Setari Cookie-uri

neincredere

De la: pamela_1, la data 2009-03-31 15:06:36lasa sarutul...ca ma tot saruti de 3 zile...vreau sexxxxxxxxxxxxxxx...acum....acummmmmmmmmmmmmmm...
sa pun morcovul la treaba sa il imping incet sa desenez nste opturi in timpul acesta inca re intra si iese, si te sarut in acelsi tmp
dontworibehapi
Postat pe 31 Martie 2009 15:08
De la: bendissa, la data 2009-03-31 14:25:14
De la: andra89, la data 2009-03-31 13:22:03eu as mai avea o idee....cand stii ca trebuie sa iasa cu ea prefate bolnava(noi femeile suntem bune sa jucam teatru)cerai sa ramana cu tine,sa aibe grija de tine si o sa il tii mai mult timp pe acasa.apoi poti sa ii propui sa isi i-a concediu sa plecati amandoi intr-o scurta vacanta,poate vei reusi sa ii distantezi:)mult noroc


Am fost in weekend la iarba verde , la pescuit , lui ii place foarte mult, am facut planuri sa mergem si in weekendurile urmatoare, numai ca in oras la un suc nu prea vrea , ca e obosit, chiar l-am intrebat...iti e rusine sa mergi cu mine sau de ce? el a zis ca nu. Constat ca viata intr-un cuplu este grea in anumite momente si cand vin cele negative parca iti pare ca nu mai trec niciodata....Dar tipa aia chiar asa sa fie sa nu se simta si ea ...stie ca are o iubita....eu daca as fi in locul ei nu as accepta asa ceva , in cazul ca e ceva...stiu ca sunt prea sensibila si ar trebui sa ma schimb sa fiu mai dura, dar poate ca schimbarea asta poate transforma umanul in ceva urat



Mai mama, ce dracu crezi tu ca o sa te jeleasca aia , o sa i se faca mila de tine, o doare fix in pix de tine si de suferintza ta, cred ca ai trait pe norishorul de puf pana akum, trezeste-te ca nu toti oamenii sunt bine intentionatzi, astai doi te traduc de n-ai tu idee...lasa umanul .... ca daca esti luat de prost/proasta se duce dracul tot umanul ...pune stop la mascarada asta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pai akum sunt in tatonari ..se cunosc si ei...deci da-ti jos ochelarii de cal ...io ti-am zis ..viatza lunga cu asta nu ai !Daca nu o fi asa sa nu-mi zici mie CuCu
__LL__
Postat pe 31 Martie 2009 15:21
optulete mmmm daaa adinc...simt....mai mult vreau....
pamela_1
Postat pe 31 Martie 2009 15:22
De la: pamela_1, la data 2009-03-31 15:22:57optulete mmmm daaa adinc...simt....mai mult vreau....
incet incet repede repdere si mai reprede si mai adacnc
dontworibehapi
Postat pe 31 Martie 2009 15:27
ufff gata iubire....am avut orgazm....tare bun esti
pamela_1
Postat pe 31 Martie 2009 15:30
De la: pamela_1, la data 2009-03-31 15:30:58ufff gata iubire....am avut orgazm....tare bun esti
dontworibehapi
Postat pe 31 Martie 2009 15:33
De la: pamela_1, la data 2009-03-31 15:30:58ufff gata iubire....am avut orgazm....tare bun esti

pamelutza tocmai colea va gasirati sa va sexuiti??? of of si fara mine v-am zis sa ne bagam la un treiar ceva....
bruneagra25
Postat pe 31 Martie 2009 15:35
cand unde hmmm nu imi aduc aminte
dontworibehapi
Postat pe 31 Martie 2009 15:44
De la: bendissa, la data 2009-03-30 19:34:08Am o relatie de 6ani si ceva, locuim impreuna de 8 luni intr-un ap. cu chirie ,singuri si de ceva timp prietenul meu a mai plecat si intr-un alt oras pt o saptamana cu serviciul o data pe luna sau uneori chiar la 2 luni. Acolo a cunoscut o colega de servici cu care se intelege bine. ..toate bune si frumoase..cinse stie ce a facut pe acolo ca nu l.am urmarit...am avut incredere in el.am vb la tel .Problema este ca de luna asta tipa a venit in orasul nostru tot la acest proiect pt 6 luni. Ideea e ca el se intalneste cu ea la o bere, merge la ea acasa( sta cu chirie) singura,intr-o seara chiar au privit un film impreuna...si nu vrea sa-l sun pt ca zice ca-l fac de ras..Am respectat cu greu .Intr-o seara chiar a venit pe la 00.45 noaptea,in conditiile in care plecase de la servici la ora 8.00si a trecut direct la o bere si cu inca altii colegi. Eu nu inteleg de ce nu vrea sa-mi faca si mie cunostinta cu ea, sa iesim toti in oras,am tot vb cu el si zice ca nu este nimik intre ei, e doar o amica cu care se intelege bine. Relatia noastra sexuala merge bine, se poarta frumos cu mine, adica normal, doar ca ma deranjeaza iesirile astea ale lui, saptamana trecuta 2 seri a fost cu ea in oras si pe la ea pe acasa.weekend-ul il petrece cu mine la pescuit , iarba verde, ne facem planuri sa ne scoatem actele luna asta. Ce sa mai cred? Am nevoie de parerile voastre, sa-mi fac griji?
Incerc sa fiu calma , sa ma port frumos cu el cand vine, dar nu-mi dispare teama asta.





