Setari Cookie-uri

AM SI EU O MARE PROBLEMA MA PUTETI AJUTA CU UN SFAT,VA ROG MULT

,, UN SFAT FOARTE AVIZAT DE LA PSIHOLOG'' .! POATE O SA-TI FIE FORTE GREU DAR SCHIMBA-L URGENT ; - ISI BATE JOC DE TINE - TU ESTI REFUGIUL LUI IN CAZ CA ,,NU MAI ARE PE CINE PACALI SI AI GRIJE PE UNDE CALCI , SA NU SARI DIN LAC IN PUT !!! MULT NOROC! ,,PSIHOLOGUL''
georgescu_petre_2006
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:38
De la: ilyescorina, la data 2009-03-30 22:23:49am citit si eu pe forum nu mai stiu exact cum se numea ca profesionistele in ale sexului rezolva toate ppoblemele sexuale ale barbatilor ,eu nu ma crezut asta dar vreau sa ma lamuriti cele care va pricepeti intrale sexului e ceva adevar sau e o minciuna..........?

deci fata ...profesionista intr-ale sexului nu inseamna in nici un caz sa stai k "o scandura cu gaura-n pat" asta k sa citez pe cineva. profesionista insemna sa te MISTI sa-i spui lu barbatu tau SA TI-O TRAGA CUM VREA EL NUMAI SA SE SIMTA BINE SI SA STII SA-I SAVUREZI PLACEREA K SA TE SIMTI SI TU BINE. ASTA INSEAMNA.
anaadyan
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:40
De la: angelina_, la data 2009-04-01 17:59:17zic sa umbli mai des cu altii sa nu pari asa proasta in fata lui...poate gelozia o sa-l mai trezeasca din lumea lui...

N-AUZI TU K DOMNU NU SUPORTA SA O VADA NICI MERGAND PE STRADA CU ALTU K IL IA GAIA DE GELOZIE
anaadyan
Postat pe 5 Aprilie 2009 10:43
De la: anaadyan, la data 2009-04-05 10:40:55
De la: ilyescorina, la data 2009-03-30 22:23:49am citit si eu pe forum nu mai stiu exact cum se numea ca profesionistele in ale sexului rezolva toate ppoblemele sexuale ale barbatilor ,eu nu ma crezut asta dar vreau sa ma lamuriti cele care va pricepeti intrale sexului e ceva adevar sau e o minciuna..........?

deci fata ...profesionista intr-ale sexului nu inseamna in nici un caz sa stai k "o scandura cu gaura-n pat" asta k sa citez pe cineva. profesionista insemna sa te MISTI sa-i spui lu barbatu tau SA TI-O TRAGA CUM VREA EL NUMAI SA SE SIMTA BINE SI SA STII SA-I SAVUREZI PLACEREA K SA TE SIMTI SI TU BINE. ASTA INSEAMNA.


Na, ca te-ai enervat si tu...
Cam repejor, insa... Noi vorbim cu ea de un an despre aceeasi poveste... Sa vezi atunci cum e
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:02
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 11:02:54
De la: anaadyan, la data 2009-04-05 10:40:55
De la: ilyescorina, la data 2009-03-30 22:23:49am citit si eu pe forum nu mai stiu exact cum se numea ca profesionistele in ale sexului rezolva toate ppoblemele sexuale ale barbatilor ,eu nu ma crezut asta dar vreau sa ma lamuriti cele care va pricepeti intrale sexului e ceva adevar sau e o minciuna..........?

deci fata ...profesionista intr-ale sexului nu inseamna in nici un caz sa stai k "o scandura cu gaura-n pat" asta k sa citez pe cineva. profesionista insemna sa te MISTI sa-i spui lu barbatu tau SA TI-O TRAGA CUM VREA EL NUMAI SA SE SIMTA BINE SI SA STII SA-I SAVUREZI PLACEREA K SA TE SIMTI SI TU BINE. ASTA INSEAMNA.


