Setari Cookie-uri

Cum sa descoperi orgasmul "pur vaginal"?

Eu iti propun sa nu te mai stresezi atata din cauza asta. O sa vina si el (orgasmu vaginal) o data si-o data. Cum se zice practice makes perfect. Asa ca incearca cu partenerul pozitii noi, locuri noi, arata-i ce te face sa te simti bine, condimenteaza-ti un pic viatza sexuala cum sugerau unele fete de mai sus.

Eu spre exemplu ating acest gen de orgasm daca iubitu ma "ia" pe la spate Pozitia in sine ma incita, chiar daca dureaza putin.

Asa ca experimentati si in plus cunoaste-te pe tine insati.

Just Enjoy
gazutza
Postat pe 10 Aprilie 2009 09:45
draga mea,dak tu zici ca vaginal si clitoridian e tot una,ins k nu ai habar ce e aia un orgasm.trist,foarte trist,te ma si dai mare..
canabis_pe_nori
Postat pe 11 Aprilie 2009 15:39
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-04-10 09:30:58
De la: bruneagra25, la data 2009-04-10 09:03:46
De la: Jinxutza, la data 2009-03-13 11:54:57
De la: bruneagra25, la data 2009-03-13 08:27:41mama frate da tu esti scolita nu gluma...pai si ne ceri noua sfaturi???


Rautacioasa esti mami...desi nu vad rostul...puteti sa-i dati un sfat constructiv, faceti-o. Si eu am aceeasi problema, nu stiu cum "arata" un orgasm vaginal, cu toate ca tare mi-ar placea, macar sa am ce povesti pe aici pe forum. Iar faza cu punctul G...al meu cred ca era in concediu ori de cate ori a fost cautat. Il mai las o perioada si-am sa-l dau in urmarire generala.
Acum serios vorbind, e nasol sa ai intrebari fara raspuns vis-a-vis de propriul tau corp. Iar un medic sexolog te va baga mai rau in ceata, crede-ma. Initial am crezut ca e de vina partenerul, ca deh asta e natura umana, sa dam vina pe celalalt, dar stupoare! eu sunt defecta cred, ca altfel nu-mi explic. Cinste si respect voua, celor care aveti orgasm vaginal sau combinat.

nu sunt rea deloc...dar voi chiar credeti k va poate explica cineva in cuvinte cum se obtine?? acu hai sa fim serioase crezi k poti sa-ti spun eu ce sa-i spui iubitului tau sa faca pt al obtine?? tre sa te cunosti ff bine k sa poti obtine un orgasm indiferent de care e, nu poti face o schema dupa care sa te ghidezi....in plus dak dupa atatia ani de sexuiala nu te cunosti...eu sunt de o varsta cu ea adik cu un anisor mai mare dar am avut mai multa rabdare cand mi-am inceput viatza sexuala dar se pare k ma cunosc mai bine un pic sau el este mai bun....


uite de asta tzi s-a spus k esti rautacioasa, bruna nu tzine intotdeauna de partener, mai tzine si de tine, daca itzi zboara gandul la altceva... poate si asta sa fie o cauza, am avut discutzii cu prietenele mele legate de asta si exista , pe langa cele spuse de anderson, k 70% din fomei nu pot avea orgasm, alte cauze poate fi si faptul k nu ai mintea acolo, itzi mai sare la vreo discutzie, sau fapt petrecut in ziua respectiva, eu stiu? shtresul,faptul k nu reusesti sa te relaxezi, multzi factori, poate si pozitzia. asa k pentru cea care a decshis topicul, incearca sa elimini pe rand toate aceste cauze.
cum ai spus bruna, pertinent, ea trebuie sa se cunoasca cel mai bine.

