Setari Cookie-uri

ELENA GHEORGHE -ARE SANSE MARI SA CASTIGE EUROVISIONUL 2009 -SUSTINETI PIESA "THE BALKAN GIRLS"

mie sincer chiar imi este indiferent cine merge la eurovision... sincer piesa elenei nu este nici urata da nici frumoasa... mi-a placut mult melodia celor de la blaxy..
_dulcik_
Postat pe 11 Martie 2009 14:10
uite aici.....spain......................
http://www.youtube.com/watch?v=RwCAlhXCNIY

blaxy..
http://www.youtube.com/watch?v=oR3BsQKtLsk

http://www.youtube.com/watch?v=GwxJU9-YPp4-rusia
http://www.youtube.com/watch?v=G2Tvn7K0A3M&feature=related-uk
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 14:12
De la: doodolina, la data 2009-03-11 14:02:12http://www.youtube.com/watch?v=S6_nYux3p-4

Asta e linkul catre piesa Romaniei dar e varianta nearanjata si neorchestrata cea initial si nu e asta vidoclipul oficila o sa apara unul nou super tare pe 15 martie !!!
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 14:17
http://www.youtube.com/watch?v=iZboBmwQsAk

Asta e linkul cu imaginile de la noul vidoclip al ELENEI !
doodolina
Postat pe 11 Martie 2009 14:21
dupa ce m-am prapadit de ras cititn diverse replici... imi exprim sincera parere de rau pt madam elena, nu imi place melodia pt eurovizon.
si din nefericire eu inca lalai in minte refrenul celor de la blaxy ...dear mama...

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Martie 2009 14:35
ema directa ca intotdeauna.............ai grija sa nu devii si tu turcoaica si sarpe
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 14:37
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-11 14:35:04dupa ce m-am prapadit de ras cititn diverse replici... imi exprim sincera parere de rau pt madam elena, nu imi place melodia pt eurovizon.
si din nefericire eu inca lalai in minte refrenul celor de la blaxy ...dear mama...



da, mie-mi spui? Daca intram in primele 10 locuri, sa ne pupam si in f****, e chiar mai insipida decat cea de anul trecut , pacat de vocile lor ..
Cat despre blaxy, eu o am deja in telefon, iar fiica-mea si-a pus-o ca ton de apel
Are de toate.. si mai ales originalitate
karos
Postat pe 11 Martie 2009 14:39
pai probabil ca o sa ma acuze si pe mine de lipsa de patriotism... de unde si pana unde tara arde de criza economica si mie mi se falfaie de eurovisionu' lu' peste prajit...

sincera sa fiu e mai mult decat deranjant faptul ca nu poti respecta parerea altor utilizatori... daca nu esti de acord cu ceva ba esti proasta, (asta in cazuri fericite) daca nu esti turcoaica...sau sarpe vorba pamelei...
beeeei ma intreb ce s-ar face fatuca daca eu as spune ca imi place vreo manea....????
ma face tiganca???sau rroma??? sau cum????

aaaaaa mi-a venit... expresia in minte... concurenta neloaiala.
si mai am una.... nu te poti ....c..aca in gusturile omului.
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Martie 2009 15:45
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-11 15:45:35pai probabil ca o sa ma acuze si pe mine de lipsa de patriotism... de unde si pana unde tara arde de criza economica si mie mi se falfaie de eurovisionu' lu' peste prajit...

sincera sa fiu e mai mult decat deranjant faptul ca nu poti respecta parerea altor utilizatori... daca nu esti de acord cu ceva ba esti proasta, (asta in cazuri fericite) daca nu esti turcoaica...sau sarpe vorba pamelei...
beeeei ma intreb ce s-ar face fatuca daca eu as spune ca imi place vreo manea....????
ma face tiganca???sau rroma??? sau cum????

aaaaaa mi-a venit... expresia in minte... concurenta neloaiala.
si mai am una.... nu te poti ....c..aca in gusturile omului.


asa e ai dreptate.
Ca si o completare.....fatuca asta de care zici tu,are o obsesie sa-i vezi comentarile de pe youtube
In fine........
andreea1976
Postat pe 11 Martie 2009 16:22
De la: rashela, la data 2009-03-11 13:50:15As vrea sa vad si eu Blaxy.. Un link, va rog..


