Setari Cookie-uri

iubesc doi baieti,ce sa fac?

Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((
kudika017596
Postat pe 18 August 2009 12:48
De la: kudika017596, la data 2009-08-18 12:48:34Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((


sti este un proverb romanesc si este asa de cunoscut"nu da vrabia din mana pe a dupa gard"................sau era vorba de cioara oricum prea putzin conteaza
anybody
Postat pe 18 August 2009 13:17
De la: kudika017596, la data 2009-08-18 12:48:34Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((

Cati anisori ai? Ca sa stiu ce sfat sa-ti dau...
Lucia38
Postat pe 18 August 2009 13:21
AM 22 ANI
kudika017596
Postat pe 19 August 2009 16:20
Multi inainte. Avand in vedere ca esti tanara si mai ai timp pentru relatii serioase, eu zic sa incerci sa vezi cum e cu al doilea. Sa nu regreti mai tarziu ceea ce ar fi putut sa fie. Daca insa nu va merge, se cheama ca ai avut ghinion, dar asta nu inseamna ca s-a terminat lumea.
Lucia38
Postat pe 19 August 2009 19:11
De la: kudika017596, la data 2009-08-18 12:48:34Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((


Nu da vrabia din mana pe aia dupa gard.Nu tot ce zboara se papa.

Postat pe 20 August 2009 09:39
intotdeauna riscul face diferenta intre invingatori si invinsi...nu ai cum sa iubesti 2 deodata...aceea nu este iubire...cand vei simti ca nu ai aer, ca fara acel cel nu-ti poti construi ziua de maine, ca te-ai nascut ca sa-l iubesti pe el, ca orice obstacol sta in calea voastra pare o adiere de vant... poate atunci vei iubi...pentru ca ai 22 de ani te sfatuiesc sa incerci, daca vei regreta dupa se considera risc asumat, oricum numai faptul ca te gandesti la altcineva spune multe despre relatia k de care amintesti...Bafta multa...Nico
nicoleta_capra
Postat pe 20 August 2009 09:47
cu al doilea cred ca nu e iubire e curiozitatea de a fi alaturi de cineva care a suferit de a experimenta necunoscut...el nu cred ca te iubeste daca a iubit greu va mai iubi.....asa ca nu da capra din curte pe capra vecinului ca e mai proasta
yumy
Postat pe 20 August 2009 09:56
De la: nicoleta_capra, la data 2009-08-20 09:47:43intotdeauna riscul face diferenta intre invingatori si invinsi...nu ai cum sa iubesti 2 deodata...aceea nu este iubire...cand vei simti ca nu ai aer, ca fara acel cel nu-ti poti construi ziua de maine, ca te-ai nascut ca sa-l iubesti pe el, ca orice obstacol sta in calea voastra pare o adiere de vant... poate atunci vei iubi...pentru ca ai 22 de ani te sfatuiesc sa incerci, daca vei regreta dupa se considera risc asumat, oricum numai faptul ca te gandesti la altcineva spune multe despre relatia k de care amintesti...Bafta multa...Nico
ms mult pt sfat nico,chiar am nevoie sa-mi pun ordine in ganduri..ms
kudika017596
Postat pe 21 August 2009 20:58
De la: yumalai, la data 2009-08-20 09:56:43cu al doilea cred ca nu e iubire e curiozitatea de a fi alaturi de cineva care a suferit de a experimenta necunoscut...el nu cred ca te iubeste daca a iubit greu va mai iubi.....asa ca nu da capra din curte pe capra vecinului ca e mai proasta
giadar
Postat pe 29 August 2009 07:52
De la: kudika017596, la data 2009-08-18 12:48:34Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((


sex in grup.
greierash_is_back
Postat pe 29 August 2009 11:05
Hotaraste-te si tu pe care il iubesti mai mult
anushkha
Postat pe 31 August 2009 17:22
De la: anushkha, la data 2009-08-31 17:22:37Hotaraste-te si tu pe care il iubesti mai mult


