Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

Romani uniti-va si sustineti piesa "THE BALKAN GIRLS "

Intrati pe linkul de mai jos -e piesa ELENEI si faceti comentarii cat mai multe de preferat in engleza ca sa castingam popularitate ,votati postati si voi pe la celelalte piese cu numele ROMANIEI si al ELENEI si cel al pieseisi dati mass-uri pe mail !

http://www.youtube.com/watch?v=S6_nYux3p-4

Scuze de metoda de promovare dar e absolut necesar caci Turcia are deja 1.500.000 de vizionari pe Youtube prin aceasta metoda iar Romania doar 250.000 .
Nu fiti indiferenti caci celelalte natii comenteaza foarte urat despe ROMANIA si despre piesa noastra!!
diane_
Postat pe 10 Martie 2009 20:06
De la: diane_, la data 2009-03-10 20:06:12
Nu fiti indiferenti caci celelalte natii comenteaza foarte urat despe ROMANIA si despre piesa noastra!!



Este normal sa comenteze foarte urat atata timp cat donshoara Elena a copiat-o pe Elena Paparizou si pe tipa care a participat pt Grecia anul trecut ! Hai sa fim seriosi

Postat pe 10 Martie 2009 20:19
Ba nu este normal deloc ,vrei sa vezi o copie de copie chiar intra pe melodia greciei de anu asta
Sakis-Rouvas -This is our night si o sa vezi ca l-a copiat de Catalin Josan -Stop la indigo . Catalin a concurat cu piesa asta pentru Eurovision 2009 dar nu s-a calificat iar Grecia anuntase ca va participa din partea ei Sakis dar ca nu se stie cu ce melodie va participa si iaca-ta ca s-au decis sa copieze la indigo Romania !!! Fi patrioata ca turcii au o fufa de cantareata anu asta care a copiat-o pe Kalomira la indigoo dar se bat cu romanii in comentarii de nu se poate pentru uratania lor de concurenta !!!!
diane_
Postat pe 10 Martie 2009 20:27
Ma leshi !!! Pana si la vestimentatie a copiat

Postat pe 11 Martie 2009 02:24
chiar ma mir ca au ales piesa asta pentru Eurovision "expertii" in ale muzicii
mie imi suna foarte tare a Ruslana... mai bine castigau Blaxy Girls, macar au ceva de spus
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 10:52
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-11 10:52:00chiar ma mir ca au ales piesa asta pentru Eurovision "expertii" in ale muzicii
mie imi suna foarte tare a Ruslana... mai bine castigau Blaxy Girls, macar au ceva de spus


Mai bine castiga Costi

Postat pe 11 Martie 2009 11:01
De la: Georgia99, la data 2009-03-11 11:01:43
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-11 10:52:00chiar ma mir ca au ales piesa asta pentru Eurovision "expertii" in ale muzicii
mie imi suna foarte tare a Ruslana... mai bine castigau Blaxy Girls, macar au ceva de spus


Mai bine castiga Costi

aoleo
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 11:03
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-11 11:03:32
De la: Georgia99, la data 2009-03-11 11:01:43
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-11 10:52:00chiar ma mir ca au ales piesa asta pentru Eurovision "expertii" in ale muzicii
mie imi suna foarte tare a Ruslana... mai bine castigau Blaxy Girls, macar au ceva de spus


Mai bine castiga Costi

aoleo




Hai mai, daca baga costi o cikalaka, iti dai seama, sigur eram castigatori

Postat pe 11 Martie 2009 11:04
BUNA REA E PIESA ROMANIEI !!!
Georgia oi fi grecoaica mamica de nu vezi ca Diane are dreptate si ca Grecia a copiat anu asta piesa lui Catatlin Josan ??Elena e o finutza si o scumpa are nerv nu aveau cum sa faca fata Emo alea de Blaxi Girls cu smiorcaiala aia de Dear mama daca era cu prima lor piesa cu care s-au lansat nu-mi vine in minte cum se numeste castigau fara probleme dara asa era aiurea si in plus cand a iesit din cutie Ruxi s-a pierdut cand i-au cazut aripioarele daca se intampla la eurovision facea pe ea de emotie in fata la atatia oameni !!!
HAI ROMANIA !!!!
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 11:56
So fucking what? Sau vrei sa punem pariu ca nici anul acesta nu vom face mare branza? Mare minune daca intram in finala... Totusi, cum iti explici ca Blaxi Girls sunt auzite pe toate posturile radio, dar Elena nu?
Lucia1971
Postat pe 11 Martie 2009 11:59
Blaxy Girls cu Dear mama trebuia sa castigeeee
eu nu inteleg de ce au mai pus juriu la noi
daca lumea a votat pe Blaxy Girls atunci ele trebuiau sa participe la Eurovision.. nu Elena Gheorghe...
n`a.. parerea mea...
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 12:00
Lucia sa fim cinstiti mai au mult de invatat Blaxi Girls pana sa ajunga la valoarea Elenei cate melodii are Elena la radio incepand cu Mandinga si terminand ca artista solo :sute !! Cate au blaxi ? 2 mari si alte !!!
Terminati cu tampenia ca trebuia sa mearga blaxi ele trebuie sa mai creasca :Elena are sute concerta live si nu falseaza ,Ruxi a falsat rau de tot live in finala romaneasca si s-a si pierdut iti dai seama ca facea pe ea pustoica aia de 15 ani in fata la toata Rusia si nu avea cum sa ii faca fata turcoaicei care e femeie adevarata si sexaosa o copila ! Peace !!!
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 12:04
S-a si explicat de juriu dc nu le-au ales ! Dar ce , sa mai asculte cineva ?