http://www.youtube.com/watch?v=G-Bka5epQ2E&feature=related
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 16:32
moaaaammaaaa ce`mi placeee
e mult mai mijto decat a Elenei
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 16:33
Elena e o draguta si merita sa castige la Eurovision asa cum au spus si altii ,blaxi girls sunt emotive si nu pot fata unui concurs de asemena aploare .
Foarte bine ca avem si romani carora le pasa de imaginea noastra in lume nu ca altii care se plang de criza si de mai stiu eu altceva dar aglomeratie la mall-uri si supermarket-uri slava cerului e mereu ,nu ai loc sa arunci un ac , semn ca aceasta criza e mai mult inchipuita ,decat reala.
Are dreptate dana si e o expresie foarte buna care se potriveste comentariilor voastre acide vis-a-vis de patriotism si a va sustine concurenta caci slava cerului nu sunt mai brezi melodiile greecilor sau ale turcilor dar sunt uniti "multi vad putini pricep" ca acest Eurovision e o buna ocazie de a pune imaginea sifonata a Romaniei intr-o lumina buna .
"un prost bate un cui si zece intelepti nu-l pot scoate"
Hai ELENA !! " fa pe dracu in 4 dar adu Eurovisionul in 2010 la Bucuresti !!!!!!!
dyane_
Postat pe 11 Martie 2009 16:37
De la: doodolina, la data 2009-03-11 14:09:31http://www.youtube.com/watch?v=iZboBmwQsAk

Asta e linkul in care puteti vedea imagini din noul videoclip ce o sa apara la televiziunea nationala pe tvr2 in emisiunea "Danutz srl" pe 15 martie !! Mama ce frumoasa e ELENA !!!!


Dodolina m-am uitat si eu : asa e e superba Elena acolo de abia astept sa vad videoclipul pe 15 martie
cred ca daca o sa apara asa si la Eurovision sigur castigam !!!!!
dyane_
Postat pe 11 Martie 2009 16:41
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:37:54
Hai ELENA !! " fa pe dracu in 4 dar adu Eurovisionul in 2010 la Bucuresti !!!!!!!

cu melodia aia??
mie chiar imi place Elena, dar melodia e varza....
parca mi te si inchipui plangand infundat in batista vreo 3-4 zile dupa Eurovision....
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 16:45

parca mi te si inchipui plangand infundat in batista vreo 3-4 zile dupa Eurovision....[/quote]

Nu prea ai imaginatie !!!
kudika002062
Postat pe 11 Martie 2009 16:47
.Elena o sa faca o figura frumoasa fii sigura si o sa se claseze daca nu pe primul loc oricum in top 3 caci nu prea are concurenta anul asta !!!!
kudika002062
Postat pe 11 Martie 2009 16:49
De la: kudika002062, la data 2009-03-11 16:49:28.Elena o sa faca o figura frumoasa fii sigura si o sa se claseze daca nu pe primul loc oricum in top 3 caci nu prea are concurenta anul asta !!!!


as putea sa pun un maaaare pariu ca nu sarim de locul 8
karos
Postat pe 11 Martie 2009 16:52
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:41:09
De la: doodolina, la data 2009-03-11 14:09:31http://www.youtube.com/watch?v=iZboBmwQsAk

Asta e linkul in care puteti vedea imagini din noul videoclip ce o sa apara la televiziunea nationala pe tvr2 in emisiunea "Danutz srl" pe 15 martie !! Mama ce frumoasa e ELENA !!!!


Dodolina m-am uitat si eu : asa e e superba Elena acolo de abia astept sa vad videoclipul pe 15 martie
cred ca daca o sa apara asa si la Eurovision sigur castigam !!!!!


