Setari Cookie-uri

Femei care "ejaculeaza"

De la: felixcat, la data 2009-12-07 22:06:59
De la: dede25, la data 2009-12-07 17:52:00
De la: co13, la data 2009-12-07 10:11:51ca barbat as putea spune ca nu m-ar fascina sa mi se intample cu prietena mea
tre sa mergi la medic


hihi !
inseamna ca nu esti in stare de nimic, no offence

e pe langa nu il baga in seama.. ala daca a pus mana pe o femeie crede ca stie totul.
squirting.. ow yeah.. sweet..love it


voiam sa comentez si sa mor daca stiam ce... imi dadusera lacrimile de ras
dede25
Postat pe 8 Decembrie 2009 13:44
razi ca e sanatos.. eu nu pot sa rad :(
felixcat
Postat pe 8 Decembrie 2009 14:02
De la: felixcat, la data 2009-12-08 14:02:15razi ca e sanatos.. eu nu pot sa rad :(


dap, viitorul...
dede25
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:53
multe persoane habar nu au despre ce vorbesc aici.tu ce patesti este k te exciti si te umezesti mai tare,dar asta nu este orgasm,asta nu te face sa te simti in al 9 cer.te exciti si te umezesti.cine a spus k asta te face sa te simti super bine sa stie k asta nu e orgasm.orgasmul e alta treaba.si barbatii care se excita se umezesc inainte sa ejaculeze.e o diferenta intre a ejacula si a te umezi.nu ai vaginita.toate fetele ar trebui sa se umezeasca asa k tine dak nu o fac inseamna k nu stiu ce inseamna sex.stai linistita e normal,si faza cu prosopul e singurul lucru bun care l-am citit aici.ciao!
roxalina46
Postat pe 8 Decembrie 2009 18:51
De la: roxalina86, la data 2009-12-08 18:51:17multe persoane habar nu au despre ce vorbesc aici.tu ce patesti este k te exciti si te umezesti mai tare,dar asta nu este orgasm,asta nu te face sa te simti in al 9 cer.te exciti si te umezesti.cine a spus k asta te face sa te simti super bine sa stie k asta nu e orgasm.orgasmul e alta treaba.si barbatii care se excita se umezesc inainte sa ejaculeze.e o diferenta intre a ejacula si a te umezi.nu ai vaginita.toate fetele ar trebui sa se umezeasca asa k tine dak nu o fac inseamna k nu stiu ce inseamna sex.stai linistita e normal,si faza cu prosopul e singurul lucru bun care l-am citit aici.ciao!

esti din aia desteapta de dai in gropi.
EXISTA TERMEN MEDICAL EJACULARE FEMININA, "FOMEIE"
dar scuze.. tu esti femeie.. tu sti totul.. ce stiu eu si sexologii care au studiat acest fenomen, si aia niste canalii incompetente dom'le

http://en.wikipedia.org/wiki/Female_ejaculation
cine nu stie engleza sa nu se chinuie.
felixcat
Postat pe 8 Decembrie 2009 21:48
De la: roxalina86, la data 2009-12-08 18:51:17multe persoane habar nu au despre ce vorbesc aici.tu ce patesti este k te exciti si te umezesti mai tare,dar asta nu este orgasm,asta nu te face sa te simti in al 9 cer.te exciti si te umezesti.cine a spus k asta te face sa te simti super bine sa stie k asta nu e orgasm.orgasmul e alta treaba.si barbatii care se excita se umezesc inainte sa ejaculeze.e o diferenta intre a ejacula si a te umezi.nu ai vaginita.toate fetele ar trebui sa se umezeasca asa k tine dak nu o fac inseamna k nu stiu ce inseamna sex.stai linistita e normal,si faza cu prosopul e singurul lucru bun care l-am citit aici.ciao!


pacat ca nu si-a pus varsta la profil, ca eram tare curioasa... oricum tot o pustoicuta... no comment.
dede25
Postat pe 8 Decembrie 2009 22:25
nu am spus k nu exista ejaculare la femei,am spus k nu e acelasi lucru cu orgasmul,pt k cineva spunea k ar trebui sa fie fericita pt k putine femei simt placerea asta.si orgasmul nu e ejaculare.placerea cea mai mare o simti la orgasm nu la ejaculare.cred k stiu despre ce vorbesc.nu am 16 ani,am studii in domeniul asta.o zi buna
roxalina46
Postat pe 9 Decembrie 2009 16:41
esti medic? sau lucrezi in cercetarea in sectorul fiziologiei umane? sunt sigur ca nu, pt ca nu ai vb asa de aiurea.
pariu ca eu ma simte foarte bine cand ejaculez?! asta e pt ca este un proces care se suprapune orgasmului dar exista o interdependenta intre ele.
in principiu nu ejaculez fara a avea orgasm si nu am orgasm fara sa ejaculez... dar deh.. iti dai seama ce eroare imensa a fost facuta prin afirmatia criticata de tine.
daca tu ca femeie ejaculezi fara sa ai orgasm, poate chiar cand mergi pe strada sau cum o fi, probabil ai niste disfunctii sexuale, dar in principiu ejacularea survine in urma orgasmului.
si sunt aproape 100% ca nu ai trait vreodata un act de squirting pt ca ai sti ca o astfel de manifestare coincide cu un orgasm foarte puternic.. ma rog.. tu ai studii in domeniu, ce stiu eu?!
felixcat
Postat pe 9 Decembrie 2009 17:07
vreau si eu o fata care ejaculeaz
:|
mi se pare DAMN HOT!!!!!!!!!!!
Limbu
Postat pe 12 Decembrie 2009 02:33
ejaculeaza*

