Setari Cookie-uri

....o iubire sf cu un viol

....aveam 16 ani lam cun pe el nu mia placut insa ....na nici nu imi era gandul la o mare iubire p atunci fata silitoare la liceu,,,,eram diferita nu cu gandul la baieti...a insistat na in mintea mea de copil ca na aveam si eu un" iubit" el fiid plecat si eu la liceu ...in alt oras el mai mare cu 7 ani....destuiiii aniiii ...ei bine....au trecut 2 ani ,3 ani, am terminat liceul ......si..am intrat in sevici ..incetul cu incetul incercam sa ma desp de el.....nu reuseam...mi-era mila de el si ma intorceam.....pana intro zi am pus punct definitv....eram virgina nu ma culcasem cu el...NU-L IUBEAM;....insa era asa ca un cel mai bun prieten cred in viziunea mea...insa ma sarutam p gura...si na ii ziceam iubit....nu iam zis niciodata ca il iubesc...si intro seara a batut la usa mea na iam de3schis eram desp de o luna ...si iam zis ce sa intamplat pai are nevoie sa vb cu mn ca .....sal ajut si baliverne pana na lam lasat sa intre nici o sec nu mia trecut prin minte ca baiatul pa care il stiai d 4 ani ....poate sati faca ceva rau ..totusi a inteles situatia neam desp asta e ......insa .....na fost asa,,,,..totul sa sfarsit cu un viol....si nu va pot da amanunte ca...nu pot nam cum....ma doare ...si nam cuvinte...si 3 PALME: justificate asa 1....ca eram beat zice el a doua ca NA SA SIMT SI EU CEVA /...DACA TOT AM ZIS CA NAM SIMTIT NIMIC PT EL...SI 3 ...pai ca SA STIE EL CA NU VOI FI NICIODATA FERICITA ...ca stia ca asta ma doare cel mai mult....nam zis nimic ...d frica sa nu faca tatal meu vreo prostie......ma intrebat si nam recunoscut ....au trecut 2 ani...aveam 20 de ani....am incercat o relatie insa nam putut sa iubesc.....am renuntat acum am p cineva in viata mea.....si chiar il iubesc,..stie toata povestea...mie frica sa nu fac ceva gresit uneori are senzatia ca ,.,.,,,imi este frica sa iubesc asa sa fie......inca nu am facut dragoste cu el...e plcat insa va dati seama ca va veni si momentul asta.......avem planuri mari.....nu stiu daca am depasit .....ce a fost....ce spuneti....SE POATE AVEA INCREDERE EXISTA BUNATATE RESPECT IUBIRE.....INTELEGERE....
kudika005063
Postat pe 31 Martie 2009 14:14
De la: kudika005063, la data 2009-03-31 14:14:09....aveam 16 ani lam cun pe el nu mia placut insa ....na nici nu imi era gandul la o mare iubire p atunci fata silitoare la liceu,,,,eram diferita nu cu gandul la baieti...a insistat na in mintea mea de copil ca na aveam si eu un" iubit" el fiid plecat si eu la liceu ...in alt oras el mai mare cu 7 ani....destuiiii aniiii ...ei bine....au trecut 2 ani ,3 ani, am terminat liceul ......si..am intrat in sevici ..incetul cu incetul incercam sa ma desp de el.....nu reuseam...mi-era mila de el si ma intorceam.....pana intro zi am pus punct definitv....eram virgina nu ma culcasem cu el...NU-L IUBEAM;....insa era asa ca un cel mai bun prieten cred in viziunea mea...insa ma sarutam p gura...si na ii ziceam iubit....nu iam zis niciodata ca il iubesc...si intro seara a batut la usa mea na iam de3schis eram desp de o luna ...si iam zis ce sa intamplat pai are nevoie sa vb cu mn ca .....sal ajut si baliverne pana na lam lasat sa intre nici o sec nu mia trecut prin minte ca baiatul pa care il stiai d 4 ani ....poate sati faca ceva rau ..totusi a inteles situatia neam desp asta e ......insa .....na fost asa,,,,..totul sa sfarsit cu un viol....si nu va pot da amanunte ca...nu pot nam cum....ma doare ...si nam cuvinte...si 3 PALME: justificate asa 1....ca eram beat zice el a doua ca NA SA SIMT SI EU CEVA /...DACA TOT AM ZIS CA NAM SIMTIT NIMIC PT EL...SI 3 ...pai ca SA STIE EL CA NU VOI FI NICIODATA FERICITA ...ca stia ca asta ma doare cel mai mult....nam zis nimic ...d frica sa nu faca tatal meu vreo prostie......ma intrebat si nam recunoscut ....au trecut 2 ani...aveam 20 de ani....am incercat o relatie insa nam putut sa iubesc.....am renuntat acum am p cineva in viata mea.....si chiar il iubesc,..stie toata povestea...mie frica sa nu fac ceva gresit uneori are senzatia ca ,.,.,,,imi este frica sa iubesc asa sa fie......inca nu am facut dragoste cu el...e plcat insa va dati seama ca va veni si momentul asta.......avem planuri mari.....nu stiu daca am depasit .....ce a fost....ce spuneti....SE POATE AVEA INCREDERE EXISTA BUNATATE RESPECT IUBIRE.....INTELEGERE....

