Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

De la: pamela_kiss, la data 2009-03-11 13:02:33
De la: doodolina, la data 2009-03-11 13:00:42Asa merita tradatorii de tara ca tine cat despre vocabularul tau uita-te ce ai scris mai devreme : "duci lipsa de p..." ? Off-off mai-mai ce mai educatie de maidan ai !!!! si dispari iute de aici pana nu iti mai iei si alte injuraturi de la romanii adevarati !
Hai ELENA-THE BALKAN GIRLS !!!!!!
Cea mai buna piesa la Eurovision








duci lipsa de piedici,panorame,pitici,par..etc esti dusa rau de tot
nu ma poti izgoni dupa topicu asta ,pot sta cat vreau


Animal paros ce esti ,esti o rusine si pentru turcia si pentru ROMANIA !! "traiasca Romania cu toti prostii din ea ?"si pretinzi ca esti romanca??? turcoaica tiganca ce esti !!! rusiniiicaaaa !!!!!
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 13:06
god ce face muzica din voi
bai fata ,nu pot sa imi exprim opinia?
nu imi place melodia ei,so what?
blaxy girls au avut o melodie superba
faci umbra pamantului rasisto
SUNT ROMANCA!!!!!!!!!!!!!!asta ca sa iti intre bine in capul plin de tarate
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:09
Lasa vrajeala de doi lei ca sa maiinstigi niste ura intre romanii care vezi doamne voiau sa castige Blaxi Girls ca nu o sa reusesti daca iti palcea Blaxi puneai link aici cu blaxi girls nu cu piesa Turciei si nu iti faceai cont azi 11.03.2009 special ca sa poti injura romanii si piesa ROMANIEI !! JET!!!! i Esti turcoaica nespalata .
danaf82
Postat pe 11 Martie 2009 13:12
nu a injurat nimeni romania sau muzica romaniei
doamne fata esti penibila.....impusca-te
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:14
Atunci draga pamela vorba danei de ce postezi link-uri cu piesa turciei si ti-ai facut cont adineauri ?
si ba da ai jignit ROMANIA " traiasca Romania cu toti prostii din ea? " cine e rasist si vorbeste urat ? Eu cred ca matalutza no offense
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:21
FETELEEEEEEEEEEE
HO GATA
va injurati ca pamela a pus link catre melodia turciei? SO WHAT?!? trebuie facuta sarpe pentru chestia asta???
Good, I LOVE RUMEINIA

te rog pamela nu le mai raspunde ca nu merita
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 13:21
Nu ne injuram dar nu e corect sa faca asta fiind romanca" get-beget" asa cum sustine ea si sa faca "Romania o tara de prosti "??? Hai sa fim seriosi ca numai una gen Simona Sensual ar putea face o asemena afirmatie dar ea fiind "pamela " ....?
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:24
si cum e simona senzual?
ca tine?

TRAIASCA ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!!
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:27
Nu e ca mine ar vrea ea ! E ca Pamela -adica ca si tine
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:29
De la: diane_, la data 2009-03-11 13:29:35Nu e ca mine ar vrea ea ! E ca Pamela -adica ca si tine

te plictisesti,nu?
nu lucrezi?
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:30
De la: diane_, la data 2009-03-11 13:24:37Nu ne injuram dar nu e corect sa faca asta fiind romanca" get-beget" asa cum sustine ea si sa faca "Romania o tara de prosti "??? Hai sa fim seriosi ca numai una gen Simona Sensual ar putea face o asemena afirmatie dar ea fiind "pamela " ....?


