si totusi el era indiferent,chiar daca era el vinovat,il durea in dos,mai si spunea ca ma iubeste,, pot spune ca sufeream f tare din cauza asta,ne-am despartit si este mai bine,sper sa nu mai dau peste un asemenea om.
cami_goanga10
Postat pe 26 Martie 2010 20:09
Indiferenta e cea mai rea intr-o relatie. Mai bine lasa-l acum, nu merge prea departe cu el, pe urma va fi mai greu. Nu se prea trateaza usor "boala" asta.
Inga77
Postat pe 26 Martie 2010 20:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu credeti ca uneori fetele care arata bine traiesc o drama? 403 De la: kudika081126 14 Aprilie 2010 02:43
De ce mincinosii au mai multe sanse ca cei sinceri ?! Asta sa fie lumea in care traim? 103 De la: 1 Martie 2015 14:01
L`am parasit,Sh` knd am vrut sa`i zik a 2 a zi s` ne impakm era deja q` o prietena dea meah` ..sh` c` a zis :(( 85 De la: greierash 1 Octombrie 2009 00:40
nu mai suport sa traiesc 9 De la: kudika_952311 22 Iunie 2014 19:47
Unde o fi lumea asta care deschide un topic si/l lasa asha?? 16 De la: soraderazboi 7 Aprilie 2010 01:55