vaiiiiii nu mai am rabdareeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cum abia pe 15 martie????
abiaaa assstepptttttttttt s`oooooo vadddddd
deja m`am udattttttttt
=)))))=))))))))))))))))))))))
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 16:53
diavolito
just_heaven
Postat pe 11 Martie 2009 16:53
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:37:54Elena e o draguta si merita sa castige la Eurovision asa cum au spus si altii ,blaxi girls sunt emotive si nu pot fata unui concurs de asemena aploare .
Foarte bine ca avem si romani carora le pasa de imaginea noastra in lume nu ca altii care se plang de criza si de mai stiu eu altceva dar aglomeratie la mall-uri si supermarket-uri slava cerului e mereu ,nu ai loc sa arunci un ac , semn ca aceasta criza e mai mult inchipuita ,decat reala.
Are dreptate dana si e o expresie foarte buna care se potriveste comentariilor voastre acide vis-a-vis de patriotism si a va sustine concurenta caci slava cerului nu sunt mai brezi melodiile greecilor sau ale turcilor dar sunt uniti "multi vad putini pricep" ca acest Eurovision e o buna ocazie de a pune imaginea sifonata a Romaniei intr-o lumina buna .
"un prost bate un cui si zece intelepti nu-l pot scoate"
Hai ELENA !! " fa pe dracu in 4 dar adu Eurovisionul in 2010 la Bucuresti !!!!!!!


draga mea, o sa incerc sa fiu cat se poate de draguta si sa iti mai explic inca o data.... nu poti sa imi impui sa votez o melodie care nu imi place... uite iti mai spun un secret , daca pt Romania concura Iron Miden votam si de pe 10 conturi la nevoie... asta ca sa iti faci o idee cam cat imi pasa mie de melodia elenei...

un alt argument ar fi faptul ca patriotismul asa de "bagat in fata" nu tine de un nenorocit de concurs eurovision, tine de identitate nationala si de multe alte chestii , replica aia ca daca nu tin cu elena la eurovision e ca urmatoarea... daca nu o votezi pe elena basescu pt europarlamentare... nu esti pitzipoanca bazata

faptul ca fatucile de la blaxy sunt sau nu emotive nu este un criteriu valabil ca sa nu ne reprezinte la eurovizion...
....imaginea Romaniei nu se reface cu "valoarea mea, valoarea mea" gen elena .... si inca ceva.... criza e intr-adevar un motiv de preocupare fatuca draga.... mai ales ca "iubitii nostri alesi" vor sa contracteze un credit de la F.M.I. ceea ce va insemna o politica sociala dura... adica ne asteapta vremuri "c a c a c i o a s e"...nu melodioase...
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Martie 2009 16:54
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:37:54 acest Eurovision e o buna ocazie de a pune imaginea sifonata a Romaniei intr-o lumina buna .
"

daaaa, siiigur, cu comentarii rautacioase, xenofobe si rasiste din partea unor "patrioti"
baaaaaa, mai mult ne faceti de ras
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 16:57
De la: karos, la data 2009-03-11 16:52:58
De la: kudika002062, la data 2009-03-11 16:49:28.Elena o sa faca o figura frumoasa fii sigura si o sa se claseze daca nu pe primul loc oricum in top 3 caci nu prea are concurenta anul asta !!!!


as putea sa pun un maaaare pariu ca nu sarim de locul 8


eu fac un alt pronostic... punem pariu ca nu intram in top 10 ??????
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Martie 2009 16:58
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-11 16:58:14
De la: karos, la data 2009-03-11 16:52:58
De la: kudika002062, la data 2009-03-11 16:49:28.Elena o sa faca o figura frumoasa fii sigura si o sa se claseze daca nu pe primul loc oricum in top 3 caci nu prea are concurenta anul asta !!!!


as putea sa pun un maaaare pariu ca nu sarim de locul 8


eu fac un alt pronostic... punem pariu ca nu intram in top 10 ??????

punem pariu ca nici nu concuram la anul?
kitty_krieger
Postat pe 11 Martie 2009 16:59
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-11 16:54:08
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:37:54Elena e o draguta si merita sa castige la Eurovision asa cum au spus si altii ,blaxi girls sunt emotive si nu pot fata unui concurs de asemena aploare .
Foarte bine ca avem si romani carora le pasa de imaginea noastra in lume nu ca altii care se plang de criza si de mai stiu eu altceva dar aglomeratie la mall-uri si supermarket-uri slava cerului e mereu ,nu ai loc sa arunci un ac , semn ca aceasta criza e mai mult inchipuita ,decat reala.
Are dreptate dana si e o expresie foarte buna care se potriveste comentariilor voastre acide vis-a-vis de patriotism si a va sustine concurenta caci slava cerului nu sunt mai brezi melodiile greecilor sau ale turcilor dar sunt uniti "multi vad putini pricep" ca acest Eurovision e o buna ocazie de a pune imaginea sifonata a Romaniei intr-o lumina buna .
"un prost bate un cui si zece intelepti nu-l pot scoate"
Hai ELENA !! " fa pe dracu in 4 dar adu Eurovisionul in 2010 la Bucuresti !!!!!!!