SCUZA-TI GRESELILE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kudika005063
Postat pe 31 Martie 2009 14:15
De la: kudika005063, la data 2009-03-31 14:14:09....aveam 16 ani lam cun pe el nu mia placut insa ....na nici nu imi era gandul la o mare iubire p atunci fata silitoare la liceu,,,,eram diferita nu cu gandul la baieti...a insistat na in mintea mea de copil ca na aveam si eu un" iubit" el fiid plecat si eu la liceu ...in alt oras el mai mare cu 7 ani....destuiiii aniiii ...ei bine....au trecut 2 ani ,3 ani, am terminat liceul ......si..am intrat in sevici ..incetul cu incetul incercam sa ma desp de el.....nu reuseam...mi-era mila de el si ma intorceam.....pana intro zi am pus punct definitv....eram virgina nu ma culcasem cu el...NU-L IUBEAM;....insa era asa ca un cel mai bun prieten cred in viziunea mea...insa ma sarutam p gura...si na ii ziceam iubit....nu iam zis niciodata ca il iubesc...si intro seara a batut la usa mea na iam de3schis eram desp de o luna ...si iam zis ce sa intamplat pai are nevoie sa vb cu mn ca .....sal ajut si baliverne pana na lam lasat sa intre nici o sec nu mia trecut prin minte ca baiatul pa care il stiai d 4 ani ....poate sati faca ceva rau ..totusi a inteles situatia neam desp asta e ......insa .....na fost asa,,,,..totul sa sfarsit cu un viol....si nu va pot da amanunte ca...nu pot nam cum....ma doare ...si nam cuvinte...si 3 PALME: justificate asa 1....ca eram beat zice el a doua ca NA SA SIMT SI EU CEVA /...DACA TOT AM ZIS CA NAM SIMTIT NIMIC PT EL...SI 3 ...pai ca SA STIE EL CA NU VOI FI NICIODATA FERICITA ...ca stia ca asta ma doare cel mai mult....nam zis nimic ...d frica sa nu faca tatal meu vreo prostie......ma intrebat si nam recunoscut ....au trecut 2 ani...aveam 20 de ani....am incercat o relatie insa nam putut sa iubesc.....am renuntat acum am p cineva in viata mea.....si chiar il iubesc,..stie toata povestea...mie frica sa nu fac ceva gresit uneori are senzatia ca ,.,.,,,imi este frica sa iubesc asa sa fie......inca nu am facut dragoste cu el...e plcat insa va dati seama ca va veni si momentul asta.......avem planuri mari.....nu stiu daca am depasit .....ce a fost....ce spuneti....SE POATE AVEA INCREDERE EXISTA BUNATATE RESPECT IUBIRE.....INTELEGERE....


vb cu psiholog. si da.da si da.
cristi_nne
Postat pe 1 Aprilie 2009 09:30
am incercat sa citesc crede-ma dar dupa primele doua randuri mi s-au incrucisat ochii si am ametzit brusc asa ca..........................nu stiu
donttouch
Postat pe 1 Aprilie 2009 09:39
De la: donttouch, la data 2009-04-01 09:39:37 am incercat sa citesc crede-ma dar dupa primele doua randuri mi s-au incrucisat ochii si am ametzit brusc asa ca..........................nu stiu


uf.. fata a cunoscut pe violator la 16 ani. nu l a placut, dar a stat cu el ca deh... era la liceu shi fata... shi era frumos sa ai un iubit... apoi a incercat sa se desparta de el, dar de mila nu a facut-o. nu s a culcat cu el. nu l iubea. pana la urma s a despartit de el. avea ea vreo 20 de ani. dupa o luna el a venit la ea sub pretextu k vrea sa i vb shi s a intamplat nenorocirea. in final ea intreaba daca poate avea incredere etc...pe viitor.


