Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac.

Buna. Eu sunt studenta la facultate si imi place de un coleg. Eu nu am nici o treaba cu el adica nu vorbesc cu el. El mai mult vine numai la examene. I-am vazut hi5 si nu stiu ce sa fac. Sa-l adaug in lista mea. Nu stiu dc e bine pentru ca nu am nici o treaba cu el si cine stie ce o sa creada.
Narcisa_Ana
Postat pe 5 Aprilie 2009 19:45
da.
mrskattousa
Postat pe 5 Aprilie 2009 19:57
scuze dar nu am inteles ce ai vrut sa zici cu Da
Narcisa_Ana
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:12
da,ai curaj si intra cumva in vorba cu el...fie si pe hi5. Nu ai nimic de pierdut. fa-te observata.
mrskattousa
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:15
Merci frumos .Mi-e putin cam teama dar o sa vad ce o sa iasa.
Narcisa_Ana
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:17
Cu placere. Sper sa iasa bine. Eu una n-am avut nicioadata de pierdut atunci cand mi-am pus ceva in minte. Ai vazut filmul Yes Man? fii o Yes woman! Poate suna stupid...dar nu e.
mrskattousa
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:22
hei puiule!! de ce sa-ti fie frica? ce ai de pierdut? ai putea sa-i lasi chiar un comm la o poza gen "te-am gasit" si atat sigur ii vei starni curiozitatea si iti va raspunde!! so ce mai astepti si ce sati atata pe ganduri chiar nu ai nimic piedrut, doar de castigat.
IssaBabyDoll
Postat pe 5 Aprilie 2009 20:27
De la: IssaBabyDoll, la data 2009-04-05 20:27:10hei puiule!! de ce sa-ti fie frica? ce ai de pierdut? ai putea sa-i lasi chiar un comm la o poza gen "te-am gasit" si atat sigur ii vei starni curiozitatea si iti va raspunde!! so ce mai astepti si ce sati atata pe ganduri chiar nu ai nimic piedrut, doar de castigat.




....INCEARCA SI VARIANTA ASTA........
gratuit89
Postat pe 5 Aprilie 2009 23:02
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-05 19:45:11Buna. Eu sunt studenta la facultate si imi place de un coleg. Eu nu am nici o treaba cu el adica nu vorbesc cu el. El mai mult vine numai la examene. I-am vazut hi5 si nu stiu ce sa fac. Sa-l adaug in lista mea. Nu stiu dc e bine pentru ca nu am nici o treaba cu el si cine stie ce o sa creada.


Ce rost are sa-l adaugi in lista pe hai cinci cand il poti aborda direct la facultate ?

Il intrebi dupa ce carte a invatat sau .....cat timp aloca el pentru invatat ca banuiesti ca e tare ocupat de vreme ce nu frecventeaza facultatea decat la examene .....
E de preferat contactul direct decat cel virtual ca asa iti poti face o impresie despre el reala in functie de cum se exprima , cum te priveste ...iti dai seama daca si el este interesat de tine sau nu.
iris_4_ever
Postat pe 6 Aprilie 2009 01:48
Go baby go go !!! Eu sunt pentru !!!Chiar daca'' haifaivul''..e fumat de multicel timp ...inca e ok ca prim pas ..si e buna recomandarea cu ''te-am gasit'''sau ce simti tu asa mai original care sa-i starneasca curiozitatea ....
Bafta la succese (ca sa nu zic succesuri) !!!!!!!
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 02:00
De la: __LL__, la data 2009-04-06 02:00:50Go baby go go !!! Eu sunt pentru !!!Chiar daca'' haifaivul''..e fumat de multicel timp ...inca e ok ca prim pas ..si e buna recomandarea cu ''te-am gasit'''sau ce simti tu asa mai original care sa-i starneasca curiozitatea ....
Bafta la succese (ca sa nu zic succesuri) !!!!!!!


Si eu as fi pro hi5 daca nu ar avea ocazia sa-i vorbeasca face to face.

Presupunand ca-l contacteaza pe hi 5 ...cand vor incepe sa-si vorbeasca si va afla tipul ca sunt colegi de facultate in mod sigur o va intreba de ce nu i-a vorbit la fac ....

E aiurea faza .....,,stii , te-am vazut la facultate dar am preferat sa-ti caut profilul pe hi 5 ca sa pot intra in discutie cu tine''
iris_4_ever
Postat pe 6 Aprilie 2009 02:11
De la: iris_4_ever, la data 2009-04-06 02:11:50
De la: __LL__, la data 2009-04-06 02:00:50Go baby go go !!! Eu sunt pentru !!!Chiar daca'' haifaivul''..e fumat de multicel timp ...inca e ok ca prim pas ..si e buna recomandarea cu ''te-am gasit'''sau ce simti tu asa mai original care sa-i starneasca curiozitatea ....
Bafta la succese (ca sa nu zic succesuri) !!!!!!!


