Setari Cookie-uri

Sunt un pic cam derutata

Am priten de cateva luni si ne intelegem fb doar ca de cteva zile mi-au ajuns vorbe ca el are pe alta(desi el infirma si prieteni nostri comuni imi zic acelasi lucru) dar ma costa sa il cred chiar daca stiu ca nu e genul ce umbla cu ocolisuri sau sa faca chestii din astea(si zic asta pt ca inainte sa ma "combin" cu el,el a fost cu o fata 3 ani si ceva ,iar tipa respectiva avea 14 ani si ceva cand sau cunoscut si a tinut mult la ea si in 3 ani nici macar o data nu i-a pus coarne).Acum dati-va si voi cu parerea ce ar trebui sa fac 1)sa ii zic pa; 2)sa vorbimclar si sa lamurim daca e adevarat sau nu!!!!
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 11:31
hmmm sa vad dak am inteles sau nu....actualul tau iubit a umblat cu una de 14 ani 3 ani de zile adik de cand avea fata aia 11 ani?? si nu ia pus coarne?? sti macar ce inseamna a pune coarne?? cati ani ai si cati ani are el???
bruneagra25
Postat pe 31 Martie 2009 12:06
Nu respectiva avea 14 ani si ceva cand s-au cunoscut si au fost impreuna vreo 3 an si ceva(asta insemnanad ca pana o faqt fata 18 ani cam asa).Eu mai am un pic si fac 18 ani si el are 25 de ani!!!
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 12:53
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 12:06:44hmmm sa vad dak am inteles sau nu....actualul tau iubit a umblat cu una de 14 ani 3 ani de zile adik de cand avea fata aia 11 ani?? si nu ia pus coarne?? sti macar ce inseamna a pune coarne?? cati ani ai si cati ani are el???

pai a zis k tipa avea 14 ani knd s-au cunoscut....deci nu umbla cu ea de la 11 ani..ci de la 14...pana p la vreo 17 dupa matematica mea...
si nush ce sfaturi vrei...vad k stii variantele pe care le poti lua in considerare, de aici e strict alegerea ta ce vei face...dar dk crezi ce zici, atunci nu vad dc nu ai increere in el, dak esti convinsa k nu face asa ceva dc t gandesti sa ii zici "pa" doar pt niste vorbe aruncate de altii?...
sweety13
Postat pe 31 Martie 2009 12:55
cata incredere poti sa ai in sursele care ti-au spus k ar umbla cu alta?...pt k zici k el neaga, si la fel si prietenii vostri..atunci cine a mai ramas?..sunt persoane de incredere, merita sa te iei dupa ce spun ei? nu am prea multa incredere in baieti, dar dk si prietenii tai iti spun k nu e adevarat...eu zic sa t gandesti bine
sweety13
Postat pe 31 Martie 2009 12:59
cata incredere poti sa ai in sursele care ti-au spus k ar umbla cu alta?...pt k zici k el neaga, si la fel si prietenii vostri..atunci cine a mai ramas?..sunt persoane de incredere, merita sa te iei dupa ce spun ei? nu am prea multa incredere in baieti, dar dk si prietenii tai iti spun k nu e adevarat...eu zic sa t gandesti bine

no, he can't read my poker face.....



Cine mi-a zis e un amic de al meu,numai ca ei doi(amicul si prietenul) nu se prea inghit.......insa mno tot ma pune pe ganduri(chit ca sunt constienta ca amicul meu poate sa fi zis asta numai sa ma supere)!!!!!
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 13:03
poate k ar vrea sa fie mai mult decat un amic?!... nush...sau pur si simplu e gelos...nu stiu dk merita sa te iei dupa el...dak simti ceva pt prietenul tau si vrei sa ramai cu el atunci nu te lua dupa amicul tau. discuta cu iubitul tau si rezolvati impreuna problema
sweety13
Postat pe 31 Martie 2009 13:10
De la: sweety13, la data 2009-03-31 13:10:18poate k ar vrea sa fie mai mult decat un amic?!... nush...sau pur si simplu e gelos...nu stiu dk merita sa te iei dupa el...dak simti ceva pt prietenul tau si vrei sa ramai cu el atunci nu te lua dupa amicul tau. discuta cu iubitul tau si rezolvati impreuna problema


