Setari Cookie-uri

buna

acum trei luni am cunoscut un baiat si ne-am mutat impreuna si cea mai mare greseala am facut-o ca n-am vorbit cu parinti mei si s-au suparat pe mine. a lucrat la taxi un timp si dupa aceea s-a lasat. a fost in italia oua saptamani si a venit fara nici un ban de acolo. il cam banui ca ma minte cu ceva desi nu ii zic nimic pana nu il prind. ne-am certat odata si i-am zis sa mearga inapoi la parinti lui si cand a ajuns acasa mama lui mi-a zis ca daca mi-am luat "sot" tre sa ii fiu sluga. pana nu i-am zis sa mearga inapoi se tot servea de mine,ridica masa,pune masa,adumi aia,dami cealalta si tot asa. acum nu mai face asa isi strange singur farfuria dupa ce a mancat si o si spala. si in legatura cu locul de munca trebuie sa il imping de la spate sa isi caute. tata mia dat de gandit la ceva ca vrea neaparat sa ma angajez eu si el sa stea acasa. si fratele meu mi-a atras atentia din cauza lui ca nu are loc de munca si la 29 de ani nu are carte de munca. tata la varsta lui avea 10 ani de munca pe cartea de munca. si mereu se lauda cu cate ceva. nu stiu ce sa fac sa ma despart de el sau nu. il iubesc,dar cum stiu multe din ce a facut cand era de varsta mea. si mama s-a interesat de el si i-au zis sa ii faca bagajele pana poate. habar n-am ce sa fac.
kudika017543
Postat pe 7 Ianuarie 2011 14:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul Gemeni - Femeia Peste 1 De la: BaybeLuV 3 Mai 2010 00:12
Extensii de par 1 De la: kudika_975442 23 Octombrie 2014 17:50
1 decembrie 22 De la: greierash_is_back 2 Decembrie 2009 05:54
ajutoooor! 13 De la: iu123 6 Septembrie 2009 09:37
Sinii mici marea problema 121 De la: kudika440188 17 Ianuarie 2012 13:27