Iar daca nu te hotarasti...culca-te cu amandoi degraba sa poti sa te decizi!
cristinarudi
Postat pe 4 Decembrie 2009 00:44
iubeste doar unul
Sabrina_Nede
Postat pe 4 Decembrie 2009 12:27
Buna fetelor! :* Recomand accesarea acestui link: http://ro.netlog.com/Onyx_99 - - > chiar dak nu are legatura cu acest subiect, merita sa va uitati, sunt produse noi, frumoase si la preturi foarte convenabile! pentru luna decembrie, dar si ianuarie, comanda se va face oricand doriti. va pup si va doresc Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!
Dark
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:10
Am trecut si trec si eu in continuare prin aceleasi lucruri...sunt cu un baiat de 1 an si o luna si de 7 luni m-am mai indragostit de cineva...am 21 de ani si m-am gandit si eu ca avand varsta asta trebuie sa incerc,insa sa stii ca nu am reusit niciodata pentru ca il iubesc pe prietenul meu...asta este diferenta intre sentimentele tale poate si la tine...de acel baiat esti indragostita,iar pe prietenul tau il iubesti...tot ce pot sa-ti spun este ca ar trebui sa ai curaj sa stai o perioada singura si astfel vezi de care iti este mai dor si cu care ti-ai dori sa fii in momentele alea...eu nu am avut curaj sa fac asta si nici posibilitatea pentru ca amandoi imi sunt f aproape si nu m-au lasat sa fac lucrul asta,dar este o greseala pentru ca drept urmare inca ma mai gandesc la el pentru ca il vad f des si il voi mai vedea f des o perioada fiind cu mine la aceeasi facultate...sper sa iti pui ordine in ganduri si sa iei decizia corecta fata de tine in primul rand pentru ca este fericirea ta in joc.Bafta :)
Anok
Postat pe 7 Decembrie 2009 06:09
stii ce e foarte amuzant... faptul k povestea ta seamana destul de mult cu a mea, eu sunt cu un baiat de ceva vreme dar mi-am dat seama k il iubesc si pe fratele lui... e foarte greu mai ales k cel de-al doilea baiat e fratele lui... dar nu stiu ce sa fac, imi este atat de greu, am incercat sa nu ma mai gandesc la fratele lui si incerc in continuare!! Incearca si tu la fel, stiu k este greu dar alta solutie nu cred k ar fii!!
kudika370218
Postat pe 22 Februarie 2011 11:11
De la: kudika370218, la data 2011-02-22 11:11:57stii ce e foarte amuzant... faptul k povestea ta seamana destul de mult cu a mea, eu sunt cu un baiat de ceva vreme dar mi-am dat seama k il iubesc si pe fratele lui... e foarte greu mai ales k cel de-al doilea baiat e fratele lui... dar nu stiu ce sa fac, imi este atat de greu, am incercat sa nu ma mai gandesc la fratele lui si incerc in continuare!! Incearca si tu la fel, stiu k este greu dar alta solutie nu cred k ar fii!!


Bai frate, de unde ati iesit ca ciupercile? Toate sunteti indragostite de fratii, prietenii, verii etc. iubitilor? Pe urma, daca va spune cineva ca sunteti c... va suparati.
Micaell
Postat pe 22 Februarie 2011 15:09
De la: Micaell, la data 2011-02-22 15:09:59
De la: kudika370218, la data 2011-02-22 11:11:57stii ce e foarte amuzant... faptul k povestea ta seamana destul de mult cu a mea, eu sunt cu un baiat de ceva vreme dar mi-am dat seama k il iubesc si pe fratele lui... e foarte greu mai ales k cel de-al doilea baiat e fratele lui... dar nu stiu ce sa fac, imi este atat de greu, am incercat sa nu ma mai gandesc la fratele lui si incerc in continuare!! Incearca si tu la fel, stiu k este greu dar alta solutie nu cred k ar fii!!


