Setari Cookie-uri

Nikita la "puricat"....

nikita.... who the fu...ck is nikita...

daca oana incuieteanu macar a jucat intr-o tembelovela, asta nici macar atat nu a facut... o nulitate promovata ca de obicei in stil manelistico-monden de catre televiziuni si presa in scopul de a face audienta....
si cand colo iar ne promovam non-valori in loc sa le dam cu flit...

yeap romani pana in varful unghiilor

de la picioare....
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Martie 2009 12:45
mai dandanic, is bune si astea
am ras cu lacrimi la clipul erotico-tragicomic al specimenei
googoodoll
Postat pe 20 Martie 2009 16:10
Nikitaaaaaaa.........oare cine canta odata melodia asta ?????........ ...........ca la Nikita-Man nici nu vreau sa ma gandesc.....sa nu-mi ard neuronii degeaba !!!!........
etta
Postat pe 20 Martie 2009 20:26
nikita, magda ciumac, braileanca lu' peste, naomi(desi mi-e mila de ea ptr ce a patit) romani de-ai nostri.. scosi in lumina reflectoarelor de "nu stiu cine" si care arata nivelul nostru ,in cele mai multe cazuri,desi sunt destul de patrioata.. dar preferam sa ii promovam pe ei decat melodia la eurovision, sau niste copii talentati..(sunt doare exemple).. ne lipseste cu desavarsire spiritul national.
focsa05
Postat pe 20 Martie 2009 20:33
Nikita nu se potoli niciodata... crezi u ca va inceta ea sa faca scandal si sa numai fie asa mahalagioaica... eu una nu cred... s-a potolit poate momentan ca era prea de rasul lumii...
_dulcik_
Postat pe 20 Martie 2009 22:16
De la: aurasha, la data 2009-03-18 16:27:41
De la: Nyuszika, la data 2009-03-17 16:24:04
De la: aurasha, la data 2009-03-11 11:02:23Naomi macar canta , asta nu face nimic
Am inteles ca a fost diagnosticata cu schizofrenie ...bla bla bla , asa ca sunt "normale" reactiile ei , pb grava e ca televiziunile , in loc sa o lase in pace , sa-si vada de viata ei , o tot invita si o zgandaresc ...
Si ca sa vedeti cat este de inteligenta , ieri a fost la radio sa demonstreze oamenilor ca stie sa scrie


si nikita canta..alaturi d Naomi..in duet..amandoua... :))..k sa nu ziceti k nu face nimik

hahahahahaha imi cer mii de scuze , data viitoare promit sa-mi fac lectiile
Dar a vizionat cineva filmuletul cu partida de sex a nikitei ? Eu ...da ...ca m-a mancat curiozitatea ... mi-a ramas intiparita pe retina ...ca-i muuuuuulta .... nu inteleg cum a reusit sa se filmeze cu telefonul , cred ca a cedat si el dupa


eu n`am vazut filmuletzu'
ma intreb cum arata "barbatu`su" si cum de s`a riscat sa o ................
oare nu i s`o intors stomacu` pe dos??
Diavolyta_
Postat pe 21 Martie 2009 14:38
nikita e penibila rau .. mai ceva ca naomi si zavoranca...
_dulcik_
Postat pe 21 Martie 2009 21:22
:))) zavoranca e acum la "Bancher sau somer" pe antena1..
si ce penala e...
habar` n`are sa socoteasca =))) si mai e si tare`n gura

Diavolyta_
Postat pe 21 Martie 2009 21:33
zavoranca o pitipoanca .. mare starleta e si ea acum.. se cearta cu masa la tv...
_dulcik_
Postat pe 22 Martie 2009 22:18
sa revenim la "nikita".. o panaramara care se da in spectacol la tv.. a fost ieri la "acces direct" si la "un show pacatos" si Domane nu`mi venea sa cred cum poate sa fie chiar in halul asta.. nu are pic de respect pentru oamenii din jur.. e o persoana fara scrupule...
si felul cum arataaaaaa...
Diavolyta_
Postat pe 25 Martie 2009 15:17
navigand asa si eu pe net.. ce`am gasit pe hi5... adresa lu` """d`soara""" Nikita
si ce sa vezi ce`i acolo ce descriere isi face ...