Na, ca te-ai enervat si tu...
Cam repejor, insa... Noi vorbim cu ea de un an despre aceeasi poveste... Sa vezi atunci cum e

scuza-ma draga dar nu m-am putut abtine cand vad atata prostie din partea une singure femei. e tare greu...si dak imi mai raspunde oadata cu tampenii d-ale ei o trag de par de nu se vede
anaadyan
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:08
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-04 22:21:15sa vedeti ce prostii scoate din gura danutza

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/21653/Barbatul-capricorn/Barbatul-capricorn-pagina-1.html


Postat pe: 1 Februarie 2009, ora 16:42 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

si eu am avut un capricorn foarte al dracului ma cauta numai ca sa ii dau bani ma ducea la cumparaturi si ma facea pe mine sa platesc la restaurante avea tupeul sa ma puna pe mine la plata ma invita in excursiii si pretindea sa il sponsorizez si odata m-am saturat sa tot fiu furata de el cu bani si i-am cerut sa imi dea inapoi toti banii ce mi i-a luat si ce credeti ca a facut a fost in stare sa imi dea nr. de tel la una din curvele lui sa ma sune si sa ma injure de ce am indraznit sa ii cer banii mei furati sa stiti ca barbatitul capricorn este un mare curvar nu suporta sa umble cu o singura femeie mereu este pus pe inselatorii este un mare aventurier si ii plac numai curvele in pat cel putin asta asa a fost dar acum m-am despartiti de el si nu il mai cunosc



Postat pe: 2 Februarie 2009, ora 20:43 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

parerea mea este ca inca esti prea tanara ca sa cunosti adevarata fata a unui capricorn eu am simtit asta pe propria mea piele a fost in stare de batjocuri josnice sa puna pe una din curvele cu care ma insela sa imi dea tel.si sa ma injure ca ea ar fi cumparat tel.lui de la piata ati mai auzit asemenea minciuni inventate de un curvar capricorn pe mine ma cauta numai ca sa imi ceara bani mereu facea cumparaturi si manca la restaurante pe banii mei sau ma invita in esxcursii si ma face sa il sponsorizez eu spun sa sca[pi cat de repede de acest capricorn blestemat e in stare de mari batjocuri atunci cand este prins ca insala sau ca i se cer sa dea inapoi banii pe care el ii fura dela o femeie asa ca mai bine fugi de acest capricorn blestemat pana nu e prea tarziu



Postat pe: 2 Februarie 2009, ora 20:55 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

sunt foarte suparata pe capricorn pentru ca am fost foarte batjocorita de acest barbat capricorn este o tragedie sa ai de a face cu el este foarte materialist il intereseaza numai cum sa jegmaneasca banii de la o femeie este un curvar pervrs pentru ca mi-a pretins sa fac scarbosul de sex oral iar eu l-am refuzat de atunci el umbla numai la prostituate care i-au furat toti banii a fost in stare sa faca praf 8000 euro intr-un an de zile nu vrea sa muncesa nu stie sa ingrijeasca banii numai sa ii riipeasca sa ca eu recomand sa va feriti de barbati capricorn ca sunt rai de tot siisi inseala meru partenerele nu se simt bine dac nu isi bat joc de o femeie




Postat pe: 3 Februarie 2009, ora 21:28 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu stiu de ce nu se posteaza si mesajele mele am dat deja doua mesaje la topicul barbatul capricorn si vad ca nu au aparut



Postat pe: 4 Februarie 2009, ora 19:37 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eu nu am o parere deloc buna despre barbatul capricorn am fost foarte dezamagita de el si nu cred ca as mai putea avea vreo relatie cu un capricorn m-a ranit prea mult nu m-a respectat nicioodata mereu ii placea sa ma ironizeze nu se simtea bine daca nu facea batjocuri la adresa mea acest barbat capricorn pe care eu l-am cunoscut era foarte ,aterialist cauta numai femei cu bani sau avere pe care voia sa le atraga ca sil intretina cu bani sau mai rau sa puna mana pe averea unei femei eu zic ca acest barbat capricorn nu avea prea multe calitati care sa ma atraga din contra era un tip pervers care ii placeau perversiunile iar pe mine ma scarbeau si din cauza asta nu ne-am potrivit deloc




