Setari Cookie-uri

iubire imposibila

as vrea sa va intreb daca exista vreo sansa ca un baiat care statea cu mine doar pt a se distra sa se indragosteasca de mine...deci am stat cu un baiat aproape un an daca, dar a fost o relatie f ciudata( daca se poate numi relatie).el facea parte din grupul meu de prieteni...dar ne intalneam numai la sf de saptamana....si in restul saptamanii nu vb cu el nici la telefon...stiu ca o sa credeti ca sunt o proasta ..si ca o sa ma judecati...de ce am ramas cu el..dar il iubeam...si cand ne intalneam se purta cu mine ca si cu o simpla amica...doar in momentele cand eram singuri se purta ca un iubit...problema e ca stateam cu el doua trei zile si dupa nu mai vb cu mine si dupa cateva zile iar se intorcea la mine si eu ca proasta nu ii ceream nici o explicatie,,el se intorcea ca si cum nu s-ar fi intamplat nimik....si asa am tinut-o aproape un an...tin sa va spun ca nu avea prietena...dar nu inteleg de ce se purta asa...ce sa cred...acum numai sunt cu el...nu ne-am mai vazut de un an dar o prietena mi-a spus ca el intentioneaza sa stea iar cu mine nu stiu ce sa fac...as vrea sa ma razbun pe el...sau sa il fac sa ii para rau ca s-a jucat asa cu mine ...

Postat pe 8 Aprilie 2009 22:40
nu se va indragosti niciodata de tine.te considera un simplu obiect ce-i aduce placere,atunci cand are el nevoie.nu te supara ca sunt mai dura,dar cred ca e momentul sa te trezesti si sa-l parasesti.nu te merita.
dana_mv
Postat pe 8 Aprilie 2009 22:43
De la: dana_mv, la data 2009-04-08 22:43:35nu se va indragosti niciodata de tine.te considera un simplu obiect ce-i aduce placere,atunci cand are el nevoie.nu te supara ca sunt mai dura,dar cred ca e momentul sa te trezesti si sa-l parasesti.nu te merita.


nu exagera. si ea a vrut acelasi lucru, reglare hormonala.
daca nu si-a putut infrana sentimentele, nu-i vina lui!

Postat pe 8 Aprilie 2009 22:48
daca iti place situatia si nu te deranjeaza... fa-o mai departe,de ce nu?Ia-o si tu k o distractie daca te tine Daca nu spunei verde in fata k nu mai ai chef de asa ceva
lara77_girl
Postat pe 8 Aprilie 2009 22:54
razbunarea arma prostului
indiferentza doare mai tare
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Aprilie 2009 23:00
daca te uiti la un topic deschis de mine,ai sa vezi k am aceeasi problema, =)) grele relatiile astea,dar dureroasa iubirea..
leavemealone
Postat pe 8 Aprilie 2009 23:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum il faci sa te sune dupa prima intalnire 2 De la: kudika_15804 23 Noiembrie 2012 13:21
oare am procedat bine?? 34 De la: lavinia_gabryela 17 Iunie 2009 12:21
Tu ce ai face? 20 De la: Boca 16 Ianuarie 2010 13:25
"De ce suportã femeile sexul de proastã calitate?" Articol 17 De la: pickard 27 Octombrie 2010 07:14
cum e my bine??? 42 De la: greierash_is_back 17 Octombrie 2009 12:59