Setari Cookie-uri

prima data

prima data nu am sangerat dar a durut, dupa aceea prietenul meu, si actualul, a spus k nu am fost virgina, i-am explicat k nu am mai fost cu nici un baiat inaintea lui dar degeaba, a inceput el cu texte de ale lui k l-am mintit sa-i spun cu cine am facut-o prima data k sa nu ne desp, ma intelege dar nu vrea sa fie mintit. Tin prea mult la el si i-am explicat a 10000 oara k el a fost primu, in fine nu m-a crezut , i-am zis k a fost un baiat vecin cu mine ( cu toate k el a fost primu), de atunci s-a impacat cu ideea si imi scoate ochii degeaba doar knd ne certam...ce sa fac sa ma creada k el a fost primu????????
marinutza63
Postat pe 17 Aprilie 2009 21:02
poate ai himen elastic .. oare el nu stie ce inseamna asta??
Diavolyta_
Postat pe 17 Aprilie 2009 21:04
sa-i faci cadou un tratat care sa-i explice corpul femeiesc de la a la z
kitty_krieger
Postat pe 17 Aprilie 2009 21:09
aaa uitasem sa mentionez k dupa aceea am fost in oras am fost la baie si aveam pete p blugi, i-am zis si lui, i-am si aratat k sa vada ca nu-l mint dar tot degeaba.....cum sa-l fac sa ma creada????
marinutza63
Postat pe 17 Aprilie 2009 21:22
ok, du-l de manuta la un medic care sa stea de vorba cu el foarte clar despre ce se intampla la dezvirginare si ce ti s-a intamplat tie.
daca nici pe el nu-l crede, atuuunci....
kitty_krieger
Postat pe 17 Aprilie 2009 22:18
da`l draq.. e un cretin daca nu te crede... inseamna ca nu te merita..
Diavolyta_
Postat pe 18 Aprilie 2009 13:01
De la: marinutza63, la data 2009-04-17 21:02:13prima data nu am sangerat dar a durut, dupa aceea prietenul meu, si actualul, a spus k nu am fost virgina, i-am explicat k nu am mai fost cu nici un baiat inaintea lui dar degeaba, a inceput el cu texte de ale lui k l-am mintit sa-i spun cu cine am facut-o prima data k sa nu ne desp, ma intelege dar nu vrea sa fie mintit. Tin prea mult la el si i-am explicat a 10000 oara k el a fost primu, in fine nu m-a crezut , i-am zis k a fost un baiat vecin cu mine ( cu toate k el a fost primu), de atunci s-a impacat cu ideea si imi scoate ochii degeaba doar knd ne certam...ce sa fac sa ma creada k el a fost primu????????


imi pare rau pt iubitul tau, dar e cretin! si daca e asa gelos...bafta langa el!
l_diana_c
Postat pe 18 Aprilie 2009 13:13
ce om unde l-ai gasit?, ori sufera daca nu a fost el primul sau nu are nici un pic de incredere in tine si banuieste ca mai ai pe cineva
Adi_Zu_
Postat pe 18 Aprilie 2009 13:18
E un cretin.
Kathara
Postat pe 18 Aprilie 2009 13:20
Marinutza 63, eu cred ca acest baiat nu stie ce inseamna un himen elastic.. in primul rand nu toate fetele au sangerari la primul contact sexual...insa ma intreb el a fost virgin ca sa-ti ceara tie socoteala de ce nu esti
ralu_zar
Postat pe 18 Aprilie 2009 21:53
De la: marinutza63, la data 2009-04-17 21:02:13prima data nu am sangerat dar a durut, dupa aceea prietenul meu, si actualul, a spus k nu am fost virgina, i-am explicat k nu am mai fost cu nici un baiat inaintea lui dar degeaba, a inceput el cu texte de ale lui k l-am mintit sa-i spun cu cine am facut-o prima data k sa nu ne desp, ma intelege dar nu vrea sa fie mintit. Tin prea mult la el si i-am explicat a 10000 oara k el a fost primu, in fine nu m-a crezut , i-am zis k a fost un baiat vecin cu mine ( cu toate k el a fost primu), de atunci s-a impacat cu ideea si imi scoate ochii degeaba doar knd ne certam...ce sa fac sa ma creada k el a fost primu????????