Postat pe: 4 Februarie 2009, ora 20:43 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

ce ai dumneata cu mine daca nu iti convine ceeea ce scriu nu te oblig sa citesti asa ca nu mai ameninta ca nu poate nimeni sa imi interzica sa imi spun parerea despre un capricorn daca esti de alata parere treaba ta



Postat pe: 4 Februarie 2009, ora 21:02 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

dumneta sa iti vezi de lungul nasului si nu mai ameninta ca eu am voie sa postez ce vreau si nu imi comanzi dumneta ce sa scriu despre un barbat capricorn asta e parerea mea si trebuie sa o respecti nu sa ameninti pentru ca nu iti convine ce am scris




Postat pe: 4 Februarie 2009, ora 21:22 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu stiu ce ganduri ai avut dar oricum ceea ce ai postat suna a amenintare pentru ce nici eu nu stiu pentru ca nu la dumneata m-am referit cand am scris despre barbatul capricorn pe care eu l-am cunoscut asa ca nu stiu ce rost aveau amenintarile




Postat pe: 5 Februarie 2009, ora 17:52 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eu am fost foarte dezamagita de barbatul capricorn este un pervers si afemeiat inrait nu se simte bine daca nu insala si nu is ibate joc de o femeie nu este capabil sa iubesca cu adevarat pe nimeni dragostea lui se masoara numai in bani il intereseaza cum sa jecmaneasca si sa prosteasca o femeie pe care o vede mai proasta ca pe el asa ca cine are de a face cu barbati caopricorni e bine sa le dea cat mai repede papucii pana nu o sa fie dezamagite de acest barbat foarte infidel neserios si materialist




Postat pe: 6 Februarie 2009, ora 15:26 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu am zis ca toti barbatii capricorni sunt rai eu m-am referit la capricornul meu care a fost exact asa cum l-am descris dar mai sti poate exista si exceptii de la regula



Postat pe: 6 Februarie 2009, ora 21:05 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

probabil ca ai dreptate daca tu zici asa poate fi si capricornul meu o exceptie daca ai citit niste lucruri incredibile despre anumiti barbati esti amabil sa mi le spui si mie important e ca te-ai mai liniistit cat de cat




Postat pe: 7 Februarie 2009, ora 11:19 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

de ce crezi ca nu ma aleg cu nimic daca imi spune el niste lucruri incredibile sa le descpoar eu singura e mai geru



Postat pe: 7 Februarie 2009, ora 13:12 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu cred ca nu ma aleg chiar cu nimic dar sa descopar singura un barbat capricorn este foarte greu



Postat pe: 7 Februarie 2009, ora 18:46 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

da intradevar exista barbati care pot face mult rau dar mai sunt si unii carora le pare rau de ce au facut si pe urma insista la impacare am si eu un astfel de capricorn care vad ca ma regreta mult ca m-a pierdut poate acum i-a venit mintea la cap intr-o seara mi-a dat 11 telefoane dar eu nu i-am raspuns dar poate ca trebuia sa ii raspund daca tot a insistat atata cred ca vrea sa ma lamaureasca sa ma intorc inapoi l nu stiu ce sa mai cred poate imi dati voi un sfat e bine sa ma intorc la el sau nu



Postat pe: 7 Februarie 2009, ora 21:07 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

sincer va spun ca nici eu nu mai stiu ce sa cred despre capricornul meu dar imi dau seama ca totusi ii pare rau pentru ca m-a suparat si ma cauta de mama focului iar eu nu mai stiu ce sa fac sa il iert sau sa nu il iert dar cred ca orice om are dreptul la a doua sansa asa ca ii mai dau o sansa de indreptare capricornului meu ca sa nu imi reproseze ca am fost asa de rea cu el voi ce ziceti merita o a doua sansa



Postat pe: 7 Februarie 2009, ora 21:52 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu este usor nici pentru mine sa il uit asa de usor dupa o relatie de doi ani s-ar putea sa ai dreptate si sa il mai iubesc si sa ii mai dau o sansa cred ca regreta cu adevart altfel nu m-ar fi cautat asa de inssistent dar recunosc ca si eu sunt o fire geloasa probabil tocmai pentru ca am ajuns sa tin foarte mult la el si el nu suporta gelozia mea poate cam exagerata