eu chiar nu am vrut sa fiu rea dar nu cred k dak ii explic eu ce-mi provoaca mie orgasmu o sa o ajute mi se pare pur si simplu aiurea...k sa vezi ce-ti provoaca tre sa incerci mai multe lucruri....
bruneagra25
Postat pe 11 Aprilie 2009 19:46
de cunoscut ma cunosc eu destul de bine. iar de partener nu e vorba, pt ca nici macar singura sau cu eu stiu ce vibrator nu reusesc. adica...simt ceva, placere, dar nu e localizata ca sa pot sa ma concentrez asupra ei si sa am orgasm.
alittlewoman
Postat pe 15 Aprilie 2009 20:12
Nu trebuie sa te simti frustrata din cauza asta...nici eu nu am cunoscut orgasmul vaginal si totusi ma simt foarte bine cu iubitul meu Nu ma stresez prea tare sa obtin orgasm vaginal..probabil ca o sa vina la un moment dat insa nu cred ca asta e scopul unui act sexual...orgasmul in sine...pt mine conteaza foarte mult faptul ca esti cu persoana iubita...te simti bine in bratele ei...e pur si simplu o demonstratie de dragoste...
ivonici
Postat pe 15 Aprilie 2009 23:37
In primul rand buna...eu mi am inceput viata sexuala la 15 ani jumate,acum am 19 ani.O singura data am avut un orgasm vaginal,in rest numai clitoridian...Senzatia este extraordinara...este ceva de neuitat.Tot ce trebuie sa faceti este sa va relaxati si atunci cand actul sexual incepe...nu trebuie sa va ganditi ca vreti sa ajungeti la MULT DORITUL ORGASM...si inca ceva trebuie sa aveti un partener pe masura care sa stie cum sa va excite,sa existe o comunicare armonioasa intre voi,sa vb deschis...Aveti grija fetelor
floryyyyyyyyyy
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:51
De la: floryyyyyyyyyy, la data 2009-04-16 12:51:25In primul rand buna...eu mi am inceput viata sexuala la 15 ani jumate,acum am 19 ani.O singura data am avut un orgasm vaginal,in rest numai clitoridian...Senzatia este extraordinara...este ceva de neuitat.Tot ce trebuie sa faceti este sa va relaxati si atunci cand actul sexual incepe...nu trebuie sa va ganditi ca vreti sa ajungeti la MULT DORITUL ORGASM...si inca ceva trebuie sa aveti un partener pe masura care sa stie cum sa va excite,sa existe o comunicare armonioasa intre voi,sa vb deschis...Aveti grija fetelor


la 15 ani???
oare eu ce faceam la 15 ani ?? a daaa invatam pentru capacitate...
doamne da` ce mult am imbatranit
ma intreb ce`o sa fie cand o sa am eu un copil de 15 ani.. o sa fiu oare deja bunica??
ma gandesc si eu asa...
Diavolyta_
Postat pe 16 Aprilie 2009 12:55
a 15 ani???
oare eu ce faceam la 15 ani ?? a daaa invatam pentru capacitate...
doamne da` ce mult am imbatranit
ma intreb ce`o sa fie cand o sa am eu un copil de 15 ani.. o sa fiu oare deja bunica??
ma gandesc si eu asa...


am specificat 15 ani jumate;)...adica terminasem cu capacitatea:)s a intamplat intr o zi calduroasa de vara.Si numai fii asa de rautacioasa pentru k nu ma cunosti!
floryyyyyyyyyy
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:31
orgasme.....unde...cind ...cum....
tare topicul
pamela_1
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:34
floryyyyyyyyy mama draga.....daca o sa am o fata....o sa fiu cu pe ea....la 15 ani...eu...imi aduc aminte ma gindeam ce o sa ma fac cind voi fi mare....inca aveam mintea unui copil si imi aduceam aminte cum ma jucam cu papusile....of.....cum mai fetelor sa va ginditi la sex...orgazme la 15 ani...tu ce vrei sa te faci cind esti mare?....
si nu uitati.....voi confundati mult dragostea fata de un baiat....cu sexul.....of...of
pamela_1
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:38
nu este rautate.....sincer...insa esti mikuta la 15 jumate....sti cind am facut eu prima oara dragoste?....si nu regret sincer...la 21 ani draga mea....pentru ca am vrut sa termin scoala....sa fac ceva in viata...si dupa sa ma gindesc la o relatie cu un baiat....imi place sa fiu stapina pe situatie...sa nu depind de banii barbatului....sa nu depind de nimeni...si acum...sunt fericita...ca am fost ambitioasa....ca a stat si mama cu gura pe mine cind zicea...invata ca pentru tine inveti....si multumesc domnului...ca am si un sot extraordinar....oricum...nu te judec....insa esti tinara mai intai invata pentru tine...si sexul mai tirziu..
pamela_1
Postat pe 16 Aprilie 2009 16:43
si daca inveti nu poti sa ai o relatie sau/si sa faci sex? cu ce te-ar fi incurcat?
alittlewoman
Postat pe 2 Mai 2009 22:15
De la: bruneagra25, la data 2009-03-04 09:10:27cu rabdare si perseverenta....dar nu stiu de ce va macina atat subiectu asta din moment ce atingi orgasmu prin stimulare....oricum ar fi tot orgasm se numeste zic eu...atata timp cat ma simt bine nu-mi pasa cum am orgasm....