draga mea, o sa incerc sa fiu cat se poate de draguta si sa iti mai explic inca o data.... nu poti sa imi impui sa votez o melodie care nu imi place... uite iti mai spun un secret , daca pt Romania concura Iron Miden votam si de pe 10 conturi la nevoie... asta ca sa iti faci o idee cam cat imi pasa mie de melodia elenei...

un alt argument ar fi faptul ca patriotismul asa de "bagat in fata" nu tine de un nenorocit de concurs eurovision, tine de identitate nationala si de multe alte chestii , replica aia ca daca nu tin cu elena la eurovision e ca urmatoarea... daca nu o votezi pe elena basescu pt europarlamentare... nu esti pitzipoanca bazata

faptul ca fatucile de la blaxy sunt sau nu emotive nu este un criteriu valabil ca sa nu ne reprezinte la eurovizion...
....imaginea Romaniei nu se reface cu "valoarea mea, valoarea mea" gen elena .... si inca ceva.... criza e intr-adevar un motiv de preocupare fatuca draga.... mai ales ca "iubitii nostri alesi" vor sa contracteze un credit de la F.M.I. ceea ce va insemna o politica sociala dura... adica ne asteapta vremuri "c a c a c i o a s e"...nu melodioase...


...si acum pe bune, n-ati observatara ca sunt grupuri d etari care-si dau voturile una alteia? scandinavii si-o pun intre ei, fosta URSS la fel, grecii cu cipriotii si tot asa .. Noi ne-am inhaitat cu moldovenii, spaniolii (ca de, 'e'multi romani la cules de una-alta), mai si cu nemtii sau italienii - desi cu avalansa asta de violuri, ne mai da P... voturi
karos
Postat pe 11 Martie 2009 17:03
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-03-11 16:59:04
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-03-11 16:58:14
De la: karos, la data 2009-03-11 16:52:58
De la: kudika002062, la data 2009-03-11 16:49:28.Elena o sa faca o figura frumoasa fii sigura si o sa se claseze daca nu pe primul loc oricum in top 3 caci nu prea are concurenta anul asta !!!!


as putea sa pun un maaaare pariu ca nu sarim de locul 8


eu fac un alt pronostic... punem pariu ca nu intram in top 10 ??????

punem pariu ca nici nu concuram la anul?



ma bag! deci, cine e contra si cine pro?
karos
Postat pe 11 Martie 2009 17:06
Si eu o sa incerc sa fiu la fel de draguta cu tine si sa iti explic ca faptul ca blaxi girls s-au pierdut intr-un studio al tvr-ului conteaza enorm-
Cum sa reprezinte tara in fata lumii unele care la ele in tara se pierd acolo trebuie nerv si da ar fi bine cineva gen Iron Maiden am vrea noi dar de unde ?Nu a zis nimeni sa o votezi pe Elena gheorghe ca oricum nu ai cum sa o votezi din Romania decat pentru celelalte tari se poate .
A un pic de propaganda da nu ar strica findca deh fiecare isi lauda barosu.
Cat despre" manele -of viata mea " am impresia ca e impresarul celor de Blaxi -no offence chiar imi palce de ele si sunt convinsa ca daca ar fi participat cu "if u feel my love" cantata cu aplomb rock da eram pe locul 1 dar nu cu piesa aia lenta si pe care sa i se piarda si vocea lui Ruxi in finala si a recunoscut si ea ca s-a pierdut si juriul ala stia el si le-a explicat si lor de ce nu le-a ales .

