Setari Cookie-uri

eu leoaica el peste?

ce parere aveti?
piky-piky
Postat pe 26 Martie 2009 18:21
cum mama naibii ai ajuns la 31 de ani sa ai asemenea preocupari? ce-i in capul tau???
..sa ghicesc... NIMIC!!!!????
Anissia27
Postat pe 26 Martie 2009 18:31
De la: piky-piky, la data 2009-03-26 18:21:33ce parere aveti?


cea mai proasta combinatie
SweetHappyButterfly
Postat pe 26 Martie 2009 18:33
scuze! doar intrebam, .....cum mi-a iesit combinatia asta????????
nici eu nu stiu
piky-piky
Postat pe 26 Martie 2009 18:46
Buna si eu sunt curios de aceasta combinatie deoarece ca firi par diferite, ca de altfel destule astfel de zodii. M-ar interesa o parere din partea sex-ului feminin cu privire la aceasta combinatie leu-peste.

va multumesc
marian_1981
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:52
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24226/Horoscop-Compatibilitati-prietenii-stiu-de-ce-/1.html
Diavolyta_
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:53
SweetHappy nici aici nu scapa fetele de tine
ralu_zar
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:33
Despartiti-va!
Kathara
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:42
De la: Kathara, la data 2009-04-17 20:42:26Despartiti-va!


Kathara, doar cand am vazut ca ai un comment la "zodii' m-a busit rasu'.... Am intrat doar sa vad ce ai scris....
Dor_a
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:44
cum sa iesi tu un leu cu un peste??? daca`l mananci????
Diavolyta_
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:47
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-17 20:47:19cum sa iesi tu un leu cu un peste??? daca`l mananci????

Super tare
cckitty
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:48
De la: Dor_a, la data 2009-04-17 20:44:37
De la: Kathara, la data 2009-04-17 20:42:26Despartiti-va!


Kathara, doar cand am vazut ca ai un comment la "zodii' m-a busit rasu'.... Am intrat doar sa vad ce ai scris....


Eu le zic mereu sa se desparta. Daca atat le duce mintea, d'apoi si merita ...
Kathara
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:51
da cckitty a fost frumos.. am fost cu familia in oras si cu izbitu` bineinteles... am baut.. am mancat.. ne`am distrat..
si acum mai beau un pahar de bere.. vad ca`mi face din ochi si sticla cu visinata ..ehh doar o data in an e ziua mea
scuze ca raspund aici da` nu mai stiu unde`i celalalt topic... adik sunt oleak ametita mai bine zis si nu mai stiu care e
Diavolyta_
Postat pe 17 Aprilie 2009 20:53
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-17 20:53:50da cckitty a fost frumos.. am fost cu familia in oras si cu izbitu` bineinteles... am baut.. am mancat.. ne`am distrat..
si acum mai beau un pahar de bere.. vad ca`mi face din ochi si sticla cu visinata ..ehh doar o data in an e ziua mea
scuze ca raspund aici da` nu mai stiu unde`i celalalt topic... adik sunt oleak ametita mai bine zis si nu mai stiu care e

E bine ca ti-o priit, ca-i pacat sa nu petreci cu aia dragi de ziua ta
cckitty
Postat pe 17 Aprilie 2009 21:14
De la: Kathara, la data 2009-04-17 20:51:02
De la: Dor_a, la data 2009-04-17 20:44:37
De la: Kathara, la data 2009-04-17 20:42:26Despartiti-va!


Kathara, doar cand am vazut ca ai un comment la "zodii' m-a busit rasu'.... Am intrat doar sa vad ce ai scris....


Eu le zic mereu sa se desparta. Daca atat le duce mintea, d'apoi si merita ...