si crezi k dak te certzi tu cu ea, ii bagi patriotismul in cap??? da ce dzeu avetzi?
cristi_nne
Postat pe 11 Martie 2009 13:32
hhhhhhhhhhhhh te-a atins mai devreme dana cu lucratul nuh ? Hai lasa vrajeala ca esti turcoaica degeaba o tii sus si tare pe aici ca nu sau dc nu esti esti maritata cu vreun turcalete sau poate si mai rau amanta unuia :
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:32
te las cu pasaricile
bye scumpo,se vede ca esti inculta si batuta cu scu la in cap
te rog sa nu spui ca am vb vulgar....................
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:34
De la: oonahabibi_yahoo_com, la data 2009-03-11 13:32:39
De la: diane_, la data 2009-03-11 13:24:37Nu ne injuram dar nu e corect sa faca asta fiind romanca" get-beget" asa cum sustine ea si sa faca "Romania o tara de prosti "??? Hai sa fim seriosi ca numai una gen Simona Sensual ar putea face o asemena afirmatie dar ea fiind "pamela " ....?


si crezi k dak te certzi tu cu ea, ii bagi patriotismul in cap??? da ce dzeu avetzi?


Romanii sunt patrioti inascuti nu e nevoie sa le bage nimeni patriotismul in cap habibti, dar dumneaiei ei nu e romanca !
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:34
De la: pamela_kiss, la data 2009-03-11 13:34:42 te las cu pasaricile
bye scumpo,se vede ca esti inculta si batuta cu scu la in cap
te rog sa nu spui ca am vb vulgar....................


Mai citeste si tu o carte ceva ,mai du-te pe la teatru ca ai multe lipsuri in educatie nu ai vorbit vulgar esti o finuta !!!
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:36
De la: diane_, la data 2009-03-10 20:06:12Romani uniti-va si sustineti piesa "THE BALKAN GIRLS "

Intrati pe linkul de mai jos -e piesa ELENEI si faceti comentarii cat mai multe de preferat in engleza ca sa castingam popularitate ,votati postati si voi pe la celelalte piese cu numele ROMANIEI si al ELENEI si cel al pieseisi dati mass-uri pe mail !

http://www.youtube.com/watch?v=S6_nYux3p-4

Nu fiti indiferenti caci celelalte natii comenteaza foarte urat despe ROMANIA si despre piesa noastra!!
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:37
Le-am vazut si eu.. pe amandoua, acum (RO si Turcia)... Dupa parerea mea.. sunt la fel de comerciale si nu spun mare lucru. Genul de melodie pe care o uiti imediat ce s-a terminat.. pentru ca nu o poti fredona in veci!!! N-ai cum, nu ramai cu nimic din ea...
Sigur ca votam RO din patriotism.. pana in panzele albe... dar nu pentru calitate (din pacate).
rashela
Postat pe 11 Martie 2009 13:38
una e sa o votez pe elena si alta e sa mi-o bagi pe gat ,ca doamne ce melodie are
una copie la indigo,nu imi place stilul ei si atat
dar nu mai fi rasista ,in 1 rand nici nu sunt din turcia
romanca si atat,si nu trai cu impresia ca mi-am facut cont special pt topicu tau
esti insipida pt mine,nu te jigneam daca nu o faceai nici tu
eu doar am zis ca o prefer ,ca melodie ,pe cea a turciei ,si nu a elenei
nu imi place ..punct
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:41
Elena este o fata dragutza si canta foarte frumos,haide-ti sa o votam!!!
micutadaria
Postat pe 11 Martie 2009 13:45
Nu cred ca ti-a bagat nimeni nimic pe gat (eu una nici atat ca nu am ce ) .Daca nu iti place treci mai departe si scuteste-ne dar prea te-ai agitat pe aici cu turcaletii tai ca sa treci neobservata
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:46
Bravo Daria !!!
Uite o romanca adevarata !!! Se cunoasteee dintr-o mie !!! Hai ELENA !!!!
diane_
Postat pe 11 Martie 2009 13:47
acum, sa fim drepti .. piesa Elenei nu e grozava - mie personal mi-a placut fata asta, canta bine si are un stil al ei, dar .. melodia asta chiar nu o reprezinta! Si sincer, mi se pare un amalgam de stiluri care nu se leaga deloc intre ele, au sincope :-s

