relatii

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
hei girls am si eu o intrebare....ce pot face daca prietenul meu nu da nici un semn de viata? eu am tot incercat sa fiu aproape de el si sa il ajut de fiecare data cand a avut nevoie dar deja am impresia ca trag de el...ce pot face?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: SunGirl, la data 2009-04-11 01:38:38hei girls am si eu o intrebare....ce pot face daca prietenul meu nu da nici un semn de viata? eu am tot incercat sa fiu aproape de el si sa il ajut de fiecare data cand a avut nevoie dar deja am impresia ca trag de el...ce pot face?

De cat timp nu da nici un semn de viatza ?Poate pur si simplu are treaba ...sau poate vrea sa-ti dea de intzeles ca nu te vrea ...asta ca nu are curaj sa-ti spuna intre 4 ochi
Foarte frumos ca ai incercat sa fii aproape de el ..dar daca el nu te vrea aproape...poti sa stai in cap si in maini ..ca tot degeaba .
De cat timp sunteti impreuna ???
Banshee on duty! Beware :)
Fosta membra Kudika.ro
De la: SunGirl, la data 2009-04-11 01:38:38hei girls am si eu o intrebare....ce pot face daca prietenul meu nu da nici un semn de viata? eu am tot incercat sa fiu aproape de el si sa il ajut de fiecare data cand a avut nevoie dar deja am impresia ca trag de el...ce pot face?

Nu mai trage de el ! Cred ca vrea sa o "rariti"...
De ce nu-l intrebi pe el?Afli mai repede

Placerea se poate sprijini pe iluzie, fericirea insa se intemeiaza pe adevar. (Chamfort )
kudika003451 Avatarul lui kudika003451

20 mesaje
Oras: bucuresti

pa pa pt baiat ..nu apreciaza ce are langa el si e fix problema lui , nu te injosi lasa-l pe el sa isi dea seama ce are ce a avut si ce a pierdut , sigur cu indiferenta o sa il recuceresti ...crede-ma stiu ce spun am trecut si eu prin asta
LOLO
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

fii mai rece nu e bn sa fii prea stresanta
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
Fosta membra Kudika.ro

Cred ca deja nu mai e prietenul tau
papusik_bad Avatarul lui papusik_bad

34 mesaje

cred ca ti-a dat verde si tu nu ti-ai dat seama
greierash_is_back Avatarul lui greierash_is_back

5092 mesaje
Oras: focsani

De la: papusik_bad, la data 2009-07-02 01:10:15cred ca ti-a dat verde si tu nu ti-ai dat seama

scurt si la obiect!
We'd be so less fragile/ If we're made from metal/ And our hearts from iron/ And our minds from steel/ And if we built an army/ Full of tender bodies/ Could we love each other/ Would we stop to feel/// And you want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You say you want to know her like a lover/ And undo her damage, she'll be new again/ Soon you'll find that if you try to save her/ It will lose her anger/ You will never win/// And you want three wishes:/ You want never bitter/ And all delicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// You want three wishes:/ One to fly the heavens/ One to swim like fishes/ You want never bitter/ And all delicious/ And a clean conscience/ And all it's blisses/ You want one true lover with a thousand kisses/ You want soft and gentle and never vicious/ And then one you're saving for a rainy day/ If your lover ever takes her love away/// Three wishes- The pierces
kudika037361 Avatarul lui kudika037361

28 mesaje

lasa-l o perioada! indiferenta doare cel mai tare, macina p oricine....nu-l mai cauta o saptamana.DELOC.fara sms-uri fara mail fara telefon, nimik.sa vezi k o sa turbeze.urmeaza sfatul meu si chiar daca iti ard mainile sa-l suni nu o face.indiferenta nu da gres aproape niciodata.te pup bafta si tine-ma la curent cu ce ai mai facut.
Fosta membra Kudika.ro
De la: yumalai, la data 2009-05-14 16:54:45fii mai rece nu e bn sa fii prea stresanta

corect! yumalai stie! PREA stresanta nu e bine maica... e ca la vitamine, in jur de DZR sa fie...
degeaba fugi
cami_goanga10 Avatarul lui cami_goanga10

335 mesaje

Fii si tu ca el,daca dupa asta nu te cauta,inseamna ca voia sa scape de tine si iti dadea de inteles.