Postat pe: 8 Februarie 2009, ora 10:05 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu stiu poate am exgerat si eu intr-un fel cu gelozia mea si de aceea am ajuns la despartire el mereu vorbea la tel.in fata mea cu fostele lui si intr-un fel imi dadea si mie ocazia sa fiu geloasa si mereu ma compara cu fosta lui nevasta el fiind divortat era si prieten cu fosta lui nevasta chiar si dupa divort iar eu nu suportam aceasta prietenie cu fosta lui nevasta si odata am izbucnit si i-am spus in fata ca eu nu il suport sa umble cu mai multe femei si mai bine fiecare sa isi vada de viata lui dar cu toate astea el nu ma lasa sa fug de el nu stiu ce sa mai fac si ce sa mai cred despre capricornul meu poate imi dati voi un sfat



Postat pe: 8 Februarie 2009, ora 12:08 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

chiar voi discuta cu el atunci cand ma va cauta despre ce legaturi mai are cu fosta sotie si de ce primeste mereu telefoane de la fostele si am de gand sa ii spun ca ma deranjeaza aceste lucruri si trebuie odata sa hotarasca cu cine vrea sa ramana cu mine sau cu fosta lui nevasta care ii poarta numele chiar si dupa divort a stat impreuna cu ea si duoa ce a divortat si chiar dupa ce s-a mutat de la ea am vazut-o de mai multe ori pe fosta lui nevasta ca il vizita frecvent asa ca sunt intr-o situatie destul de dificila si nu prea am curajul sa ii spun daca vrea sa ramana cu mine sau vrea sa se impace cu fosta nevasta de care mi-a spus ca a divortat numai de forma



Postat pe: 8 Februarie 2009, ora 14:40 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

el nu a spus ca a divortat de forma dar asta e parerea mea pentru ca mereu vorbeste de fosta lui nevasta si l-am vazut de multe ori cu ea iar daca il intreb ce are de gand cu ea nu vrea sa imi spuna si imi zice ca mai are si altele pe langa ea deci e un fustangiu inrait mereu ii place sa aiba mai multe femei nu suporta sa aiba doar o prietena si asta ma deranjeaza iar cand i-am zis mi-a spus ca lui ii place sa aiba mai multe femei iar daca eu sunt geloasa sa imi caut altul



Postat pe: 8 Februarie 2009, ora 22:17 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

din pacate nu am reusit sa imi gaesc pe altcineva



Postat pe: 9 Februarie 2009, ora 15:30 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

din pacate lumea asta e cam prea mare nu stiu ce sanse ati avea sa va cunoasteti



Postat pe: 9 Februarie 2009, ora 19:33 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eu nu am aceeasi parere capricornul pe care eu l-am cunoscut nu a fost deloc de treba chiar daca mi-a castigat increderea



Postat pe: 9 Februarie 2009, ora 20:18 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu pot sa spun ca fost chiar asa de rau capricornul meu de multe ori ma regreta dupa ce vedea ca m-a pierdut si acum ma cauta iar eu nu ii raspund la tel.ceea ce inseamna ca numa vrea inapoi dar nu stie cum sa ma mai atraga



Postat pe: 9 Februarie 2009, ora 22:16 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eu nu am ce freca pentru ca nu sunt una care freaca barbati si nu stiu de ce ma mai cauta daca m-a inselat cu alta femeie de ce crezi ca eu pierd vremea daca scriu pe forum ceea ce scriu nu sunt prostii ci adevaruri



Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 16:28 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

intradevar pentru noi femeile nu e asa de simplu sa schimbam mereu barbatii ca suntem catalogate ca femei usoare dar voi barbatii puteti schimba femeile in fiecare zi ca nimeni nu va pune etichete ca pe noi femeile asa ca noi suntem cele defavorizate iar voi barbatii sunteti totdeauna avantajati ca puteti schimba foarte usor femeile nu ca noi care ne vine greu sa mai zburam de la un barbat la altul



Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 20:09 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

te deranjeaza intrebarile mele existentiale nu ti-am cerut sa raspunzi daca esti asa de mofturos si numai incepe cu tot felul de apropouri ca eu pierd vremea pe aici daca nu vrei nu raspunde nu te obliga nimeni asa ca nu iti cer sfaturi daca nu vrei sa le dai eu stiu cum sa lupt pentru un barbat care merita sa fie iubit si nu trebuie sa ma inveti asta



Postat pe: 10 Februarie 2009, ora 21:23 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

e si normal sa il mai iubesc dupa doi ani de relatie asa ca voi lupta pentru capricornul meu si iubirea lui



Postat pe: 12 Februarie 2009, ora 16:12 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

da asta e pana la urma m-am, hotarit sa ma intorc tot la capricornul meu imi este destul de greu fara el asa ca tot la el ma voi intoarce pentru ca o prietenie cu bune si cu rele nu se uita asa de usor



Postat pe: 12 Februarie 2009, ora 19:27 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

si mie imi place ce s-a scris despre barbatul capricorn si voi tine seama de multe astfel de calitati ale lui



Postat pe: 13 Februarie 2009, ora 16:09 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

barbatul capricorn este si pervers cel putin ala meu asa a fost pentru ca mi-a pretins sa ii fac sex oral si eu nu am fost de acord si ii placeau foarte mult femeile perverse care acceptau sa ii fac sex oral asa ca capricornul este si pervers si iii place mult perversitatea in intimitate



Postat pe: 13 Februarie 2009, ora 18:58 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eu nu cred ca exista femei care sa vrea sa ii ofere fara sa i se ceara sa faca sex oral mai ales ca femeilor nu le face placere sa faca sex oral barbatilor poate numai celor perverse le place sa faca sex oral



Postat pe: 13 Februarie 2009, ora 19:44 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

te cred ca exista si baieti buni chiar si capricornul meu pot sa spun ca fost de multe ori si baiat bun dar mai are si el momentele lui de libertate asa ca o sa ii mai acord o sansa chiar merita sa mai incerc odata cu el



Postat pe: 13 Februarie 2009, ora 20:50 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

nu pot sa generalizez dar si capricornul meu avea tendinte mai perverse dar a renuntat vazand ca mie nu imi plac perversitatile



Postat pe: 16 Februarie 2009, ora 18:28 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

partidele noaste de amor erau cat se poate de normale fara sex oral si anal deciin limita decentei



Postat pe: 16 Februarie 2009, ora 22:14 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

de ce credeti ca am fost luata tare chiar va bateti joc ca si dezbracatul a devenit o perversiune de unde ati mai scos-o si pe asta ca bunicile faceau sex imbracate caaltfel le era rusine



Postat pe: 17 Februarie 2009, ora 16:32 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

auzi madame aici nu ese vorbeste despre orgasme si de lucruri intime ci se vorbeste despre cum seduci si atragi barbatul capricorn de ce schimbati subiectul



Postat pe: 19 Februarie 2009, ora 16:50 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

si eu sunt tare fericita langa capricornul meu stiu ca ma iubeste si ma simt foarte bine cu el si nu as renunta la el pentru nici un alt barbat stiu ca nu ma va parasi ca alta ca mine nu mai gaseste suntem al treilea an impreuna si am trecut toate conflictele si tot iimpreuna am ramas exista ceva care ne tine impreuna o atractie irezistibila pe care o simtim amandoi in egala masura



Postat pe: 20 Februarie 2009, ora 16:51 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

capricornul meu este foarte vorbaret sociabil si prietenos nu am vazut sa fie tacut si ii placea sa povestim ore in sir nu se mai satura sa povestim cel putin eu asa l-am cunoscut pe al meu dupa lungi conversatii si mult timp petrecut impreuna dar nu regret a meritat suntem al treilea an tot impreuna inseamna ca s-a legat ceva intre noi



Postat pe: 1 Martie 2009, ora 18:10 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

capricornul meu chiar mi-a dovedit cat de mult tine la mine era innebunit ca sa ma intorc la el si pot sa spun ca a reusit iar sa ma cucereasca are un farmec irezistibil si stie sa se faca placut