Da, chiar! De-acum o sa inventez si eu niscai chestii (cat mai elucubrante) sa le spun.... Oau! Asta poate fi fantana nesecata de amuzament!! Super idee!!
Dor_a
Postat pe 18 Aprilie 2009 00:34
foarte dificil .... eu sunt leoaica si sotul meu e peste ...... ne certam intotdeauna din nimica toata ...... dar la final ne impacam si ne sarutam .... am si doi copiii cu el ...... sunt foarte frumosi si foarte inteligenti ...... eu spun ca sunt momente in care trebuie sa lasi putin ...adica fiecare dintre noi.......
jooelisabeta
Postat pe 5 Mai 2009 19:13
draga mea , sa-ti dea bunul Dumnezeu multa fericire . In situatia mea eu sunt peste iar el e leu . Ma straduiesc de 27 de ani , dar dupa el nimic din ceeace fac eu nu e bine cu toate ca el nu are nici o idee vreo data iar pana facem ceva e foc si para( ori nu vorbeste , ori tranteste , ori nimeni nu face nimic )Fericirea mea sunt cei trei copii ai nostri si realizarile mele si multumesc bunului Dumnezeu ca exista un inger pazitor care din cand in cand isi aminteste de mine . Poate pentru femeia leoaica e mai bineee.....
kudika020842
Postat pe 6 Mai 2009 13:31
bna! ma numesc lidia, am 36 ani, am doi copii , sunt peste iar iubitul meu e leu! in relatia peste-leu depinde zic eu in ceea mai mare parte de femeia peste cum stiie sa intretina aceasta relatie si cat de mult isi doreste sa fie cu un barbat leu!'' nimic nu e complicat pe acest pamant , nimic nu este imposibil! barbatul leu e mai dur, impulsiv, nervos, el doreste sa fie mai libertin si sa fie inteles! mai toate femeile peste sunt posesive, vor sa tina barbatul numai langa ele , desi nu se poate asa ceva! leilor nu le plac femeile usoare , minciuna, prosteala, ei vor sa fie iubiti , apreciati chiar daca nu arata verbal ceea ce simt in pat e singurul loc unde se dezlantuie si fara sa vrea , impins de pasiunea dragostei , a placerii scapa cuvantul ''te iubesc''! sunt orgoliosi iar cand se produc certuri mici , ei asteapta ca femeia peste sa faca primul pas si sa-i uimeasca cu ceva! eu eram cam geloasa si mi-am primit lectia, nu a vb cu mine 2 sapt ,l-am facut gelos si l-a durut , nu era normal dar asa am invatat sa fiu mai inteleapta si sa-i fiu mai aproape! sunt oameni de casa, sunt strangatori , urasc aventurile, alearga mereu dupa bani, sunt tandri chiar dava fizionomic ei isi impun aceea duritate!eu imi iubesc enorm leul si multumesc lui d-zeu ca il am langa mine, imi da putere si ma consoleaza mereu cand am pb! sunt fff multi factori care pot influienta negativ sau pozitiv o relatie peste-leu, depinde de cei 2 parteneri! e bne sa lase amandoi unul de la celalant , asta e sfatul meu , si cu siguranta va fi totul ok! eu urez la toate cuplurile peste-leu MULTI ANI INAINTE si sa fie fericiti cu totii , caci ne meritam dragostea , fericirea , implinirea, realizarile! nu va luati dupa mine, dupa absolut nimeni , e mai bine sa faceti ceea ce credeti voi ca e ok sa va mearga voua relatia! multa lume zice fel si fel de vb din rautate sau din lipsa de experienta. femeile peste sunt moderne in gandire, sunt de casa , nu le plac aventurile, sunt gospodine , bune la pat si tin ca cu ''dinti'' de partener! pierd greu dar din ce au ajuta si pe cei nevoiasi!sunt inteligente, sunt puternice, vor stabilitate, vor sa fie privite cu atentie , sunt minunate! nu se imprietenesc cu oricine, sunt atente la tot ce misca in jurul lor, sunt fff invidiate pe instinctul ce-l detin si mai mereu sunt gen ''perspicace'' in ceea ce tine viata lor personala , relatia de cuplu! parerile sunt numai ale mele si cine doreste sa ma contrazica nu e pb , accept orice repros! va multumesc !lidia shiller
kudika023896
Postat pe 16 Septembrie 2009 16:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
..eu geamana cu ascendent in rac,el pesti cu ascendent in rac? 2 De la: amr2009 26 Iulie 2009 16:16
Credeti in vrajitorii,farmece,ghicitoate,shicit in carti si chestii de genul? 41 De la: eliane 29 Aprilie 2011 01:15
Eu Berbec El Capricorn? 22 De la: kudika029282 22 Iunie 2009 16:27
eu capriorn el taur??? 10 De la: _dulcik_ 10 Martie 2009 21:26
EU BERBEC EL TAUR CUM IL CUCERESC HELP PLISS 1 De la: erosita 7 Mai 2010 00:22