S-a vazut clar ca aveau emotii MARI in fata la o mana de oameni din studio , dar la euro ar fi fost zeci de MII de oameni ! Ar fi avut trac , ar fi tremurat acolo de emotie si ar fi facut praf melodia in fata a zeci de mii de oameni si miloane la tv .
PANA SI ELE AU RECUNOSCUT ASTA ! Si le-a dat dreptate juriului !
un1_simplu_baiat
Postat pe 11 Martie 2009 12:06
De la: danaf82, la data 2009-03-11 12:04:35Lucia sa fim cinstiti mai au mult de invatat Blaxi Girls pana sa ajunga la valoarea Elenei cate melodii are Elena la radio incepand cu Mandinga si terminand ca artista solo :sute !! Cate au blaxi ? 2 mari si alte !!!
Terminati cu tampenia ca trebuia sa mearga blaxi ele trebuie sa mai creasca :Elena are sute concerta live si nu falseaza ,Ruxi a falsat rau de tot live in finala romaneasca si s-a si pierdut iti dai seama ca facea pe ea pustoica aia de 15 ani in fata la toata Rusia si nu avea cum sa ii faca fata turcoaicei care e femeie adevarata si sexaosa o copila ! Peace !!!


mai conteaza.............................si eu ca si Lucia sustzin acelasi lucru "nici anul asta n-o sa facem mare branza"chiar nu suntem in stare sa alegem omul potrivit si piesa potrivita sa ne reprezinte?
donttouch
Postat pe 11 Martie 2009 12:07
Dana, te rog frumos sa nu le faci pe Blaxi Girls emo! Sau acum nu mai facem diferenta intre rock si emo si tot ce nu ne place spunem ca e emo?
Piesa Elenei Gheorghe e mediocra. Punct. Nici macar nu se potriveste stilului ei obisnuit.
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 12:11
http://www.youtube.com/watch?v=r_Ephrope-M
asta da melodie,ascultati
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 12:12
E VARZA MEOLDIA E A TURCOAICEI NU INTRATI SA FACETI VIZIOANRI ACOLO !
PAMELA SARPE VENINOS TURC DU-TE IN TURCIA SI STAI ACOLO!
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 12:20
http://www.youtube.com/watch?v=S6_nYux3p-4

PIESE ROMANIEI INTRATI AICI !!!!
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 12:21
Mai fetelor!
Imi place Elena....
Dar cu piesa asta parca nu e ea... E falsa... in atitudine... Nu o reprezinta. Mie asa mi se pare.
Iar Blaxi Girls, canta bine....credeti-ma pe cuvant... le cunosc personal. Dar Ruxy, e foarte plina de ea si foarte fitoasa... Si la Eurovision au avut emotii intr-adevar, dar nu asta a vrut sa arate ea, ci fitele ei de "mare vedeta". Si v-a pierde cu felul asta de a se comporta. Nu are maturitate.
kristinaCT
Postat pe 11 Martie 2009 12:21
De la: danaf82, la data 2009-03-11 12:20:26E VARZA MEOLDIA E A TURCOAICEI NU INTRATI SA FACETI VIZIOANRI ACOLO !
PAMELA SARPE VENINOS TURC DU-TE IN TURCIA SI STAI ACOLO!

ce frumos vorbesti, cata bunatate si fericire zace in tine
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 12:22
E INVAZIE OTOMANA PANA SI PE FORUMUL ASTA ,VA DATI SEAMA CE E PE YOUTUBE INTRATI SI VOTATI ACOLO PIESA ELENEI ! SARITI ROMANI CA NE COTROPESC IAR TURCII !!!!
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 12:28
De la: danaf82, la data 2009-03-11 12:20:26E VARZA MEOLDIA E A TURCOAICEI NU INTRATI SA FACETI VIZIOANRI ACOLO !
PAMELA SARPE VENINOS TURC DU-TE IN TURCIA SI STAI ACOLO!