Ehehehed
ionia
Postat pe 24 Mai 2009 11:13
De la: alittlewoman, la data 2009-03-06 20:16:10merci dar stiu si eu sa caut pe google. eu am scris pe acest forum, si am specificat exact ca vreau sfaturi doar de la cele care au fost in aceeasi situatie, dar nu mai sunt. asa oricine poate sa-si dea cu parerea, dar nu ma ajuta cu nimic. de 5 ani tot incerc si chiar ma afecteaza faptul k nu pot avea orgasm vaginal. iar cel clitoridian...e si el destul de greu de obtinut.

Te inteleg perfect ......in schimb eu am org clitoridian si nu am vaginal sau poate nu-mi dau eu seama...........de udat ma ud dar nu-mi curge nimic nu am aceea senzatie de urinare..................
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 13:44
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 09:44:11
De la: Aladiah, la data 2009-03-12 09:41:50o plansa la scara 1:1, cu toate dimensiunile...daca ai putea face si un model 3d...

sa sti k o sa incerc...de dragul pers de mai sus k altfel mititik moare si nu stie ce e un orgasm vaginal...

Nu mai luati subietul atat la misto.........ca sigur nu faci 2 bani........de ce trebuie sa vb la misto si sa razi??? De ce???
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 13:48
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:48:36
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 09:44:11
De la: Aladiah, la data 2009-03-12 09:41:50o plansa la scara 1:1, cu toate dimensiunile...daca ai putea face si un model 3d...

sa sti k o sa incerc...de dragul pers de mai sus k altfel mititik moare si nu stie ce e un orgasm vaginal...

Nu mai luati subietul atat la misto.........ca sigur nu faci 2 bani........de ce trebuie sa vb la misto si sa razi??? De ce???

dak nu plangi tot degeaba....
bruneagra25
Postat pe 30 Iunie 2009 13:50
De la: etta, la data 2009-03-12 13:19:46eu am avut acesta problema toata viata........dar sincer,orgasmul vaginal pur,nici nu ma satisface........adica orgasmul clitoridian ,in acelasi timp cu cel vaginal este mult,mult mai bun........sau mai bine zis nu-mi place doar orgasmul vaginal...........pentru ca uneori,chiar si cu stimulare clitoridiana,se poate obtine doar orgasm vaginal........

acum,trecand la problema ta,ca inca nu ai avut orgasm vaginal.......nu stiu ce varsta ai,dar asta se obtine in timp.......uneori chiar si ajutandu-te de niste exercitii de intarire a muschilor pelvini.........si este necesara si oarecare atmosfera.....fara stress,comunicare,cu preludiu adecvat,un iubit care sa inteleaga problema ta si sa aiba rabdare cu tine........uneori e buna si autosugestia.........si nu incepe partida de amor cu gandul de a obtine orgasmul !!!!......nu fa din asta prioritatea principala !!!........uneori nici macar nu e necesar sa ajungi la orgasm pentru a te simti bine in bratele persoanei iubite.........lasa ca asta sa vina de la sine.......caci cu cat te vei gandi mai mult sa ajungi la orgasm,cu atat mai mult nu-l vei obtine........lasa-te prada simturilor,placerii,uita de orgasm !!!.......iubeste-l ,simte-l ,integreaza-te cu el........musca din el,cum se zice ....si gusta-l.......faceti din doi ,unu' !!!!.........si atunci o sa vina si orgasmul...........

succes..........

Exact asa am facut suntem impreuna de 15 ani si totusi eu cred ca nu am simtit org vaginal .......nu stiu ce sa mai cred v-am zis de udat ma ud mult in timpul actului sexual dar nu simt ce ziceti voi pe aici si nu-mi curge nici un lichid........de ce oare ??? ca are cea mai mare rabdare cu mine........
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 13:52
De la: bruneagra25, la data 2009-03-13 08:27:41mama frate da tu esti scolita nu gluma...pai si ne ceri noua sfaturi???

