Setari Cookie-uri

cum vedeti voi???

ne-am cunoscut la birou...si am inceput sa comunicam foarte mult prin intermediul messenger-ului...era mai comod si mai ieftin...am incetat colaborarea dar am continuat sa vorbim...si am tot continuat...pana cand lucrurile - nu stiu cum - au devenit altfel - recunosc ca eu devenisem intrucatva dependenta de mesajele lui...si intr-o seara (suparata din cauza relatiei mele) am transmis un mesaj in care recunosteam ca imi e dor el (si el este casatorit)...si de atunci...totul e vraiste...ma suna, vb pe mess...ne-am si intalnit de doua ori...dar parca el fuge de mine...adica vrea si nu vrea...nu mai inteleg nimic...ca o tampita am inceput sa citesc horoscpul zi de zi...el rac eu sagetatoare...am innebunit...pur si simplu...vreau pareri...daca vi se pare ca sunt nebuna sau proasta sau tampita...nu va sfiiti sa imi spuneti...accept orice pareri
audreyhepburn
Postat pe 27 Februarie 2009 17:20
De la: bidimi, la data 2009-02-27 17:20:46ne-am cunoscut la birou...si am inceput sa comunicam foarte mult prin intermediul messenger-ului...era mai comod si mai ieftin...am incetat colaborarea dar am continuat sa vorbim...si am tot continuat...pana cand lucrurile - nu stiu cum - au devenit altfel - recunosc ca eu devenisem intrucatva dependenta de mesajele lui...si intr-o seara (suparata din cauza relatiei mele) am transmis un mesaj in care recunosteam ca imi e dor el (si el este casatorit)...si de atunci...totul e vraiste...ma suna, vb pe mess...ne-am si intalnit de doua ori...dar parca el fuge de mine...adica vrea si nu vrea...nu mai inteleg nimic...ca o tampita am inceput sa citesc horoscpul zi de zi...el rac eu sagetatoare...am innebunit...pur si simplu...vreau pareri...daca vi se pare ca sunt nebuna sau proasta sau tampita...nu va sfiiti sa imi spuneti...accept orice pareri


eu zic k ar trebui sa ti vezi de familia ta,la ce va mai casatoriti daca o luati pe aratura?????????
SweetHappyButterfly
Postat pe 27 Februarie 2009 17:24
De la: audreyhepburn, la data 2009-02-27 17:20:46ne-am cunoscut la birou...si am inceput sa comunicam foarte mult prin intermediul messenger-ului...era mai comod si mai ieftin...am incetat colaborarea dar am continuat sa vorbim...si am tot continuat...pana cand lucrurile - nu stiu cum - au devenit altfel - recunosc ca eu devenisem intrucatva dependenta de mesajele lui...si intr-o seara (suparata din cauza relatiei mele) am transmis un mesaj in care recunosteam ca imi e dor el (si el este casatorit)...si de atunci...totul e vraiste...ma suna, vb pe mess...ne-am si intalnit de doua ori...dar parca el fuge de mine...adica vrea si nu vrea...nu mai inteleg nimic...ca o tampita am inceput sa citesc horoscpul zi de zi...el rac eu sagetatoare...am innebunit...pur si simplu...vreau pareri...daca vi se pare ca sunt nebuna sau proasta sau tampita...nu va sfiiti sa imi spuneti...accept orice pareri



treci peste ,esti masochista ? Banuiesc ca nu ...pai si atunci ...nu va mai bagati in vietile oamenilor, ca asa se duce de rapa tara asta si divorturi si tampenii ..ca nu-si tine fiecare ''pupaza'' in pantaloni !!!
Te comporti ca o adolescenta in calduri, m-ai prins intr-o pasa proasta azi si mi-am dat drumul la gura, din moment ce ai postat public astfel de afirmatii ... ! Lasa omul in pace , daca era calugar in tibet si te atragea si iti era dor de el ...il faceai sa renunte la crezurile sale ????????????S-au terminat barbatii din Romania ??? Plus ca ai zis ca ai deja unul pe care il inseli si il nenorocesti si pe asta saracu' ...!!! Ce fac femeile din lipsa de ocupatie ...intra mai bine pe kudika si stai la taclale pe aici ...dar nu asa !!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hai noroc si la mai mare, sa auzim numai de bine...
__LL__
Postat pe 2 Martie 2009 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cat de mult ati sta fara persoana iubita ? 22 De la: _dulcik_ 25 Aprilie 2009 12:10
Despre barmani 6 De la: kudika_965359 21 Mai 2014 13:40
Ajutati un copil! 1 De la: lidiaolteanu 30 Martie 2009 11:07
De unde citim? 30 De la: battleofwits 1 Martie 2011 15:57
mint sau nu la bautura barbatii? 54 De la: Iradiatu_ 6 Octombrie 2009 00:46