ma scuzati m-am emotionat
Limbu
Postat pe 12 Decembrie 2009 02:34
Unii sexologi afirma ca o femeie care ejaculeaza e superinzestrata feminin (hormonal) -adevarata centrala nucleara! Sunt curios cum ar fi sa fac sex cu una... Am vazut clipuri pe anumite siteu-ri ... e tare, frate, sa vezi o femeie-stropitoare. Medicina moderna e departe de a fi elucidat toate misterele creaturii umane.
solari
Postat pe 12 Decembrie 2009 12:08
De la: roxalina46, la data 2009-12-09 16:41:34nu am spus k nu exista ejaculare la femei,am spus k nu e acelasi lucru cu orgasmul,pt k cineva spunea k ar trebui sa fie fericita pt k putine femei simt placerea asta.si orgasmul nu e ejaculare.placerea cea mai mare o simti la orgasm nu la ejaculare.cred k stiu despre ce vorbesc.nu am 16 ani,am studii in domeniul asta.o zi buna


Lasa studiile...caci toti citim despre subiectul asta peste tot.Daca vrei sa ne impartasesti ceva ,spune exact ceea ce se simte ,ceea ce simti tu cand ai aceasta ejaculare(daca o ai).Eu una numai asa am orgasm(cu ejaculare) si crede-ma ca nu poti descrie in cuvinte ce se simte in momentele alea.Fetele de aici care au acest orgasm cu ejaculare poate imi vor da dreptate ,asa-i fetelor? Va pup
VALITZA81
Postat pe 14 Decembrie 2009 18:46
''Problema'' ta se numeste squirt.....si chiar poti sa te consideri o norocoasa pentru ca foarte putine femei ajung sa aiba parte de el
bebelusakiss
Postat pe 15 Decembrie 2009 10:30
Ai avut orgasm vreodata?
dupa ce ai explicat pe aici, cred ca nu
bebelusakiss
Postat pe 15 Decembrie 2009 10:33
De la: bebelusakiss, la data 2009-12-15 10:33:46Ai avut orgasm vreodata?
dupa ce ai explicat pe aici, cred ca nu


of, chiar nu ai inteles ca are studii in domeniu? se pare ca tre' sa pun mana pe carte
dede25
Postat pe 15 Decembrie 2009 11:56
Lasati fata cu studiile ei si sa ne vedem noi de squirt-ul nostru fetelor
VALITZA81
Postat pe 15 Decembrie 2009 17:00
eu ador femeile care au squirt.Ador sa faca asta in timp ce le ofer cunnilingus si sa inghit tot.Ma excita f mult asta
limbafina
Postat pe 11 Martie 2011 23:45
e incredibil cum puteti sa faceti din absolut orice lucru ceva dezgustator.

felicitari.
rockk
Postat pe 12 Martie 2011 01:03
De la: rockk, la data 2011-03-12 01:03:35e incredibil cum puteti sa faceti din absolut orice lucru ceva dezgustator.

felicitari.


Oribil!
_Cryssa_
Postat pe 12 Martie 2011 10:52
asta e o adevarata calitate..iubitul tau ar trebui sa fie incantat!
all_the_love
Postat pe 18 Martie 2011 10:04
eu am descoperit ca ejaculez de curand si nu a fost o problema. am pus un prosop sub mine, iar prietenul meu este foarte incantat ca ma poate face sa stropesc. este o senzatie extraordinara
oana0309
Postat pe 19 Martie 2011 01:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex 23 De la: helenita5 24 Iunie 2009 23:36
Scorpionul 15 De la: ploidevise 14 Decembrie 2010 18:11
doresc doamna 4 De la: zucherro 26 Februarie 2012 11:06
salve! 3 De la: Full_Metal_Jacket 10 Mai 2010 11:08
buna doamnelor 2 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 08:20