Aha uite cum se vede cum radeti aiurea si vb numai prostii ca de fapt voi sunteti mai praf decat noi care cerem sfaturi.........asa ca stati in banca voastra..........
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 13:55
De la: Diavolyta_, la data 2009-04-16 12:55:09
De la: floryyyyyyyyyy, la data 2009-04-16 12:51:25In primul rand buna...eu mi am inceput viata sexuala la 15 ani jumate,acum am 19 ani.O singura data am avut un orgasm vaginal,in rest numai clitoridian...Senzatia este extraordinara...este ceva de neuitat.Tot ce trebuie sa faceti este sa va relaxati si atunci cand actul sexual incepe...nu trebuie sa va ganditi ca vreti sa ajungeti la MULT DORITUL ORGASM...si inca ceva trebuie sa aveti un partener pe masura care sa stie cum sa va excite,sa existe o comunicare armonioasa intre voi,sa vb deschis...Aveti grija fetelor


la 15 ani???
oare eu ce faceam la 15 ani ?? a daaa invatam pentru capacitate...
doamne da` ce mult am imbatranit
ma intreb ce`o sa fie cand o sa am eu un copil de 15 ani.. o sa fiu oare deja bunica??
ma gandesc si eu asa...

Mai bine nu te mai gandi........nu te intereseaza ce fac altiii........fa tu ce-i mai bine si gata....
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 13:57
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:57:12
De la: Diavolyta_, la data 2009-04-16 12:55:09
De la: floryyyyyyyyyy, la data 2009-04-16 12:51:25In primul rand buna...eu mi am inceput viata sexuala la 15 ani jumate,acum am 19 ani.O singura data am avut un orgasm vaginal,in rest numai clitoridian...Senzatia este extraordinara...este ceva de neuitat.Tot ce trebuie sa faceti este sa va relaxati si atunci cand actul sexual incepe...nu trebuie sa va ganditi ca vreti sa ajungeti la MULT DORITUL ORGASM...si inca ceva trebuie sa aveti un partener pe masura care sa stie cum sa va excite,sa existe o comunicare armonioasa intre voi,sa vb deschis...Aveti grija fetelor


la 15 ani???
oare eu ce faceam la 15 ani ?? a daaa invatam pentru capacitate...
doamne da` ce mult am imbatranit
ma intreb ce`o sa fie cand o sa am eu un copil de 15 ani.. o sa fiu oare deja bunica??
ma gandesc si eu asa...

Mai bine nu te mai gandi........nu te intereseaza ce fac altiii........fa tu ce-i mai bine si gata....
yumy
Postat pe 30 Iunie 2009 13:58
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:55:43
De la: bruneagra25, la data 2009-03-13 08:27:41mama frate da tu esti scolita nu gluma...pai si ne ceri noua sfaturi???

Aha uite cum se vede cum radeti aiurea si vb numai prostii ca de fapt voi sunteti mai praf decat noi care cerem sfaturi.........asa ca stati in banca voastra..........

auzi fa (k altfel nu meriti sa ma adresez) ia mai dute tu...unde vezi cu ochii si mai scuteste-ma de aberatiile tale...nu-ti place nu citi!!da nu-mi spune tu mie unde sa stau si ce sa fac!!! daca neuronu ala al tau ar gandii mai departe de un orgasm tare bine ar fi...hai fugi i-ati un dildou (vibrator in caz k nu sti ce e) punei baterii bune si joacate cu el pana descoperi orgasmu...poate atunci neuronul tau singuratic va mai putea gandii si altceva....
bruneagra25
Postat pe 30 Iunie 2009 14:00
De la: pamela_1, la data 2009-04-16 16:43:50nu este rautate.....sincer...insa esti mikuta la 15 jumate....sti cind am facut eu prima oara dragoste?....si nu regret sincer...la 21 ani draga mea....pentru ca am vrut sa termin scoala....sa fac ceva in viata...si dupa sa ma gindesc la o relatie cu un baiat....imi place sa fiu stapina pe situatie...sa nu depind de banii barbatului....sa nu depind de nimeni...si acum...sunt fericita...ca am fost ambitioasa....ca a stat si mama cu gura pe mine cind zicea...invata ca pentru tine inveti....si multumesc domnului...ca am si un sot extraordinar....oricum...nu te judec....insa esti tinara mai intai invata pentru tine...si sexul mai tirziu..