Bine de multe ori da senzatia ca ar vrea sa fie ceva mai mult decat un amic insa stie fb ca nu se poate,am vorbit despre asta cu el chiar cand eu am inceput sa umblu cu actualul meu!!!Suntem amici si ma costa sa cred ca ar fi in stare sa ma desparta de prietenul meu doar ca nu ii cade lui bine sau ca ar vrea ceva mai mult!!!!!
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 13:19
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 12:06:44hmmm sa vad dak am inteles sau nu....actualul tau iubit a umblat cu una de 14 ani 3 ani de zile adik de cand avea fata aia 11 ani?? si nu ia pus coarne?? sti macar ce inseamna a pune coarne?? cati ani ai si cati ani are el???


nuuu nuuu. ea avea 14 ani cand a descoperit ca poate e inselata. iar el era combinat cu o tipa de pe care o insela de trei ani.
iti dai seama ca daca se combina si fac copii, ce iese?

Postat pe 31 Martie 2009 13:22
De la: geo_sh, la data 2009-03-31 13:22:28
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 12:06:44hmmm sa vad dak am inteles sau nu....actualul tau iubit a umblat cu una de 14 ani 3 ani de zile adik de cand avea fata aia 11 ani?? si nu ia pus coarne?? sti macar ce inseamna a pune coarne?? cati ani ai si cati ani are el???


nuuu nuuu. ea avea 14 ani cand a descoperit ca poate e inselata. iar el era combinat cu o tipa de pe care o insela de trei ani.
iti dai seama ca daca se combina si fac copii, ce iese?



Nu draga eu cred ca am fost destul de clara dar vad ca numai o pers. a inteles pana acum ce am vrut sa scriu!!!
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 13:27
hmmm se pare k nu mi-au postat mesaju....in fine ideea era cam asa.....scz nu am fost eu atenta am crez k iar apare vreo puslama la care nici nu ia dat paru la pu.tza si plange din love...acum k m-ai lamurit sfatul meu este urmatorul nu pleca urechea la lume....lumea nu iti vrea tot timpul binele,mai ales dak e un amic binevoitor...ai grija k amici astia uneori au alte scopuri alte combinatii...si intrebare tu il simti pe el schimbat in vreun fel?? sti eu merg pe principiu ala...pana nu vad nu cred si cred k e cel mai bine decat sa-mi fac ganduri aiurea....mai bine discuti cu el decat sa renunti la ceva si apoi sa afli k nici nu e adevarat!!!! cel putin asta e parerea mea....
bruneagra25
Postat pe 31 Martie 2009 13:28
De la: kudika005110, la data 2009-03-31 13:27:21
De la: geo_sh, la data 2009-03-31 13:22:28
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 12:06:44hmmm sa vad dak am inteles sau nu....actualul tau iubit a umblat cu una de 14 ani 3 ani de zile adik de cand avea fata aia 11 ani?? si nu ia pus coarne?? sti macar ce inseamna a pune coarne?? cati ani ai si cati ani are el???


nuuu nuuu. ea avea 14 ani cand a descoperit ca poate e inselata. iar el era combinat cu o tipa de pe care o insela de trei ani.
iti dai seama ca daca se combina si fac copii, ce iese?



Nu draga eu cred ca am fost destul de clara dar vad ca numai o pers. a inteles pana acum ce am vrut sa scriu!!!

astazi suferim de o blonzime profunda
coffeeta
Postat pe 31 Martie 2009 13:28
si ca sa fiu on topic...gura lumii vorbeste mult si prost si fara rost...
si atata timp cat nu l-ai prins...cine stie....
coffeeta
Postat pe 31 Martie 2009 13:31
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 13:28:10hmmm se pare k nu mi-au postat mesaju....in fine ideea era cam asa.....scz nu am fost eu atenta am crez k iar apare vreo puslama la care nici nu ia dat paru la pu.tza si plange din love...acum k m-ai lamurit sfatul meu este urmatorul nu pleca urechea la lume....lumea nu iti vrea tot timpul binele,mai ales dak e un amic binevoitor...ai grija k amici astia uneori au alte scopuri alte combinatii...si intrebare tu il simti pe el schimbat in vreun fel?? sti eu merg pe principiu ala...pana nu vad nu cred si cred k e cel mai bine decat sa-mi fac ganduri aiurea....mai bine discuti cu el decat sa renunti la ceva si apoi sa afli k nici nu e adevarat!!!! cel putin asta e parerea mea....



