Setari Cookie-uri

MARIREA SANILOR!!!

Stie cineva cat ar costa asa o operatie? riscurile? si daca a aparut la noi deja cu propria grasime???????????????
NYLAKSHY
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:09
Ofer 2 kit-uri pentru tratament marirea sanilor......tratament ptr 9 luni la pret redus 30% fata de pretul de vinzare 450$. mai multe informatii pe siteul mama: www.bountifulbreast.com
functioneaza garantat, este natural si are rezultate. banii inapoi in 30 de zile daca nu functioneaza.
zuzuzuza
Postat pe 21 Februarie 2009 11:19
De la: NYLAKSHY, la data 2009-01-19 20:09:33Stie cineva cat ar costa asa o operatie? riscurile? si daca a aparut la noi deja cu propria grasime???????????????


http://www.gandul.info/sanatate/marirea-sanilor-liftingul-cele-cerute-operatii-estetice.html?3891;255487
http://www.sfatulmedicului.ro/forum/msg/6/chirurgie-plastica/7673/marirea-sanilor.html
http://clinicachirurgie.bizoo.ro/vanzare/103088/Chirurgie-plastica-si-estetica--Modelare-sani
http://www.cugetliber.ro/1219179600/articol/24592/operatia-de-marire-a-sanilor-un-risc-asumat/


etc...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Februarie 2009 11:30
am auzit ca undeva in jur de vreo 2000 de euro si depinde de ce marime vrei sa iti pui
_dulcik_
Postat pe 24 Februarie 2009 21:31
dc ti-ai face o astfel de operatie?
pity_82
Postat pe 25 Februarie 2009 14:55
eu despre operatia de marire a sanilor am auzit ca e foarte nasoala... cik ai niste durerii dupa .... si ai o gramada de interdictii
_dulcik_
Postat pe 25 Februarie 2009 20:38
operatia este foarte dureroasa
si pana la urma de cei cei mai marii sani ca sa se lase ?
yumy
Postat pe 2 Martie 2009 08:06
pai eu vreau sa imi fac da nu va imaginati cva imens vreau sa para naturali...
NYLAKSHY
Postat pe 2 Martie 2009 16:50
Eu nu recomand asta.... daca atat te-a inzestrat D-zeu nu ai ce face
_dulcik_
Postat pe 3 Martie 2009 21:17
salut fetelor
pe mine nu m-a inzestrat d-zeu cu nimik la capitolul sani
si credeti-ma, cand esti dreapta ca un perete te tenteaza foarte mult sa iti faci implanturi
nu vreau ceva la genul pamela anderson dar totusi, nici asa cum sunt acum
poate sa imi recomande cineva unde pot face o astfel de operatie, sa fie sigur, doctori buni etc
dana_brb
Postat pe 12 Martie 2009 23:23
sunt multe femei care se simt complexate din cauza sanilor dar trebuie sa ne gandim si la consecinte...din informatiile mele nush in ce masura sunt ele si corecte ar fi bine sa ne gandim la aceasta posibilitate dupa primul nascut...
insa sa stiti ca toate avem ceva frumos si in ziua de astazi nici macar barbati nu mai pun pret pe asa ceva noi avem aceasta impresie...
gia_s
Postat pe 12 Martie 2009 23:29
am o colega care si a facut operatie de marire a sanilor(pacat k nu si a iq ului ) in sept 2008.
cik a fost 5000 de euro si s a operat la cea mai buna clinica dar sincer nu mi aduc aminte cum se numeste...avea sanii ft mici si nu a putut sa si puna silicoane ft mari...mi a zs k a avut dureri ft mari in pr 2 sapt dupa operatie. a trebuit sa poarte o bustiera speciala timp de 2 luni pt a nu i se lasa sanii...aaa...si cik nu trebuie sa-si dea jos silicoanele cand alapteaza=))) ce pot sa zic...arata bine...si nu sunt exagerat de mari...dar vrea sa si puna in sept anul asta din nou..
sincer si pt mn aceasta ar fi fost acum ceva timp cel mai bun lucru care mi se putea intampla...insa am invatat k nu e atat de important sa ai sanii mari, eu sunt multumita de frumusetea mea exterioara si nu vreau sa risc sa devin o femeie la care sa se uite toti barbatii cu jiind si sa ma vrea doar in pat...
cel mai important lucru este sa ai langa tine o persoana care sa te faca sa te simti bine in propria piele...si eu am norocul asta:) restul nu mai conteaza...
asa ca inainte sa va faceti o operatie de acest gen ganditi-va bine... e singurul meu sfat...
deelisha
Postat pe 13 Aprilie 2009 23:43
pt unele persoane sanii mici reprezinta chiar un "handicap"...devine obsesie si chiar trebuie facut ceva in directia asta. Am cunostinte care si-au facut astefel de interventii fooooarte ieftine in bangkok si manila...tailanda si respectiv filipine. Acuma stiu ca e practic imposibil ca unele dintre voi sa ajunga acolo, dar nu asta vroiam sa spun, ci as vrea sa subliniez ca rezultatul este foarte foarte natural...sanii arata absolut perfect...intr-adevar trebuie purtata o bustiera speciala, nu dormit pe burta...unguente speciale pt cicatrizarea ranilor...etc...dar daca asta doriti nu va impiedica nimeni! Daca asta va va face sa va simtit mai bine in propriul corp...go ahead! Bafta multa!
mrskattousa
Postat pe 14 Aprilie 2009 01:00
salut! PE MINE MA INTERESEAZA UNUL DIN CELE 2 KIT-URI. SI AS DORI SA STIU SI UN PRET. ITI LAS ADRESA MEA DE MAIL. DYDY_INLOVE@YAHOO.COM. ITI MULTUMESC
sweet_alinush
Postat pe 20 Aprilie 2009 15:18
Salut! Iti recomand sa te uiti pe site-ul : www.myezshopmall.com la sectiunea ''breast and figure enhancers'' si selecteaza super shine breast enhancer..Vezi ca trebuie sa ai un material video cu persoane care au utilizat acest produs,dar trebuie sa cauti pe site,ptr. ca nu mai retin exact unde ar trebui sa te uiti.Daca nu gasesti pana la urma,incearca pe youtube la rezultate video ptr marirea sanilor sau tasteaza :myezshopmall.com si google-ul iti va da cateva site-uri.Sper sa gasesti raspunsul de care ai nevoie.
messalinda
Postat pe 14 Mai 2009 17:50
As fi asa de fericita daca mi s-ar da gratuit un tratament care functioneaza ptr marirea sanilor,dar nu merit si e imposibil.
Mada02
Postat pe 16 Mai 2009 22:06
Eu am optat pentru operatia de marire a sanilor la o clinica din Bucuresti si sunt foarte multumita de rezultat. Nici prea mari,nici prea mici,exact cum mi-am dorit....Spuneti da operatiei de marire a sanilor daca aveti posibilitatea si sunteti sigure ca asta va doriti, rezultatul va fi
sweetgirll
Postat pe 2 Iunie 2009 16:11
messalina...chiar crezi ca e adevarat mie parca nu-mi vine sa cred..daca sunt modificate pe comp?ar fi prea frumos sa existe ....
NYLAKSHY
Postat pe 3 Iunie 2009 17:52
Cine nu vrea sa apeleze la marirea sanilor prin implant cu silicon sau nu-si permite sa comande de pe myezshopmall kitul ptr. marirea sanilor poate incerca urmatoarele retete care la mine au dat rezultate,dar nu spectaculoase ptr. ca am intrerupt tratamentul.Cert e ca sanii s-au marit in volum, sunt mai fermi si nu s-au lasat.

