Setari Cookie-uri

Dacã vrei sã fie numai al tãu...

am uitat sa precizez ca e la oferta un diaman si un inel... si nu trebuie sa faceti nimic pentru el
dontworibehapi
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:26
Ma fata asta are dreptate ...diamantu tati !!! Aia e puterea, valoarea ...
Auzi la ea H.Winston ...ptiuuu painea cu ceapa nu va mai place ..dudui fara creier de ce sunteti !!!
''doamna CUTARE ??? ...sa-mi trag palme ...asta e post de Pulitzer ...m-ai dat pe spate ..fara diamant nici nu mai stau la discutii
___LL___
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:29
si ce are titlu "vrei sa fie numai ai tau" cu inelu??? crezi ca daca iti da inelu te duci cu el adica cu tipu in groapa?? doamneeeeeeeeee cred ca te uiti prea mult la EUFORIA la "inelul cu diamant" si cred ca esti si vreo pitzipoanca blonda cu botox si visezi numai inelele cu diamant..fata mea esti de`a dreptul stupida...si daca tot vrei inele cu diamant ia-ti fata mea un job, munceste si strange bani si cumparati unul nu tre sa te futi sa`l primesti si sa visezi ca a doua zi te si mariti..wtf si se mai mira unele femei de ce sunt inselate...
IssaBabyDoll
Postat pe 27 Aprilie 2009 17:42
mare prostovanie........!!!!!!!!!
ninushk
Postat pe 27 Aprilie 2009 22:11
Nu zau??? Da un inel normal ce are?Si daca nu-i cu diamant nu trebuie sa-l accept sau cum????Poate sa fie si de tinichea ruginita,atata timp cat este oferit din tot sufletul si cu mare dragoste.Iubirea adevarata nu tine cont de diamante sau de firma.Tu ori esti batuta in cap ori esti vreo pustoaica tampita de atatea telenovele!
deea_20
Postat pe 27 Aprilie 2009 23:06
De la: dontworibehapi, la data 2009-04-27 17:19:41
De la: MissMe2, la data 2009-04-27 17:14:37vreau inelul meu cu diamant !!!!...nu am primit inel cu diamant !!!!...de ce nu am primit inel cu diamant???????????????

de ce nu suna telefonul??????...sa sune telefonul !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vezi ca il ai descarcat si daia nu suna


nu,nu ...am verificat! nu e descarcat.....
acum ca te-ai oferit sa dai un inel cu diamant ma gandesc ...oare poti sa astepti pana ma "dezmarit" eu.....dup-aia inca vreo 6 luni(minim)-1 an pana ma hotarasc sa ma culc cu tine...si fii atent...ca domnisoara a fost clara "nu tu inel cu diamant, nu tu sex PUNCT"
mai ce fraiere, auzi, sa ne culcam noi cu vreunul fara diamant???? sa ne maritam??? oh Doamne ce ineptie !!! zau daca nu...INCONSTIENTELOR !!!!!!!!!
pai stimata domnisoara,initiatoare a topicului, dvs daca o sa-l asteptati pe fat frumos din lacrima calare pe un cal alb si cu inelul cu diamant in dinti....zau ca eu cred ca o sa ramaneti fata mare!!!
MissMe2
Postat pe 28 Aprilie 2009 16:25
Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).
Iradiatu_
Postat pe 29 Aprilie 2009 20:55
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 20:55:45Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).


Of, si eu care am crezut ca am gasit reteta perfecta ca sa fie numai al meu...
pisicuta_trista
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:10
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 20:55:45Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).

Vezi sa nu-ti pui pe cap jumate de forum....
cckitty
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:13
De la: pisicuta_trista, la data 2009-04-29 21:10:28
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 20:55:45Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).


Of, si eu care am crezut ca am gasit reteta perfecta ca sa fie numai al meu...

Eu nu stiu ce reteta ai gasit tu, dar spre binele tau sper ca e o reteta de bucate...ca altfel...degeaba:)))
Iradiatu_
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:13
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 21:13:52
De la: pisicuta_trista, la data 2009-04-29 21:10:28
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 20:55:45Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).


Of, si eu care am crezut ca am gasit reteta perfecta ca sa fie numai al meu...

Eu nu stiu ce reteta ai gasit tu, dar spre binele tau sper ca e o reteta de bucate...ca altfel...degeaba:)))


No, no, eu la aia cu mancare si sex ma refeream, ma gandeam ca o fost marea mea desoperire...

Glumesc, asa is barbatii de cand lumea.....si o femeie desteapta tre sa stie asta deja....stai sa-l chem la masa
pisicuta_trista
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:21
De la: cckitty, la data 2009-04-29 21:13:06
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 20:55:45Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).

Vezi sa nu-ti pui pe cap jumate de forum....


Eu acu' manac niste clatite..asa ca nu ma poate deranja nimic:)
Iradiatu_
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:23
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 21:23:08
De la: cckitty, la data 2009-04-29 21:13:06
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 20:55:45Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).

