Setari Cookie-uri

Relatie discreta in Brasov

buna, sunt un tip ok, 36/1.82/84, casatorit si doresc o relatie deschisa, pasionala si discreta cu o femeie (casatorita) care sa fie pe aceeasi lungime de unda cu mine. Ideea este ca, din motive obiective, si anume existenta unei mandrete de fetite de 5 ani, am hotarat de comun acord, mama si cu mine, sa ramanem impreuna pentru a ne achita cu brio de responsabilitatile de parinti, desi intre noi nu mai exista decat o relatie de parteneriat in acest sens, dupa o casnicie de 12 ani. Astfel incat, imi doresc un coltishor numai al meu, in care sa daruiesc totul si sa am parte de reciprocitate, din partea unei femei care, ideal, ar trebui sa fie in aceeasi situatie, sau sa accepte ca in ceea ce ma priveste , in afara acestui 'coltishor', am viata personala si de familie si la randul ei, are, de asemenea, libertatea de care are nevoie. cu siguranta ca exista astfel de femei in brasov si va invit, doamnelor (d-relor) sa reactionati la aceasta invitatie. multumesc si sa fiti cu totii iubiti! Pentru cine doreste, pot fi contactat pe messenger la "monsieurx69"
o_chelaru
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:33
De la: o_chelaru, la data 2009-04-06 11:33:09buna, sunt un tip ok, 36/1.82/84, casatorit si doresc o relatie deschisa, pasionala si discreta cu o femeie (casatorita) care sa fie pe aceeasi lungime de unda cu mine. Ideea este ca, din motive obiective, si anume existenta unei mandrete de fetite de 5 ani, am hotarat de comun acord, mama si cu mine, sa ramanem impreuna pentru a ne achita cu brio de responsabilitatile de parinti, desi intre noi nu mai exista decat o relatie de parteneriat in acest sens, dupa o casnicie de 12 ani. Astfel incat, imi doresc un coltishor numai al meu, in care sa daruiesc totul si sa am parte de reciprocitate, din partea unei femei care, ideal, ar trebui sa fie in aceeasi situatie, sau sa accepte ca in ceea ce ma priveste , in afara acestui 'coltishor', am viata personala si de familie si la randul ei, are, de asemenea, libertatea de care are nevoie. cu siguranta ca exista astfel de femei in brasov si va invit, doamnelor (d-relor) sa reactionati la aceasta invitatie. multumesc si sa fiti cu totii iubiti! Pentru cine doreste, pot fi contactat pe messenger la "monsieurx69"



donttouch
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:34
Donty, mi-ai luat-o inainte! Tztztz!
Asta e al meu, asa sa stii... Sa mi-l lasi mie, auzi?
De cand il asteptam?
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:38
nu pot sa cred chiar trebuia sa scrii chestia asta pe forum de ce nu cauti tu o persoana nu mai da anunturi de genul asta nu o sa gasesti pe nimeni sincer procedeaza altfel :
iozefina
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:41
ce tare.....
hd34dia
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:42
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 11:38:48Donty, mi-ai luat-o inainte! Tztztz!
Asta e al meu, asa sa stii... Sa mi-l lasi mie, auzi?
De cand il asteptam?


Buna Dora...te tot alerg pe aici sa te salut!!

Si ca sa nu fiu off topic...

Ptiuuu ...ma oftic rau ca nu sunt din Brasov!Esti exact visul meu de barbat...


Dora ,iarta-ma dar il vreau io pe domnu'
ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:43
imi pare bine sa vad ca subiectul propus de mine, in speta mesajul, a iscat o reactie in lant atat de....vizibila; de la mirare..pana la hohote de ras. desigur, fiecare este liber sa posteze pe forum ceea ce doreste si orice comentariu este binevenit...asa ca...revin si va invit sa ,comentati'! :)
o_chelaru
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:44
ETE_EU
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:44
De la: ella_c, la data 2009-04-06 11:43:35
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 11:38:48Donty, mi-ai luat-o inainte! Tztztz!
Asta e al meu, asa sa stii... Sa mi-l lasi mie, auzi?
De cand il asteptam?


Buna Dora...te tot alerg pe aici sa te salut!!

Si ca sa nu fiu off topic...

Ptiuuu ...ma oftic rau ca nu sunt din Brasov!Esti exact visul meu de barbat...


Dora ,iarta-ma dar il vreau io pe domnu'


'Neatza, Ella!!