20 linguri de seminte de marar macinate cu rasnita electrica de cafea se pun in 500 gr. de alcool de 40-50 grade si se lasa la macerat timp de 2 saptamani.Maceratul trebuie sa stea la caldura,intr-un recipient inchis la culoare .Dupa aceea se strecoara si se bea in fiecare dimineata,cate o lingurita,pe stomacul gol.Trebuie respectate atat doza cat si ora de administrare. Inainte de a incepe acest tratament trebuie sa-ti faci un control ptr. a fi sigura ca nu ai fibrom uterin,ca nu ai noduli la sani si ca nu ai probleme cu stomacul.
Ptr. potentarea efectelor

20 linguri de seminte de marar pudra se pun in 500 grame de ulei de masline si se lasa la macerat tot 2 saptamani,se strecoara si se folosesc ca si ulei de masaj pentru sani.Maseaza sanii in sensul acelor de ceasornic,seara,dupa dus.
Una dintre prietenele mele a tinut tratamentul 6 luni si are rezultate fantastice.Dupa alaptat sanii i se lasasera si era tare complexata.Acum e foarte multumita de rezultat.Cine are rabdare sa incerce cu incredere.
messalinda
Postat pe 3 Iunie 2009 18:23
De regula nu fac afirmatii gratuite.Am incercat eu insami si a dat rezultate.In ceea ce o priveste pe prietena mea rezultatele sunt chiar spectaculoase.
messalinda
Postat pe 3 Iunie 2009 18:50
In ceea ce priveste kitul de pe myezshopmall nu stiu,stiu doar ce am incercatat eu ,pe propria-mi piele, cat si prietena mea.
messalinda
Postat pe 3 Iunie 2009 18:52
De ce nu incerci ceva mai simplu? La salonul Dandy din Constanta avem un aparat dej vacuum cu doua cupe ( de diferite dimensiuni) cu program special pentru marirea sanilor. Vacuumarea este continua si este insotita de vibratii fototerapie. Dupa un tratament de 12 sedinte sanii cresc cu un numar. Si chiar cresc. Sedintele incep in prima zi a ciclului menstrual si sunt consecutive in primele 4 zile, apoi o zi da, una nu. Intra pe www.dandysalon.ro. Probabil ca gasesti acest aparat si in orasul tau. Nu apela la chirurgie, poti trage mult dupa aceea (granuloame, supuratii, etc)

