Setari Cookie-uri

barbati care nu fac oral...

sunt cele mai egoiste persoane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Postat pe 25 Iunie 2009 11:47
pamela_1
Postat pe 25 Iunie 2009 11:56
BEEKS!!!!!!!!de ce sa bau cu limba cand am cu ce? cu limba nu ramaneti gravide...cu cativa ani in urma barbatii care faceau asta se numeau limbisti si cand era depistat era marginalizat...occidentul vrea sa ne emancipeze?gura e limitata la mozoale...saruturi dulci...dar nu acolo...ce n-ati inteles? nu k nu mi-ar placea sa mi se faca...dar nu e normal,chiar dak e excitabil full...nu e la locul sau chestia cu BACALEAUA...SUNT SIGUR K UNII ATI AUZIT CUVANTUL ASTA
danut_lucian
Postat pe 25 Iunie 2009 17:27
Barbatii care nu fac oral, vor numai scris
lonely_soul
Postat pe 25 Iunie 2009 17:52
De la: lonely_soul, la data 2009-06-25 17:52:21Barbatii care nu fac oral, vor numai scris
esti pro sau contra?
danut_lucian
Postat pe 25 Iunie 2009 20:13
De la: danut_lucian, la data 2009-06-25 20:13:33
De la: lonely_soul, la data 2009-06-25 17:52:21Barbatii care nu fac oral, vor numai scris
esti pro sau contra?

printre ele
Nu am o opinie anume. Egal.
lonely_soul
Postat pe 25 Iunie 2009 20:16
Mai exista barabti care sa nu faca oral?
Kathara
Postat pe 25 Iunie 2009 20:24
De la: kudika000482, la data 2009-04-02 04:24:45am observat in ultima perioada ca din ce in ce mai multi barbati nu fac oral... pe vremea cand am descoperit eu sexul oral credeam ca e un privilegiu pentru barbat sa-l lasi sa-ti faca....ca barbatii sunt innebuniti sa practice....dar in timp am cunoscut cativa barbati care nu faceau...am mai vbt cu prietene...mi-am dat seama ca numarul acestora e chiar mare... si asistand la discutii intre barbati auzeam "eu n-as da limbi niciodata" sau "n-am pus botu niciodata"....
acuma serios vorbind...sunt si femei mai neglijente cu...igiena personala....in cazul lor se intelege...
dar eu sincer ma simt ofensata daca prietenul meu nu mi-ar face....am avut o relatie mai demult si dintr-o vorba in alta l-am tras pe respectivu de limba si mi-a zis ca el nu e de acord sa faca sex oral, dar ca nu-l deranjeaza sa primeeasca.... ei na??? chiar nu m-ar fi deranjat sa ii ofer un plus de placere, da daca nu e reciproca treaba eu nu ma bag :)))
voi ce parere aveti de treaba asta?

cred ca nu trebuie sa existe contact sexual fara ca partenera sa nu beneficieze de sex oral....problema este insa alta......exista unele femei spre exemplu carora le place asa de mult sexul oral incat se simt dominate de placerea asta si atunci cand un barbat incearca sa le practice sexul oral ele se simt frustrate si simt un discomfort in acest lucru.....
Baiat_Rezervat
Postat pe 25 Iunie 2009 20:31
De la: Baiat_Rezervat, la data 2009-06-25 20:31:47
De la: kudika000482, la data 2009-04-02 04:24:45am observat in ultima perioada ca din ce in ce mai multi barbati nu fac oral... pe vremea cand am descoperit eu sexul oral credeam ca e un privilegiu pentru barbat sa-l lasi sa-ti faca....ca barbatii sunt innebuniti sa practice....dar in timp am cunoscut cativa barbati care nu faceau...am mai vbt cu prietene...mi-am dat seama ca numarul acestora e chiar mare... si asistand la discutii intre barbati auzeam "eu n-as da limbi niciodata" sau "n-am pus botu niciodata"....
acuma serios vorbind...sunt si femei mai neglijente cu...igiena personala....in cazul lor se intelege...
dar eu sincer ma simt ofensata daca prietenul meu nu mi-ar face....am avut o relatie mai demult si dintr-o vorba in alta l-am tras pe respectivu de limba si mi-a zis ca el nu e de acord sa faca sex oral, dar ca nu-l deranjeaza sa primeeasca.... ei na??? chiar nu m-ar fi deranjat sa ii ofer un plus de placere, da daca nu e reciproca treaba eu nu ma bag :)))
voi ce parere aveti de treaba asta?

cred ca nu trebuie sa existe contact sexual fara ca partenera sa nu beneficieze de sex oral....problema este insa alta......exista unele femei spre exemplu carora le place asa de mult sexul oral incat se simt dominate de placerea asta si atunci cand un barbat incearca sa le practice sexul oral ele se simt frustrate si simt un discomfort in acest lucru.....


ei nu ma-nebuni.....serios?
aish
Postat pe 25 Iunie 2009 23:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dezbracatii prin casa 47 De la: laura2hot 19 Iunie 2010 10:12
o partida de amor perfecta?inchipuiti va! 32 De la: dara_andrada 4 Septembrie 2009 18:06
ce faci cand prietenul tau nu mai vrea sa faceti sex decat o data pe luna 190 De la: bobo250686 16 Mai 2012 15:20
ce vor de fapt femeile? 359 De la: Eva32 3 Septembrie 2011 02:34
sexul anal 32 De la: cocutza_20 11 Februarie 2020 13:38