Trebuie sa ne multumim cu ce avem si ELENA nu e chiar de lepadat asa cum cred unii haideti ma ca o sa fie bine
kudika002062
Postat pe 11 Martie 2009 17:07
"Cat despre" manele -of viata mea " am impresia ca e impresarul celor de Blaxi -no offence chiar imi palce de ele"

Si ce daca o cantat si el o manea??? nu ca as tine cu manelele...
da` te`ai intrebat tu cate vedete au fost descoperite de Costi Ionita???
n`a ca mie imi place de costi ionita >:P
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 17:20
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:41:09
De la: doodolina, la data 2009-03-11 14:09:31http://www.youtube.com/watch?v=iZboBmwQsAk

Asta e linkul in care puteti vedea imagini din noul videoclip ce o sa apara la televiziunea nationala pe tvr2 in emisiunea "Danutz srl" pe 15 martie !! Mama ce frumoasa e ELENA !!!!


Dodolina m-am uitat si eu : asa e e superba Elena acolo de abia astept sa vad videoclipul pe 15 martie
cred ca daca o sa apara asa si la Eurovision sigur castigam !!!!!


Subscriu si eu e super frumoasa in noul videoclip o sa voteze multi cu noi :bulgaria greica spania ,italia :D deci da are sanse bunicele din ce am vazut eu acolo pe net batalia e intre romania ,grecia ,norvegia si turcia :D Si bineinteles ca sper la locul 1 pentru ROMANIA !!!
kudika002062
Postat pe 11 Martie 2009 17:27
De la: kudika002062, la data 2009-03-11 17:27:56
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:41:09
De la: doodolina, la data 2009-03-11 14:09:31http://www.youtube.com/watch?v=iZboBmwQsAk

Asta e linkul in care puteti vedea imagini din noul videoclip ce o sa apara la televiziunea nationala pe tvr2 in emisiunea "Danutz srl" pe 15 martie !! Mama ce frumoasa e ELENA !!!!


Dodolina m-am uitat si eu : asa e e superba Elena acolo de abia astept sa vad videoclipul pe 15 martie
cred ca daca o sa apara asa si la Eurovision sigur castigam !!!!!


Subscriu si eu e super frumoasa in noul videoclip o sa voteze multi cu noi :bulgaria greica spania ,italia :D deci da are sanse bunicele din ce am vazut eu acolo pe net batalia e intre romania ,grecia ,norvegia si turcia :D Si bineinteles ca sper la locul 1 pentru ROMANIA !!!


Si eu Sperrr Sa Fiuuuuu Misssssssss Romaniaaaa ce misss Romaniaaa maaaa
Missss Worldddddd
Votati`maaaaa plsssssss
Diavolyta_
Postat pe 11 Martie 2009 17:36
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-11 17:36:43
De la: kudika002062, la data 2009-03-11 17:27:56
De la: dyane_, la data 2009-03-11 16:41:09
De la: doodolina, la data 2009-03-11 14:09:31http://www.youtube.com/watch?v=iZboBmwQsAk

Asta e linkul in care puteti vedea imagini din noul videoclip ce o sa apara la televiziunea nationala pe tvr2 in emisiunea "Danutz srl" pe 15 martie !! Mama ce frumoasa e ELENA !!!!


Dodolina m-am uitat si eu : asa e e superba Elena acolo de abia astept sa vad videoclipul pe 15 martie
cred ca daca o sa apara asa si la Eurovision sigur castigam !!!!!


Subscriu si eu e super frumoasa in noul videoclip o sa voteze multi cu noi :bulgaria greica spania ,italia :D deci da are sanse bunicele din ce am vazut eu acolo pe net batalia e intre romania ,grecia ,norvegia si turcia :D Si bineinteles ca sper la locul 1 pentru ROMANIA !!!


Si eu Sperrr Sa Fiuuuuu Misssssssss Romaniaaaa ce misss Romaniaaa maaaa
Missss Worldddddd
Votati`maaaaa plsssssss


Eu te votez,dar trebuie sa-ti deschizi topic pt asta. nu?doar asa se face...
andreea1976
Postat pe 11 Martie 2009 18:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pls help! 2 De la: simonycik 11 Octombrie 2009 14:33
HAINE DE VANZARE!!!100% ORIGINALE!!! 2 De la: paulokaziii 30 Mai 2009 03:26
cizme sau ghete de vara 4 De la: SunGirl 28 Iulie 2012 16:03
Tendintele anului 2020 3 De la: kudika_1040314 8 Aprilie 2020 16:34
Earn 25 $ per hour 4 De la: Dontyyy 12 Ianuarie 2010 13:27