Vezi sa nu-ti pui pe cap jumate de forum....


Eu acu' manac niste clatite..asa ca nu ma poate deranja nimic:)

Hmm..pai replica ta, chiar dac-o fi fost spunsa mai in gluma, chiar m-o enervat...Dar oricum, mult noroc sa gasesti o femeie dispusa sa ofere(numai) ceea ce-ti doresti tu
cckitty
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:26
Nu te enerva :) ca eu sunt pasnic.

PS Si pentru cele care deja rad...(se stiu ele care)....nu..nu am clatite cu avocado
Iradiatu_
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:27
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 21:23:08
De la: cckitty, la data 2009-04-29 21:13:06
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 20:55:45Offff..fetelor si e asa de simplu...Daca vrei sa fie al tau...macare si sex...mancare si sex....e atat de simplu, ce naiba:)))).

Vezi sa nu-ti pui pe cap jumate de forum....


Eu acu' manac niste clatite..asa ca nu ma poate deranja nimic:)


Banuiesc ca facute de o "ea"
pisicuta_trista
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:29
Habar nu am....mie mi le-a adus unu la usa..eu am dat doar telefon. Si da sa stii ca ar fi bine sa cunosc si eu una pe care sa nu o doara capu' odata la doua zile.
Iradiatu_
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:32
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 21:32:01Habar nu am....mie mi le-a adus unu la usa..eu am dat doar telefon. Si da sa stii ca ar fi bine sa cunosc si eu una pe care sa nu o doara capu' odata la doua zile.



hm... si eu care credeam ca tu ai parte de ce ai zis... adica macare si sex, mancare si sex

pisicuta_trista
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:35
De la: pisicuta_trista, la data 2009-04-29 21:35:21
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 21:32:01Habar nu am....mie mi le-a adus unu la usa..eu am dat doar telefon. Si da sa stii ca ar fi bine sa cunosc si eu una pe care sa nu o doara capu' odata la doua zile.



hm... si eu care credeam ca tu ai parte de ce ai zis... adica macare si sex, mancare si sex



Uite ca am scapat dulceata pe tastaura din cauza ta:))))...
Iradiatu_
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:39
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 21:39:15
De la: pisicuta_trista, la data 2009-04-29 21:35:21
De la: Iradiatu_, la data 2009-04-29 21:32:01Habar nu am....mie mi le-a adus unu la usa..eu am dat doar telefon. Si da sa stii ca ar fi bine sa cunosc si eu una pe care sa nu o doara capu' odata la doua zile.



hm... si eu care credeam ca tu ai parte de ce ai zis... adica macare si sex, mancare si sex



Uite ca am scapat dulceata pe tastaura din cauza ta:))))...