shi k sa fiu on topic: nu generaliza, draga mea. o sa intalnesti shi tu pe cineva candva. tb sa mergi cu capu sus shi poate sa te go sa urmezi shi o terapie k ai ramas traumatizata. shi pe buna dreptate...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 1 Aprilie 2009 10:47
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-01 10:47:09
De la: donttouch, la data 2009-04-01 09:39:37 am incercat sa citesc crede-ma dar dupa primele doua randuri mi s-au incrucisat ochii si am ametzit brusc asa ca..........................nu stiu


uf.. fata a cunoscut pe violator la 16 ani. nu l a placut, dar a stat cu el ca deh... era la liceu shi fata... shi era frumos sa ai un iubit... apoi a incercat sa se desparta de el, dar de mila nu a facut-o. nu s a culcat cu el. nu l iubea. pana la urma s a despartit de el. avea ea vreo 20 de ani. dupa o luna el a venit la ea sub pretextu k vrea sa i vb shi s a intamplat nenorocirea. in final ea intreaba daca poate avea incredere etc...pe viitor.


shi k sa fiu on topic: nu generaliza, draga mea. o sa intalnesti shi tu pe cineva candva. tb sa mergi cu capu sus shi poate sa te go sa urmezi shi o terapie k ai ramas traumatizata. shi pe buna dreptate...


ACUM ........TIN SA VA MULTUMESC PENTRU RASPUNSURI....AM PE CINEVA SI LA ANUL NE CASATORIM....INSA NU AM AJUNS IN MOMENTUL SA FACEM DRAGOSTE SUNTEM DE 3 LUNI IMPREUNA SI ACUM EL E PLECAT .....PANA IN IULIE....EU ZIC CA AM TRECUT PESTE ........SI NU ARAT CA AS FI MARCATA DE CEVA ....MEREU CU ZAMBETUL PE BUZE O FIRE AMBITIOASA SI OPTIMISTA ....INSA ZILELE TRECUTE MAM INTALNIT CU INDIVIDUL SI MIA DAT O PALMA ....SI A ZIS CA ...ASTA PENTRU CA PREA MA TIN CU CAPUL P SUS...ASA CA AM HOTARAT SAI ZIC LOGODNICULUI MEU......INSA ...NU STIU DACA II SPUN IL INGRIJOREZ? CUM SA REZOLV SITUATIA .....UN SFATT PLSSSSSSSS:(
kudika005063
Postat pe 1 Aprilie 2009 14:30
pai spunei iubitului ca sa stie si el dar sa nu faca o prostie ooof mai bn nu ziceam nimic
brunetzica89
Postat pe 3 Aprilie 2009 18:04
De la: brunetzica89, la data 2009-04-03 18:04:00pai spunei iubitului ca sa stie si el dar sa nu faca o prostie ooof mai bn nu ziceam nimic

.ms ...asa am sa fac,,,,
kudika005063
Postat pe 3 Aprilie 2009 21:09
De la: kudika005063, la data 2009-04-03 21:09:45
De la: brunetzica89, la data 2009-04-03 18:04:00pai spunei iubitului ca sa stie si el dar sa nu faca o prostie ooof mai bn nu ziceam nimic

.ms ...asa am sa fac,,,,



subscriu...
daca te iubeste cu adevarat,va intelege
scorpyoW
Postat pe 21 Iunie 2009 08:42
Aoliooo. ce greu a fost sa citesc. Fara suparare acum, dar... Ce ti-or fi facut cratimele si semnele de punctuatie nu stiu, de le urasti asa de tare Mai ales ca erai "fata silitoare la liceu"... Probabil erai silitoare la alte materii, ca pe la gramatica si litaratura se vede treaba ca n-ai prea trecut...