Eu am o idee...fa-ti si tu un amic foarte bun cu care sa stai mult timp...eventual poti sa alegi pe unul dintre prietenii lui... ...Imbraca-te cat mai frumos cand iesi cu respectivul,aranjeaza-te...si ii spui si lui ca sunteti doar amici...si daca vrea sa vina vreodata cu voi ii spui ca tre sa discuti intre 4 ochi cu respectul si sa nu te sune ca te face de rusine...si apoi poate o sa simta acelasi lucru ca tine...si o sa fie bine...In viata trebuie sa stii sa lupti pentru ceea ce iubesti ca altfel ti-l "sufla" altele cat ai clipi...Gandeste-te bine...
camelusha83
Postat pe 31 Martie 2009 15:46
da bruniii...vreau in 3...te poftesc sa il terminam pe dezbracatu...
pamela_1
Postat pe 31 Martie 2009 15:52
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-31 15:21:27
De la: bendissa, la data 2009-03-31 14:25:14
De la: andra89, la data 2009-03-31 13:22:03eu as mai avea o idee....cand stii ca trebuie sa iasa cu ea prefate bolnava(noi femeile suntem bune sa jucam teatru)cerai sa ramana cu tine,sa aibe grija de tine si o sa il tii mai mult timp pe acasa.apoi poti sa ii propui sa isi i-a concediu sa plecati amandoi intr-o scurta vacanta,poate vei reusi sa ii distantezi:)mult noroc


Am fost in weekend la iarba verde , la pescuit , lui ii place foarte mult, am facut planuri sa mergem si in weekendurile urmatoare, numai ca in oras la un suc nu prea vrea , ca e obosit, chiar l-am intrebat...iti e rusine sa mergi cu mine sau de ce? el a zis ca nu. Constat ca viata intr-un cuplu este grea in anumite momente si cand vin cele negative parca iti pare ca nu mai trec niciodata....Dar tipa aia chiar asa sa fie sa nu se simta si ea ...stie ca are o iubita....eu daca as fi in locul ei nu as accepta asa ceva , in cazul ca e ceva...stiu ca sunt prea sensibila si ar trebui sa ma schimb sa fiu mai dura, dar poate ca schimbarea asta poate transforma umanul in ceva urat



Mai mama, ce dracu crezi tu ca o sa te jeleasca aia , o sa i se faca mila de tine, o doare fix in pix de tine si de suferintza ta, cred ca ai trait pe norishorul de puf pana akum, trezeste-te ca nu toti oamenii sunt bine intentionatzi, astai doi te traduc de n-ai tu idee...lasa umanul .... ca daca esti luat de prost/proasta se duce dracul tot umanul ...pune stop la mascarada asta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pai akum sunt in tatonari ..se cunosc si ei...deci da-ti jos ochelarii de cal ...io ti-am zis ..viatza lunga cu asta nu ai !Daca nu o fi asa sa nu-mi zici mie CuCu