iiioooiii

miau
pisicuta_trista
Postat pe 29 Aprilie 2009 21:59
hmm...problema e ca tasta M a devenit lipicoasa:)))...offf...ce ma pot enerva
Iradiatu_
Postat pe 29 Aprilie 2009 22:09
Doresc un inel de tinichea! Sa fie neaparat ruginit, altfel nici nu stau la discutie!
darksukkubus69
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:58
e bun si unu de plastic colorat:))
IssaBabyDoll
Postat pe 1 Mai 2009 17:59
Dom'le, da' daca eu poftesc numaidecat la un inel de tinichea, ce are?! Si obligatoriu ruginit..... macar putin coclit, daca ruginit nu este...
darksukkubus69
Postat pe 2 Mai 2009 21:57
De la: ileanastan, la data 2009-04-11 09:04:24Nu trãi cu el înainte sã primeºti diamantul pe deget! Aceasta este mai mult decât o gaffe. Oferirea inelului cu diamant ar trebui sã fie un act firesc, care sã încununeze apoteotic prima noapte de dragoste. În unele cazuri, relaþiile sentimentale nu se oficializeazã. Cazuri rare, care þin de incompatibilitatea credinþelor religioase. Dar acestea sunt excepþii care nu trebuie luate în considerare.
Un tânãr cu adevãrat decis sã facã pasul cel mare se hotãrãºte rapid sã ofere un cadou de la Harry Winston fetei pe care o iubeºte. Dacã ezitã în primele luni, ºtie el motivul. ªi va ezita veºnic.
Femeia trebuie sã constituie o veºnicã provocare pentru partenerul ei, sã nu fie niciodatã disponibilã total. Sã îºi pãstreze nealterat misterul. ªi, mai ales, sã nu se transforme în gospodinã înainte de a deveni doamna Cutare.
--------------------------- textul ei e plin de metafore pe care voi nu le intelegeti din cate observ....sa va explic: "inelul cu diamant" in viziunea ei reprezinta inelul de logodna, cat de "cadoul de la Harry Winston" se refera la faptul ca un baiat care iubeste intr-adevar o fata, nu va tine cont de bani atunci cand ii ofera un cadou, iar "daca ezita in primele luni, va ezita vesnic" pentru ca tipul respectiv e zgarcit si nu se va indura niciodata sa-i ofere iubitei un cadou mai valoros.... si nu in ultimul rand " femeia trebuie sa constituie o vesnica provocare pt partenerul ei, sa nu fie niciodata disponibila total" adica sa nu faci sex din prima... asteapta momentul potrivin, in care vei fi sigura ca va fi doar al tau... va dau un sfat... mai puneti mana pe carte si veti reusi sa descifrati singure textul !!
koacaza
Postat pe 2 Iunie 2009 09:14
VAI !!!! stai sa-mi pun ochelarii de soare !!! pff..noroc ca m-ai "luminat" !
so, nu ne culcam cu el din prima, dar dupa ce ne culcam cu el trebuie sa ne dea un inel(de logodna in acceptiunea ta)...si daca nu ne da????ce ne facem?mai asteptam un timp, cunoastem altul...iar dupa un timp(nu din prima)ne culcam si cu ala..nu ne da nici ala inelul..si tot asa si iar asa...
draga mea, hai sa-ti explic o chestie...nu mai pot eu de inelele voastre cu diamant si de Harry Winston ala si de toate cadouri valoroase.nu neg ca este frumos sa primesti un cadou, DAR crede-ma ca daca iubitul meu imi aduce 3 flori pe care le-a cules el de pe camp cand se intorcea din delegatie eu sunt mai mult decat incantata.
probabil ca exista si barbati zgarciti, DAR daca un barbat te iubeste crede-ma pe cuvant cu nu va fi zgarcit pe nici un plan.
MissMe2
Postat pe 2 Iunie 2009 16:23
foarte tare ...deci inelul nu trebuie sa fie neaparat cu diamant..diamantul e practic doar un simbol...simboluri,metafore.problema este ca nu am inteles inca,cum il tin langa mine ,pt ca discutia a fost cam..pe langa,toata lumea a sarit in capul fetei si..atat.eu zic asa:il tii langa tine cum poti!
Miami
Postat pe 2 Iunie 2009 18:21
De la: ileanastan, la data 2009-04-11 09:04:24Nu trãi cu el înainte sã primeºti diamantul pe deget! Aceasta este mai mult decât o gaffe. Oferirea inelului cu diamant ar trebui sã fie un act firesc, care sã încununeze apoteotic prima noapte de dragoste. În unele cazuri, relaþiile sentimentale nu se oficializeazã. Cazuri rare, care þin de incompatibilitatea credinþelor religioase. Dar acestea sunt excepþii care nu trebuie luate în considerare.
Un tânãr cu adevãrat decis sã facã pasul cel mare se hotãrãºte rapid sã ofere un cadou de la Harry Winston fetei pe care o iubeºte. Dacã ezitã în primele luni, ºtie el motivul. ªi va ezita veºnic.
Femeia trebuie sã constituie o veºnicã provocare pentru partenerul ei, sã nu fie niciodatã disponibilã total. Sã îºi pãstreze nealterat misterul. ªi, mai ales, sã nu se transforme în gospodinã înainte de a deveni doamna Cutare.


frumos spus,dar cate sau cati facem asta
in rest cu misterul sunt de acord
heaven_2906
Postat pe 3 Iunie 2009 15:53


Deci prima noapte de dragoste ( din viata unei femei sau din relatia respectiva) trebuie sa fie dupa ce primesti inelul cu diamant


Am ras cu lacrimi.
Concluzia: baietzi, cumparati un inel cu diamant musai de la Harry Winston , oferiti-l domnisoarei, cand va plictisiti de noptile de dragoste cu ea cereti-l inapoi ( ca nu sunteti compatibili) cea mai buna investitie, apoi treceti la urmatoarea
valita76
Postat pe 3 Iunie 2009 17:54
Ooooof! nu mai vine odata inelul ala de tinichea! In loc sa vina cu inelul de tinichea coclita, el s-a gasit cu unul din argint cu broasca testoasa! ce nerusinare!
darksukkubus69
Postat pe 4 Iunie 2009 18:14
Draga Ileana ...asa a fost la tine prima noapte de dragoste ...cu inel? sau aaaa.....n-a fost inca ..?
karla_08
Postat pe 11 Iunie 2009 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Singurei ? 24 De la: Roco 15 Februarie 2009 11:04
Vrei sa te indragostesti? Hai la SPEED DATING 13 De la: kudika074009 11 Octombrie 2009 15:51
Cind sa furi primul sarut ? 4 De la: kudika_966303 12 Februarie 2016 11:36
Soacra acra caree impotriva...un sfat 2:D 27 De la: dulseee 10 Aprilie 2009 19:59
Ce inseamna sa fii bun si frumos? 1 De la: danzavo 21 Decembrie 2009 15:58