Mda nu intotdeauna iti vrea binele dar oricine ar fi ar intra un pic la banuieli.......de schimbat nu sa schimbat deloc,bine poate doar putin dar in bine pt mine!!!......insa totusi.......
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 13:34
apropo da de unde stii ca nu a inselat-o pe fosta?!
coffeeta
Postat pe 31 Martie 2009 13:36
De la: kudika005110, la data 2009-03-31 13:34:08
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 13:28:10hmmm se pare k nu mi-au postat mesaju....in fine ideea era cam asa.....scz nu am fost eu atenta am crez k iar apare vreo puslama la care nici nu ia dat paru la pu.tza si plange din love...acum k m-ai lamurit sfatul meu este urmatorul nu pleca urechea la lume....lumea nu iti vrea tot timpul binele,mai ales dak e un amic binevoitor...ai grija k amici astia uneori au alte scopuri alte combinatii...si intrebare tu il simti pe el schimbat in vreun fel?? sti eu merg pe principiu ala...pana nu vad nu cred si cred k e cel mai bine decat sa-mi fac ganduri aiurea....mai bine discuti cu el decat sa renunti la ceva si apoi sa afli k nici nu e adevarat!!!! cel putin asta e parerea mea....



Mda nu intotdeauna iti vrea binele dar oricine ar fi ar intra un pic la banuieli.......de schimbat nu sa schimbat deloc,bine poate doar putin dar in bine pt mine!!!......insa totusi.......

atunci nu iti mai fa ganduri aiurea!!!! esti la varsta la care trebuie sa te distrezi si sa-ti vezi de viata ta!!! la 17 18 ani totul ar trebuii sa fie frum,incercati sa nu mai dati atata importanta oricarui fleac,scumpo viata e si asa grea uneori macar tu pt tine fa-o simpla si usoara,lasa gandurile pt cand e cazul nu acum!!!nu mai da atata imp unui baiat viata ta nu a inceput cu el si sigur nu se va termina la el dak se comporta urat il lasi dar dak sunt numai niste zvonuri...profita de rel cu el distreazate si simtete bine....
bruneagra25
Postat pe 31 Martie 2009 13:37
De la: coffeeta, la data 2009-03-31 13:36:28apropo da de unde stii ca nu a inselat-o pe fosta?! [/quot


Stiu(chiar de la fosta,de la prieteni lui si ai mei si de la el.......si nu e genul de pers care sa umble cu ocolisuri,minciuni sau sa se dea cine nu e de fapt)
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 13:39
De la: kudika005110, la data 2009-03-31 13:39:43
De la: coffeeta, la data 2009-03-31 13:36:28apropo da de unde stii ca nu a inselat-o pe fosta?! [/quot


Stiu(chiar de la fosta,de la prieteni lui si ai mei si de la el.......si nu e genul de pers care sa umble cu ocolisuri,minciuni sau sa se dea cine nu e de fapt)


pai si atunci..de ce iti faci griji?!...aaa ca sa ai ocupatie...termina cu prostiile si sa ai o viata frumoasa
coffeeta
Postat pe 31 Martie 2009 13:41
Diavolyta_
Postat pe 31 Martie 2009 13:42
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 13:37:58
De la: kudika005110, la data 2009-03-31 13:34:08
De la: bruneagra25, la data 2009-03-31 13:28:10hmmm se pare k nu mi-au postat mesaju....in fine ideea era cam asa.....scz nu am fost eu atenta am crez k iar apare vreo puslama la care nici nu ia dat paru la pu.tza si plange din love...acum k m-ai lamurit sfatul meu este urmatorul nu pleca urechea la lume....lumea nu iti vrea tot timpul binele,mai ales dak e un amic binevoitor...ai grija k amici astia uneori au alte scopuri alte combinatii...si intrebare tu il simti pe el schimbat in vreun fel?? sti eu merg pe principiu ala...pana nu vad nu cred si cred k e cel mai bine decat sa-mi fac ganduri aiurea....mai bine discuti cu el decat sa renunti la ceva si apoi sa afli k nici nu e adevarat!!!! cel putin asta e parerea mea....