Si eu as fi pro hi5 daca nu ar avea ocazia sa-i vorbeasca face to face.

Presupunand ca-l contacteaza pe hi 5 ...cand vor incepe sa-si vorbeasca si va afla tipul ca sunt colegi de facultate in mod sigur o va intreba de ce nu i-a vorbit la fac ....

E aiurea faza .....,,stii , te-am vazut la facultate dar am preferat sa-ti caut profilul pe hi 5 ca sa pot intra in discutie cu tine''

da e adevarat, mai bine sa vb cu el la facultate , sa ii ceara o carte , sa se ciocneasca de el , sa il intrebe ceva legat de examen , sau daca il vede la examen ,si dau examenul in aceeasi sala , sa il intrebe daca sta langa el o ajuta si pe ea , sau pur si simplu sa se duca la el si sa ii zica buna .... , oricum mie unul nu prea imi place hi5 si intru odata pe jumatate de an , daca intru , sa dau accept la adduri si alte prostii, asa ca se poate sa nu ii raspunda pe hi5 ....
SweetDadyD
Postat pe 6 Aprilie 2009 10:20
Merci frumos pt sfaturi. Dar adevarul ca sunt cam timida. Mi-e teama sa nu ma balbai.
Narcisa_Ana
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:46
Eu asa am preferat sa fac sa-l adaug pe hi5. Pentru ca vine numai la facultate.
Narcisa_Ana
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:49
Adevarul ca l-am bagat in seama pe El. L-am intrebat cand eram la examene ce nota a luat? Si m-a intrebat si el la ce mai avem examene iar eu i-am raspuns. Si cam atat apoi a plecat.
Narcisa_Ana
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:52
Zii ma ca ai nevoie de niste cursuri, ca vrei niste pixuri, foi, ceva....te intalnesti cu el la o cafea sa ti le dea.
Iradiatu_
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:53
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-06 11:52:11Adevarul ca l-am bagat in seama pe El. L-am intrebat cand eram la examene ce nota a luat? Si m-a intrebat si el la ce mai avem examene iar eu i-am raspuns. Si cam atat apoi a plecat.


nuuu iubita..tre sa scotzi artileria grea...te aranjezi, betoooiiinnn, si apoi te ciocnesti , again, de el si vezi care e treaba...dar ii zambesti cu totzi dintzii k?? si sa se vada ca itzi place de el k? si bafta. pune in valoare silueta, dar nu sa fii vulgara, fina si dragutza.
cristi_nne
Postat pe 6 Aprilie 2009 13:52
Multumesc pt raspunsuri.
Narcisa_Ana
Postat pe 6 Aprilie 2009 16:23
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-06 11:53:50Zii ma ca ai nevoie de niste cursuri, ca vrei niste pixuri, foi, ceva....te intalnesti cu el la o cafea sa ti le dea.


Buna asta cu pixurile
iris_4_ever
Postat pe 6 Aprilie 2009 18:12
va uitati cam mult la tv si in special la filmele cu tineret american!!! frateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sau soroooooooooooooooooooo esti funny rau :)))) pixuri si foi?:))))))))))))))hahahhahahahahahahaha ok..nu intelegi ca fata E TIMIDA!?!?poate ca nu a mai avut nici un prieten..si poate ca nu stie...of...Narcisa puiule ia-o mama incet..si cu pasi lini..si cel mai important este ca din toate sfaturile pe care le-ai primit tu tre sa alegi/ sa adaptezi ceva ce se muleaza pe caracterul tau..
deci inca o data bafta mult..si stii cum e cu treaba cu agatatul..e ca la examen..numai prin simpla prezenta ai 50% sanse sa-l iei..daca nu te prezinti la examen cu siguranta nu o sa-l iei..
IssaBabyDoll
Postat pe 6 Aprilie 2009 21:14
De la: IssaBabyDoll, la data 2009-04-06 21:14:57 va uitati cam mult la tv si in special la filmele cu tineret american!!! frateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sau soroooooooooooooooooooo esti funny rau :)))) pixuri si foi?:))))))))))))))hahahhahahahahahahaha ok..nu intelegi ca fata E TIMIDA!?!?poate ca nu a mai avut nici un prieten..si poate ca nu stie...of...Narcisa puiule ia-o mama incet..si cu pasi lini..si cel mai important este ca din toate sfaturile pe care le-ai primit tu tre sa alegi/ sa adaptezi ceva ce se muleaza pe caracterul tau..
deci inca o data bafta mult..si stii cum e cu treaba cu agatatul..e ca la examen..numai prin simpla prezenta ai 50% sanse sa-l iei..daca nu te prezinti la examen cu siguranta nu o sa-l iei..