Bai frate, de unde ati iesit ca ciupercile? Toate sunteti indragostite de fratii, prietenii, verii etc. iubitilor? Pe urma, daca va spune cineva ca sunteti c... va suparati.



hai bre, nu auzi ca'i amuzant
anastasia_m
Postat pe 22 Februarie 2011 15:18
De la: kudika017596, la data 2009-08-18 12:48:34Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((

Uf, cin' te-a pus sa iesi in targ cu iubitul din oras cand stiai ca vine si celalalt ?
luchianramona
Postat pe 22 Februarie 2011 15:34
De la: luchianramona, la data 2011-02-22 15:34:57

Uf, cin' te-a pus sa iesi in targ cu iubitul din oras cand stiai ca vine si celalalt ?



Ramooo.....targul de animalute??? fata de cand nu ne-am pupacit????
anastasia_m
Postat pe 22 Februarie 2011 15:37
De la: anastasia_m, la data 2011-02-22 15:37:46
De la: luchianramona, la data 2011-02-22 15:34:57

Uf, cin' te-a pus sa iesi in targ cu iubitul din oras cand stiai ca vine si celalalt ?



Ramooo.....targul de animalute??? fata de cand nu ne-am pupacit????

Am vrut sa zic "in oras", dar am fost mai moldoveanca
Nu ne-am pupacit de muuuult !
luchianramona
Postat pe 22 Februarie 2011 15:46
De la: kudika017596, la data 2009-08-18 12:48:34Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((

vezi daca-ti pierzi vremea cu jocurile pe diverse site-uri? Ai ajuns acum sa vrei sa te joci cu jucaria baiatului! Cata profunzime si maturitatea in afirmatia ta: "un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el", sa nu mai vorbim de lb romana!!!
puiut_77
Postat pe 22 Februarie 2011 16:04
cred ca ai 22 de ani si ai avut 2 relatii max in viata ta, altfel n ai intreba. iti pasa de ala de pe mess ca te ai plictisit dupa 4 ani.

cum spunea cineva, cea mai frumoasa pov de dragoste e cand unul dintre cei doi moare cand se iubesc, inainte sa se duca dracu tot.

te ndragostesti pe mess. macar fii sincera cu tine, erai plictisita si te ai fi indragostit si de un extraterestru care ti ar fi zis ceva nou si s ar fi comportat cu tine intr un anume fel.

cata ipocrizie. nu iubesti tu pe nimeni. iti place doar sa simti ca esti in centru atentiei din cand in cand. un om care iubeste stie exact ce simte si pentru cine.

ca vrei sa te culci cu unu cu altu, e altceva, se ntelege, e firea umana si nu te condamna nimeni. dar sa nseli increderea unui moron care sta cu tine de 4 ani, e ceva rusinos.
rockk
Postat pe 22 Februarie 2011 16:10
De la: rockk, la data 2011-02-22 16:10:45cred ca ai 22 de ani si ai avut 2 relatii max in viata ta, altfel n ai intreba. iti pasa de ala de pe mess ca te ai plictisit dupa 4 ani.

cum spunea cineva, cea mai frumoasa pov de dragoste e cand unul dintre cei doi moare cand se iubesc, inainte sa se duca dracu tot.

te ndragostesti pe mess. macar fii sincera cu tine, erai plictisita si te ai fi indragostit si de un extraterestru care ti ar fi zis ceva nou si s ar fi comportat cu tine intr un anume fel.

cata ipocrizie. nu iubesti tu pe nimeni. iti place doar sa simti ca esti in centru atentiei din cand in cand. un om care iubeste stie exact ce simte si pentru cine.

ca vrei sa te culci cu unu cu altu, e altceva, se ntelege, e firea umana si nu te condamna nimeni. dar sa nseli increderea unui moron care sta cu tine de 4 ani, e ceva rusinos.

nu fi rau! Stii tu cum sta faza aia cu: dragostea invinge orice obstacol!
puiut_77
Postat pe 24 Februarie 2011 09:59
De la: kudika370218, la data 2011-02-22 11:11:57stii ce e foarte amuzant... faptul k povestea ta seamana destul de mult cu a mea, eu sunt cu un baiat de ceva vreme dar mi-am dat seama k il iubesc si pe fratele lui... e foarte greu mai ales k cel de-al doilea baiat e fratele lui... dar nu stiu ce sa fac, imi este atat de greu, am incercat sa nu ma mai gandesc la fratele lui si incerc in continuare!! Incearca si tu la fel, stiu k este greu dar alta solutie nu cred k ar fii!!


