Setari Cookie-uri

cum poti uita o persoana???

sunt cu un baiat din iulie anu trecut in prezent sunt in america iar el in tara...am stat impreuna 2 luni pana in septembrie dupa care am plecat ...am venit in tara iar in decembrie (timp in care m-a asteptat)si am plecat iar in ianuarie...in timpul asta atat de scurt a fost de ajuns sa ma indragostesc de el pana peste cap ...chiar daca nu e frumos si nici bogat...dar stiam ca ma iubeste si mi-a dovedit asta...a fost alaturi de mine in cele mai grele momente din viata mea...si chiar si tatal meu pot spune ca s-a atasat enorm de el...dar aici incepe partea proasta....nu o sa mai vin niciodata in tara...si cu el vorbesc mult timp la telefon...platesc pe luna chiar si 350 $ insa chiar nu conteaza....am plecat din cauza unui nenorocit care m-a violat...si ca sa pot uita tot si sa o iau iar de la cap ...a trebuit sa fac asta...prietenul meu mi-a fost alaturi mereu...ma iubit si a facut totul pt mine...si chiar daca stiu ca lui ii mai place de o fata tot nu ma pot supara pt ca ca nu o sa il mai vad niciodata si are dreptul sa isi faca alta prietena...am vorbit mereu despre asta...dar nu putem sa facem nimik prin care sa punem capat...niciodata nu ne-am certat...ne potrivim perfect...amandoi suntem idioti...adik ne aratam dragostea in felu nostru...si chiar nu stiu cum as putea sa rup orice legatura cu el si fiecare sa isi vada de viata lui???sfaturi ceva va rog frumos...
criuu
Postat pe 5 Martie 2009 21:00
Timpul le vindek pe toate ..o sa-l uitzi!
emilia84
Postat pe 5 Martie 2009 21:03
lobotomie???

n-ai cum sa uiti o persoana..... ce trebuie tu sa faci e sa te impaci cu situatia
kitty_krieger
Postat pe 5 Martie 2009 21:30
Nu vei reusi niciodata sa il uiti. Daca te poti impaca cu ideea si sa-ti traiesti viata in continuare, bine, daca nu, te vei gandi zi de zi la el. Dar daca tine atat de mult la tine si tu la el, de ce nu vine el la tine daca tu nu mai vii in tara?
DanaMioara
Postat pe 6 Martie 2009 14:22
eu zic sa il iei la tine acolo si gata
SweetHappyButterfly
Postat pe 6 Martie 2009 14:46
DACA TE IUBESTE TE CAUTA DAR DACA NU TE CAUTA ARE PE ALTCINEVA LA MN S-A INTORS DUPA 8 ANI SI AVEM O ZANA IMPREUNA ,O REGINA PE CARE O IUBIM CA PE OCHII DIN CAP PUUP
simona_blonda
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:27
De la: criuu, la data 2009-03-05 21:00:29sunt cu un baiat din iulie anu trecut in prezent sunt in america iar el in tara...am stat impreuna 2 luni pana in septembrie dupa care am plecat ...am venit in tara iar in decembrie (timp in care m-a asteptat)si am plecat iar in ianuarie...in timpul asta atat de scurt a fost de ajuns sa ma indragostesc de el pana peste cap ...chiar daca nu e frumos si nici bogat...dar stiam ca ma iubeste si mi-a dovedit asta...a fost alaturi de mine in cele mai grele momente din viata mea...si chiar si tatal meu pot spune ca s-a atasat enorm de el...dar aici incepe partea proasta....nu o sa mai vin niciodata in tara...si cu el vorbesc mult timp la telefon...platesc pe luna chiar si 350 $ insa chiar nu conteaza....am plecat din cauza unui nenorocit care m-a violat...si ca sa pot uita tot si sa o iau iar de la cap ...a trebuit sa fac asta...prietenul meu mi-a fost alaturi mereu...ma iubit si a facut totul pt mine...si chiar daca stiu ca lui ii mai place de o fata tot nu ma pot supara pt ca ca nu o sa il mai vad niciodata si are dreptul sa isi faca alta prietena...am vorbit mereu despre asta...dar nu putem sa facem nimik prin care sa punem capat...niciodata nu ne-am certat...ne potrivim perfect...amandoi suntem idioti...adik ne aratam dragostea in felu nostru...si chiar nu stiu cum as putea sa rup orice legatura cu el si fiecare sa isi vada de viata lui???sfaturi ceva va rog frumos...


iubita este super daca te-ai indragostit, mai ales dupa ce ai trecut de o treaba atat de groaznica. sfat: daca se poate, cheama-l la tine si iubitzi-va mult. esti norocoasa sa stii. nu lasa dragostea sa treaca pe lg tine. te si
cristi_nne
Postat pe 9 Aprilie 2009 12:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am fost parasit pentru fostul 77 De la: kudika_14470 3 Septembrie 2012 12:18
AM O PROBLEMA! au disparut barbatii BARBATI! si pe acest site FEMEILE NU STIU CE INSEAMNA A FI FEMEIE 144 De la: Kathara 30 Ianuarie 2009 12:33
De ce nu ne inteleg parintii ? ..... 14 De la: Alinaabc 19 Iulie 2011 12:28
O problema foarte deranjanta cu prietena mea. 11 De la: kudika_1007413 15 Aprilie 2016 12:22
HELLO 8 De la: blaa 19 Februarie 2010 19:29