Setari Cookie-uri

OMG-help

de ceva timp vb cu un tip.........prima data am crezut ca este doar asa....ceva de moment......nu credeam ca il interesez.......acum in schimb nu pot sta fara sa vb cu el......vb despre multe lucruri cu el....sunt deschisa....cred ca incep sa am sentimente fata de el.....locuim in aceasi comuna.....doar ca nu ne-am vazut....el bate apropoul sa ne intalnim....dar eu nu sunt sigura ca vreau..si ma fac mereu ca "ploua"..........nu ca nu as vrea sa ma intalnesc cu el......dar imi este frica daca voi putea vorbii cand ma voi intalnii cu el.....i-am spus si lui asta...mi-a zis ca este ceva normal....dar nu stiu ce sa zic.....ce ziceti ?sa ma intalnesc cu el?ce ar trebui sa fac?si daca ma intalnesc cum sa reactionez?
madllen_31
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:24
in ce comuna stati!? bolintinu' de deal?

Postat pe 9 Aprilie 2009 20:31
De la: madllen_31, la data 2009-04-09 20:24:36de ceva timp vb cu un tip.........prima data am crezut ca este doar asa....ceva de moment......nu credeam ca il interesez.......acum in schimb nu pot sta fara sa vb cu el......vb despre multe lucruri cu el....sunt deschisa


deci vorbesti cu el...

De la: madllen_31, la data 2009-04-09 20:24:36.....dar imi este frica daca voi putea vorbii cand ma voi intalnii cu el.....


pai nu ziceai ca vorbesti deja cu el?
ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:32
De la: madllen_31, la data 2009-04-09 20:24:36de ceva timp vb cu un tip.........prima data am crezut ca este doar asa....ceva de moment......nu credeam ca il interesez.......acum in schimb nu pot sta fara sa vb cu el......vb despre multe lucruri cu el....sunt deschisa....cred ca incep sa am sentimente fata de el.....locuim in aceasi comuna.....doar ca nu ne-am vazut....el bate apropoul sa ne intalnim....dar eu nu sunt sigura ca vreau..si ma fac mereu ca "ploua"..........nu ca nu as vrea sa ma intalnesc cu el......dar imi este frica daca voi putea vorbii cand ma voi intalnii cu el.....i-am spus si lui asta...mi-a zis ca este ceva normal....dar nu stiu ce sa zic.....ce ziceti ?sa ma intalnesc cu el?ce ar trebui sa fac?si daca ma intalnesc cum sa reactionez?


Tu 15 ani, el ?
Intalniti-va dar ..intr-un loc public....
Cat despre cum o sa reactionezi o sa vezi la fatza locului..nu ti fa planuri ca oricum...socoteala de-acasa nu se potriveste cu cea din targ ...
__LL__
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:34
ba da...vb cu el.....dar mi-e frica sa nu ma panichez cand ma vad cu el fata in fata...... ..........
madllen_31
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:34
De la: madllen_31, la data 2009-04-09 20:34:45ba da...vb cu el.....dar mi-e frica sa nu ma panichez cand ma vad cu el fata in fata...... ..........


panica ??? da ce te pune crezi sa faci ???Podul ??? sa stai in cap ??? ...fii exact cum esti si pe mess...nu e normal asa ?
__LL__
Postat pe 9 Aprilie 2009 20:39
De la: madllen_31, la data 2009-04-09 20:34:45ba da...vb cu el.....dar mi-e frica sa nu ma panichez cand ma vad cu el fata in fata...... ..........


Incearca sa fi naturala,chiar daca o sa te simti stanjenita la inceput...Are si "panica " asta farmecul ei..
Cati ani are el?Banuiesc ca va intalniti la un suc , sa va plimbati..sa va tineti de mana...alea...alea
M-a apucat melancolia...ce vremuri frumoase si de mult apuse...




ella_c
Postat pe 9 Aprilie 2009 21:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ati face in locul meu? 189 De la: Histria 23 Noiembrie 2013 12:22
doar prieteni??? 51 De la: battleofwits 2 Aprilie 2011 20:32
aceeasi problema cu anaphielle 3 De la: turbo_flory 11 Noiembrie 2008 19:06
prietenie sfarsita dupa 12 ani. 25 De la: Metal_spell 14 Decembrie 2009 04:04
NOUTATI 4 De la: Diavolyta_ 20 Mai 2009 23:27