Merci pentru incurajari.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:51
De la: Narcisa_Ana, la data 2009-04-07 10:51:44
De la: IssaBabyDoll, la data 2009-04-06 21:14:57 va uitati cam mult la tv si in special la filmele cu tineret american!!! frateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sau soroooooooooooooooooooo esti funny rau :)))) pixuri si foi?:))))))))))))))hahahhahahahahahahaha ok..nu intelegi ca fata E TIMIDA!?!?poate ca nu a mai avut nici un prieten..si poate ca nu stie...of...Narcisa puiule ia-o mama incet..si cu pasi lini..si cel mai important este ca din toate sfaturile pe care le-ai primit tu tre sa alegi/ sa adaptezi ceva ce se muleaza pe caracterul tau..
deci inca o data bafta mult..si stii cum e cu treaba cu agatatul..e ca la examen..numai prin simpla prezenta ai 50% sanse sa-l iei..daca nu te prezinti la examen cu siguranta nu o sa-l iei..

Merci pentru incurajari.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 10:52
ce pierzi daca il adaugi in lista ta .....poate te remarca el cu ceva si incepeti o prietenie....ce e rau ...si hi5 -ul nu e ca sa-ti faci prieteni:) incearca!
truelife
Postat pe 7 Aprilie 2009 13:25
De la: kudika007619, la data 2009-04-07 13:25:42ce pierzi daca il adaugi in lista ta .....poate te remarca el cu ceva si incepeti o prietenie....ce e rau ...si hi5 -ul nu e ca sa-ti faci prieteni:) incearca!

Merci frumos pentru raspuns.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 13:27
si pana la urma ce`ai mai facut?
Diavolyta_
Postat pe 7 Aprilie 2009 13:30
De la: DiavolytaTa, la data 2009-04-07 13:30:21si pana la urma ce`ai mai facut?

offf nu am facut nimic. Inca nu mi-a dat accept . Asta e. Oricum dc e sa nu imi dea accept. Renunt la el.
Poate are iubita. Si eu o sa ma simt prost.
Narcisa_Ana
Postat pe 7 Aprilie 2009 14:30
Nu renunta la el:).
Hai sa va povestesc ce bula eram eu in anul 1. O colega de facultate mi-a dat niste cursuri, pe care nici macar nu i le cerusem, spunandu-mi foarte clar ca vrea sa ii aduc mapa in care erau cursurile, asa ca eu fiind un baiat gentil, m-am dus la ea in camera si i-am dus mapa.
In prostia mea incomensurabila, i-am dat mapa, am zis multumesc si am plecat. O durat vreo doi ani pana m-am dat seama ca fata a cam rosit cand am intrat in camera ei, ca era cam bine imbracata doar pentru a sta prin camera si ca poate nu pentru mapa m-a chemat la ea..

Asa ca....zii bre ce vrei de la el clar, cu cuvinte...ca exista mari sanse sa nu se prinda de unu singur
Iradiatu_
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:05
super tare !
bunescualina
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:09
De la: bunescualina, la data 2009-04-08 10:09:50 super tare !


Si ce bine arata fata...pfiuuuu
Iradiatu_
Postat pe 8 Aprilie 2009 10:32
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-08 10:32:56
De la: bunescualina, la data 2009-04-08 10:09:50 super tare !


Si ce bine arata fata...pfiuuuu



...DACA s a ars becul intr o camera .....nu i spune lui vezi ca s a ars becul .....ci spunei clar ....skimba becul ca sa ne putem vedea .....atunci el va intelege.... .....spunei ca l placi si ca nu ti ar strica sa va vedeti la o cafea......... .....dupa care vei vedea reactia lui......ce ai de pierdut.....ori te refuza ori ....iesiti undeva impreuna..........hai treci la treaba si spune ne dupa ce ai facut..........
gratuit89
Postat pe 10 Aprilie 2009 02:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sa pastrez relatia sau sa renunt? 40 De la: fata_healthy 29 Iulie 2010 19:53
............... 8 De la: inna_1688 31 Mai 2009 19:41
sfaturi urgente 5 De la: kudika_961383 16 Aprilie 2014 23:29
in Cautare 179 De la: halm 19 Iulie 2009 21:08
Satena cu ochi verzi 26 De la: Armain 5 August 2013 08:55