Postat pe: 7 Martie 2009, ora 22:12 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eu sunt zodia berbec si sunt prietena cu capricornul meu al treilea an suntem compatibili chiar daca zodiile se impotrivesc ne intelegem perfect si tinem mult unul la altul asa ca nu va mai luati dupa zodii daca ai gasit omul iubit nu mai conteaza zodia ci buna intelegere comunicarea si increderea reciproca



Postat pe: 21 Martie 2009, ora 13:11 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eu nu m-as desparti de capricornul meu e asa de tandru afectuos si senzual incat ma innebuneste cand sunt cu el ma atrage mai tare decat un magnet e irezistibil iar in pat ce sa zic e un amant
desavarsit




Postat pe: 22 Martie 2009, ora 16:56 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

voi avea grija sa il pastrez cat mai mult langa mine si sa ii ofer totul in pat



Postat pe: 23 Martie 2009, ora 18:17 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

sa nu spuneti ca un barbat se tine numai cu sex oral si anal si poate nici cu astea cateodata nu il poti tine si tot se duce la alta cand se satura de oral si anal................!



Postat pe: 25 Martie 2009, ora 20:19 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

aceasi parere am si eu exista si capricorni fustangii inraitii dar daca stii sa ii pastrezi langa tine ii poti face sa nu mai fie fustangii si sa il tii numai langa tine cel putin in cazul meu asa a fost si al meu era mereu cu gandul la fosta nevasta dar am reusit cu greu sa io scot din cap si acum sunt bine mersi tot cu capricornul meu



Postat pe: 28 Martie 2009, ora 21:22 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

barbatul capricorn nu se poate seduce cu multa usurinta cel putin asa a fost in cazul meu la altii nu stiu...........




Postat pe: 31 Martie 2009, ora 18:53 Raporteaza abuz
Citeaza Raspunde

eun sunt al treilea an prietena cu capricornul meu si tot pe mine ma prefera cred ca s- legat ceva intre noi altfel nu mai era si acum cu mine
anaadyan
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:12
termina cu quotele astea, ca ma doare capu' pana ajung la final!

Postat pe 5 Aprilie 2009 11:28
fratilor sunt mai noua pe forum ,dar sa mor eu daca inteleg ce vrea femeia asta .cum poti sa spui ca o ora jumate de sex te epuizeaza?altele tanjesc dupa asa ceva si tu te vaiti ? citesc de 1 ora toate comment-urile si vad ca ti s-au dat o gramada de sfaturi si tu tot pe-a ta o tii .pana la urma ce nu iti convine?ca nu pot sa-mi dau seama:ba ca dureaza prea mult,ba ca nu mai face sex cu tine.si sa stii ca nu e nevoie sa stai intr-un bordel ca sa inveti sa faci sex.daca ai citi mai mult ai vedea ca ai de unde invata si il poti chiar surprinde pe barbatul de langa tine ,bineinteles daca vrei si daca esti deschisa la noi provocari.
aly_ingerash
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:31
De la: geo_sh, la data 2009-04-05 11:28:23termina cu quotele astea, ca ma doare capu' pana ajung la final!


Pfoaaa, da's doldora de intelepciune, Geo!
Nu vezi, cate avem noi de invatat despre capricornii cei perversi si "baieti buni"?
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 11:48
Doamne maica domnului, da' a fost o adevarata explozie aici in dimineata asta! Danutza asta e fenomenala rau!
http://www.kudika.ro/comentarii/articol/25948/sex-de-la-prima-intalnire.html
http://www.kudika.ro/comentarii/articol/25968/Un-barbat.html
Ia mai vedeti aci debitarile Danutzei...
darksukkubus69
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:07
Bai, ti se face si mila, cateodata... Cum vede cuvantul "sex" pe undeva, tzup si ea... Macar asa, scris, sa aiba si ea parte de el
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:11
Trimis de ilyescorina
28 Martie 2009, ora 10:29
parerea mea e ca femeile nu sunt chiar asa de nevoite sa faca sex numai ca sa se descarce la ele mai exista si alta cale de a se usura prin ciclu lunar dar barbatul nu are ciclu el trebuie sa se usureze si poate chiar la prostituate care fac sex pe bani frumosi nu oricum
Raporteaza limbaj inadecvat





Noroc cu ciclul asta, este si el bun la ceva ! Nu mai pot de atata ras =)))

Postat pe 5 Aprilie 2009 12:11
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:11:03Bai, ti se face si mila, cateodata... Cum vede cuvantul "sex" pe undeva, tzup si ea... Macar asa, scris, sa aiba si ea parte de el



O avea orgasm mental ?

