Setari Cookie-uri

Cum sa descoperi orgasmul "pur vaginal"?

De la: alittlewoman, la data 2009-07-25 01:07:21ma intristez cand vad ce ati facut din topicul asta...nu l-am deschis ca sa ajunga subiect de cearta..eu chiar voiam un sfat ca lumea. dar se pare ca si aici..ca peste tot ..exista persoane care vor doar sa se bage in seama desi n-au nimic important de spus. pacat.

Mda..zilele trecute am deschis si eu un subiect pe tema asta si a fost tratat la fel. Vad ca pe aici obiceiul e sa te abati usor de la discutie si sa vorbesti toate aberatiile..nu zice nimeni nimic..mai glumeste omu'.. Dar locul asta a devenit "scena" unor astfel de persoane are vor intotdeauna sa demonstreze cate ceva.. VIP-uri care se simpatizeaza intre ele..De ce nu mutati discutia in privat..??
love4me
Postat pe 26 Iulie 2009 20:52
De la: floryyyyyyyyyy, la data 2009-07-12 16:39:51Eu de abia acum am reusit sa-mi fac timp si sa intru sa vad ce s-a mai scris pe aici...Si am ramas uimita:))sincer va zic...Nu ma asteptam k cineva sa recunoasca cu atata dezinvoltura k si-a inceput viata sexuala abia la varsta de 21 de ani???:O:O:O Deci draguta mea in ziua de astazi daca mai esti virgina la varsta de 18 ani te arata toata lumea cu degetul;)Nu stiu cum era "pe vremea ta" dar in zilele noastre asa este!Si in plus de asta nu regret k mi-am inceput viata sexuala la 15 ani jumate,pt k si in momentul de fata sunt cu baiatul respectiv si ne intelegem chiar foarte bine.
Aaa si inca ceva...daca tu spui k este mult prea devreme,ce parere ai despre fetitele care nasc la 11,12 ani???De ele ce mai zici?Intradevar nu mi se pare normal...dar asta este viata!Te-am pupat.bye!

ai o gandire de sta mata in coada!!! chiar te mandresti k te-a mancat asa repede???
bruneagra25
Postat pe 3 August 2009 09:57
Solutia e dubla penetrare,sau daca nu merge cu barbati,incercati cu femei frate,ca o viata aveti
kudika140286
Postat pe 2 August 2010 03:26

e putin ca la munca, cand muncesti cu mainile, faci 30000 pe an. cand muncesti cu capul (creierul) faci dublu, triplu. creierul in sens de implicatie emotiva. si tot ca la servici, barbatul e seful cu responsabilitatea dar se pare ca incep sa capete experienta mai tarziu, pe la 30 de ani
Histria
Postat pe 2 August 2010 10:01
urca-te tu deasupra..... da rezultate intotdeauna
paulanebunatik
Postat pe 19 August 2010 10:52
De la: floryyyyyyyyyy, la data 2009-07-12 16:39:51Eu de abia acum am reusit sa-mi fac timp si sa intru sa vad ce s-a mai scris pe aici...Si am ramas uimita:))sincer va zic...Nu ma asteptam k cineva sa recunoasca cu atata dezinvoltura k si-a inceput viata sexuala abia la varsta de 21 de ani???:O:O:O Deci draguta mea in ziua de astazi daca mai esti virgina la varsta de 18 ani te arata toata lumea cu degetul;)Nu stiu cum era "pe vremea ta" dar in zilele noastre asa este!Si in plus de asta nu regret k mi-am inceput viata sexuala la 15 ani jumate,pt k si in momentul de fata sunt cu baiatul respectiv si ne intelegem chiar foarte bine.
Aaa si inca ceva...daca tu spui k este mult prea devreme,ce parere ai despre fetitele care nasc la 11,12 ani???De ele ce mai zici?Intradevar nu mi se pare normal...dar asta este viata!Te-am pupat.bye!



Sa inteleg ca in alte timpuri d'soarele -si purtau pasarica in chiloti, si nu se vedea daca-s fete mari sau nu, si voi acum umblati cu ea in frunte, d'asta se vede ca-i " gaurita"?!...si ti-e rusine sa se vada ca-i " intacta" nu?!
Sau asta va e subiectul principal cand va intalniti cateva fete, care cate p..tulici au mai "testat"?!
Darga mea, si in ziua de AZI unele d'soare au alte preocupari, merg la scoala, invata, fac facultati.....nu toate-si poarta pasarica in frunte.
Intotdeauana au existat femei si fete de toate felurile.....nu timpurile s-au schimbat, nici conceptiile...fiecare are educatia de acasa.
stem_29
Postat pe 19 August 2010 11:14
buna din pacate sunt la fel ca tine n_am reusit sa am orgasm cu tote ca mi_l doresc
kudika325589
Postat pe 14 Octombrie 2010 16:25
o sa incerc
dar nu cred am mai incercat
kudika325589
Postat pe 14 Octombrie 2010 16:28
bunaaa... vroiam sa intreb si eu ceva . :( si va rog nu radeti sau sa faceti misto. vroiam sa intreb ca orgasmul clitoridian presupune ejaculare ca si cel vaginal ? prin stimularea clitorisului simt niste contractii puternice de scurta durata.... :(
kudika_19821
Postat pe 31 Octombrie 2012 21:42
De la: etta, la data 2009-03-12 13:19:46eu am avut acesta problema toata viata........dar sincer,orgasmul vaginal pur,nici nu ma satisface........adica orgasmul clitoridian ,in acelasi timp cu cel vaginal este mult,mult mai bun........sau mai bine zis nu-mi place doar orgasmul vaginal...........pentru ca uneori,chiar si cu stimulare clitoridiana,se poate obtine doar orgasm vaginal........

