Setari Cookie-uri

cum reactionezi daca te dau proprii tai parinti afara din casa?

eu m-am dat singura afara din casa, cand am facut 18 ani
R_F
Postat pe 19 Iunie 2009 19:50
De la: nyco88_blonda, la data 2009-03-22 17:32:19poi...am 21 de ani si azi de dimineata iam zis matusii mele ca daca vrea sa faca mancare sa faca dar sa nu puna multa faina deoarece nu pot manca eu...si sa umflat in pene ca nu o invat eu sa gateasca si chestii de astea...si pe urma am lasato in pace si a venit cu chef de cearta si sa ma dracuie si atunci am reactionat si eu normal si am dato afara din camera mea si am tipat la ea...si sa dus si ia spus mamei mele sa ma dea afara din casa ca nu ii vb eu asa ei ca sunt o nesimtitasi bineanteles ca mama mea a tinut cu ea....mie nu mi se pare normal

vb cu mama ta.nu cred ca te da afara doar din atat
de cate ori m-am eu cu mama,saraca trebuia sa ma dea de mica afara.am fost un mic
R_F
Postat pe 19 Iunie 2009 19:54
poi, mergi si itsi petrecinoaptea pe o banca:D ...si dup aia cu coada intre picioare acasa.
siuzzie
Postat pe 23 Iunie 2009 19:44
[quote="florinpfi"]Buna ziua! Tatal meu vrea sa ma evacueze din casa cu orice pret,mentionez ca mama a murit in 97,mai am un frate care nu mai are treaba aici din 85,eu acuma sint de 7 ani in casa cu concubina mea si copilul minor, am stat intotdeuna aici,am imbunatatit apartamentul,iar el vrea sa ma evacueze sub pretextul ca ma port urit cu el si a facut un obicei din a chema politia ori de cite ori se cearta cu mine, odat pe luna sau la 2 luni.Intrebarea este ma poate evacua din casa el este proprietar dar nu a facut succesiunea dupa mama chiar poate sa ma evacueze,Am domiciliu stabil aici sint in spatiu etc chiar pote? Mai nou s-a dat cu mina de tocul usii si-a facut o vinataie a chemat politia si l-a sfatuit sa se duca la medicolegal,pai daca eu nu l-am atins ,,,omu e bandit rau ce fac ,ma poate evacua sau nu?


kudika339845
Postat pe 13 Decembrie 2010 11:12
Buna ziua! Tatal meu vrea sa ma evacueze din casa cu orice pret,mentionez ca mama a murit in 97,mai am un frate care nu mai are treaba aici din 85,eu acuma sint de 7 ani in casa cu concubina mea si copilul minor, am stat intotdeuna aici,am imbunatatit apartamentul,iar el vrea sa ma evacueze sub pretextul ca ma port urit cu el si a facut un obicei din a chema politia ori de cite ori se cearta cu mine, odat pe luna sau la 2 luni.Intrebarea este ma poate evacua din casa el este proprietar dar nu a facut succesiunea dupa mama chiar poate sa ma evacueze,Am domiciliu stabil aici sint in spatiu etc chiar pote? Mai nou s-a dat cu mina de tocul usii si-a facut o vinataie a chemat politia si l-a sfatuit sa se duca la medicolegal,pai daca eu nu l-am atins ,,,omu e bandit rau ce fac ,ma poate evacua sau nu?

kudika339845
Postat pe 13 Decembrie 2010 11:18
Io zic ..mai bine sa pleci de buna voie...ca chiar daca nu te/ar putea da afara din casa...iti poate face destula mierie tie si familiei tale(sotia si copilul)..incat sa iti blestemi zilele...si asha nu merita trait...nu e ushor sa stai cu chirie...dar in conditiile povestite de tine...ar fi cea mai buna solutie!!
kudika335366
Postat pe 14 Decembrie 2010 06:45
mizerie...am vrut sa zic!!
kudika335366
Postat pe 14 Decembrie 2010 06:46
De la: kitty_krieger, la data 2009-06-18 13:46:23
De la: luulya, la data 2009-06-18 12:55:09
iti erau parintii tai adevarati sau esti infiata?



iote exemplu de mentalitate... daca te dau ai tai afara din casa, sigur nu-ti sunt parinti adevarati

si eu am mai auzit de cazuri de astea (erau parinti biologici)... cam naspa
eu am plecat inainte sa aibe mama satisfactia asta


''iote'' exemplu de mentalitate la tine:''eu am plecat inainte sa aibe mama satisfactia asta''
chiar crezi ca parintii ar avea vreo satisfactie sa te dea afara din casa?
craciunitza_sexy
Postat pe 17 Decembrie 2010 03:40
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-03-23 11:00:24esti la facultate? adik studiezi?
k io stiu k nu are voie sa te dea fara din casa atat timp cat esti la scoala... acu nush cat de adevarat este... o sa ma interesez, dar io asta spuneam alor mei cand ne certam shi venea cumva vb de asta - deshi nu a fost decat o data shi asta ipotetic, cineva mi a zis de faza k s obligati sa ma tina cat tp sunt la facultate... dar niciodata nu am fost sa fiu curioasa sa aflu...

la tine insa nu cred k va fi cazu. e doar o vorba asha... nu te vor da afara


Chestia ca nu te pot da parintii afara din casa pana nu termini scoala e adevarata
aranaus
Postat pe 13 Februarie 2011 08:34
De la: , la data 2009-03-22 17:32:19poi...am 21 de ani si azi de dimineata iam zis matusii mele ca daca vrea sa faca mancare sa faca dar sa nu puna multa faina deoarece nu pot manca eu...si sa umflat in pene ca nu o invat eu sa gateasca si chestii de astea...si pe urma am lasato in pace si a venit cu chef de cearta si sa ma dracuie si atunci am reactionat si eu normal si am dato afara din camera mea si am tipat la ea...si sa dus si ia spus mamei mele sa ma dea afara din casa ca nu ii vb eu asa ei ca sunt o nesimtitasi bineanteles ca mama mea a tinut cu ea....mie nu mi se pare normal

maaaa tu vrei sa pleci si nu stii cum si ce sa faci dupa aia...te manincaaaaaaa .
BEL_AMY1
Postat pe 13 Februarie 2011 08:51
Asa fac si eu! :)) ;)
Alex_B__rsoghe_1
Postat pe 15 Mai 2014 19:38
De la: a_alex, la data 2009-03-22 17:23:35
De la: nyco88_blonda, la data 2009-03-22 17:21:47

se poate si asa ceva?
aia nu/s parinti, indiferent ce ai face,nu vad de ce ar trebui sa te dea afara????nu pot judeca asa ceva
NEGRUTTTT
Postat pe 15 Mai 2014 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
friend or lover 98 De la: oana0309 17 Mai 2011 22:50
CE FANTEZII SEXUALE AVETI 55 De la: contesina 14 Februarie 2011 12:05
"preacurvia"feminina vs" potenta "masculina!! 12 De la: nino_caniggia 23 Februarie 2009 18:14
Barbat obsedat de munca!hepl! 34 De la: kudika170138 20 Mai 2010 12:40
exista riscuri? 6 De la: ad__83 1 August 2011 17:05