combatibilitate

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

LU37 Avatarul lui LU37

28 mesaje
Oras: bucuresti

eu fecioara el gemeni ce parere aveti????
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
nu stiu ......................daca-i vorba de combatibilitate chiar nu ma bag
Sa fii prost, egoist si sa ai o sanatate buna sunt trei cerinte pentru a fi fericit, desi daca prostia lipseste celelalte nu mai conteaza.
LU37 Avatarul lui LU37

28 mesaje

foarte CORECT!!!!!!!!
uitarea_aducerii_aminte Avatarul lui uitarea_aducerii_aminte

1052 mesaje

De la: LU37, la data 2009-04-06 11:24:24eu fecioara el gemeni ce parere aveti????

ia fugi tu frumusel in sectiunea horoscop shi o sa vz tu acolo k scumpa de diavolita a deschis special
un topic pentru astfel de... necunoscute vitale pt unii... dintre cei necopti
Cea mai infidela amanta a omului este speranta.Te inseli zilnic si totusi traiesti cu ea toata viata.

1052 mesaje

De la: LU37, la data 2009-04-06 11:24:24eu fecioara el gemeni ce parere aveti????

hihihi... acu ma uitashi mai atenta... pai shi io s fecioara.. shi el gemeni... parerea mea e k... sa mai lashi zodiacele... k minte rau da rau mai minte zodiacele astea
Cea mai infidela amanta a omului este speranta.Te inseli zilnic si totusi traiesti cu ea toata viata.
LU37 Avatarul lui LU37

28 mesaje

paula27 Avatarul lui paula27

127 mesaje
Oras: sighisoara

Eu chiar nu inteleg...este plin internetul de site-uri specializate pe horoscop, tarot, ghicit in stele si in luna....si tu ne intrebi pe noi....poate poate stim raspunsul...de parca noi astia din fata calculatoarelor citim in stele!!!!!!
Intra si tu pe urania, pe acvaria, pe eastrolog (m-am documentat eu pt tine) si acolo gasesti orice COMPATIBILITATEA posibila!
Fosta membra Kudika.ro
Noi, fecioarele stim ce facem si stim ce ne dorim. Gemenii sunt mai jucausi, mai instabili. Vei vedea tu la un moment dat daca e bine sau nu ...

1052 mesaje

De la: ana_pietraru, la data 2009-07-31 10:57:04Noi, fecioarele stim ce facem si stim ce ne dorim. Gemenii sunt mai jucausi, mai instabili. Vei vedea tu la un moment dat daca e bine sau nu ...

ehe... io intre timp m am casatorit cu un "gemeni" shi ne merge foarte bine! ne completam perfect... shi da, ai dreptate... sunt tare jucaushi gemenii astia, manca i ash
Fosta membra Kudika.ro
si al meu este gemenii...super zodia cit se poate de jucausi
UN PESIMIST VEDE DIFICULTATEA IN FIECARE PROVOCARE..UN OPTIMIST VEDE OPORTUNITATEA IN FIECARE PROVOCARE
amr2009 Avatarul lui amr2009

747 mesaje

Intra pe mihneafiran.ro si afli si ce a mancat in dimineata asta.
Edward's fan team
amr2009 Avatarul lui amr2009

747 mesaje

De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-07-31 12:30:26
De la: ana_pietraru, la data 2009-07-31 10:57:04Noi, fecioarele stim ce facem si stim ce ne dorim. Gemenii sunt mai jucausi, mai instabili. Vei vedea tu la un moment dat daca e bine sau nu ...

ehe... io intre timp m am casatorit cu un "gemeni" shi ne merge foarte bine! ne completam perfect... shi da, ai dreptate... sunt tare jucaushi gemenii astia, manca i ash

Uitarica....ce faci p'aici?
Edward's fan team