Postat pe 5 Aprilie 2009 12:12


Deci ne usuram prin ciclu lunar??
Frate, maica-sa si-a batut joc de ea, saraca... Chiar nu a invatat nimic de-a lungul vietii??
La ce scoala o fi fost? Poparlaca din Frasin?
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:14
darksukkubus69
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:18
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:14:26

Deci ne usuram prin ciclu lunar??
Frate, maica-sa si-a batut joc de ea, saraca... Chiar nu a invatat nimic de-a lungul vietii??
La ce scoala o fi fost? Poparlaca din Frasin?



Ei i-au murit hormonii de atata greva la intrarea in pestera

Postat pe 5 Aprilie 2009 12:21
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:14:26

Deci ne usuram prin ciclu lunar??
Frate, maica-sa si-a batut joc de ea, saraca... Chiar nu a invatat nimic de-a lungul vietii??
La ce scoala o fi fost? Poparlaca din Frasin?


si eu de ce cred ca au mai fost persoane pe acolo???????????
sarutama
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:25
De la: sarutama, la data 2009-04-05 12:25:00
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:14:26

Deci ne usuram prin ciclu lunar??
Frate, maica-sa si-a batut joc de ea, saraca... Chiar nu a invatat nimic de-a lungul vietii??
La ce scoala o fi fost? Poparlaca din Frasin?


si eu de ce cred ca au mai fost persoane pe acolo???????????


Besame, e mai mult ca sigur ca ai dreptate... Scoala tre' ca e destul de frecventata...
Da' sa mor io ca ramai holbat cand ii auzi
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:44
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:44:18
De la: sarutama, la data 2009-04-05 12:25:00
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:14:26

Deci ne usuram prin ciclu lunar??
Frate, maica-sa si-a batut joc de ea, saraca... Chiar nu a invatat nimic de-a lungul vietii??
La ce scoala o fi fost? Poparlaca din Frasin?


si eu de ce cred ca au mai fost persoane pe acolo???????????


Besame, e mai mult ca sigur ca ai dreptate... Scoala tre' ca e destul de frecventata...
Da' sa mor io ca ramai holbat cand ii auzi


dor_a ce s-a spun fata ,,,e bine dar eu ma refer la numele scolii ....la persoanele care ar trebuii s-a urmeze cursurile in ea ...e o scoala dupa cuv vad cu renume mondial PROPLACA DIN FRASIN,,,, E SI PE GOOGLE
sarutama
Postat pe 5 Aprilie 2009 12:58
Besame, ai glume in program azi...
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:13
De la: Georgia99, la data 2009-04-05 12:12:12
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:11:03Bai, ti se face si mila, cateodata... Cum vede cuvantul "sex" pe undeva, tzup si ea... Macar asa, scris, sa aiba si ea parte de el



O avea orgasm mental ?


Da, Georgia, asa se usureaza
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:13
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 14:13:52
De la: Georgia99, la data 2009-04-05 12:12:12
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 12:11:03Bai, ti se face si mila, cateodata... Cum vede cuvantul "sex" pe undeva, tzup si ea... Macar asa, scris, sa aiba si ea parte de el



O avea orgasm mental ?