"Despre mine
Hai salut fratilor,ma numesc Mihaela Ispas,asa zisa Nikita,am 35 de ani,stau in Bucuresti.Viata mea a fost cruda,e extraordinar de greu sã-þi pierzi pãrinþii la vârsta de 3 ani, iar de la vârsta de 3 ani pânã la vârsta de 15 ani sã fii þinutã în lanþuri.Mie mi s-a pãrut mereu cã nu semãn deloc cu pãrinþii mei ºi cu nici unul dintre fraþii mei. ªi acum douã sãptãmâni când am fost la þarã, o vecinã apropiatã familiei mele, mi-a spus tot adevãrul. Cã pãrinþii mei, Constantina ºi Daniel, au murit în cutremurul din 77, când eu eram la bunici, dar pentru cã eram prea micã nu mi-a spus nimeni nimic ºi m-au dat spre adopþie. Cu aºtia nu mã înþeleg deloc, vor sã fac numai ca ei, sã fiu sluga lor. Asta n-o sã fac niciodatã, eu sunt cine sunt ºi n-o sã spãl ºi n-o sã gãtesc pentru nimeni. M-am sãturat de crizele lor ºi nu îi mai suportam. Am luat vreo 30 de pastile de Diazepam ºi Orifil ºi m-am aºezat în pat. Aºteptam sã scap de lumea asta, dar a venit o prietenã la mine în vizitã ºi a sunat la Salvare. M-am trezit la Floreasca unde am stat internatã 3 zile. Au vrut sã mã trimitã la nebuni pentru cã am încercat sã mã sinucid, dar am fugit din spital.Eram prea slãbitã dupã spital ca sã mã lupt cu atacatorul. Bine cã am scãpat doar cu câteva vânãtãi ºi nu m-am lovit mai tare la cap. Tot ce vreau sã fac este sã slãbesc, sã nu mã mai facã lumea grasã, când voi lansa videoclipul. Altceva nimic.Eram cea mai bazatã. La toþi bãieþii le era fricã de mine pentru cã eram cum sunt ºi acum dintr-o bucatã - totul sau nimic. ªi celor care mã plãceau ºi voiau sã mã cucereascã le era fricã sã mã abordeze.2008-2009, dupã perioade de absenþã din vizorul public,am fost invitatã la diferite emisiuni, precum emisiunea Exclusiv cu Doru Iuga, la Poveºtiri de noapte, cu Cabral, sau la emisiunea lui Dan Capatos, de la Antena 1. Acolo eu fie rãspund parodiilor pe seama mea de la sitcomul Mondenii, care ma imitã aproape în fiecare episod ca fiind cu o voce groasã ºi narcisistã, fie ma afirm povestind schimbãrile din viaþa mea, precum ºi faptul cã sunt cãsãtoritã ºi însãrcinatã.[8] "

daca vreti sa vedeti si voi: "http://mihaelaispas.hi5.com"

dar va avertizez de dinainte sa va pregatiti atat psihic, cat si fizic ca.. e nasol
Diavolyta_
Postat pe 26 Martie 2009 09:47
si cand te gandesti ca erau pers care spuneau ca nikita se va potoli... tocmai aseara am vazut-o la un show pacatos cu o gura cat o sura... tipa de parca era pe tarla...
_dulcik_
Postat pe 26 Martie 2009 14:32
cine nikita??? nikita sa se potoleasca???
Doamne da` tare as vrea sa traiesc s`o vad si pe asta =))))
Diavolyta_
Postat pe 28 Martie 2009 13:24
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-28 13:24:12cine nikita??? nikita sa se potoleasca???
Doamne da` tare as vrea sa traiesc s`o vad si pe asta =))))


Si eu as fii curioasa sa vad chestia asta... dar ea nu o va face... din moment ce a devenit "vedeta" din cauza gurii mari pe care o are e si normal sa ramana asa... se cearta degeaba.. chiar nu stiu dc tot o invita astia pe la tv... ca eu cand o vad imediat schimb programu... si vai culmea de cand e gravida se imbraca atat de penibil.. mai tot timpul cu baloanele afara macar daca era vrun model ceva
_dulcik_
Postat pe 28 Martie 2009 21:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
maxime 146 De la: matrioska 30 Iulie 2009 12:05
ce marci de ciocolata englezeasca cunoasteti? 5 De la: cristinarudi 14 Iulie 2009 19:53
Mediul online in Romania- ajutor licenta !! 3 De la: greierash 27 Iunie 2009 15:12
concurs kudika 2 De la: OanaTrifu 7 Octombrie 2011 14:48
REVELION 2009-2010;expectatii/realitati/locatii/alternative/optiuni 10 De la: pisicuta_razboinica 21 Decembrie 2009 20:17