sagetator

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent sagetator: (3.7 din 3 voturi)

necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

sagetatori sunt niste prsoane foarte calme dar incapatanate rau de tot si le place mult sa calatoreasca le place natura si sunt niste persoane cu un suflet mare
Raporteaza abuz de limbaj
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Uite un link pt tine....

www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/24206/ASTROLOGIE/1.html
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1130 mesaje

De la: kudika005497, la data 2009-04-02 20:04:22sagetatori sunt niste prsoane foarte calme dar incapatanate rau de tot si le place mult sa calatoreasca le place natura si sunt niste persoane cu un suflet mare

multumesc pt aprecieri
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika005497, la data 2009-04-02 20:04:22sagetatori sunt niste prsoane foarte calme dar incapatanate rau de tot si le place mult sa calatoreasca le place natura si sunt niste persoane cu un suflet mare
asa e dar pt k am suflet mare am de suferit asa avea si io nevoie de un sfat daca ma puteti ajuta am 15 ani si stateam k un baiat de 19 ani de 4 luni dar akma cateva zile am descoperit k el mai sta k una de nu stiu cat timp dar io il iubesc asa mult incat m-as mai impaca k el din nou dar nu cred k mai vrea km sa fac sa il despart de aia ??daca as sti k ea il iubeste nu m-as mai baga dar stiu k nu tine la el il insala k orce ocazie si el stie asta darnu stiu dc mai sta k ea eu nu l-am inselat niciodata si il iubesc asa mult in fiecare zi plang pt el da poate k sunt mik k sa iubesc dar chiar tin la el si simt k nu pot trai fara el akma knd il vad se poarta k mn ca si km as fi o straina iar mie imi vn sa plang knd vadf k face asa cu mn se afisa peste tot k aia niciodata nu s-a afisat doar ce se ducea la ea casa si o mai ea si el al el acasa o noapte doua..dar ea nu tine la el sunt sigura a pus si pe niste baieti sa il bata dar el tot k ea sta..poate pt ca io nu-i dau mai mult si ea i da poate de aia sta k ea...ce sa fac??? ma puteti ajuta cu un sfat????ca simt ca mor
symona
Amora Avatarul lui Amora

237 mesaje

N-am vazut in viata mea asa o polologhie fara punct si virgula
Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti!
nicolle01 Avatarul lui nicolle01

3 mesaje
Oras: bucuresti

Parerea mea e sa iti iei gandul de la el,vei intalni in viitor multi alti baieti care sa te merite si sa te faca fericita. Aceasta iubire a ta va trece,totul e sa ai incredere in tine si rabdare. Trebuie sa ai orgoliu si sa nu te mai intorci la el pentru ca, daca a fost in stare sa iti faca asa ceva e clar ca nu reprezinti foarte mult pentru el,nu trebuie nici macar sa ii arati ca suferi arata-i ca esti tare si ca treci mai departe cu fruntea sus si ca viata e frumoasa si fara el.Aceasta e parerea mea, sper ca ti-am fost de ajutor.Succes!!!
Fosta membra Kudika.ro
ms mult chiar mi-ai fost de ajutor cred k o sa ma gandesc mai bn sa il uit dar nu prea stiu daca pot i, iubesc prea mult...::(
symona
Fosta membra Kudika.ro
draga amora la cat sunt de suparata tu crezi k mai stau sa pun virgule si toate alea???credema k nu ma simt prea bn akma...sunt simona si iubesc pe unu adryan...
symona
___LL___ Avatarul lui ___LL___

552 mesaje

De la: Amora, la data 2009-04-27 17:58:16 N-am vazut in viata mea asa o polologhie fara punct si virgula

mai stai pe kudika ..si visul iti va deveni cat se poate de real ....de-ti vei culege retinele de pe tastatura :)))
Linie punct linie punct ....
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika013726, la data 2009-04-28 14:28:03draga amora la cat sunt de suparata tu crezi k mai stau sa pun virgule si toate alea???credema k nu ma simt prea bn akma...sunt simona si iubesc pe unu adryan...

eu sunt heaven si urasc porcii
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asemănarea dintre două persoane, ci misterul dintre ele......
___LL___ Avatarul lui ___LL___

552 mesaje

De la: just_heaven, la data 2009-04-28 14:30:39
De la: kudika013726, la data 2009-04-28 14:28:03draga amora la cat sunt de suparata tu crezi k mai stau sa pun virgule si toate alea???credema k nu ma simt prea bn akma...sunt simona si iubesc pe unu adryan...

eu sunt heaven si urasc porcii

pot sa-i urasc si eu alaturi de tine ???
Linie punct linie punct ....
Fosta membra Kudika.ro
da.........
Gandeste-te la toate lucrurile frumoase de langa tine si fi fericit ......Dragostea nu este asemănarea dintre două persoane, ci misterul dintre ele......
Fosta membra Kudika.ro
imi pute-ti da un sfat la mesaju acela despre baiatu ala ce sa fac??? ma ajutati si pe mn???
symona
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika013726, la data 2009-04-28 14:36:20imi pute-ti da un sfat la mesaju acela despre baiatu ala ce sa fac??? ma ajutati si pe mn???

care baiat?ce sfat?
SIDONIA69 Avatarul lui SIDONIA69

195 mesaje
Oras: bacau

De la: Georgia99, la data 2009-04-02 20:24:23

multumesc pt aprecieri
ANDRA
SIDONIA69 Avatarul lui SIDONIA69

195 mesaje
Oras: bacau

CE PROBLEME SERIOASE, SAU DILEME AI??CU ACEL BAIAT??
ANDRA
Amora Avatarul lui Amora

237 mesaje

Bine , daca esti simona si iubesti pe unu adryan te iert
Spune-mi pe cine iubesti ca sa-ti spun cine esti!
Fosta membra Kudika.ro
poi daca te uiti mai sus am lasat akolo o problema de un baiat care m-a ffacut sa sufar etc...uita-te si daca vrei poti sa imi dai si un sfat...
symona
ninushk Avatarul lui ninushk

289 mesaje
Oras: galati

De la: kudika013726, la data 2009-04-28 16:30:50poi daca te uiti mai sus am lasat akolo o problema de un baiat care m-a ffacut sa sufar etc...uita-te si daca vrei poti sa imi dai si un sfat...

bate-l