acum,trecand la problema ta,ca inca nu ai avut orgasm vaginal.......nu stiu ce varsta ai,dar asta se obtine in timp.......uneori chiar si ajutandu-te de niste exercitii de intarire a muschilor pelvini.........si este necesara si oarecare atmosfera.....fara stress,comunicare,cu preludiu adecvat,un iubit care sa inteleaga problema ta si sa aiba rabdare cu tine........uneori e buna si autosugestia.........si nu incepe partida de amor cu gandul de a obtine orgasmul !!!!......nu fa din asta prioritatea principala !!!........uneori nici macar nu e necesar sa ajungi la orgasm pentru a te simti bine in bratele persoanei iubite.........lasa ca asta sa vina de la sine.......caci cu cat te vei gandi mai mult sa ajungi la orgasm,cu atat mai mult nu-l vei obtine........lasa-te prada simturilor,placerii,uita de orgasm !!!.......iubeste-l ,simte-l ,integreaza-te cu el........musca din el,cum se zice ....si gusta-l.......faceti din doi ,unu' !!!!.........si atunci o sa vina si orgasmul...........

succes..........


...sunt io...nu sunt io ????....cred ca io....cel putin in final...la partea cu..."musca din el"....
BlueeyesEtta
Postat pe 13 Noiembrie 2012 19:12
De la: kudika_19821, la data 2012-10-31 21:42:38bunaaa... vroiam sa intreb si eu ceva . :( si va rog nu radeti sau sa faceti misto. vroiam sa intreb ca orgasmul clitoridian presupune ejaculare ca si cel vaginal ? prin stimularea clitorisului simt niste contractii puternice de scurta durata.... :(


orgasmul vaginal se obtine tot prin stimularea clitorisului (partial) deci, da tot orgasm este. Presupun ca prin ejaculare te referi la squirt?
leo_
Postat pe 15 Noiembrie 2012 16:52
Cautam persoane atat fete cat si baieti cu varsta cuprinsa intre 16 si 40 de ani pentru interpretari roluri scurte/secventiale in diferite filme si reclame. Poate fi o buna trambulina pt lansarea in televiziune CV si cateva foto recente la intactcasting@gmail.com
Livia_intactmedia
Postat pe 26 Noiembrie 2012 01:57
De la: Livia_intactmedia, la data 2012-11-26 01:57:52Cautam persoane atat fete cat si baieti cu varsta cuprinsa intre 16 si 40 de ani pentru interpretari roluri scurte/secventiale in diferite filme si reclame. Poate fi o buna trambulina pt lansarea in televiziune CV si cateva foto recente la intactcasting@gmail.com


Huri-stilor ,insacrietiva-ti daca aveti rozeta buna
Titanika
Postat pe 26 Noiembrie 2012 06:58
De la: Titanika, la data 2012-11-26 06:58:31
De la: Livia_intactmedia, la data 2012-11-26 01:57:52Cautam persoane atat fete cat si baieti cu varsta cuprinsa intre 16 si 40 de ani pentru interpretari roluri scurte/secventiale in diferite filme si reclame. Poate fi o buna trambulina pt lansarea in televiziune CV si cateva foto recente la intactcasting@gmail.com


Huri-stilor ,insacrietiva-ti daca aveti rozeta buna



Titanika,draga mea,buna dimineata,o saptamana minunata sa ai!!!! Ce faci?Esti bine?Cand te intorci acasa??? Multe salutari si o sumedenie de pupici din partea mea!!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Noiembrie 2012 07:01
De la: paulanebunatik, la data 2010-08-19 10:52:37urca-te tu deasupra..... da rezultate intotdeauna





sa nu zici ca...la tine doar asa da rezultate!!!
eu_ovidiu
Postat pe 26 Noiembrie 2012 07:11
sa iti lasi imaginatia si fanteziile sa te duca pe culmile placerii.Iata cateva metode f bune http://cumfacsa.ro/relatii-sex/cum-sa-ai-orgasm
kudika_31367
Postat pe 14 Martie 2013 12:49
exersati in oglinda
Ame_li
Postat pe 14 Martie 2013 15:29
Living, loving orgasm! Live! Many know, few know!!!!!!
kudika_15804
Postat pe 14 Martie 2013 15:34
De la: kudika_15804, la data 2013-03-14 15:34:48Living, loving orgasm! Live! Many know, few know!!!!!!


Cotoiu_ucigas
Postat pe 14 Martie 2013 15:36
De la: Boris_the_Blade, la data 2013-03-14 15:36:23
De la: kudika_15804, la data 2013-03-14 15:34:48Living, loving orgasm! Live! Many know, few know!!!!!!







Sleep well!!!!!
kudika_15804
Postat pe 14 Martie 2013 15:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum îþi dai seama dacã eºti lesbianã sau bisexualã? 26 De la: kudika_8212 27 Iulie 2012 00:47
Nu vreau sa ajung sa-l insel..... 42 De la: vasilica67 4 Octombrie 2009 17:15
Imi plac foarte mult sanii lasati, oare am o problema? 247 De la: Erikvanderty 3 Mai 2021 15:24
ce va place la un barbat? 4 De la: yumalai 6 Aprilie 2009 19:20
vreau un sfat...poate sa fie o relatzie de amicie intre o fata si un baiat ..atata timp cat el o placea in urma cu 3 ..4...ani? 12 De la: Baiat_Rezervat 9 Martie 2009 13:03