animal feroce ai limba plina de venin
ce te doare ?limba?
nu imi place elena ,poti sa ma obligi sa o plac?
si ce daca e romanca ?
te rog ai grija cu limba aia ,s-ar putea sa intre intr-o gaura
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 12:34
asta e problema romanilor, nu invatza niciodata din greseli.
elena imi place foarte mult, dar nu e piesa de asa ceva.
cristi_nne
Postat pe 11 Martie 2009 12:40
De la: pamela_kiss, la data 2009-03-11 12:34:29
De la: danaf82, la data 2009-03-11 12:20:26E VARZA MEOLDIA E A TURCOAICEI NU INTRATI SA FACETI VIZIOANRI ACOLO !
PAMELA SARPE VENINOS TURC DU-TE IN TURCIA SI STAI ACOLO!


animal feroce ai limba plina de venin
ce te doare ?limba?
nu imi place elena ,poti sa ma obligi sa o plac?
si ce daca e romanca ?
te rog ai grija cu limba aia ,s-ar putea sa intre intr-o gaura


SA NU ITI INTRE TIE VREO TEAPA DE-A VREUNUI TEPES ROMAN INAINTE PE GURA CEALALTA SI SA IASA PE GURA DE SUS !!!
HAI ROMANIA !!!! SE VEDE CA TURCOAICELE NU AU CE FACE SI STAU PE FORUMUL ASTA CA SA ISI UMPLE TIMPUL NU INTRATI PE TOPICUL ASTA NU VA ESTE ADRESAT !!!! HAI ELENA !!! HAI ROMANIA !!!
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 12:46
adormirea maicii domnului
sunt romanca get-beget
ti-au cazut neuronii?sau duci lipsa de p.....
mai fata ,nu imi place melodia ,si nu e de eurovision,e un forum liber si pot posta ce vreau si unde vreau
sa iti dau ceva sa bagi in gura?
sau sa tii in mana?
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 12:49
Elena e o finutza si va da clasa turciei la Eurovision ! Normal ca turcoaicele sunt deranjate de Elena si incearca sa saboteze cum pot mai bine pentru ca e foarte important pentru o tara marunta cum e Turcia sa castige Eurovisionul ca sa il organizeze ei la anu si sa atraga atentia asupra tarii lor caci vor sa intre in Uniunea Europeana si ar face orice .
Dar asta nu se poate pentru ca ELENA O SA II ZOBEASCA !!!!!
HAI ROMANIA !! ELENAAAAA E CEA MAI TAREEEE !!!!!!!!1
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 12:52
De la: pamela_kiss, la data 2009-03-11 12:49:14adormirea maicii domnului
sunt romanca get-beget
ti-au cazut neuronii?sau duci lipsa de p.....
mai fata ,nu imi place melodia ,si nu e de eurovision,e un forum liber si pot posta ce vreau si unde vreau
sa iti dau ceva sa bagi in gura?
sau sa tii in mana?


Fata nu cred ca esti romanca si daca esti e cu atat mai rau inseamna ca esti proasta de puti !! Punct .
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 12:53
De la: doodolina, la data 2009-03-11 12:53:52
De la: pamela_kiss, la data 2009-03-11 12:49:14adormirea maicii domnului
sunt romanca get-beget
ti-au cazut neuronii?sau duci lipsa de p.....
mai fata ,nu imi place melodia ,si nu e de eurovision,e un forum liber si pot posta ce vreau si unde vreau
sa iti dau ceva sa bagi in gura?
sau sa tii in mana?


Fata nu cred ca esti romanca si daca esti e cu atat mai rau inseamna ca esti proasta de puti !! Punct .


frumos vb mandro,maidanu te-a facut femeie?
offf,grele timpuri ,si neuroni putini
traiasca romania si cu prosti ca tine
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 12:55
Asa merita tradatorii de tara ca tine cat despre vocabularul tau uita-te ce ai scris mai devreme : "duci lipsa de p..." ? Off-off mai-mai ce mai educatie de maidan ai !!!! si dispari iute de aici pana nu iti mai iei si alte injuraturi de la romanii adevarati !
Hai ELENA-THE BALKAN GIRLS !!!!!!
Cea mai buna piesa la Eurovision
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 13:00
De la: doodolina, la data 2009-03-11 13:00:42Asa merita tradatorii de tara ca tine cat despre vocabularul tau uita-te ce ai scris mai devreme : "duci lipsa de p..." ? Off-off mai-mai ce mai educatie de maidan ai !!!! si dispari iute de aici pana nu iti mai iei si alte injuraturi de la romanii adevarati !
Hai ELENA-THE BALKAN GIRLS !!!!!!
Cea mai buna piesa la Eurovision








duci lipsa de piedici,panorame,pitici,par..etc esti dusa rau de tot
nu ma poti izgoni dupa topicu asta ,pot sta cat vreau
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
nervi! 3 De la: MyBlueLight 19 Decembrie 2009 11:37
Problema 6 De la: monaalexa 16 Martie 2010 11:25
love 15 De la: yumalai 17 Februarie 2010 08:33
Ammauri Shop - Haine on line, incaltaminte on line, accesorii on line, femei, barbati, copii. 1 De la: Ammauri_Shop_1 29 Iunie 2011 20:05
Sa am incredere? 4 De la: kudika106317 2 Mai 2010 22:37