Postat pe 7 Iunie 2009 17:25
ma nu stiu c sa zic dar cu vacuum nu prea cred ca mi-a zis cineva ca ii minciuna si chiar am vazut si la tv un reportaj
NYLAKSHY
Postat pe 8 Iunie 2009 18:50
Poate incerca si la salonul Tessera body line de pe Cuza voda.Si acolo se obtin rezultate ptr. marirea sanilor prin electroterapie si prin folosirea aparatului cu vacuum ptr. sani si preturile sunt exact la jumatate fata de Dandy.
messalinda
Postat pe 9 Iunie 2009 18:00
fetelor si eu fac parte din categoria celor ce isi doresc un bust mai mare..am cautat pe foarte multe siteuri metode naturiste si am gasit bineinteles renumitele pastile pentru cresterea sanilor super bust contour etc la niste preturi foarte mari. M-am uitat la compozitia lor si am gasit in compozitia lor urmatoarele plante : schinduf (fenugreek) fenicul, anason , lemn dulce.
Ca sa nu "arunc" aiurea banii pe fereastra (pentru ca am citit pe forumuri multe fete care au cumparat produsele dar nu au avut rezultat) am fost la plafar si am gasit capsule cu schinduf(fenugreek) si am inteles ca ajuta foarte bine. Gasisem pe mai multe siteuri americane discutii despre planta aceasta si precizez ca cutia de capsule cu Schinduf costa 7 lei, se administreaza cate 3 pe zi . Astept sa vad rezultate in 1-2 luni.
P.S- am incercat si eu uleiul superbust si tinctura de marar, insa inafara de mirosul ingrozitor al uleiului si gustul insuportabil al tincturii.... nu a avut nici un rezultat.
the_same_unique
Postat pe 28 Iunie 2009 11:34
Buna fetelor, a trecut o saptamana de cand iau pastilele cu schinduf si deja am rezultate vizibile (nu exagerez) oricum, eu am luat si tinctura de marar si lemn dulce si altele mult mai mult timp dar nu si-au facut efectul deloc. Va sfatuiesc sa il luati si voi costa doar 7 ron cutia...Astept sa vad si la voi ce rezultate are.
the_same_unique
Postat pe 4 Iulie 2009 12:56
Salut! Stiu ca acest topic e cam vechi, dar m-ar interesa dupa atata vreme care-i parerea ta? A meritat? Chiar au continuat rezultatele:)? Si inca un lucru. Exista ceva recomandare, cand trebuie sa incepi sa iei capsulele?
Mersi anticipat:)
csilluska
Postat pe 27 Ianuarie 2012 19:30
De la: NYLAKSHY, la data 2009-01-19 20:09:33Stie cineva cat ar costa asa o operatie? riscurile? si daca a aparut la noi deja cu propria grasime???????????????


ar costa mult prea mult!!!! e mai ieftin sa fii multumita asa cum esti!!!!!
zinaceabunasinebuna
Postat pe 28 Ianuarie 2012 08:24
Eu eram aproape decisa sa-mi fac operatie de marirea sanilor ,insa noroc cu o femeie de la plafar care mi-a recomandat pastilele xxlbust.Le-am luat 7 luni si sanii mei pur si simplu s-au transformat,au crescut 6cm,s-au intarit si nu au existat efecte adverse.
kudika_16081
Postat pe 11 Septembrie 2012 18:24
hey,

da, era la tv un material cu doctorul iancu morad si vorbea despre injectarea cu grasime proprie si acid hialuronic.
dupa cate am citit eu ... amandoua tin cam tot atata timp, adica vreo 2-3 ani.
si pe deasupra, trebuie sa ai de unde sa iti recolteze atata grasime.
vezi si tu ce ti se potriveste la o consultatie, ca la consultatie nu are ce sa se intample rau.



elena_gheorghe
Postat pe 14 Septembrie 2012 16:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Gambe inestetice 4 De la: kudika410890 1 Iulie 2011 17:27
aparat cellules vacum 3 De la: kudika227566 11 Iulie 2010 22:58
Impachetari 17 De la: kudika226898 22 Iulie 2010 20:38
Masaj anticelulitic in Brasov ! 6 De la: kudika375886 12 Martie 2011 15:40
Modalitati de sabire. 5 De la: kudika_9906 15 Iunie 2012 22:27