si eu eram naiva ca tine pana cand am descoperit ca lumea nu este pictata cu roz si ca nu toate persoanele sunt la fel,sunt unele egoiste care se gandesc doar la ele,la fel este si colega iubitului tau.daca nu vrei sa il pierzi devin-o mai smechera,chiar daca iti va fi greu la inceput.un week-end nu este de ajuns ca sa ii distantezi,chiar daca te iubeste de se duce la alta inseamna ca ii lipseste ceva,incearca sa afli ce si ofera-i si va uita de amanta
andra89
Postat pe 31 Martie 2009 17:03
De la: andra89, la data 2009-03-31 17:03:46
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-31 15:21:27
De la: bendissa, la data 2009-03-31 14:25:14
De la: andra89, la data 2009-03-31 13:22:03eu as mai avea o idee....cand stii ca trebuie sa iasa cu ea prefate bolnava(noi femeile suntem bune sa jucam teatru)cerai sa ramana cu tine,sa aibe grija de tine si o sa il tii mai mult timp pe acasa.apoi poti sa ii propui sa isi i-a concediu sa plecati amandoi intr-o scurta vacanta,poate vei reusi sa ii distantezi:)mult noroc


Am fost in weekend la iarba verde , la pescuit , lui ii place foarte mult, am facut planuri sa mergem si in weekendurile urmatoare, numai ca in oras la un suc nu prea vrea , ca e obosit, chiar l-am intrebat...iti e rusine sa mergi cu mine sau de ce? el a zis ca nu. Constat ca viata intr-un cuplu este grea in anumite momente si cand vin cele negative parca iti pare ca nu mai trec niciodata....Dar tipa aia chiar asa sa fie sa nu se simta si ea ...stie ca are o iubita....eu daca as fi in locul ei nu as accepta asa ceva , in cazul ca e ceva...stiu ca sunt prea sensibila si ar trebui sa ma schimb sa fiu mai dura, dar poate ca schimbarea asta poate transforma umanul in ceva urat



Mai mama, ce dracu crezi tu ca o sa te jeleasca aia , o sa i se faca mila de tine, o doare fix in pix de tine si de suferintza ta, cred ca ai trait pe norishorul de puf pana akum, trezeste-te ca nu toti oamenii sunt bine intentionatzi, astai doi te traduc de n-ai tu idee...lasa umanul .... ca daca esti luat de prost/proasta se duce dracul tot umanul ...pune stop la mascarada asta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pai akum sunt in tatonari ..se cunosc si ei...deci da-ti jos ochelarii de cal ...io ti-am zis ..viatza lunga cu asta nu ai !Daca nu o fi asa sa nu-mi zici mie CuCu


si eu eram naiva ca tine pana cand am descoperit ca lumea nu este pictata cu roz si ca nu toate persoanele sunt la fel,sunt unele egoiste care se gandesc doar la ele,la fel este si colega iubitului tau.daca nu vrei sa il pierzi devin-o mai smechera,chiar daca iti va fi greu la inceput.un week-end nu este de ajuns ca sa ii distantezi,chiar daca te iubeste de se duce la alta inseamna ca ii lipseste ceva,incearca sa afli ce si ofera-i si va uita de amanta


Ce sa-i ofere aia oare ?? Ii ofera varietate ...altceva ...cui nu-i place sa fie admirat adulat si apreciat ..asa si martzafoiul tau ..a prins gustul ...si asta nu e neaparat un lucru rau ..inseamna ca are succes la femei si ca poate ar fi frumos si elegant sa nu le stai in calea fericirii ....dar nici sa dormitezi tu ca bleaga culcata pe laurii ca te ia nea caisa al tau la peste cu el ....zi mersi ca nu o ia si pe ea=))) sa o facezti lata in trois ... si ca te iubeste cu foc cand ajunge acasa ...i-ai pus cumva lacat pe ''motzonel''???daca ai sti tu cat de perversi sunt oamenii ...fata draga ..trezeste-te zau asa ....lasa jmecheria ....ce rost are sa te apuci acum sa fii ceea ce nu esti ...ca doar nu o fi asta Marlon Brando ...pune cartile pe masa ..macar daca te traduce sa-ti spuna dracu ...ce o fi asa de greu ????
Mai exista si varianta sa accepti ideea de a-l impartzi cu ''demoisella''...tu stii cel mai bine ...dar asta e cheia ...SA STII ....
__LL__
Postat pe 1 Aprilie 2009 04:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cand el nu vrea sa faca sex 125 De la: kudika029282 12 Septembrie 2010 22:07
O fantezie 162 De la: Micael 16 Noiembrie 2010 11:59
Insarcinata de la o penetrare? 8 De la: kudika_1007767 12 Aprilie 2016 23:16
helppp me help my brain decide 45 De la: mandache 5 Decembrie 2010 16:23
pffff 7 De la: yumalai 22 Iunie 2010 13:22