Si te lauzi ca-i bine la varsta aia??? Si daca stai cu ochii pe fata ta ...daca o sa ai.....crezi ca nu o v-a face??? Ba mai rau se v-a duce .....Te asigur eu.......
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 14:00
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 13:50:02
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:48:36
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 09:44:11
De la: Aladiah, la data 2009-03-12 09:41:50o plansa la scara 1:1, cu toate dimensiunile...daca ai putea face si un model 3d...

sa sti k o sa incerc...de dragul pers de mai sus k altfel mititik moare si nu stie ce e un orgasm vaginal...

Nu mai luati subietul atat la misto.........ca sigur nu faci 2 bani........de ce trebuie sa vb la misto si sa razi??? De ce???

dak nu plangi tot degeaba....

de ce , ai tu orgasm????
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 14:01
De la: gongonica, la data 2009-06-30 14:00:19
De la: pamela_1, la data 2009-04-16 16:43:50nu este rautate.....sincer...insa esti mikuta la 15 jumate....sti cind am facut eu prima oara dragoste?....si nu regret sincer...la 21 ani draga mea....pentru ca am vrut sa termin scoala....sa fac ceva in viata...si dupa sa ma gindesc la o relatie cu un baiat....imi place sa fiu stapina pe situatie...sa nu depind de banii barbatului....sa nu depind de nimeni...si acum...sunt fericita...ca am fost ambitioasa....ca a stat si mama cu gura pe mine cind zicea...invata ca pentru tine inveti....si multumesc domnului...ca am si un sot extraordinar....oricum...nu te judec....insa esti tinara mai intai invata pentru tine...si sexul mai tirziu..

Si te lauzi ca-i bine la varsta aia??? Si daca stai cu ochii pe fata ta ...daca o sa ai.....crezi ca nu o v-a face??? Ba mai rau se v-a duce .....Te asigur eu.......

e nu e vorba sa stai cu ochii pe fata ci sa o faci sa priceapa ca la o anumita varsta e bine sa faci unele lucruri iar la alta varsta altele
yumy
Postat pe 30 Iunie 2009 14:02
De la: gongonica, la data 2009-06-30 14:01:51
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 13:50:02
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:48:36
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 09:44:11
De la: Aladiah, la data 2009-03-12 09:41:50o plansa la scara 1:1, cu toate dimensiunile...daca ai putea face si un model 3d...

sa sti k o sa incerc...de dragul pers de mai sus k altfel mititik moare si nu stie ce e un orgasm vaginal...

Nu mai luati subietul atat la misto.........ca sigur nu faci 2 bani........de ce trebuie sa vb la misto si sa razi??? De ce???

dak nu plangi tot degeaba....

de ce , ai tu orgasm????[/q
si dak zic k am plangi???
bruneagra25
Postat pe 30 Iunie 2009 14:03
GET A LIFEEEE
byby_320
Postat pe 30 Iunie 2009 14:03
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 14:00:08
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:55:43
De la: bruneagra25, la data 2009-03-13 08:27:41mama frate da tu esti scolita nu gluma...pai si ne ceri noua sfaturi???

Aha uite cum se vede cum radeti aiurea si vb numai prostii ca de fapt voi sunteti mai praf decat noi care cerem sfaturi.........asa ca stati in banca voastra..........

auzi fa (k altfel nu meriti sa ma adresez) ia mai dute tu...unde vezi cu ochii si mai scuteste-ma de aberatiile tale...nu-ti place nu citi!!da nu-mi spune tu mie unde sa stau si ce sa fac!!! daca neuronu ala al tau ar gandii mai departe de un orgasm tare bine ar fi...hai fugi i-ati un dildou (vibrator in caz k nu sti ce e) punei baterii bune si joacate cu el pana descoperi orgasmu...poate atunci neuronul tau singuratic va mai putea gandii si altceva....