si desi nu sunt fo rockerita sau emo, zau ca fetele alea de la Blaxy canta mult mai bine ..piesa aia iti ramane in minte mult timp dupa ce o asculti
karos
Postat pe 11 Martie 2009 13:48
As vrea sa vad si eu Blaxy.. Un link, va rog..
rashela
Postat pe 11 Martie 2009 13:50
De la: karos, la data 2009-03-11 13:48:45acum, sa fim drepti .. piesa Elenei nu e grozava - mie personal mi-a placut fata asta, canta bine si are un stil al ei, dar .. melodia asta chiar nu o reprezinta! Si sincer, mi se pare un amalgam de stiluri care nu se leaga deloc intre ele, au sincope :-s

si desi nu sunt fo rockerita sau emo, zau ca fetele alea de la Blaxy canta mult mai bine ..piesa aia iti ramane in minte mult timp dupa ce o asculti


Ia baga piesa, Karos mama, ca sa inteleg si eu despre ce vorbiti
Dor_a
Postat pe 11 Martie 2009 13:50

danaf82 (22 hours ago)

BA UNGU ROI MU IST ! Slobozis-ar toti romani pe tine !!! MAI TACI DRA CU DIN GURA DE JE GOS ! Ma-ta e maritata cu un ma gar si te-a adus pe tine pe lume ca sa scu ipi venin pe mareata natie a ROMANILOR !!! Huoooooo Steaua o sa ia iar locu 13 in Liga !!!
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:56
asa vb tu draga?
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 13:56
Blaxy Girls sunt foarte talentate intr-adevar dar s-au pierdut in fata la o mana de oameni care erau in studioul ala din pacate ! Ce faceau la Eurovision in Rusia in fata a milioane de oameni care poate le huiduiau sau mai stiu eu ce ? Cred ca ar fi castigat daca concurau cu piesa initiala a lor
" If u feel my love" dar cu lalaiala aia pe care de-abia au dus-o la bun sfarsit nu cred ca ar fi avut vreo sansa cu toate emotiile care sunt cand esti pe scena intr-un concur international live in fata a milioane de telespectatori si iti reprezinti tara

ELENA are o voce calda si puternica si mult temperament nu se lasa cu una cu doua si mai ales stati sa vedeti piesa remixata si reorchestrata e super si cautati pe Yputube imagini de la noul videoclip pe care l-a scos la piesa " THE BALKAN GIRLS " si pe care o sa il lanseze pe 15 martie e dementiala !!!! Elena e favorita la titlu se vorbeste peste tot de Romania ca o potential castigatoare !!!! Azi ELENA e in Germania si-a inceput turneul de promovare a piesei si sunt convinsa ca v-a face o figura super buna DOAMNE AJUTA LA ANU SA AVEM EUROVISIONUL 2010 LA BUCURESTI !!!!!!
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 13:58
http://www.youtube.com/watch?v=S6_nYux3p-4

Asta e linkul catre piesa Romaniei dar e varianta nearanjata si neorchestrata cea initial si nu e asta vidoclipul oficila o sa apara unul nou super tare pe 15 martie !!!
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 14:02
pentru cei ce au cerut

http://www.youtube.com/watch?v=vIN_Hy5lm3s&feature=related

totusi, mai erau si alte melodii in concurs... de ce melodia aia???
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 14:08
http://www.youtube.com/watch?v=iZboBmwQsAk

Asta e linkul in care puteti vedea imagini din noul videoclip ce o sa apara la televiziunea nationala pe tvr2 in emisiunea "Danutz srl" pe 15 martie !! Mama ce frumoasa e ELENA !!!!
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 14:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ajutor!!! sunt in pana de idei 2 De la: _curly 5 Noiembrie 2009 14:43
dati si voi un vot pls 1 De la: victor_kiler 18 Noiembrie 2009 22:17
un vot ...va rog 1 De la: sisy15 25 Martie 2010 20:45
cocurs nivea 1 De la: evuka_onuka 18 Mai 2009 20:55
prevenirea traficului de persoane pe piata muncii 1 De la: sadora 21 August 2009 13:53