Setari Cookie-uri

Fetelor,care au fost cele mai frumoase declaratii de dragoste primite?

Am deschis acest subiect pentru a ne hrani curiozitatea in ceea ce priveste cele mai dragute si mai romantice declaratii de dragoste primite.
O sa incep eu cu al meu....unul dintre multele pe care le primesc in fiecare zi... :" Imi pare enorm de rau ca am pierdut atat timp cautand fata care sa ma ia de mana si sa ma duca cu ea in al noualea cer, dar imi pare enorm de bine ca si inima mea poate sa iubeasca la fel de mult precum este iubita."....declaratie primita intr-o seara...cand mi-a facut o surpriza la un club cu karaoke...in fata tuturor...el ingenuncheat in fata mea imi tremurau picioarele ingrozitor si imi venea sa plang. Ce poate fi mai frumos? va astept si pe voi sa imi povestiti!
Fetelor, sa fiti iubite!
SamanthaSam
Postat pe 25 Martie 2009 14:28
De la: amelie_a1990, la data 2009-03-25 14:28:40Am deschis acest subiect pentru a ne hrani curiozitatea in ceea ce priveste cele mai dragute si mai romantice declaratii de dragoste primite.
O sa incep eu cu al meu....unul dintre multele pe care le primesc in fiecare zi... :" Imi pare enorm de rau ca am pierdut atat timp cautand fata care sa ma ia de mana si sa ma duca cu ea in al noualea cer, dar imi pare enorm de bine ca si inima mea poate sa iubeasca la fel de mult precum este iubita."....declaratie primita intr-o seara...cand mi-a facut o surpriza la un club cu karaoke...in fata tuturor...el ingenuncheat in fata mea imi tremurau picioarele ingrozitor si imi venea sa plang. Ce poate fi mai frumos? va astept si pe voi sa imi povestiti!
Fetelor, sa fiti iubite!



''Foaie verde de dai n'ai, ia nu da sa vezi cum ai ''!!!!!
__LL__
Postat pe 25 Martie 2009 14:44
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-25 14:44:47
De la: amelie_a1990, la data 2009-03-25 14:28:40Am deschis acest subiect pentru a ne hrani curiozitatea in ceea ce priveste cele mai dragute si mai romantice declaratii de dragoste primite.
O sa incep eu cu al meu....unul dintre multele pe care le primesc in fiecare zi... :" Imi pare enorm de rau ca am pierdut atat timp cautand fata care sa ma ia de mana si sa ma duca cu ea in al noualea cer, dar imi pare enorm de bine ca si inima mea poate sa iubeasca la fel de mult precum este iubita."....declaratie primita intr-o seara...cand mi-a facut o surpriza la un club cu karaoke...in fata tuturor...el ingenuncheat in fata mea imi tremurau picioarele ingrozitor si imi venea sa plang. Ce poate fi mai frumos? va astept si pe voi sa imi povestiti!
Fetelor, sa fiti iubite!



''Foaie verde de dai n'ai, ia nu da sa vezi cum ai ''!!!!!


ETE MA LA EA ASA O FI????
SweetHappyButterfly
Postat pe 25 Martie 2009 14:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ati alege? Ratiunea sau pasiunea? 27 De la: Roco 18 Aprilie 2009 06:39
Astazi era ziua noastra 19 De la: fantasie 11 Iunie 2012 11:17
ce sa mai cred ? 4 De la: Diavolyta_ 15 Noiembrie 2009 22:58
ma intreb de ce 71 De la: kudika199806 21 Septembrie 2010 16:46
VINE VINE CRACIUNUL (SARBATORI FERICITE ) 3 De la: kudika090185 10 Decembrie 2009 08:03