Da, Georgia, asa se usureaza


hai ma glumiti voi cu orgasmul vostru mental... singurul neuron pe care il are fta e bolnav de gelozie obsesivo compulsiva sau face misto pe spesele noastre... stai sa vezi cand o reancepe cu sexul oral....cu scarbosenia care acu tine juma de ora pe urma tine o ora juma'....

dandanaua_reloaded
Postat pe 5 Aprilie 2009 14:27
De la: Georgia99, la data 2009-04-05 12:11:44Trimis de ilyescorina
28 Martie 2009, ora 10:29
parerea mea e ca femeile nu sunt chiar asa de nevoite sa faca sex numai ca sa se descarce la ele mai exista si alta cale de a se usura prin ciclu lunar dar barbatul nu are ciclu el trebuie sa se usureze si poate chiar la prostituate care fac sex pe bani frumosi nu oricum
Raporteaza limbaj inadecvat





Noroc cu ciclul asta, este si el bun la ceva ! Nu mai pot de atata ras =)))



DOAMNE!!!!!!!!!!!!!!!!DOAMNE!!!!!!!Mare ti-e gradina.nici eu nu sunt perfecta dar decat ca danutza......mai bine ca mine.am trait s-o aud si pe asta.
roscatika23
Postat pe 5 Aprilie 2009 16:44
Vedeti, vedeti, e tare de tot fata asta! Ar trebui sa primeasca premiul Nobel pentru descoperirile ei stiintifice in materie de "usurat"
darksukkubus69
Postat pe 5 Aprilie 2009 18:08
dumneata esti anaadyan se vede ca esti nebuna de ma tot urmaresti auzi tu proasta cum poti sa ma tragi pe mine de par pe forum trebuie ca ti-ai pierdut toate mintile din lipsa de barbati,de cand nu ai mai fost f.....a?
ilyescorina
Postat pe 5 Aprilie 2009 18:46
De la: ilyescorina, la data 2009-04-05 18:46:31dumneata esti anaadyan se vede ca esti nebuna de ma tot urmaresti auzi tu proasta cum poti sa ma tragi pe mine de par pe forum trebuie ca ti-ai pierdut toate mintile din lipsa de barbati,de cand nu ai mai fost f.....a?


Danutzo, mama asta cu lipsa las-o, puiule! Ca in materie de lipsa nu te intrece nimeni... si daca - dupa cm zici tu - lipsa te face nebuna... De! trage tu concluzia logica de aici...
Dor_a
Postat pe 5 Aprilie 2009 19:36
De la: Dor_a, la data 2009-04-05 19:36:15
De la: ilyescorina, la data 2009-04-05 18:46:31dumneata esti anaadyan se vede ca esti nebuna de ma tot urmaresti auzi tu proasta cum poti sa ma tragi pe mine de par pe forum trebuie ca ti-ai pierdut toate mintile din lipsa de barbati,de cand nu ai mai fost f.....a?


Danutzo, mama asta cu lipsa las-o, puiule! Ca in materie de lipsa nu te intrece nimeni... si daca - dupa cm zici tu - lipsa te face nebuna... De! trage tu concluzia logica de aici...
na` seara
priest
Postat pe 5 Aprilie 2009 19:37
nu duc lipsa de nimic inclusiv de barbati am tot ce vreau si fac tot ce trebuie sa fac ca sa il tin langa mine..........
ilyescorina
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:24
De la: ilyescorina, la data 2009-04-05 20:24:07nu duc lipsa de nimic inclusiv de barbati am tot ce vreau si fac tot ce trebuie sa fac ca sa il tin langa mine..........

adica ii dai bani, corect
kitty_krieger
Postat pe 5 Aprilie 2009 21:04
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-04-05 21:04:08
De la: ilyescorina, la data 2009-04-05 20:24:07nu duc lipsa de nimic inclusiv de barbati am tot ce vreau si fac tot ce trebuie sa fac ca sa il tin langa mine..........

adica ii dai bani, corect



si mai baga si cate un oral
Diavolyta_
Postat pe 5 Aprilie 2009 22:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sex oral 236 De la: pupaundeajunge 11 Aprilie 2011 08:43
cea mai reusita partida de sex? 23 De la: yumalai 14 Mai 2009 19:03
Nu stiu ce sa ma fac 18 De la: felixcat 24 Septembrie 2009 09:24
Educatie sexuala 148 De la: kudika042291 11 Decembrie 2010 07:52
cosuri in zona inghinala...:(( 17 De la: glumeatza 14 Februarie 2013 08:02