Mda nu intotdeauna iti vrea binele dar oricine ar fi ar intra un pic la banuieli.......de schimbat nu sa schimbat deloc,bine poate doar putin dar in bine pt mine!!!......insa totusi.......

atunci nu iti mai fa ganduri aiurea!!!! esti la varsta la care trebuie sa te distrezi si sa-ti vezi de viata ta!!! la 17 18 ani totul ar trebuii sa fie frum,incercati sa nu mai dati atata importanta oricarui fleac,scumpo viata e si asa grea uneori macar tu pt tine fa-o simpla si usoara,lasa gandurile pt cand e cazul nu acum!!!nu mai da atata imp unui baiat viata ta nu a inceput cu el si sigur nu se va termina la el dak se comporta urat il lasi dar dak sunt numai niste zvonuri...profita de rel cu el distreazate si simtete bine....




Ai dreptate viata nu incepe si nu se termina la el
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 13:42
da` numa` eu nu inteleg nimic??
Diavolyta_
Postat pe 31 Martie 2009 13:43
De la: coffeeta, la data 2009-03-31 13:41:44
De la: kudika005110, la data 2009-03-31 13:39:43
De la: coffeeta, la data 2009-03-31 13:36:28apropo da de unde stii ca nu a inselat-o pe fosta?! [/quot


Stiu(chiar de la fosta,de la prieteni lui si ai mei si de la el.......si nu e genul de pers care sa umble cu ocolisuri,minciuni sau sa se dea cine nu e de fapt)


pai si atunci..de ce iti faci griji?!...aaa ca sa ai ocupatie...termina cu prostiile si sa ai o viata frumoasa



Nu e ca sa imi fac ocupatie......ca ocupatie am,trebuie sa invatz ca sunt in ultimul an de institut si trebuie sa dau bac-ul!!!
andra_bya
Postat pe 31 Martie 2009 13:44
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-31 13:43:22da` numa` eu nu inteleg nimic??



de ce nu intelegi!!?
ea vrea cu tot dinadinsu' sa fie inselata, sa aiba motiv de despartire.

Postat pe 31 Martie 2009 13:47
De la: geo_sh, la data 2009-03-31 13:47:42
De la: DiavolytaTa, la data 2009-03-31 13:43:22da` numa` eu nu inteleg nimic??



de ce nu intelegi!!?
ea vrea cu tot dinadinsu' sa fie inselata, sa aiba motiv de despartire.



a daaaaaaa
oooo interesanta chestie
Diavolyta_
Postat pe 31 Martie 2009 13:50
esti tinara draga mea...viata merge inainte...mai bine invata tu sa ajungi cineva ca iubirea vine ea usor....cind nu te astepti...asta vrea doar sex e clar
pamela_1
Postat pe 31 Martie 2009 14:14
pai u crezi ca merita sa arunci la gunoi relatia voastra doar pt niste svonuri?in cazul asta nu cred ca tii cu adevarat la el.investigheaza,bineinteles fara sa isi dea seama.
andra89
Postat pe 31 Martie 2009 14:23
asta nu e relatie nu vezi...ca tipu a fost cu alta...acum e cu ea...e o abrambureala
pamela_1
Postat pe 31 Martie 2009 15:25
cred ca trebuie sa vorbiti clar sa vedeti amandoi cum sta treaba...
Baiat_Rezervat
Postat pe 31 Martie 2009 22:20
si eu sunt un pic derutata.m-am pierdut pe drum.pana la urma cum e ca eu chiar sufar de blonzime la ora asta.
roscatika23
Postat pe 1 Aprilie 2009 01:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
am fost o aventura? 20 De la: lovely27 19 Iunie 2013 11:09
buna tuturor 16 De la: simonik911 31 August 2009 20:30
o partida de amor perfecta?inchipuiti va! 32 De la: dara_andrada 4 Septembrie 2009 18:06
Cat sunt de sigure testele de sarcina in ciuda faptului ca scrie ca sunt sigure 99%???As dori tareee muult niste raspunsuuuri va roogg!!!! 26 De la: Narcisa_tesfio 1 Octombrie 2010 01:33
vrei o vila noua si cocheta langa Bucuresti doar pentru tine si ea? 4 De la: _oktober_ 31 Ianuarie 2011 15:29