Setari Cookie-uri

sanii mari

De la: just_heaven, la data 2009-05-28 10:05:44
De la: yumalai, la data 2009-05-28 08:29:51
De la: just_heaven, la data 2009-05-28 08:28:51
De la: pysy_mik, la data 2009-03-09 10:30:30.am 22 de ani si port cupa D desi mi.ar fii necesara E si circumferinta de 75.am sanii f mari si din cauza diferentelor de greutate(slabiri si ingrasari bruste)mi.au aparut vergeturi nu f multe nici prea vizibile,dar deranjante pt mine aveti idee de vreun remediu naturist?


masaj cu creme de corp...........inthenso......ar fi un exemplu de crema bazata pe alge....
dusuri reci si calde pe sanii.......................
si nu purta foarte des sutienul.......mai ales in casa..........

se fac sanii mari


eeeeeeeeeee...............nu ,normal.....numa daca trage unu de ei


era vorba de vergeturi..................tulai....

daca vreti sani mari.....trageti de ei sau umflatii

yumalay
mi-am dat eu seama dar ma gandeam ca poate ma insel eu si e vreun tratament de ala naturist de ii face imensi ca asa daca se fac sanii mari si raman tot cu vergeturi esti tu aici sa ne tratezi
yumy
Postat pe 29 Mai 2009 06:58
buna,am aceiasi varsta si aceiasi calitate ca si tine si anume am sanii mari,un lucru foarte frumos parerea mea,desi pana acum cu un an in urma gandeam c mi as dori sa ma sanii mai mici pt a evita privirile insistente si abordarile woa ce sani! dar acum m am acceptat pe mine insumi si am inceput sa ma plac asa cum sunt asta e,alte fete isi doresc acest lucru,noua ni l a dat d zeu si trebuie sa acceptam,pt ca stii cum suntem mai tot timpul nemultulite eu daca am sanii mari de ce ii am mari,daca am parul drept mi l doresc ondulat si tot asa,si eu sincer as ave aceiasi intrebare ca si tine ce remedii sunt pt vergeturi pt ca m am ingrasat apoi am slabit iar efectele secundare se vad si la sani,in afara faptului ca sunt putin lasati cred ca si de la greutate,aveam perioade cand alergam daca nu afara in casa pe banda dar mi s a spus ca este un dezavantaj ca ti se lasa sanii si mai repede fiind mari,vroim sa ti spun sa nu ti treaca prin cap niciodata sa te plangi ca ai sanii mari,repet este ceva f frumos,as dori sa te rog daca ti ai aflat vreun remediu la intrebarea ta spinemi l si mie te rog.multumesc
kudika036793
Postat pe 16 Iunie 2009 18:41
De la: andra88, la data 2009-03-28 16:17:09remedii naturiste doar pentru vergeturi ar exista... ptr marimea sanilor, din pacate, nu... poate vrei sa iti faci o operatie de micsorare de sani...


Din pacate...odata cu trecerea vremii...si problema vergeturilor va deveni ...o problema!
Mai tarziu...tot chirurgical as spune ca va fi rezolvabila, caci restul...apa de ploaie! Chirurgie...dar neinvaziva...cu laser! Costa insa ceva...rezultatele...pe masura!
cristinarudi
Postat pe 16 Iunie 2009 21:02
...,...si eu am acest dar, pana acum ceva vreme imi uram sani...pentru ca din cauza lor atrageam multe priviri pe care nu le indrageam ....acum am slabit vre-o 10 kg, si s-au mai micsorat si ei putin.....problema este ca au inceput sa apara niste mici vergeturi, plus ca eu sunt bolnava, am impresia ca sunt lasati, prietenele mi-au tot zis ca nu sunt...si ca este normal totusi sa forma pe care o au pentru marirea lor.....eu oricum in viitor as vrea sa fac o operatie pentru ridicarea sanilor....ati auzit cumva, poati fii riscanta?....oricum in momentul in care ma hotarasc o sa aduc mai multe pareri de la diversi doctori, insa eram curioasa.....am citit mai sus despre niste exercitii pentru tonificarea muschilor si oarecum ridicarea sanilor....au efect????