Multumesc ptr adresare..........vocabularul tau spune absolut tot........si daca te deranjeaza ceva te rog nu mai intra pe acest site.......nu te obliga nimeni ..........
Si nu cred ca am cu cine vb ..................bravo...tot inainte.............
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 14:04
De la: gongonica, la data 2009-06-30 14:04:42
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 14:00:08
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:55:43
De la: bruneagra25, la data 2009-03-13 08:27:41mama frate da tu esti scolita nu gluma...pai si ne ceri noua sfaturi???

Aha uite cum se vede cum radeti aiurea si vb numai prostii ca de fapt voi sunteti mai praf decat noi care cerem sfaturi.........asa ca stati in banca voastra..........

auzi fa (k altfel nu meriti sa ma adresez) ia mai dute tu...unde vezi cu ochii si mai scuteste-ma de aberatiile tale...nu-ti place nu citi!!da nu-mi spune tu mie unde sa stau si ce sa fac!!! daca neuronu ala al tau ar gandii mai departe de un orgasm tare bine ar fi...hai fugi i-ati un dildou (vibrator in caz k nu sti ce e) punei baterii bune si joacate cu el pana descoperi orgasmu...poate atunci neuronul tau singuratic va mai putea gandii si altceva....

Multumesc ptr adresare..........vocabularul tau spune absolut tot........si daca te deranjeaza ceva te rog nu mai intra pe acest site.......nu te obliga nimeni ..........
Si nu cred ca am cu cine vb ..................bravo...tot inainte.............

slaba replica.....hahahahaha
bruneagra25
Postat pe 30 Iunie 2009 14:05
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 14:03:36
De la: gongonica, la data 2009-06-30 14:01:51
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 13:50:02
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:48:36
De la: bruneagra25, la data 2009-03-12 09:44:11
De la: Aladiah, la data 2009-03-12 09:41:50o plansa la scara 1:1, cu toate dimensiunile...daca ai putea face si un model 3d...

sa sti k o sa incerc...de dragul pers de mai sus k altfel mititik moare si nu stie ce e un orgasm vaginal...

Nu mai luati subietul atat la misto.........ca sigur nu faci 2 bani........de ce trebuie sa vb la misto si sa razi??? De ce???

dak nu plangi tot degeaba....

de ce , ai tu orgasm????[/q
si dak zic k am plangi???

Nu , nu plang dar e fff grav ptr tine..........
gongonica
Postat pe 30 Iunie 2009 14:06
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 14:05:37
De la: gongonica, la data 2009-06-30 14:04:42
De la: bruneagra25, la data 2009-06-30 14:00:08
De la: gongonica, la data 2009-06-30 13:55:43
De la: bruneagra25, la data 2009-03-13 08:27:41mama frate da tu esti scolita nu gluma...pai si ne ceri noua sfaturi???

Aha uite cum se vede cum radeti aiurea si vb numai prostii ca de fapt voi sunteti mai praf decat noi care cerem sfaturi.........asa ca stati in banca voastra..........

auzi fa (k altfel nu meriti sa ma adresez) ia mai dute tu...unde vezi cu ochii si mai scuteste-ma de aberatiile tale...nu-ti place nu citi!!da nu-mi spune tu mie unde sa stau si ce sa fac!!! daca neuronu ala al tau ar gandii mai departe de un orgasm tare bine ar fi...hai fugi i-ati un dildou (vibrator in caz k nu sti ce e) punei baterii bune si joacate cu el pana descoperi orgasmu...poate atunci neuronul tau singuratic va mai putea gandii si altceva....

Multumesc ptr adresare..........vocabularul tau spune absolut tot........si daca te deranjeaza ceva te rog nu mai intra pe acest site.......nu te obliga nimeni ..........
Si nu cred ca am cu cine vb ..................bravo...tot inainte.............

slaba replica.....hahahahaha

mama da ai chef de balacarela nu gluma
yumy
Postat pe 30 Iunie 2009 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
baiat virgin caut fata virgina 10 De la: darkprince200386 17 Aprilie 2012 19:02
....n-are nicio treaba cu sexul!!!! 12 De la: helloyoana10 1 Noiembrie 2008 00:09
s poate? 50 De la: Barbie30 27 Iunie 2010 20:07
doar o partida, sa vezi cum e ... 80 De la: cristinarudi 31 Iulie 2009 00:28
Despre PORNOGRAFIE si efectele ascunse ale ei. 10 De la: Radu_Cristian_1 28 Septembrie 2014 10:49