Si ca sa fiu on-topic: Sigur ca poti avea incredere. Pe de alta parte, eu cred ca te victimizezi prea tare. Ca sa fiu mai specifica: toti avem de trecut prin incercari mai mult sau mai putin grele in viata. Trebuie sa vina o vreme cand tre' sa le lasam in urma. Nu putem trai gandindu-ne continuu la ce a fost. La trecut. Asta e mentalitate de ratat. Adica... vezi Doamne, ce necajit am fost, hai sa pun toate chestiile nasoale care mi se iintampla sau mi se vor intampla pe seama a ceea ce a fost acum un an, doi, zece. Nenica, get over it! A fost, a trecut, ai supravietuit, nu l-ai reclamat la politie (mare greseala! ), gata, uita! Fa ceva bun cu viata ta, nu te mai invarti in jurul aceluiasi subiect.
Se spune ca cea mai buna razbunare e sa fii tu fericit.
Restul nu conteaza. Doar ca fericirea e o stare pe care trebuie sa vrei sa o traiesti.
Dor_a
Postat pe 21 Iunie 2009 09:47
De la: Dor_a, la data 2009-06-21 09:47:48Aoliooo. ce greu a fost sa citesc. Fara suparare acum, dar... Ce ti-or fi facut cratimele si semnele de punctuatie nu stiu, de le urasti asa de tare Mai ales ca erai "fata silitoare la liceu"... Probabil erai silitoare la alte materii, ca pe la gramatica si litaratura se vede treaba ca n-ai prea trecut...

Si ca sa fiu on-topic: Sigur ca poti avea incredere. Pe de alta parte, eu cred ca te victimizezi prea tare. Ca sa fiu mai specifica: toti avem de trecut prin incercari mai mult sau mai putin grele in viata. Trebuie sa vina o vreme cand tre' sa le lasam in urma. Nu putem trai gandindu-ne continuu la ce a fost. La trecut. Asta e mentalitate de ratat. Adica... vezi Doamne, ce necajit am fost, hai sa pun toate chestiile nasoale care mi se iintampla sau mi se vor intampla pe seama a ceea ce a fost acum un an, doi, zece. Nenica, get over it! A fost, a trecut, ai supravietuit, nu l-ai reclamat la politie (mare greseala! ), gata, uita! Fa ceva bun cu viata ta, nu te mai invarti in jurul aceluiasi subiect.
Se spune ca cea mai buna razbunare e sa fii tu fericit.
Restul nu conteaza. Doar ca fericirea e o stare pe care trebuie sa vrei sa o traiesti.




mentalitate de ratat???

fata asta a fost violata !! e cea mai traumatizanta experienta pe care o poata avea o femeie!
arhanghel
Postat pe 23 Iunie 2009 16:30
iar pt tine, cea care ai deschis topicul, ar fi bine sa te duci la un psiholog
arhanghel
Postat pe 23 Iunie 2009 16:31
daca twe iubeste are rabdare.....si te va ajuta sa treci peste remuscari.....poate iti este gru sa uiti trecutul...insa vine si ziua cind vei gindii altfel bafta
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 15:16
e clar daca te mai deranjeaja te duci la politie....parinti tai stiu?....trebuie sa faci ceva cu acest animal..pina nu te prinde iar la un viol...doamne fereste..ai grija
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 15:18
De la: kudika005063, la data 2009-04-01 14:30:00
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-04-01 10:47:09
De la: donttouch, la data 2009-04-01 09:39:37 am incercat sa citesc crede-ma dar dupa primele doua randuri mi s-au incrucisat ochii si am ametzit brusc asa ca..........................nu stiu


uf.. fata a cunoscut pe violator la 16 ani. nu l a placut, dar a stat cu el ca deh... era la liceu shi fata... shi era frumos sa ai un iubit... apoi a incercat sa se desparta de el, dar de mila nu a facut-o. nu s a culcat cu el. nu l iubea. pana la urma s a despartit de el. avea ea vreo 20 de ani. dupa o luna el a venit la ea sub pretextu k vrea sa i vb shi s a intamplat nenorocirea. in final ea intreaba daca poate avea incredere etc...pe viitor.


shi k sa fiu on topic: nu generaliza, draga mea. o sa intalnesti shi tu pe cineva candva. tb sa mergi cu capu sus shi poate sa te go sa urmezi shi o terapie k ai ramas traumatizata. shi pe buna dreptate...