EL ERA VIRGIN? Tu ai facut mare tam-tam din asta? Scapa de el, nu merita?
Kathhy
Postat pe 18 Aprilie 2009 21:56
De la: marinutza63, la data 2009-04-17 21:22:21aaa uitasem sa mentionez k dupa aceea am fost in oras am fost la baie si aveam pete p blugi, i-am zis si lui, i-am si aratat k sa vada ca nu-l mint dar tot degeaba.....cum sa-l fac sa ma creada????

dar de ce tii neaparat sa te creada?
si de ce ai facut jocul asta ca ala ca el...
ai minte de copil, daca vezi ca nu ai cu cine de ce te mai stresezi?!
e simplu

Postat pe 18 Aprilie 2009 21:58
km asa ceva cred ca trebuie sa mai aiba incredere, l-am intr d atatea ori zimi si mie ce sa fac sa ai incredere : :"increderea ti-o castigi cu timpu"...intradevar si eu sunt foooaaaarrteee geloasa Zice k ma iubeste si a dovedit-o de atatea ori da knd are zile mai proaste sau knd se intalneste cu prietenii e problema mare!!! la inceput era altfel dar cik s-a schimbat din kuza mea k il sun din ora in ora k el nu poate sa faca ceva fara sa stiu eu, intradevar sunt si eu geloasa cu toate k nu mi-a dat motive dar sunt a zis k nu m-a inselat niciodata si nici nu o sa ma insele!! ce sa fac sa aiba incredere??? il iubesc mult si nuj vreau sa renunt la el....
marinutza63
Postat pe 19 Aprilie 2009 15:02
De la: marinutza63, la data 2009-04-19 15:02:49km asa ceva cred ca trebuie sa mai aiba incredere, l-am intr d atatea ori zimi si mie ce sa fac sa ai incredere : :"increderea ti-o castigi cu timpu"...intradevar si eu sunt foooaaaarrteee geloasa Zice k ma iubeste si a dovedit-o de atatea ori da knd are zile mai proaste sau knd se intalneste cu prietenii e problema mare!!! la inceput era altfel dar cik s-a schimbat din kuza mea k il sun din ora in ora k el nu poate sa faca ceva fara sa stiu eu, intradevar sunt si eu geloasa cu toate k nu mi-a dat motive dar sunt a zis k nu m-a inselat niciodata si nici nu o sa ma insele!! ce sa fac sa aiba incredere??? il iubesc mult si nuj vreau sa renunt la el....

ai numai impresia ca-l iubesti, pt ca a fost primul, dar o sa-ti treaca...
asa am patit si eu cu un idiot

Postat pe 19 Aprilie 2009 15:19
marinutza...a zis ca nu te-a inselat si ca nu o sa te insele , ....bun ,dar ce barbat crezi ca ar recunoaste daca nu e prins?
ralu_zar
Postat pe 19 Aprilie 2009 18:40
cred ca aveti dreptate da mie imi vine foarte greu knd vad ca nu ma crede pe mine!!! il iubesc prea mult si de asta nici eu nu stiu ce sa mai fac cand stau si ma gandesc, dar nu concep viata fara el:
marinutza63
Postat pe 19 Aprilie 2009 21:45
e cam fraier iubitu asta al tau....
_dulcik_
Postat pe 25 Aprilie 2009 11:58
De la: marinutza63, la data 2009-04-17 21:02:13prima data nu am sangerat dar a durut, dupa aceea prietenul meu, si actualul, a spus k nu am fost virgina, i-am explicat k nu am mai fost cu nici un baiat inaintea lui dar degeaba, a inceput el cu texte de ale lui k l-am mintit sa-i spun cu cine am facut-o prima data k sa nu ne desp, ma intelege dar nu vrea sa fie mintit. Tin prea mult la el si i-am explicat a 10000 oara k el a fost primu, in fine nu m-a crezut , i-am zis k a fost un baiat vecin cu mine ( cu toate k el a fost primu), de atunci s-a impacat cu ideea si imi scoate ochii degeaba doar knd ne certam...ce sa fac sa ma creada k el a fost primu????????