a 2-a problema a aparut dupa ce am slabit... nu mi-am dat seama ca trebuia sa merg si undeva la sala in aceea perioada...si am ramas cu vergeturi si pe coapse, picioare si soldurii.....imi poate spune si mie cineva ce crema da cele mai bune rezultate

sarumanaaaaaaaaaa
gargaritamica
Postat pe 17 Iunie 2009 10:37
[fetelor si eu am sini mari cupa d uneori imi place alteori ba stiti voi gurile rele ,dar nu avem ce face daca dumnezeu ne-a inzestrat asa mult sa ne bucuram de inzestrare cele care nu au de fel trbuie sa se plinga nu noi voluptoasale
lacrimioarabota
Postat pe 20 Iunie 2009 11:48
eu am trecut de la D la C
no_more
Postat pe 20 Iunie 2009 11:51
De la: gargaritamica, la data 2009-06-17 10:37:16 ...,...si eu am acest dar, pana acum ceva vreme imi uram sani...pentru ca din cauza lor atrageam multe priviri pe care nu le indrageam ....acum am slabit vre-o 10 kg, si s-au mai micsorat si ei putin.....problema este ca au inceput sa apara niste mici vergeturi, plus ca eu sunt bolnava, am impresia ca sunt lasati, prietenele mi-au tot zis ca nu sunt...si ca este normal totusi sa forma pe care o au pentru marirea lor.....eu oricum in viitor as vrea sa fac o operatie pentru ridicarea sanilor....ati auzit cumva, poati fii riscanta?....oricum in momentul in care ma hotarasc o sa aduc mai multe pareri de la diversi doctori, insa eram curioasa.....am citit mai sus despre niste exercitii pentru tonificarea muschilor si oarecum ridicarea sanilor....au efect????

a 2-a problema a aparut dupa ce am slabit... nu mi-am dat seama ca trebuia sa merg si undeva la sala in aceea perioada...si am ramas cu vergeturi si pe coapse, picioare si soldurii.....imi poate spune si mie cineva ce crema da cele mai bune rezultate

sarumanaaaaaaaaaa

..... ..si eu am problema asta........da........
ce-mi recomandati??????
nico1234
Postat pe 20 Iunie 2009 11:59
nu conteaza marimea sanilor ,ci forma lor si fermitatea , degeaba sunt mari daca atunci cand iti dai sutienul jos , se varsa peste tot eu prefer sanii mai mici si fermi fara vergeturi dar.......nimeni nu e perfect
bella28
Postat pe 22 Iulie 2009 12:29
mult sex daca vrei cu un barbat
rasa
Postat pe 22 Iulie 2009 12:33
De la: rasa, la data 2009-07-22 12:33:56mult sex daca vrei cu un barbat

unde trec si eu hop si tu ,,,cine esti mai scumpete ???ca vad ca numai sex ai in cap????
unde e vrb de ceva si tu
FA SEX ,,,,sau MAI MULT SEX,,,,,,
tu crezi ca toate problemele se rezolva doar prin sex?????????
si vad ca ii spui ca mai mult sex cu un barbat ,,,,,dar daca ea vrea cu o femeie ,,,????
sarutama
Postat pe 22 Iulie 2009 12:37
incearca de la elmiplant cellulight. e pentru vergeturi si celulita. este undeva la 10-12 lei 250 ml. chiar simti ca isi face efectul(e cu efect termoactiv- intra in piele si o incalzeste). eu o folosesc de o luna si chiar am observat diferenta.
alicia001030
Postat pe 11 August 2009 10:58
Desi sant barbat, imi permit sa-mi dau si eu cu parerea pe tema asta. Parerea mea e ca fie mici, fie mari (sau foarte mari), e mai bine sa ramana naturali. O operatie de marire sau miscorare inseamna cicatrici, care raman acolo toata viata. Iar silicoanele nu sant o solutie, se simt groaznic cand pui mana pe ei. personal, ii prefer pe cei mari si naturali, dar asta e o chestie de gust....
GeoXL
Postat pe 17 Octombrie 2009 02:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
bronzarea cu henna 1 De la: kudika071984 10 Octombrie 2010 00:50
urgent plllssssss 7 De la: quantex 3 August 2009 14:27
buna la toata lumea care citeste kudika 2 De la: kudika226898 10 Octombrie 2010 09:55
masaj anticelulitic cu vaccum 14 De la: mihaforever 20 Decembrie 2012 18:08
ULEIUL DE ARGAN aurul marocului 0 De la: 10 Octombrie 2010 00:54