Auziti, da' si daca o punem de o nationalizare, ce 'iceti? Il facem pe nenea "bun comun"... Al nostru, basca sotia!
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:47
De la: o_chelaru, la data 2009-04-06 11:44:06imi pare bine sa vad ca subiectul propus de mine, in speta mesajul, a iscat o reactie in lant atat de....vizibila; de la mirare..pana la hohote de ras. desigur, fiecare este liber sa posteze pe forum ceea ce doreste si orice comentariu este binevenit...asa ca...revin si va invit sa ,comentati'! :)


Penibilule!
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:48
De la: o_chelaru, la data 2009-04-06 11:44:06imi pare bine sa vad ca subiectul propus de mine, in speta mesajul, a iscat o reactie in lant atat de....vizibila; de la mirare..pana la hohote de ras. desigur, fiecare este liber sa posteze pe forum ceea ce doreste si orice comentariu este binevenit...asa ca...revin si va invit sa ,comentati'! :)


Esti sanatos ?
camelusha83
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:49
De la: iozefina, la data 2009-04-06 11:41:37nu pot sa cred chiar trebuia sa scrii chestia asta pe forum de ce nu cauti tu o persoana nu mai da anunturi de genul asta nu o sa gasesti pe nimeni sincer procedeaza altfel :

De ce mai? Omul a dat un anunt cinstit, a explicat si situatia in care e (poate nici nu trebuia) si ce doreste. Care-i problema?!
Ar trebui sa va "prosteasca", sa va "vrajeasca" si sa va minta, si apoi sa ramaneti cu prafuld e pe toba si cu buza umflata ! (da, dar asa e mai frumos, nu?)
Brasoveanu', fa ca in ultima fraza, asa le place si e si verificata.

Postat pe 6 Aprilie 2009 11:49
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 11:38:48Donty, mi-ai luat-o inainte! Tztztz!
Asta e al meu, asa sa stii... Sa mi-l lasi mie, auzi?
De cand il asteptam?


s-o crezi tu dor-a ca ti-l las deja am inceput demersurile ..................ma mut la brasov
donttouch
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:50
Brasoveanu', daca vrei "relatie discreta" du-te pe un site de specialitate. Aici e un forum dedicat femeilor si discutiilor dintre ele.
NU trebuie sa ne vrajesti, pentru ca majoritatea avem "vrajitorii" nostri acasa, care ne sunt dragi, nu glugi de coceni, care "nu mai au nimic cu noi"...
Da un "serci" pe "gugal" si iti gaseste la site-uri de dating de numa-numa!
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:52
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:50:04
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 11:38:48Donty, mi-ai luat-o inainte! Tztztz!
Asta e al meu, asa sa stii... Sa mi-l lasi mie, auzi?
De cand il asteptam?


s-o crezi tu dor-a ca ti-l las deja am inceput demersurile ..................ma mut la brasov


Si io, Donty, care tocmai cercetam care-s zoborurile cele mai rapide catre casa.... Cum sa scap eu bunatate de brasovean?
Auzi, Donty, vrei sa ne batem? Assa, in glod d-ala, ca americancele... stii tu ce zic! A? Vrei-vrei? Si-l punem pe nenea brasoveanu' de premiu!
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:55
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 11:47:58'Neatza, Ella!!

Auziti, da' si daca o punem de o nationalizare, ce 'iceti? Il facem pe nenea "bun comun"... Al nostru, basca sotia!


Crezi ca vrea? Ce treaba mai are sotia?Nu auzi ca nu mai au "relatii"
Noi il folosim intr-un scop, ea in altul..

Oricum domnu' ...chestia cu sotia e fumata!Adica asa se spune cand ai o nevasta pe care nu vrei sa o parasesti(din diverse motive).Ca stati impreuna doar pentru copil...Ce vrajeli,ce profitori si ...hai ca deja m-ai infuriat!Crede-ma ,am intalnit la viata mea de-alde dastia..."responsabili"
Daca ea si-ar gasi un iubit si un "coltisor" al ei , ti-ar place???

Du-te nene si da anunt la matrimoniale...

In rest ...corespundeai gusturilor mele
ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:57
mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse
donttouch
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:57
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 11:55:34Si io, Donty, care tocmai cercetam care-s zoborurile cele mai rapide catre casa.... Cum sa scap eu bunatate de brasovean?
Auzi, Donty, vrei sa ne batem? Assa, in glod d-ala, ca americancele... stii tu ce zic! A? Vrei-vrei? Si-l punem pe nenea brasoveanu' de premiu!


Sa inteleg ca bataia este intre noi trei...