E extrem de amuzant Inca o tuta care iubeste fiecare barbat/baiat care ii acorda atentie.
Barbie30_
Postat pe 24 Februarie 2011 10:10
De la: Barbie30_, la data 2011-02-24 10:10:39
De la: kudika370218, la data 2011-02-22 11:11:57stii ce e foarte amuzant... faptul k povestea ta seamana destul de mult cu a mea, eu sunt cu un baiat de ceva vreme dar mi-am dat seama k il iubesc si pe fratele lui... e foarte greu mai ales k cel de-al doilea baiat e fratele lui... dar nu stiu ce sa fac, imi este atat de greu, am incercat sa nu ma mai gandesc la fratele lui si incerc in continuare!! Incearca si tu la fel, stiu k este greu dar alta solutie nu cred k ar fii!!


E extrem de amuzant Inca o tuta care iubeste fiecare barbat/baiat care ii acorda atentie.

ai s-o vezi si pe asta deschizand un topic in care cere remedii universale ptr inima franta!
puiut_77
Postat pe 24 Februarie 2011 16:14
poi drept sa.ti spun si eu sunt intr.o postura mai ciudata stau cu un baiat si il iubesc dar imi place mult si de fratele lui si nush ce sa fac va rog ajutatima pls
kudika401868
Postat pe 12 Mai 2011 21:35
De la: kudika401868, la data 2011-05-12 21:35:18poi drept sa.ti spun si eu sunt intr.o postura mai ciudata stau cu un baiat si il iubesc dar imi place mult si de fratele lui si nush ce sa fac va rog ajutatima pls


auzi, ii place de cumnatasu
Valy90
Postat pe 12 Mai 2011 21:50
De la: kudika017596, la data 2009-08-18 12:48:34Buna,sunt o fata simpla dar cu o MARE problema...cred ca iubesc doi baieti deodata...sa incep pov mea:sunt cu un baiat de 4 ani cam asa,ne iubim ma iubeste mult nu neam inselat niciodata...deci pov noastra este ff ok..dar a aparut un tip ,un tip ff dragut care imi place mult de el si cred ca il iubesc si pe el..lam cunoscut pe un joc de pe un site pe net...si de vre-un an tot vb la tele prin msg,pe mss..ne dam msg de dragoste ne sunam ff f frumos,sa specific el nu sta in acelasi oras ca mn...sta in alta parte..el a avut o relatie care a fost un esec pt el a sufeit eu am incercat sa fiu langa el macar la tele dak nu puteam sa-l imbratisez....a venit la mn unde stau eu in oras..nu am putut sa ma vad cu el,ca eram cu baiatul celalalt...am suferit ca nu am putut sa-l iau in brate...acum nu stiu ce sa mai zic sau ce sa mai cred dak ai iubesc pe amandoi sau ....ce sentiment o fi numai eu stiu dar nu pot sa-l explic...POATE MA AJUTA-TI VOI pls o parere..:((
Eu zic sa-i pui sa se dueleze pt tine
The_Exile
Postat pe 12 Mai 2011 21:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Jurnalul unei mame singure 9 De la: oonahabibi_yahoo_com 4 Martie 2009 12:12
Relatie "fara obligatii". 39 De la: Barbie30_ 10 August 2011 20:43
O sansa de reabilitare? 14 De la: Amaruie 7 Mai 2009 11:47
ce inseamna sa iubesti?!!? 80 De la: aleera 24 Decembrie 2008 23:38
as avea nevoie de cateva sfaturi 26 De la: Fulg-de-nea 20 Septembrie 2013 19:22