sarcina

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

e_l_l_y Avatarul lui e_l_l_y

12 mesaje
Oras: bucuresti

am o prietena care a luat pastila de a 2-a zi acum 10 zile mai exact si....totusi i a intarziat 4 zole menstruatie de la data knd trebuia sa ii vina este posibil sa ramana insarcinata? poate fi de vina pastila?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
nu ti-ar recomanda sa mai folosesti sau sa foloseasca
sunt toxice si iti deregleza menstruatia sau poti sa faci o infectie vaginala
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

De la: e_l_l_y, la data 2009-03-18 18:05:12am o prietena care a luat pastila de a 2-a zi acum 10 zile mai exact si....totusi i a intarziat 4 zole menstruatie de la data knd trebuia sa ii vina este posibil sa ramana insarcinata? poate fi de vina pastila?

Trimite-o la medic
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visatorů. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

da... poate fi si de la pastila... dar cel ami indicat ar fi sa se duca la un control ginecologic
Sweet Little Devil
cris007 Avatarul lui cris007

28 mesaje
Oras: oltenita

e normal,,sa-i deregleze anumite procese ale organismului,,,,Intradevar este bine de evitat aceasta,,,dar daca tot nu avea alta solutie si a luat,, sa stea linistita,,,,nu se intampla nimik ca a luat una,,,important e sa nu faca o obisnuinta,,,,,stiu ca maxim vre-o 2 pe an se poate lua,,,,in conditii de urgenta bineinteles,,,pup
inna_1688 Avatarul lui inna_1688

251 mesaje

De la: Diavolyta_, la data 2009-05-14 16:45:00da... poate fi si de la pastila... dar cel ami indicat ar fi sa se duca la un control ginecologic

birdy birdy in the sky droped a poopy in my eye...i don't worry i don't cry...i'm just glad that cows can't fly!
Fosta membra Kudika.ro
cel mai indicat ar fi sa-si faca un test sa vada daca este sau nu insarcinata..cel mai probabil este de pastila si ar fi bn sa nu mai ia ,mai bn foloseste alte metode contraceptive