ACUM ........TIN SA VA MULTUMESC PENTRU RASPUNSURI....AM PE CINEVA SI LA ANUL NE CASATORIM....INSA NU AM AJUNS IN MOMENTUL SA FACEM DRAGOSTE SUNTEM DE 3 LUNI IMPREUNA SI ACUM EL E PLECAT .....PANA IN IULIE....EU ZIC CA AM TRECUT PESTE ........SI NU ARAT CA AS FI MARCATA DE CEVA ....MEREU CU ZAMBETUL PE BUZE O FIRE AMBITIOASA SI OPTIMISTA ....INSA ZILELE TRECUTE MAM INTALNIT CU INDIVIDUL SI MIA DAT O PALMA ....SI A ZIS CA ...ASTA PENTRU CA PREA MA TIN CU CAPUL P SUS...ASA CA AM HOTARAT SAI ZIC LOGODNICULUI MEU......INSA ...NU STIU DACA II SPUN IL INGRIJOREZ? CUM SA REZOLV SITUATIA .....UN SFATT PLSSSSSSSS:(


si eu m-am ratacit printre randuri... ziceai ca stie acum scrii ca nu stie ca ai fost violata
nu mai inteleg nimic dar ce sa-i faci parul asta blond e vinovat
Andia
Postat pe 24 Iunie 2009 15:24
cum o fi...nasol ca nu vb cu parintii...asemenea oameni care violeaza trebuie sa plateasca pt fapta lor....si totusi sunt in libertate...of doamne
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 15:26
de uitat nu va putea uita asa ceva.........si o inteleg perfect.......dar trebuie sa invete sa traiask cu amintirile, nu din ele....
black3kobra
Postat pe 24 Iunie 2009 15:29
pamela_1
Postat pe 24 Iunie 2009 15:38
De la: pamela_1, la data 2009-06-24 15:38:13

pamy
yumy
Postat pe 24 Iunie 2009 15:40
De la: kudika005063, la data 2009-03-31 14:14:09....aveam 16 ani lam cun pe el nu mia placut insa ....na nici nu imi era gandul la o mare iubire p atunci fata silitoare la liceu,,,,eram diferita nu cu gandul la baieti...a insistat na in mintea mea de copil ca na aveam si eu un" iubit" el fiid plecat si eu la liceu ...in alt oras el mai mare cu 7 ani....destuiiii aniiii ...ei bine....au trecut 2 ani ,3 ani, am terminat liceul ......si..am intrat in sevici ..incetul cu incetul incercam sa ma desp de el.....nu reuseam...mi-era mila de el si ma intorceam.....pana intro zi am pus punct definitv....eram virgina nu ma culcasem cu el...NU-L IUBEAM;....insa era asa ca un cel mai bun prieten cred in viziunea mea...insa ma sarutam p gura...si na ii ziceam iubit....nu iam zis niciodata ca il iubesc...si intro seara a batut la usa mea na iam de3schis eram desp de o luna ...si iam zis ce sa intamplat pai are nevoie sa vb cu mn ca .....sal ajut si baliverne pana na lam lasat sa intre nici o sec nu mia trecut prin minte ca baiatul pa care il stiai d 4 ani ....poate sati faca ceva rau ..totusi a inteles situatia neam desp asta e ......insa .....na fost asa,,,,..totul sa sfarsit cu un viol....si nu va pot da amanunte ca...nu pot nam cum....ma doare ...si nam cuvinte...si 3 PALME: justificate asa 1....ca eram beat zice el a doua ca NA SA SIMT SI EU CEVA /...DACA TOT AM ZIS CA NAM SIMTIT NIMIC PT EL...SI 3 ...pai ca SA STIE EL CA NU VOI FI NICIODATA FERICITA ...ca stia ca asta ma doare cel mai mult....nam zis nimic ...d frica sa nu faca tatal meu vreo prostie......ma intrebat si nam recunoscut ....au trecut 2 ani...aveam 20 de ani....am incercat o relatie insa nam putut sa iubesc.....am renuntat acum am p cineva in viata mea.....si chiar il iubesc,..stie toata povestea...mie frica sa nu fac ceva gresit uneori are senzatia ca ,.,.,,,imi este frica sa iubesc asa sa fie......inca nu am facut dragoste cu el...e plcat insa va dati seama ca va veni si momentul asta.......avem planuri mari.....nu stiu daca am depasit .....ce a fost....ce spuneti....SE POATE AVEA INCREDERE EXISTA BUNATATE RESPECT IUBIRE.....INTELEGERE....

sigur ai facut liceul???
bruneagra25
Postat pe 24 Iunie 2009 15:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
divort 11 De la: nicossia 8 Februarie 2011 23:37
Schimbari dupa mutarea impreuna 97 De la: kudika137672 4 Octombrie 2011 08:48
un sfat va rog mult astept raspuns 41 De la: kudika190979 13 August 2010 16:03
Agentii matrimoniale 3 De la: rebecca123 25 Septembrie 2014 13:36
Cata influenta au mamele baietilor asupra unei relatii? 357 De la: kudika386372 6 Noiembrie 2011 17:03