buna fetelor ...

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

ginaciolpan Avatarul lui ginaciolpan

3 mesaje
Oras: bucuresti

sunt o "noutate" p-aici...deci trata-ti-ma ca atare... vreau sa va cer si eu un sfat...ca tot vine vara...am primit un link...de la kudika...cu niste oferte...zic eu avantajoase...la sedinte cu vacuum...n-am facut niciodata asa ceva...dar este mare nevoie...dupa o iarna luuungaa...daca are cineva timp si de un copil amarat ca mine poate imi da un bobarnac...sau macar un sfat! o zi buna sa aveti...toate...
Raporteaza abuz de limbaj
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: ginaciolpan, la data 2009-04-08 11:09:47sunt o "noutate" p-aici...deci trata-ti-ma ca atare... vreau sa va cer si eu un sfat...ca tot vine vara...am primit un link...de la kudika...cu niste oferte...zic eu avantajoase...la sedinte cu vacuum...n-am facut niciodata asa ceva...dar este mare nevoie...dupa o iarna luuungaa...daca are cineva timp si de un copil amarat ca mine poate imi da un bobarnac...sau macar un sfat! o zi buna sa aveti...toate...

Da unde vrei sa-ti bagi vacuum ? Sau trebuie scos de undeva?
matracucu Avatarul lui matracucu

7892 mesaje

si io,si io
dar numa daca e vb de bagat,altfel nu
de scos nu scot nimik
ginaciolpan Avatarul lui ginaciolpan

3 mesaje
Oras: bucuresti

...sincer...nici eu nu stiu ce e... dar din cate am inteles...e un fel de masaj anticelulitic...pe baza de vacuum...cred ca e terapia chinezeasca cu tubulete...cred...si actioneaza pe punctele de celulita chiar in interiorul lor...am sunat azi la clinica sa intreb...si mi-a dat mai multe detalii...ca sedintele se fac in functie de textura pielii....nivelul adipos din organism...si ca s-ar pierde foarte mult dupa sedinta...chiar prima....am facut o programare pt vineri....e o consultatie...sa vada de ce am nevoie...mai exact....daca vrei...te tin la curent...abia astept sa vad despre ce e vorba