Domnuuuuuuuuuuuuuuu.....baga repede adresa aici,pe forum!
Nu de alta,dar ma grabesc!
ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 11:59
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:57:30 mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse


Dadada!
Asa facem! Ella, ia treci dom'le, aici la tranta'n noroi...
Ca acu', de i-ai zis ca "in rest" corespundea gusturilor tale, sa vezi mesaje private ce primesti
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:01
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:57:30 mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse


Ei atunci mai stau pe aici sa ma uit
Iradiatu_
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:02
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-06 12:02:44
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:57:30 mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse


Ei atunci mai stau pe aici sa ma uit


Iradiatule, cand am vazut ca ai postat era sa raman holbata... Zic: "sa stii ca vrea si el relatie discreta cu brasoveanu' si ne tarnuieste acu' prin glod"
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:05
Dor_a, iti multumesc pentru interes... chiar daca se simte de la o posta ironia care zace nu numai in spatele celor scrise de tine, dar si pe fata...tie iti doresc cele bune, asa cum doresc tuturor!
o_chelaru
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:06
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 12:01:30
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:57:30 mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse


Dadada!
Asa facem! Ella, ia treci dom'le, aici la tranta'n noroi...
Ca acu', de i-ai zis ca "in rest" corespundea gusturilor tale, sa vezi mesaje private ce primesti


Crezi??

Pai crezi ca nu si-a dat seama cu cine are de-a face?Ne vom bucura cu totii de aceste mesaje...

ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:06
De la: Dor_a, la data 2009-04-06 12:05:09
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-06 12:02:44
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:57:30 mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse


Ei atunci mai stau pe aici sa ma uit


Iradiatule, cand am vazut ca ai postat era sa raman holbata... Zic: "sa stii ca vrea si el relatie discreta cu brasoveanu' si ne tarnuieste acu' prin glod"


Eu nu sunt aici pentru relatii discrete, ci pentru sutiene smulse...
Iradiatu_
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:06
Mie mi se pare foarte trista si disperata povestea ...sa stai cu mama copilului in casa ...sa-ti ratezi familia pe care ti-ai dorit-o si la care ai visat si sa cauti placere in alta parte, evident nu poti sta asa de unul singur , dar sa mai vrei si alta femeie tot casatorita in situatia ta ca sa treaca si ea prin ce treci tu, asa de complicat mi se pare.....se duce de rapa toata notiunea de casnicie, liniste, etc. Nu pot sa judec pentru ca nu am copil sa-mi dau cu parerea daca e bine asa sau nu cum actionezi tu , insa eu cred ca ar trebui sa alegi o varianta mai simpla ...mai corecta fatza de tine si fatza de persoana ce o cauti( ai spus ca vrei si ea sa fie casatorita , ca sa ce sa se ascunda si ea de ochii lumii, de eventualii copii, rude si etc, sa ma chinuitzi impreuna pentru juma de ora de sex? ) Vai ce m-am deprimat, asa de dimineatza ...daca ai vb serios cu anuntul asta, nu stiu, iti doresc minte limpede !
__LL__
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:06
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-06 12:02:44
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:57:30 mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse


Ei atunci mai stau pe aici sa ma uit


ntz!ntz! spectacolul este privat numai pentru ochisorii brasoveanului

la asemenea oferta
donttouch
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:07
in Relatii/Intalniri...nu mi se pare ca un astfel de subiect este atat de deplasat...
o_chelaru
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:09
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-06 12:06:39Eu nu sunt aici pentru relatii discrete, ci pentru sutiene smulse...



Da si tu un anunt...acus ma urc in masina si ma prezint la ..Botosani
ella_c
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:10
ultima data cand mi-am facut toate analizele, in fapt acum o luna, eram...cine stie, poate de atunci s-o fi intamplat ceva...dar de ce intrebi? e chiar atat de evidenta treaba?
o_chelaru
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:11
De la: donttouch, la data 2009-04-06 12:07:25
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-06 12:02:44
De la: donttouch, la data 2009-04-06 11:57:30 mai intrebi?iti dai seama ce premiu? presimt ca se lasa cu paruiala si ....................si sutene smulse

Ei atunci mai stau pe aici sa ma uit

ntz!ntz! spectacolul este privat numai pentru ochisorii brasoveanului
la asemenea oferta


Veezi, Iradiatule, ce patzesti, daca nu dai si tu anunturi t a m p i t e? Nu se paruiesc femeile in glod pentru tine si o-ha, sutene!
Dor_a
Postat pe 6 Aprilie 2009 12:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ne intalnim pe ascuns...pt ca...:( 266 De la: cristiana_cris 26 Octombrie 2009 14:42
SALUTARE LA TOTI 6 De la: Barbie30_ 4 Ianuarie 2011 19:17
M-am indragostit. 10 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 6 Noiembrie 2015 10:29
Oare cer prea mult ? 13 De la: _PrInTzEs_ 8 Aprilie 2010 17:25
credeti in iubiri ``pe neve``? 78 De la: etta 24 Octombrie 2009 00:02