jura-i in biserica, si daca nici atunci nu te crede nu iti mai bate capul..important e ca tu sti ca ai fost virgina, si fi mandra de asta !!!!

Postat pe 21 Mai 2009 13:18
De la: r_girl, la data 2009-05-21 13:18:39
De la: marinutza63, la data 2009-04-17 21:02:13prima data nu am sangerat dar a durut, dupa aceea prietenul meu, si actualul, a spus k nu am fost virgina, i-am explicat k nu am mai fost cu nici un baiat inaintea lui dar degeaba, a inceput el cu texte de ale lui k l-am mintit sa-i spun cu cine am facut-o prima data k sa nu ne desp, ma intelege dar nu vrea sa fie mintit. Tin prea mult la el si i-am explicat a 10000 oara k el a fost primu, in fine nu m-a crezut , i-am zis k a fost un baiat vecin cu mine ( cu toate k el a fost primu), de atunci s-a impacat cu ideea si imi scoate ochii degeaba doar knd ne certam...ce sa fac sa ma creada k el a fost primu????????



jura-i in biserica, si daca nici atunci nu te crede nu iti mai bate capul..important e ca tu sti ca ai fost virgina, si fi mandra de asta !!!!


da de ce sa jure in biserica?? doamne fereste de idioti din astia..ce dreaq daca nu are incredere atunci da-l incolo. ia ia-l la suturi si asa poate isi revine. pacat pentru tine. pe bune, chiar imi pare rau ca ai dat de unul cretin asa.
te pup si bafta.
cristi_nne
Postat pe 21 Mai 2009 14:07
pan' la urma ce s'o intamplat? te crede acum sau nu? sau nu mai esti cu el?
Diavolyta_
Postat pe 21 Mai 2009 14:11
la fel mi sa intamplat si mie....doar ca pana la urma m-a crezut...imediat dupa ce s-a intamplat tb sa te duci frumos cu el la doctor sa-ti faci un control si sa-i dem ca el a fost primul....pana la urma ce ai facut???
papusik_bad
Postat pe 2 Iulie 2009 01:21
da' de ce sa-i demostreze??????cine e el?? pielea p****i sa aiba dreptu la explicatii??
greierash_is_back
Postat pe 2 Iulie 2009 02:11
pai daca fata il iubeste....pai atunci cand spui adevraul si cineva nu te crede te enerveaza chestia asta....eu in locul ei asa faceam dar apoi eu eram cea care ma certam cu el...si il jigneam si pe el de fata cu toata lumea ca e un fraier care nu stie ce inseamna o fata virgina....ufff detest barbatii astia
papusik_bad
Postat pe 2 Iulie 2009 16:44
dap,asa ziceam si eu candva"nu concep viata fara el",dar se pare ca era doar faptul ca fusese primul din viata mea,si inca nu ma maturizazem destul.parerea mea e sa renunti la un asemenea specimen,desi il iubesti,ptr k nu te merita
ella_tody
Postat pe 23 Iulie 2009 17:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Buna intrebare ..ce inseamna dragostea? 21 De la: kudika106963 18 Ianuarie 2010 03:15
Insistenta 26 De la: kudika_31780 24 Martie 2013 11:44
mint sau nu la bautura barbatii? 54 De la: Iradiatu_ 6 Octombrie 2009 00:46
mesaj important 1 De la: albe_beea 5 Februarie 2009 15:24
Curiozitate... 10 De la: valy90 17 Octombrie 2010 14:18